ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy czytasz newsy na ACMilan.PL?

Czy czytasz newsy na ACMilan.PL?
Tak, zawsze czytam każdego newsa
73%
 73%  [ 87 ]
Tak, ale znam angielski/włoski i wcześniej czytam je na oficjalnej stronie Milanu
6%
 6%  [ 8 ]
Nie, czytam je tylko czasami
14%
 14%  [ 17 ]
Nie, nie czytam ich w ogóle
5%
 5%  [ 7 ]
Głosowań: 85
Wszystkich Głosów: 119

Autor Wiadomość
inv 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2005 23:14   

ja rowniez czesto przelaczam sie z forum na newsy.

i tu mam mala prosbe - moze by zrobic na forum w gornej czesci jakis bezposredni link tylko do newsow? nie ukrywam ze sa to najczesniej odwiedzane przeze mnie czesci strony i mozna by dzieki temu duzo szybciej sie przemieszczac.

siedze na forum -> klikam w news -> czytam -> klikam wstecz i ...jestem znowu na forum dla scislosci :P

nie bedzie z tym zadnego problemu technicznego a pewnie inni forumowicze nie beda mieli nic przeciw temu. co wy na to?
It's understood

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 03, 2005 11:58   

Moim zdaniem wszystko jest ok Dobrze ze forum wyswietla sie jako oddzielna strona Mozna rownoczesnie szukac cos na acmilan.pl i przegladac forum Odnoszac sie do poprzednich postow ja nie mam problemu z czytaniem newsow Mam za to problemy z przeczytaniem co pisze w sondach Prawie nic nie widac dlatego nie glosuje

Dexster 
Interista

Wysłany: Nie Cze 05, 2005 23:04   

Wszystko jest ok ze stronką ale...
Newsy powinny byc widocznie od razu tak jak to ma miejsce na innych stronach, wiem że chciecie być orginalni ale mi się to nie podoba, i jakoś mi się nie chce tam zaglądać.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 05, 2005 23:45   

dla chcacego nic trudnego, jesli ktos chce to z pewnoscia tam zajrzy. jesli komus to sprawia problem to coz, jego bol ;)

moim zdaniem dzieki takiemu rozwiazaniu stronka wyglada duzo bardziej estetyczniej.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 10:58   

Też mi się podoba obecny układ. I nie chodzi o to, że nasza stronka czymś się wyróżnia, ale jest po prostu bardziej estetyczna. A że komuś nie chce się kliknąć 1 :!: :shock: :wall: raz palcem, to jest szczyt lenistwa.

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 12:04   

I tu niestety musze podzielic zdanie Dexstera. tez uwazam, ze newsy powinny sie wyswietlac od razu po otworzeniu strony. byloby wowczas szybciej, latwiej i wygodniej, bo nie ma co ukrywac, ale to wlasnie aktualnosci najczesciej czytam na acm.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 13:36   

Ja nie rozumiem w czym wy macie problem. Wchodzicie na stronę i widzicie tytuły newsów jakie ostatnio się pojawiły. Jeżeli was interesują klikacie na czytaj i macie je w całości, jeżeli nie, możecie sprawdzić poniżej aktualności czy coś nowego pojawiło się na stronie. Wszystko jasno, przejrzyście a do tego estetycznie. Mówicie, że powinny być newsy na głównej bo nie chce wam się raz kliknąć? Na innych stronach macie aktualności na głownej stronie, ale przeważnie jest tak, że widać tylko początek informacji i żeby ją przeczytać do końca należy ja rozwinąć. I tak za każdym razem. Chyba łatwiej jest kliknąć raz i przeczytać wszystko za jednym zamachem a nie rozwijać kolejne newsy osobno.
A przy tym bardzo zyskuje wygląd strony.
Dexster wcale mnie nie dziwi, że nie chcę Ci się czytać newsów. Mi się wogóle nie chce wchodzić na stronę Interu a co dopiero jakbym miał czytać tam newsy ;)

Dexster 
Interista

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 15:24   

pionka napisał/a:

Dexster wcale mnie nie dziwi, że nie chcę Ci się czytać newsów. Mi się wogóle nie chce wchodzić na stronę Interu a co dopiero jakbym miał czytać tam newsy ;)

I tym się różnimy ja lubię wiedzieć co się dzieje u moich "ukochanych :twisted: "
sąsiadów. Dlatego wchodzę na inne stronki Milanu bo tam jakoś lepiej się czyta :D

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 06, 2005 18:14   

pionka napisał/a:
Na innych stronach macie aktualności na głownej stronie, ale przeważnie jest tak, że widać tylko początek informacji i żeby ją przeczytać do końca należy ja rozwinąć.

Dodam, że komicznie czasem wygląda, kiedy po rozwinięciu "niepełnego" newsa, w pełnej wersji mamy jeden-dwa wyrazy więcej :lol:

Boro 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 07:35   CZYTAM!!

Ja bardzo chętnie czyta newsy na AcMilan.pl :D

Msi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 12:36   

Teraz kiedy mam stałe łącze co dziennie po kilka razy odwiedzam stronę i czytam wszystko co nowe. Stronka jest dobra a najlepsze i najważniejsze są wieści. Po prostu rewelka :D trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam :forzamilan:

Wolin1991 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 01, 2007 13:27   

pewnie ze czytam a angielski nie znam na tyle dobrze żeby czytac na stronie acmilan.com

Sajfer 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 02, 2007 16:57   

moim skromnym zdaniem jest dobrze jak jest, uklad strony jest przejzysty i estetyczny

http://www.plewinski-art....hp?page=galeria

=======================================

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 10:39   

mysle, ze mozna by stworzyc cos takiego jak news glowny, tzn. taki, ktory bylby na samej gorze aktualnosci jako ten najwazniejszy z danego okresu, a pod nim pojawialaby sie najnowsze wiadomosci. news glowny powinien oczywiscie byc zmieniany raz na jakis czas, teraz moglaby nim byc wiadomosc malutkiego o multimediach (swoja droga dzieki calej redakcji za nie :) ).

swoja droga, jestem za kasowaniem zbednych tematow a nie tylko zamykaniem ich, po co nam np. cos takiego:
http://www.acmilan.pl/forum/viewtopic.php?t=2179
albo
http://www.acmilan.pl/forum/viewtopic.php?t=2217
czy tez
http://www.acmilan.pl/forum/viewtopic.php?t=2155

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Seedorf 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 16:57   

Mi ten układ stronki bardzo odpowiada, uważam, że tak jak jest teraz jest dobrze. Strona główna jest przejrzysta i bardzo estetyczna. Dodam, że ja sprawdzam newsy co najmniej
2 razy dziennie :ok: :ok: :forzamilan:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 08:58   

małe odkopanie tematu ;)
mam uwagę odnośnie newsów na acm.pl, otóż kilka razy w ostatnim czasie spotkałem się z sytuacją, że po przeczytaniu aktualności, wchodząc następny raz na stronę acmilan.pl widzę, że nie pojawiło się nic nowego, więc nie klikam ''czytaj'', następnego dnia czytając coś nowego przypadkiem trafiam na starą wiadomość, która jest już dwa razy dłuższa. Idealnym przykładem jest wiadomość ''Galliani: Sprawa Cissokho zakończona". Wczoraj miała jeden akapit, dzisiaj gdyby mnie nie interesowało z kim odpadła Primavera to bym się nie dowiedział, że news 'urósł' ze 300% ;)
Taka sytuacja miała miejsce kilka razy.
Sugeruję więc jakiś dopisek w stylu "uaktualnienie" czy coś w tym stylu.
pzdr

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 11:49   

Dzieki za zwrocenie uwagi na ten aspekt. Faktycznie zdarza sie, ze newsy sa rozwijane i uzupelniane. Wynika to z tego, ze w danej chwili dyzurujacy newsman nie dysponuje jeszcze pelnym tekstem (czasem nawet o tym nie wie), badz tekst jest dlugi i newsman publikuje na biezaco przetlumaczone wlasnie akapity. Obiecuje, ze zajmiemy sie ta sprawa i znajdziemy rozwiazanie, dzieki ktoremu osoby, ktore wchodza przez strone glowna, nie beda tracic czesci wiadomosci.

ChelseaFan 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 16, 2009 09:10   

Dziś zacząłem czytać bo znalazłem tą stronę ;]

Odpowiedz do tematu