ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy czytasz newsy na ACMilan.PL?

Czy czytasz newsy na ACMilan.PL?
Tak, zawsze czytam każdego newsa
73%
 73%  [ 87 ]
Tak, ale znam angielski/włoski i wcześniej czytam je na oficjalnej stronie Milanu
6%
 6%  [ 8 ]
Nie, czytam je tylko czasami
14%
 14%  [ 17 ]
Nie, nie czytam ich w ogóle
5%
 5%  [ 7 ]
Głosowań: 85
Wszystkich Głosów: 119

Autor Wiadomość
tom_n 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 19:58   Czy czytasz newsy na ACMilan.PL?

Tak sobie dzisiaj tłumaczyłem newsy na stronę (może dlatego, że było ich tak dużo naszło mnie na takie przemyślenia) i w pewnej chwili zadałem sobie pytanie: Czy ktoś w ogóle czyta te nasze wypociny? ;-) W związku z tym postanowiłem zrobić ankietę na ten temat. Własne komentarze też będą mile widziane ;-) :-D

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 20:03   

dzieki temu nie musze zagladac na duzo wolniej ladujaca sie strone oficjalna ale nie o wazelinie tu mialo byc ;) . ostatnio czesciej jestem na forum a wlasciwie prawie wszystkie newsy sa tu komentowane wiec do newsow zagladam rzadziej. co nie znaczy ze macie zaprzestac ich umieszczania. :)

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 20:32   

jesli moglbym dorzucic swoje piec groszy do tematu mam pewne zastrzezenia do tej autorskiej sondy toma. sugeruje ona jakoby nasze niusy byly polska kalka strony oficjalnej, podczas gdy sporo materialow/informacji wygrzebujemy z innych zrodel, badz sa one naszym dzielem, wiec lekko dystansuje sie od tej sondy :o

ps. orzezsek, nikomu przez mysl nawet nie przeszlo by zaniechac ich umieszczania, wszak sekcja newsy - moim skromnym zdaniem - jest jedna z wazniejszych (jesli nie najwazniejsza) na kazdym szanujacym sie serwisie

tom_n 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 21:23   

To oczywiste, że umieszczamy także newsy z innych źródeł, w tym własnych, ale głównie bierzemy je z oficjalnej strony Milanu. I każdy kto zna angielski lub włoski może sobie je przeczytać w oryginalnej wersji. Dlatego w ankiecie umieściłem taka opcję. I wcale nie sugeruje, że nasza strona jest kalką strony oficjalnej, bo jest od niej o wiele lepsza :-D

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 21:29   

fakt faktem, ze kiedys zagladalem na strone oficjalna praktycznie dziennie, ale teraz w zasadzie robie to okazjonalnie, bo niemalze wszystko mozna sobie przeczytac acm.pl Pewien jestem tez, ze codziennie dziesiatki (setki) osob czyta to co tu zamieszczacie, wiec napewno wasz trud nie idzie na marne

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 21:29   

jezeli mam byc szczery to jezeli tylko moge to zabieram sie za czytanie newsow,potem dopiero jakies tam felietony,typowania,bramki,forum-newsy to podstawa !!!

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 21:32   

Ciesze sie, ze jest tyle newsów. Z bramku czasu, a czasem lenistwa :oops: nie czytam ich w calosci, ale doceniam Wasza prace. Fajnie, ze codziennie jest cos nowego.

Pepe69 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 21:44   

To jest pierwsza rzecz, którą robię wchodząc na stronkę. Podoba mi się, że są komentarze piłkarzy i to nie tylko największych gwiazd, ale i tych częściej ławkowych. Zawsze pięknie się czyta o ich miłości do Milanu.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 22:00   

Oczywiście że TAK, kazden jeden :) Jest to codzienna obowiązkowa lektura.

Tutaj bez żadnej wazeliny mogę powiedzieć że jest to najwiarygodniejsze źródło z jakim się spotykam, więc na inne portale związane z Milanem wchodzic nie muszę. Jeszcze nigdy na informacjach z acmilan.pl się niezawiodłem i liczę na to że strona będzie działała w ten sam sposób jak do tej pory (czyli bez wrzucania byle ploty transferowej al'a onet tylko oficjalnie potwierdzone newsy). Cieszę się ze na "naszej" stronce redaktorzy oddzielają te prawdopodobne newsy od tych wyssanych z palca.
Wiarygodność to podstawa.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 26, 2004 11:45   

No to teraz na mnie kolej ;)
Oczywiście czytam każdego newsa od a do z. Nawet gdy mnie nie ma kilka dni na necie to po powrocie uzupełniam wszystkie zaległości. Wchodząc na strone odrazu w przeglądarce wpisuje linka zakończonego news.php a dopiero poźniej wchodzę na stronę głowną :)
Tak więc tom_n nie marudź tylko bierz się do roboty :P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 26, 2004 13:57   

ja czytam codziennie każdego newsa :) i bardzo wdzięczny jestem za istnienie tej strony:>

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 26, 2004 14:01   

Jasne, że czytam. Zawsze po włączeniu rano kompa najpierw wchodzę na stronkę do działu Newsy. Dzień bez odwiedzenia stronki jest dniem straconym. ;-)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 26, 2004 14:23   

I na mnie kolej :wink: . Oczywiscie, ze czytam tylko wsumie denerwujamnie mnie podobne komentarze pomeczowe zawodnikow :? . Tzn mozna powiedziec zawsze sa takie same tylko troche inaczej powiedziane. Rozumie, ze kurtuazja to podstawa ale jednak jakies przecieki powinny byc aby bylo ciekawiej :P . Ale jak w dobrej rodzinie wszystkie brudy nie pierze sie na zewnatrz. Wszystkie te zazalenie sa kierowane do pilkarzy ;-) aby nie bylo.
A co do redaktorow stronki to dziekuje im, ze poswiecaja swoj czas na pisnie tzn tlumaczenie tego wszystkiego :prayer: . Pozdrawiam i zycze dalszej owocnej pracy :-) .

Rosie 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 26, 2004 14:49   

Ja na forum wchodzę zawsze po przeczytaniu wszystkiego nowego co pojawiło się na stronie... Newsy tez czytam wszystkie i też uważam, że jest to jedna z najwazniejszych rzeczy które po prostu musza znajdować się na porządnej stronie :) I jak widać nie tylko ja tak uważam, więc nie ma się nad czym zastanawiać nawet 8)

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 00:59   

pierwsze co robie po wejsciu na strone to oczywiscie przegladanie newsow ;-) chyba kazdy kto choc troche kibicuje Milanowi robi to samo, co to za kibic ktory nie wie co sie dzieje wokol jego druzyny :wink: takze, mozecie byc spokojni ze wasza praca jest doceniania i nie idzie na marne :)

patryk68 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 07:54   

suchy napisał/a:
pierwsze co robie po wejsciu na strone to oczywiscie przegladanie newsow ;-) chyba kazdy kto choc troche kibicuje Milanowi robi to samo, co to za kibic ktory nie wie co sie dzieje wokol jego druzyny :wink: takze, mozecie byc spokojni ze wasza praca jest doceniania i nie idzie na marne :)

Ja tylko moge potwierdzic to samo co napisał suchy poprostu nie ma dnia aby nie przezytac nowe newsy

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 17:44   

Gdybym miał coś powiedzieć od siebie, to byłoby to samo, co mówią inni: że czytam każdy nowy news. I to jest prawda. W tym roku nie przegapiłem jeszcze nic; żadnej wypowiedzi pomeczowej, żadnych wieści z konferencji, żadnych statystyk i not. Wszystko chłonę jak gąbka. Na tym najbardziej opiera się moja wiedza, choć na oficjalną stronkę czy na inne gdzie piszą o ACM, też zaglądam.

Powiem jeszcze, że dla mnie newsy i strona nie istniałyby bez forum. Wypowiedzi forumowiczów + newsy tworzą niesamowitą całość.

PS. Ciekaw jestem, czy gdyby zadać w ankiecie pytanie: "Czy czytasz felietony?" statystyki nie byłyby odwrotne? ;-) ;-) :-D

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 11:52   

a ja felietonów nie czytam, przynajmniej nie rególarnie. Niestety dostęp do netu mam w wiekszości w pracy :P więc czytnie felietonów nie wchodzi w gre. I tak forum mi zabiera pół dnia pracy :p

pzdr,

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 13:31   

newsy czytuje, ale wiekszosc pobieran info z forum ;-)

Klorsen 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 19:10   

Ja kiedyś czytałem, ale teraz od razu z "Ulubionych" wchodzę na forum i tyle. I tak większość się dowiejm na forum :lol:

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 05, 2004 08:08   

Oczywiscie czytam wszystkie news'y ze strony zawsze przed wejsciem na forum. Te news'y to swietna sprawa. Jest ich mnustwo. Glownie przetlumaczone z acmilan.com, ale nie tylko. Praktycznie tylko z nich dowiaduje sie o najnowszych rzeczach zwiazanych z Milanem

Baqu 
Barcelonista

Wysłany: Czw Cze 02, 2005 18:11   

nie czytam newsów z tego względu, że macie bardzo ciemną stronę głowną. Rozumiem, że chcieliście ja ładnie zrobić na wzór barw klubowych ale jak popatrzeć na samą np teraz sąde to nic ( przynajmniej ja i paru kolegów ) na niej nie da się odczytać na tym czarnym tle i przy szarej czciące.

www.fcbarca.com & hosted.filefront.com/baqu84

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2005 18:29   

nie wiem baqu w czym problem,bo ja nigdy nie mialem problemu z czytaniem newsow.sa one wedlug mnie bardzo widoczne i nie trzeba wytezac wzroku by je przeczytac(a jak sie powiekszy czcionke to wogole nawet slepy sie doczyta :) ).

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2005 20:08   

Baqu, wydaje mi się, że to może być kwestia ustawienia monitora. Spróbuj pokombinować. Bo ja, podobnie jak beneras, nie narzekam.

TOMI 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 02, 2005 22:02   

Wszystkie newsy czytam, jest to moje jedyne źródło wiadomości o Milanie...
Z powodu braku czasu nie moge przeszukiwać netu w poszukiwaniu wiadomości.
Zawsze przed wejściem na forum jest strona główna ==> newsy , banner allegro i pajacyk :D

Odpowiedz do tematu