ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brazylia
Autor Wiadomość
Pablo
Milanista

Wysłany: Czw Maj 20, 2004 11:39   Brazylia

kto jest najlepszym zawodkiem reprezentacji brazyli? Zdania są podzelone podzielone , mają tak dobry skład ,że trudno wybrać najlepszego .

Ja zagłosowałem na Ronaldinhio .Moim zdaniem jest obecnie najlepszym piłkarzem świata , rzeczy jakie wyprawia z piłką przchodzą ludzkie pojęcie.

<Sorry ,że się wszytko podwójnie wyświetliło - czy mogę prosić jakiegoś moderatora ,żeby załatwił tę sprawę :oops: >

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:28   

Brazylia zawsze miała fenomenalnych zawodników. A w dzisiejszej reprezentacji faktycznie pierwsze skrzypce gra Ronaldinho. Ale nasz Kaka też nie zasypia gruszek w popiele i jest wyróżniającą się postacią. Jeżeli jeszcze tylko gruby wróci do dobrej formy, to siła ofensywna Brazylii będzie niesamowita.

zbysio
Interista

Wysłany: Czw Maj 20, 2004 13:26   

Najlepszy jest Adriano :P

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 20, 2004 16:17   

Nr 1 - Ronaldinho
Nr 2 - Kaka
Nr 3 - Ronaldo (?)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 20, 2004 21:21   

Obecnie Adriano jest o wiele lepszy od Ronaldo.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 20, 2004 21:52   

nie ukrywam, ze uwielbiam patrzec na gre reprezentacji Brazylii. chyba kazdemu podoba sie ich ofensywny styl gry. co do najlepszego zawodnika to jeszcze do niedawna byl nim Ronaldo, nieco wczesniej swoja gra czarowal Rivaldo. obecnie tym ktory ma najwiekszy wplyw na gre Canarinhos jest Ronaldinho. moglbym go ogladac godzinami :P nasz Kaka takze coraz lepiej radzi sobie w reprezentacji i miejmy nadzieje, ze MŚ w Niemczech beda nalezaly do niego.

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2004 15:14   

:cheer: :banan: BRAZIL :banan: :cheer: - jednym slowem no moze dwoma :wink: - kopalnia diamentow. Wybor najlepszego ich pilkarza jest szalenie trudny :roll: . Szczerze powiedziawszy skompletowac jedenastki bez poczucia, ze kogos sie pominela jest chyba niemozliwe :P . W obecnym stanie rzeczy postawil bym na Ronaldinho i naszego Kake, ktorzy sa ich motorami napedowymi. O silnikach o duzej mocy ;-) .

tow.ja 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2004 18:21   

Ja bym postawil mimo wszystko na Kake! ale rzeczywiscie to chyba Ronaldinho trzyma cala kadre Brazylii, chociaz wedlug mnie z kazdym nastepnym meczem to wlasnie Kaka bedzie przejmowal inicjatywe :-D
A co do Ronaldo i Adriano??? ja postawilbym na Adriano bo jest chyba lepszy! a swoja droga to za Ronaldo za bardzo nie przepadam :P

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 24, 2004 11:01   

A ja bym postawił na atak Ronaldo-Adriano. Kto powiedział, że nie mogą grać razem. A za nimi Kaka-Ronaldinho. Wygląda bardzo interesująco. Copa America zapowiada się pasjonująco. Z jednej strony Brazylia, z drugiej moja ulubiona Argentyna z Aimarem, Crespo, Riquelme czy Saviolą.

Pepe69 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 24, 2004 11:23   

Też jak rossonero bardziej lubię Argentynę od Brazyli, ale w tej chwili najlepszy jest Ronaldinho, nie wiele gorszy od niego jest nasz Kaka, ale jemu potrzebne jest jeszcze większe ogranie w ważnych imprezach.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 25, 2004 21:40   

ja nigdy szczegolnie nie kibicowalem Brazylii. okres znienawidzenia mialem po finalach WC94, kiedy pokonali Wlochow w finale. zawsze na MŚ kibicuje druzynom z Europy zamiast chociazby tym z Ameryki Lacinskiej i pojedynczy pilkarze w nich wystepujacy nie sa w stanie tego zmienic

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 07:04   

Brazylia ma gebiuszo w skladzie, i to oni moga jedna akcja wygrac mecz,

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 09:39   

ja tak samo jak rutheford nie przepadam za Brazylią, przede wszystkim ze względu na Finał WC 94. Ja również w konfrontacjach Europa-Ameryka Pd. kibicuje Europie :>

pzdr,

michass 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 18:02   

no rzeczywiscie trudny wybór bo mają dużo swietnych piłkarzy
ale wsumie
nr 1 Ronaldinho - chłopak jest stworzony do piłki
nr 2 Kaka - dobry strzał z dystansu , szybki:)
nr 3 Cafu - zasługuje na to miejsce chocby z tego powodu ,że grał 3 razy z rzędu w finale mistrzostw

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 20:04   

droc napisał/a:
ja tak samo jak rutheford nie przepadam za Brazylią, przede wszystkim ze względu na Finał WC 94. Ja również w konfrontacjach Europa-Ameryka Pd. kibicuje Europie :>

pzdr,

Tu się zgadzam. Tyle, ze z wyjatkami. Jesli gralaby np. Argentyna z Rosja to moje sympatie ulokuje oczywiscie po stronie Argentyny. :-D

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 29, 2004 21:15   

No fakt. Pewno można by było jeszcze pare takich przykładów znaleść, ale chodziło mi o generalną zasade ;) Btw. Rosja to w większości już Azja :>

pzdr,

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 09:15   

droc napisał/a:
Rosja to w większości już Azja :>pzdr,

Terytorialnie owszem, ale większość Rosjan mieszka mimo wszystko w europejskiej części.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 14:03   

rossonero napisał/a:
droc napisał/a:
Rosja to w większości już Azja :>pzdr,

Terytorialnie owszem, ale większość Rosjan mieszka mimo wszystko w europejskiej części.

Co z tego, skoro największe znaczenie ma fakt (w tym sensie w jakim Rosji użył Paweł Strzelecki), że Rosja należy do UEFA, czyli naszej federacji.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 14:31   

lol. Co wy chłopaki tak sobie do serca ten żart wzieliście? Rosja oczywiście że jest w UEFA i gra na mistrzostwach Europy (a przynajmniej gra w eliminacjach :p)

btw. to się powoli robi temat o reprezentacji Rosji a nie Brazylii :>

pzdr,

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 15:25   

Hej, droc, ja miałem jeszcze dopisać na dole, że sobie chyba jaja robisz, ale... zapomniałem ;-) :D

Placor 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 16:10   

Brazylia rozegrała wczoraj towarzyskie spotkanie z Niemcami. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 ? Czy ma ktos moze skrót z tego spotkania ? Albo przynajmniej bramki.

Dzieki

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 20:35   

bramki pewnie gdzies sa, moge ci tylko powiedziec ze Ronaldinho ladnie przymierzyl z wolnego :)

przed spotkaniem z Niemcami Brazylia rozgrywala mecz eliminacyjny z Boliwia i pewnie wygrala. ja tylko sie zastanawiam jak to jest, niby wiem ze Canarinhos graja swietnie i wiem czego mozna sie spodziewac po ich grze, a mimo to za kazdym razem jestem pod wrazeniem tego co prezentuja, za kazdym razem potrafia zadziwic wszystkich. w ataku Ronaldo i Adriano tworza chyba obecnie najlepsza pare napastnikow na swiecie, co udowodnili w spotkaniu z Boliwia. druga linia z genialnym Ronaldino, do tego dochodzi solidna obrona. Brazylijczycy w tym meczu robili co chcieli, a przeciez grali bez wielu podstawowych zawodnikow. jesli jeszcze tylko Ronadlo zrzuci reszte zbednych kilogramow a Kaka bedzie gral tak jak w tamtym sezonie to na Canarinhos nie bedzie mocnych.

mikaelus
Barcelonista

Wysłany: Nie Paź 03, 2004 11:53   

Brazylia zawsze miała wspaniałych piłkarzy i teraz nie jest inaczej.
Najlepsza trójka w tej chwili to dla mnie 1. Roni ;) 2. Kaka 3. Adriano, ale naprawdę cały skład jest znakomity :)

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 10, 2004 10:00   

No i prosze :-D nasz boski Kaka strzelil 2 gole !!! po 2 dolozyl jeszcze ronaldo i 1 adriano !!!

ostatnie dobre wystepy kaki napawaj mnie optymizmem prze meczem z Barca :twisted:

Pippo 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 10, 2004 10:47   

beneras napisał/a:
No i prosze :-D nasz boski Kaka strzelil 2 gole !!! po 2 dolozyl jeszcze ronaldo i 1 adriano !!!

ostatnie dobre wystepy kaki napawaj mnie optymizmem prze meczem z Barca :twisted:

Mnie tez to napawa optymizmem , 2 bramki , ciekaw jestem jaką note dostal za ten mecz .
Oby tak dalej . No i niech tez strzela jak najwiecej goli dla Milanu ...

Odpowiedz do tematu