ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reprezentacja Włoch (cz. 2)
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:06   

pewnie taka mozliwosc istnieje, ale to zalezy od zainteresowanych stron - czy zgodza sie na upublicznienie procesu. calego uzasadnienia tak czy siak raczej bym sie nie spodziewam. musisz wiec bazowac na obecnym stanie wiedzy.

RASI 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:07   

dezali napisał/a:
no to chyba nie napiszesz. bo nie przypuszczam, by akurat do ciebie wyslane zostalo uzasadnienie ewentualnego wyroku. nie jestes strona w sprawie :roll:

Nie rozumiem Waszej złosliwości :roll: . Chłopak sie zaciął troche broniąc swojego klubu. Czy to, że chce wierzyć w jego niewinność to źle ?? Nie widze powodu by tak na niego naskakiwać - najpierw niesłuszny nabijacz a teraz lapiecie go za słówka.
Kiedys juz sie zdarzyło, że kibice Juve narozrabiali na forum. Nie broniłem ich poniewaz zasłuzyli. Innym razem jeden z naszych narozrabiał u Was za do został na mój wniosek zbanowany na JP zanim dostał bana u Was. Tamci zasłuzyli. W tym wypadku jednak nie macie racji. Nabijacz sie zdecydowanie nie nalezał :?

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:11   

Słuchaj RASI, tak to jest na obcym forum. Przyczepią się wszystkiego by zbłaźnić wroga. Co do mojego nabijacza... wzburza to we mnie śmiech. Większość postów staram się rozbudowywać. Że raz czy 2 napisalem 2 posty pod żąd to nie powód. Ale skoro im to przeszkadza to przykro mi bardzo. Widocznie na tym forum nikt nie lubi gdy ktoś ma odmiene zdanie.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:11   

Pytasz gdzie zabraklo ci argumentow ??

Proszę bardzo
Del Piero napisał/a:
Skoro jesteś mądry i masz argumenty nato że Ambrosini ma większe prawa na wyjazd na Euro niz Del Piero noto słucham z zaciekawieniem.

i teraz odpowiedz Radeo
Radeo napisał/a:

Nie mam argumentów, na to, że Ambrosini powinien pojechać na Euro a nie Del Piero. Bo wcale tak nie twierdziłem. Już zapomniałeś mistrzu od czego się zaczęło? Bo zaczynasz błądzić i bredzić.

Problem polega na tym ze Radeo od samego początku nie chciał z tobą rozmawiac o Ambrosinim, tylko o tym ze Del Piero nie jest fenomenem, a potem to juz zacząłes swoje rozmowy na temat Butta.

RASI, nabijacz nie był za to że bronił swojego klubu, tylko za to ze nie umie edytowac postów.

Del Piero napisał/a:
Widocznie na tym forum nikt nie lubi gdy ktoś ma odmiene zdanie.

RASI jest zywym dowodem na to ze to co wlasnie napiales nei ma sensu.

Ps. I pomyslec ze taki nudny wieczór sie zapowiadal :P
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

RASI 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:21   

Veerapan napisał/a:
RASI, nabijacz nie był za to że bronił swojego klubu, tylko za to ze nie umie edytowac postów.

To trzeba było dac mu ostrzezenie na priv albo na GG. Jego posty mimo, że nieco chaotyczne napewno nie były nabijactewem. Na tym forum jest kilka osób, które na ta range zasłuzyły bardziej ( powiem więcej - wali od nich nabijaczem na kilometr )

Veerapan napisał/a:
Del Piero napisał/a:
Widocznie na tym forum nikt nie lubi gdy ktoś ma odmiene zdanie.

RASI jest zywym dowodem na to ze to co wlasnie napiales nei ma sensu.

Wytrzymac sie da ale łatwo nie jest ;-) . Wiem na swoim przykładzie, że można z Wami podyskutować tym bardziej nie rozumiem Waszej reakcji na posty DP. Nadal nie widze niczego czym by sobie na to zasłuzył :roll:

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:24   

Najpierw do Veerapana.

Wróciwszy do poczatku tematu. Pisałeś że Ambrosini zasłużył na wyjazd nie mniej niż Del Pieor. Później ja podałem dlaczego to Alex bardziej zasłużył a nie Ambro. Nastepnie uciekłeś od dyskusji i podłączyles sie podajrze dopiero gdy zaczelismy mowic o dopingu w Juve. Więc nie mow komu tu zabraklo argumentów.

Cytat:
Problem polega na tym ze Radeo od samego początku nie chciał z tobą rozmawiac o Ambrosinim, tylko o tym ze Del Piero nie jest fenomenem, a potem to juz zacząłes swoje rozmowy na temat Butta.

Jeśli chpodzi mi o tego Butta, to chodzi mi tylko oto że denerwuje mnie gdy ktoś się z kogoś naśmiewa a sam mu nie dorasta do pięt. Konec tematu.

Cytat:
Nie mam argumentów, na to, że Ambrosini powinien pojechać na Euro a nie Del Piero. Bo wcale tak nie twierdziłem. Już zapomniałeś mistrzu od czego się zaczęło? Bo zaczynasz błądzić i bredzić.

Cała rozmowa rozpoczela sie od tego ze ja napisalem ze Ambro nie zasluzyl na wyjazd. Oczywiscie wy musieliscie odrazu naskoczy ze Del Piero tez nie zasluzyl. Jakby to ALEX byl winny ze Ambro nie jedzie. Koniecznie chcecie dopiec co? Czysta złośliwość.

Cytat:
Del Piero napisał:
A ciągne go do kadry bo wiem jak dużo może zrobić dla ITALII. Jedno miejsce jest warte ryzyka.

To samo można powiedzieć o Ambrosinim. To samo.

Zaczelo sie od tego, ze przyczepiles sie do Del Piero (jak wiekszosc kibiow Milanu). A potem napisałeś że Ambro może zrobić dla kadry tak wiele jak Del Piero. Poczym pisales ze nigdy tak nie twierdziles i nie masz nato argumentów

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:32   

Del Piero napisał/a:
Jeśli chpodzi mi o tego Butta, to chodzi mi tylko oto że denerwuje mnie gdy ktoś się z kogoś naśmiewa a sam mu nie dorasta do pięt. Konec tematu.

Ja się naśmiewałem z Nicky'ego? Jesteś jedyny na tym forum, który tak sądzi. Ciągle mi nie powiedzialeś w jaki sposób to zrobiłem.
Del Piero napisał/a:
Zaczelo sie od tego, ze przyczepiles sie do Del Piero (jak wiekszosc kibiow Milanu). A potem napisałeś że Ambro może zrobić dla kadry tak wiele jak Del Piero. Poczym pisales ze nigdy tak nie twierdziles i nie masz nato argumentów

Tak, napisałem że MOŻE zrobić dla kadry tak wiele jak Del Piero. W tym zdaniu zakpiłem z twojego ciągłego gdybania. KPW ?

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:35   

Del Piero napisał/a:
Najpierw do Veerapana.

Wróciwszy do poczatku tematu. Pisałeś że Ambrosini zasłużył na wyjazd nie mniej niż Del Pieor. Później ja podałem dlaczego to Alex bardziej zasłużył a nie Ambro. Nastepnie uciekłeś od dyskusji i podłączyles sie podajrze dopiero gdy zaczelismy mowic o dopingu w Juve. Więc nie mow komu tu zabraklo argumentów.

Chlopie, odciąłem się od rozmowy bynajmniej nie dlatego ze zabraklo mi argumentow, powiedzialem co mialem do powiedzenia, ale ty z uporem twierdzisz ze boskie Alex zaslozyl a Ambro nie. Ja twierdze inaczej i tyle, taka dyskusja trwalaby w nieskonczonosc bo nie mozna mowic o jakims obiektywizmie u zadnej ze stron.
Uwazam nie tyle ze Ambro zasluzyl bardziej niz Del Piero, ale chodzilo mi o to ze napisales ze dziwisz sie z naszego oburzenia tym ze nie zostal powolany a sam nie potrafisz zrozumiec ze Del Piero jedzie na Euro na kredyt, zdecydowanie wiecej osiągnał w tym sezonie taki nielubiany przeze mnie Corradi czy Gilardino. Powiesz mi ze Del Piero przynajmniej gral jakies mecze a oni nie ?? To samo powiem o Ambro, był czescią reprezentacji i niezasluzyl na takie odrzucenie ze strony trenera.
Pozdro.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 22:50   

Cytat:
Ja się naśmiewałem z Nicky'ego? Jesteś jedyny na tym forum, który tak sądzi. Ciągle mi nie powiedzialeś w jaki sposób to zrobiłem.

Poprzez ironię jaką zawarłeś w tym stwierdzeniu.

Cytat:
Tak, napisałem że MOŻE zrobić dla kadry tak wiele jak Del Piero. W tym zdaniu zakpiłem z twojego ciągłego gdybania. KPW ?

Jak zwykle wykręczasz się. Pozatym to nie było gdybanie. Faktem jest że Alex może bardzo wiele zrobić dla Italii. Dużo więcej niż Ambrosini.

Cytat:
Chlopie, odciąłem się od rozmowy bynajmniej nie dlatego ze zabraklo mi argumentow, powiedzialem co mialem do powiedzenia, ale ty z uporem twierdzisz ze boskie Alex zaslozyl a Ambro nie. Ja twierdze inaczej i tyle, taka dyskusja trwalaby w nieskonczonosc bo nie mozna mowic o jakims obiektywizmie u zadnej ze stron.

Jedynym twoim argumentem jest to ze byl czescia reprezentacji. A ja powiem ze zagral tylko 3 mecze. W jednym chyba 10 minut w drugi 25 a w trzecim caly mecz (bylo to spotkanie przegrane). W pozniejszych pieciu meczach Ambro nie zagral ani minuty no i w Milanie pelnil funkcje rezerwowego.

Cytat:
nie potrafisz zrozumiec ze Del Piero jedzie na Euro na kredyt

Przecierz pisalem, ze Del Piero jest pewnym ryzykiem. Niemniej jednak nie nazwal bym tego kredytem. Gdyż w elmiminacjach byl kluczowym zawodnikiem swojej druzyny. Gral we wszystkich meczach w ktorych byl wstanie grac.

Cytat:
wiecej osiągnał w tym sezonie taki nielubiany przeze mnie Corradi czy Gilardino

Corradi jest na EURO. Co do Gilardino to zgadzam sie ze mial lepszy sezon niz Del Piero, ale od di Vaio, Cassano, Vierego też miał lepszy... Niemniej jednak wy czepiacie sie Alexa. Pozatym nie mozna brac jednego typu napastnikow. Vieri, Corradi i Gilardino to bardzo podobni zawodnicy a tyko 1 taki zawodnik bedzie gral u trapa. Poco więc 2 na ławce? Cassano i Di Vaio to texz bardziej środkowi napastncy niż cofnieci jak Del Piero czy Totti. Nie wolno zabierac tylko Tottiego nie majac dla niego alternatywy. Wiem ze Del Piero otrzymal pewnego rodzaju kredyt, ale na niego zapracowal sobie przez cala swoja pilkarska kariere ktora to dopiero zaczynaja pilkarze tacy jak Gilardino.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 23:06   

Widzę że rozmowa wkoncu powraca na właściwe tory.

Del Piero napisał/a:
Jedynym twoim argumentem jest to ze byl czescia reprezentacji. A ja powiem ze zagral tylko 3 mecze. W jednym chyba 10 minut w drugi 25 a w trzecim caly mecz (bylo to spotkanie przegrane). W pozniejszych pieciu meczach Ambro nie zagral ani minuty no i w Milanie pelnil funkcje rezerwowego.

Ja po prostu wyzej cenie umiejętności Ambro od umiejętności Camoranesiego i chocby Ambro miał siedziec podcza Euro na ławie, to z tej dwójki wolałbym tam jego. Nie wymagam od Trapa zeby wystawiał Massimo w pierwzsej jedenastce, ale po co zabierał go na zgrupowanie przez całe eliminacje i mecze towarzyskie skoro na koniec pominął go przy doborze zawodnikow na wyjazd do Portugalii ? :(

Del Piero napisał/a:

Corradi jest na EURO.

Oczywiscie wiem ze jedzie, ale smuci mnie to ze zamiast Gilardino na Euro pojedzie Del Piero, na kredyt, moze i ma wspaniałą kariere, ale to przykre ze nie patrzy się na aktualną formę i osiągnięcia, a bierze się zawodnika za zaslugi z przeszłości.

Co do tego kredytu Del Piero to sam nie mozesz sie zdecydowac :)
Del Piero napisał/a:
Niemniej jednak nie nazwal bym tego kredytem

a po chwli w tym samym poscie, mozemy przeczytac :
Del Piero napisał/a:
Wiem ze Del Piero otrzymal pewnego rodzaju kredyt
Ostatnio zmieniony przez Veerapan Czw Maj 27, 2004 23:17, w całości zmieniany 1 raz  

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 23:14   

Cytat:
Ja po prostu wyzej cenie umiejętności Ambro od umiejętności Camoranesiego i chocby Ambro miał siedziec podcza Euro na ławie, to z tej dwójki wolałbym tam jego.

No a ja cenię wyżej umiejętności Tacchniardiego i Mareski niż Ambrosiniego. Widzisz... ile głów tyle koncepcji. Tyle że Ambrosini to kolejny środkowy pomocnik których jest aż nadto. A Camoranesi to z pewnością będzie zawodnik podstawowej 11.

Cytat:
Nie wymagam od Trapa zeby wystawiał Massimo w pierwzsej jedenastce, ale po co zabierał go na zgrupowanie przez całe eliminacje i mecze towarzyskie skoro na koniec pominął go przy doborze zawodnikow na wyjazd do Portugalii ?

Hmm. To już są właśnie taktyczne niuanse. Nie da się ukryć ze w trakcie sezonu ciągle ktoś był kontuzjowany. I w jego miejsce jezdzili inni tacy jak np Ambrosini. Oczywiscie ze Ambro mogl liczyc na powolanie jednak Włochy to taki kraj, że jest tylu piłkarzy że zawsze ktoś bedzie niezadowolony. Np. gdyby Camoranesi nie pojechał na Euro to fani Juve byli by zawiedzeni. Myślę że duże znaczenie na EURO było to że Camo był podstawowym graczem Juve.

Cytat:
Oczywiscie wiem ze jedzie, ale smuci mnie to ze zamiast Gilardino na Euro pojedzie Del Piero, na kredyt, moze i ma wspaniałą kariere, ale to przykre ze nie patrzy się na aktualną formę i osiągnięcia, a bierze się zawodnika za zaslugi z przeszłości.

Jak już mówiłem du z pewnością zadecydowały czynniki techniczne. A tak wogóle tojestem pewny że gdy zrezygnował Trap z Inzaghiego to była rywalizacja Gilardino vs Di Vaio którym moim zdaniem nie słusznei wygrał Marco. Jak już pisałem na impreze taką jak EURO należy brać piłkarzy różnego typu. Trzeba mieć praktycznie 2 zawodnikow nakażdą pozycję. Więc poco byłoby 4 na miejsce Vierego a np. jeden na Tottiego ? Wiesz oco mi chodzi?

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 09:01   

Chciałem tylko wtrącić mały komentarz do mojego stwierdzenia, że Del Piero nie ma szans z Tottim. Miałem na myśli, że nie ma szans wygryść Tottiego z pierwszego składu. A obydwaj na pewno nie będą grali razem. Tak więc Alexa czeka ławeczka na Euro czy mu się to podoba czy nie.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pią Maj 28, 2004 13:57   

Cytat:
Miałem na myśli, że nie ma szans wygryść Tottiego z pierwszego składu

oczywiscie ze nie ma. Co do tego czy bedzie rezerwowy... jestem na 95% pewny ze Alex - Totti i Bobo beda grac razem.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 30, 2004 13:42   

Już dziś o godzinie 21.00 rozegrany zostanie mecz towarzyski poiędzy mistrzem Afryki - Tunezją. I wicemistrzem Europy - Włochami. Według zapowiedzi jakie krążą wokół tego meczy Trapattoni ma zamiar postawić na totalną ofensywę. Przed meczem Trap powiedział że w przeciwienstwie do 2002 roku jest zadowolony z przygotowania wszystkich zawodników. Najprawdopodobniej ustawieniem w jakim wybiegną Włosi będzie 4-2-3-1. Najbardziej wysunięty Vieri za jego plecami od lewej Del Piero, Totti i Camoranesi. Najprawdopodobniej za tą czwórką zagrają dziś Zanetti z Interu i Perrotta z Chievo. Blok defensywny zostanie utworzony z Panucciego na prawej, Zambrotty na lewej noi oczywiście Nesta wraz z kapitanem Cannavaro na środku defensywy. W bramce pewne miejsce ma Buffon. Jednymy zawodnikie który dziś nie wystąpi będzie najprawdopodobniej Fiore, który boryka się problemem z mięśniami. Będzie to ostani mecz Włochów przed EURO 2004. 14 czerwca Azzuri zmierzą się z nieobliczalną Danią.

Zatem prawdopodobny skład na dziś to:

---------------------------------Buffon-----------------------------------
Panucci-------------Cannavaro-------Nesta----------------Zambrotta

-----------------------Zanetti---------Perrotta--------------------------

Camoranesi--------------------Totti--------------------------Del Piero

----------------------------------Vieri------------------------------------

P.S.

Cytat:
2. Zakładanie tematów
* Zanim założysz nowy temat sprawdź, czy juz takiego nie było. W tym celu skorzystaj z opcji "Szukaj".
* Tematy zakładanie w poszczególnych pokojach powinny być ściśle związane z ich tematyką. Jeśli nie ma odpowiedniego pokoju napisz tam, gdzie tematyka jest najbardziej zbliżona.
* Jeśli temat nie będzie związany z pokojem zostnie on usunięty lub przesunięty do odpowiedniego pokoju.
* Nazwa tematu ma ściśle dotyczyć naszej wypowiedzi, powinna jak najdokładniej ją charakteryzować. Niedopuszczalne jest wpisywanie tematów za pomocą samych wielkich liter.
* Zakładając nowy temat zobowiazujesz się do uczestnictwa w nim i podjęcia dyskusji niezależnie od tego czy zgadzasz się, czy nie z opiniami innych użytkowników.
* Nie masz nic do powiedzenia? Nie pisz! Rozpoczęcie dyskusji w stylu: "co o tym sądzicie?" bez wyrażenia własnej opinii będzie traktowane jako nabijanie postów.
* Jeśli jakieś tematy nie będą kontynuowane, bądź dyskusja w nich zamieni się w monolog, będą zamykane. Każdy użytkownik ma prawo poprosić moderatorów o ponowne odblokowanie tematu.

CZY GDZIEKOLWIEK NAPISALIŚCIE ŻE NIE WOLNO DO MECZÓW OSOBNYCH TEMATÓW ZAKŁADAĆ ?? RADZĘ WNIEŚĆ JAKIEŚ POPRAWKI DO WASZEGO REGULAMINU. ZAMKNELIŚCIE TEMAT KTÓRY NIE ŁAMIE REGULAMINU USTALONEGO PRZEZ WAS.

A ja radze sie uspokoic i dostosowac do obyczajow panujacych na tym forum. Jest logiczne, ze jesli istnieje temat o reprezentacji Wloch to w nim piszemy wszystko na jej temat. Nie trzeba byc mistrzem intelektu, aby zauwazyc, ze nie ma tematow dotyczacych kazdego meczu. I wszyscy inni to rozumieja procz ciebie.

Obyczaje panująca na tym forum powinny zostać zawarte w regulaminie. Nie wykraczanie poza regulamin nie jest wykroczeniem. Nie jest to dokońca takie logiczne... Ponieważ mamy topici np. o meczu Polska - WŁochy. Temat został zamkniety dopiero po jakimś czasie jak o meczu przestało sie już rozmawiać, a przecierz zarówno o reprezentacji Włoch i reprezentacji Polski są też tematy. Nie przecz sam sobie i nie wkręcaj sobie i mnie że działam niezgodnie z prawem tu obowiązująym. A tak wogóle to może dowiem się który to moderator zamknął a następnie wkleił notkę do mojego posta?

Musisz sie pogodzic z tym, ze na naszym forum nie jest mile widziane rozbijanie watku na 15 oddzielnych tematow jak na JP. Wystarczy troche pomyslec, zeby zrozumiec, ze o meczu Tunezja - Wlochy mozna spokojnie rozmawiac w temacie Reprezentacja Wloch. Mecz Polska - Wlochy byl przypadkiem szczegolnym. Nowy temat byl dobrym pomyslem, bo pomogl uniknac podwojnej dyskusji - w watkach o reprezentacjach Polski i Wloch.
Zmiany w regulaminie to nie twoja dzialka, wiec sie nie wtracaj. Jesli cos ci sie nie podoba to wiedz, ze uczestnictwo w dyskusjach na forum nie jest obowiazkowe i w kazdej chwili mozesz z niego zrezygnowac. Obyczaj tym sie rozni od zasady, ze nie umieszcza sie go w kodeksach. I przestan udawac meczennika. Gdybys zlamal regulamin to juz by cie tu nie bylo, bo dostalbys druga zolta kartke. Za naginanie dobrych obyczajow forum jeden z modow zamknal temat. A skoro juz tak zawziecie studiowales regulamin to powinienes wiedziec, ze decyzje podejmowane przez modow i adminow sa niepodwazalne. EOT
Admin
Ostatnio zmieniony przez Del Piero Nie Maj 30, 2004 19:11, w całości zmieniany 1 raz  

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 30, 2004 14:58   

Interesujący skład, jak widać obronę Trap ma już obcykaną, teraz tylko sprawdzi w tym meczu zmienników w postaci Perrotty Camoranesiego i Del Piero i moze smialo jechac na ME :P

A co do samego meczu to mysle ze jak to w meczach towarzyskich Włosi nie pokaza czegos fenomenalnego i pewnie zakonczy się remisem.

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 10:51   

Efektowne zwyciesto 4 - 0 napaja optymizmem przed Euro :-D . Nasi pograli sobie po 45 min (tzn. Pirlo, Rino i Nesta). A dodatkowo Andrea strzelil bramke z rzutu wolnego. Co chyba nikogo nie dziwi :wink: . Teraz z duzymi nadziejami czekam na rozpoczecie turnieju :P Powinno byc dobrze 8) .
A tu mam fajna fotka calej Squadra Azzurra. Humory dopisuja szczegolnie Vieriemu :lol: . mam nadziej, ze podobnie bedzie na ME: http://www.gazzetta.it/Fo...8/Nazionale.jpg

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 12:44   

Włosi wygrali pewnie 4-0. Dobry mecz w wykonaniu wszystkich naszych 4 graczy. Szkoda, że Del Piero nie zdobył bramki bo miał okazję. Oglądałem mecz w internecie. Niezbyt dobra jakość ale jakoś pociągłem :P A oto co po meczu mówił Trap:

"Podobało mi się to co robił Alex. Zagrał bardzo dobrze pod względem taktycznym i nakręcał tempo ggry drużyny,"

"Jego pozycja na lewym skrzydle daje nam dodatkowo coś ekstra. Francesco Totti i Christian Vieri mają dzięki temu więcej swobody na boisku."

"Cassano pojawił się na boisku w drugieg połowie kiedy tempo naszej gry spadło"

"W mojej karierze iałem kilku zawodników podobnych do Cassano. Wiem, że po wejściu z ławki może zrobić dużo dobrego."

"Totti na mistrzostwach będzie ustawiony dokładnie tak jak we wczorajszym meczu."

"Wiem, że Totti grając na tej pozycji często wraca się głęboko po piłkę. Innym razem doskonale może zmienić sie rolą z Del Piero i właśnie to jest siłą naszego zespołu."

"Najbardziej imponującą rzeczą jest kondycja i wysiłek jaki chłopcy wkładają w to wszystko, ktoś może mówić że było to łatwe zwycięstwo, ale to było twardy mecz. W pierwszej połowie niewiarygodnie ich przycisneliśmy, i to mnie bardzo cieszy.

"Del Piero był bardzo imponujący i można powiedzieć że zabrakło mu tylko bramki, cieszy mnie, że jego forma polepsza się z każdym meczem. Del Piero wraz z Tottim i Vierim zrobili wczoraj wielkie rzeczy.”

"Widzieliście ile do gry może wnieść Cassano, gdy wejdzie na podmęczonego rywala jest bardzo groźny."

Z tych wypowiedzi wyika jasno że nie ma co się martwić o pierwszy skład dla Alexa. Grał wczoraj odbrze a ponadto sprawdza się w ustawieniu 4-2-3-1. Dla mnie jedyną agadką pozostaje para defensywnych pomocników. Preferowałbym Zanetti - Pirlo. Ale obawiam się, że Pirlo może być zastąpiony Perrottą lub Gattuso których Trap lubi znacznie bardziej niż Andreę. Niemniej jednak podoba mi się nowe ustawienie Italii oraz forma zespołu. 4-0 z mistrzem afryki w spotkaniu wyjazdowym to jest coś. A nie zdziwilbym sie gdyby skonczylo sie na 6,7 lub 8-0. Bo sytuacji nie brakowało. M. in. okazja, Cassano, Del Piero czy też ewidentny faul na Del Piero w polu karnym którego jednak arbiter nie dostrzegł.

To tyle. Myślę, że z taką grą Italia ma spore szanse na finał EURO.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 15:39   

Zanetti i Perrotta moga co najwyzej wiazac buty Andrei. jesli Trap jeszcze zastanawia sie nad tym kogo wystawic to gratuluje mu poczucia humoru. najlepszym rozwiazaniem bylaby gra Pirlo i Gattuso. przeciez mijajacy sezon byl w ich wykonaniu bardzo udany, czego nie mozna do konca powiedziec o wymienionej przeze mnie na poczatku dwojce. i nikt mi nie wmowi, ze Zanetti swoimi umiejetnosciami przewyzsza Pirlo. owszem czasem uda mu sie odebrac pilke, ale nic poza tym :P
takze podsumowujac mam nadzieje, ze Pirlo i Gattuso beda tymi zawodnikami Italii na ME, ktorzy w duzym stopniu przyczynia sie do jej sukcesu.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 15:43   

Wczorajszy mecz dał mi odpowiedzi na prawie wszystkie TRAPiące mnie pytania. Niestety w przewazajacej wiekszosci odpowiedzi te sa niezadawalajace.
Trap dal do zrozumienia, ze pare defensywnych pomocnikow stanowic bedzie duet Zanetti - Perrotta. Nawet na tle przecietnej Tunezji bylo widac, ze ta dwojka wypada bladziutko przy duecie Pirlo - Gattuso. Niestety Trap jest uparty jak osiol i pewnie nie zmieni zdania... Dopoki silniejszy przeciwnik nie wylaczy Tottiego... Ale wtedy moze byc za pozno a Zanetti czy Perrotta do rozgrywania sie nie nadaja... Wiemy juz tez ktory napastnik bedzie lawkowal na Euro. Bedzie nim Di Vaio. Szkoda, ze nie mogl zagrac Fiore, ale wciaz narzeka na uraz. Del Piero zagral poprawnie na lewej pomocy, ale "poprawnie" wystarczy moze na Tunezje, lecz na Danie juz raczej nie. Ewidentnie widac, ze DP nie jest w formie i zostal powolany na kredyt. O ile w pierwszej polowie udawalo mu sie calkiem niezle wymieniac pozycjami z Tottim, to po zejsciu glownego rezysera zaprezentowal w calej rozciaglosci swoj brak formy. Dwie zmarnowane sytuacje, ktore zawodnik tej klasy powinien wykorzystac z zamknietymi oczami i kilka glupich strat. Do tego mizerne zaangazowanie. Widac to bylo zwlaszcza w porownaniu z Cassano, ktory zaimponowal mi wczoraj zacieciem i checia udowodnienia, ze jego powolanie nie bylo przypadkowe. Zawodnik rodem z Bari znakomicie zaprezentowal sie u boku najpierw Vieriego, a potem Corradiego. Dobry mecz w wykonaniu Camoranesiego, ktory w pierwszej polowie nie blyszczal, ale po przerwie rozkrecil sie i pokazal klase. O obroncach nie bede wspominac, bo Tunezja nie zrobila wiele, zeby mogli sie jakos szczegolnie wykazac w defensywie ;) Za to mogli w ofensywie - vide gole Cannavaro i Zambrotty :)

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 16:54   

Mozesz mi powiedziec gdzie ogladales mecz? :lol: Chyba na jakimś innym kanale :D
Jeśli uważasz że Del Piero był wczoraj przecietny to jesteś zabawny :d
Ale nie będe już tego dokumentował. Bo ty nie trawisz DP i i już zdania nie zmienisz. Mówisz że dobrze grał Camoranesi? Według większości to właśnie on był jednym ze słabszych na boisku. Rzeczywiście Cassano był tak znakomity że brak słów. O 5 razy lepszy od Del Piero 8)

Dla mnie jesteś geniuszem sam sobie wyreżyserowałeś mecz. A na dodatek zachwalasz swojego Gattuso a Zambrotty to wczoraj nie zauważyłeś :shock: Przecierz to wcale nie on był najlepszy na boisku.

Mam prosbe. Nie wciskaj ciemnoty tym co meczu nie widzieli. Del Piero zagral bardzo dobrze, co w wywiadach potwierdzał Trap. No ale to Gattuso był najlepszy. Adio.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 20:30   

Del Piero napisał/a:
Jeśli uważasz że Del Piero był wczoraj przecietny to jesteś zabawny :d

Gdzie napisalem, ze byl wczoraj przecietny? Napisalem, ze zagral poprawnie, a to spora roznica. Jednak do twojej zaslepionej glowki dotarlo jedynie to, ze ktos nie chwali DP. A to juz powod zeby go zaatakowac :lol: Najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem, a potem wdawaj w polemike.
Del Piero napisał/a:
Ale nie będe już tego dokumentował.

A moze komentowal? :lol:
Del Piero napisał/a:
Bo ty nie trawisz DP i i już zdania nie zmienisz.

Ty za to jestes strasznie zaslepiony uwielbieniem do DP. Na poczatku bylo to pocieszne, ale teraz zaczyna byc zalosne.
Del Piero napisał/a:
Mówisz że dobrze grał Camoranesi? Według większości to właśnie on był jednym ze słabszych na boisku.

W przeciwienstwie do ciebie, ja mam wlasne zdanie i nie patrze na to co mowi wiekszosc przy kreowaniu swoich pogladow. A twoja wiekszosc to pewnie kilka podobnie zaslepionych osob, ktorym cieknie po nogach z radosci jak widza graczy Juve w kadrze :lol:
Del Piero napisał/a:
Rzeczywiście Cassano był tak znakomity że brak słów. O 5 razy lepszy od Del Piero 8)

Kazdy ma swoje zdanie. Dla mnie Cassano zagral o niebo lepiej niz bedacy bez formy DP.
Del Piero napisał/a:
Dla mnie jesteś geniuszem sam sobie wyreżyserowałeś mecz.

A ty jestes dla mnie smiesznym, zaslepionym ludzikiem, ktory atakuje mnie bez podania zadnych, ale to zadnych argumentow. Ale to nie moja sprawa, ze lubisz sie osmieszac.
Del Piero napisał/a:
A na dodatek zachwalasz swojego Gattuso a Zambrotty to wczoraj nie zauważyłeś :shock: Przecierz to wcale nie on był najlepszy na boisku.

Jak juz wspominalem naucz sie czytac ze zrozumieniem. O Gattuso napisalem jedynie, ze w duecie z Pirlo grali lepiej niz para Zanetti-Perrotta. A czy zauwazylem Zambrotte to nie twoja sprawa. To ja decyduje o czym bede pisal a nie ty.
Del Piero napisał/a:
Mam prosbe. Nie wciskaj ciemnoty tym co meczu nie widzieli.

Jak na razie to ty wciskasz kit piszac, ze Del Piero zagral bardzo dobrze. Moze ci sie cos przysnilo w nocy - nie wnikam. Prawda jest taka, ze golym okiem bylo widac, ze Del Piero nie jest w optymalnej formie.
Del Piero napisał/a:
Del Piero zagral bardzo dobrze, co w wywiadach potwierdzał Trap.

Trap jest uparty jak osiol i w zyciu sie nie przyzna, ze powolal kogos na kredyt. Poza tym Trap powiedzial jedynie, ze DP poprawnie wypelnial zalozenia taktyczne i ze widac lekka zwyzke formy. Jesli dodal cos wiecej to chyba jedynie bedac wciaz w stanie euforii po wysokiej wygranej.
Del Piero napisał/a:
No ale to Gattuso był najlepszy. Adio.

Po raz kolejny uroilo ci sie cos w glowce. Nigdzie nie napisalem, ze Gattuso byl najlepszy, ale ty wiesz swoje. Zejdz na ziemie i przestan fantazjowac.
Poddumowujac: polecam sztuczke z patelnia :hahaha:

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 21:40   

TomekW napisał/a:
Poddumowujac: polecam sztuczke z patelnia :hahaha:

moglby ktos wyjasnic o co z ta sztuczka chodzi ?

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pon Maj 31, 2004 22:00   

Cytat:
Gdzie napisalem, ze byl wczoraj przecietny? Napisalem, ze zagral poprawnie, a to spora roznica. Jednak do twojej zaslepionej glowki dotarlo jedynie to, ze ktos nie chwali DP. A to juz powod zeby go zaatakowac Najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem, a potem wdawaj w polemike.

Wywnioskowałem to z tego:
"Del Piero zagral poprawnie na lewej pomocy, ale "poprawnie" wystarczy moze na Tunezje, lecz na Danie juz raczej nie."

Dla mnie Dania to przeciętny zespół, a skoro piszesz że jego gra nie wystarczy na Danię więc jego gra nie mogła być lepsza niż przeciętna.

Cytat:
A moze komentowal?

Dokumentował, czyli udowadniał. Napisałem dobrze i nie czepiaj się szczegółów.

Cytat:
Ty za to jestes strasznie zaslepiony uwielbieniem do DP. Na poczatku bylo to pocieszne, ale teraz zaczyna byc zalosne.

Owszem uwielbiam ADP i wcale tego nie kryje.

Cytat:
W przeciwienstwie do ciebie, ja mam wlasne zdanie i nie patrze na to co mowi wiekszosc przy kreowaniu swoich pogladow. A twoja wiekszosc to pewnie kilka podobnie zaslepionych osob, ktorym cieknie po nogach z radosci jak widza graczy Juve w kadrze

Ja też mam własne zdanie, i w/g mnie Camor niestety zawiódł. Moja większość to ci wszyscy z którymi oglądałem mecz, oraz ludzie z którymi na temat spotkania rozmawiałem. Gdybym sikał z radości to przecierz nie odważyłbym się krytykować Camora. Musisz zdecydoać, albo jedno albo drugie. Niemniej jednak muszę przyznać że po golu Del Piero z Meksykiem tarzałem sie po podłodze z radości :d A po golu ze szwecją na Euro 2000 biegałem na golasa i darłem pape :P No ale to jest sport i za takie chwile wlasnie kocham ADP.

Cytat:
Kazdy ma swoje zdanie. Dla mnie Cassano zagral o niebo lepiej niz bedacy bez formy DP.

A dla mnie to Alex był zdecydowanie lepszy. Zresztą myślę, że Cassano to nie problem Del Piero. Sam Trap powiedział, że Cassano to alternatywa dla Tottiego.

Cytat:
A ty jestes dla mnie smiesznym, zaslepionym ludzikiem, ktory atakuje mnie bez podania zadnych, ale to zadnych argumentow. Ale to nie moja sprawa, ze lubisz sie osmieszac.

To samo mogę powiedzieć o Tobie.

Cytat:
Jak juz wspominalem naucz sie czytac ze zrozumieniem. O Gattuso napisalem jedynie, ze w duecie z Pirlo grali lepiej niz para Zanetti-Perrotta. A czy zauwazylem Zambrotte to nie twoja sprawa. To ja decyduje o czym bede pisal a nie ty.

Czy ja wiem czy grali tak lepiej ? Wiem tylko że mieli inne zadania. Zanetti i Perrotta mieli się głównie koncentrować na defensywie. Natomiast Pirlo z Gattuso pod nieobecność Tottiego musieli kreować grę. Nie zapominajmy że Tottiemu nie jest potrzebna do kreacji taka pomoc jak Cassano. A to że przy Tottim gra Zanetti i Gattuso to po części rozumię. W sumie musi być zachowana prpoorcja między atakiem i obroną. A jak wiemy Pirlo czasem się zbytnio zapędza.
Co do Zambrott... jak to nie moja sprawa czy go zauważyłes? Może to ty jesteś tym sikającym na widok milanistów i nie możesz się pogodzić że najlepszy był Juventinho?

Cytat:
Trap jest uparty jak osiol i w zyciu sie nie przyzna, ze powolal kogos na kredyt. Poza tym Trap powiedzial jedynie, ze DP poprawnie wypelnial zalozenia taktyczne i ze widac lekka zwyzke formy. Jesli dodal cos wiecej to chyba jedynie bedac wciaz w stanie euforii po wysokiej wygranej.

Dla mnie to Ty jesteś uparty jak osioł, w życiu się nie przyznasz że pomyliłeś się co do ADP. Skąd wiesz że dodawał więcej od wpływem euforii? Może Alex rzeczywiście zagrał wszystko to czego zamarzył sobie Trap?

Cytat:
Jak na razie to ty wciskasz kit piszac, ze Del Piero zagral bardzo dobrze. Moze ci sie cos przysnilo w nocy - nie wnikam. Prawda jest taka, ze golym okiem bylo widac, ze Del Piero nie jest w optymalnej formie.

Jak na ten okres przygotowań Alex zagrał bardzo dobrze. Widziałem np. Holendrów i na tym eetapie przygotowań żaden z nich nie gra na poziomie Del Piero. Nic mi się nie śniło to ci moge obiecać. To że Alex nie jest w optymalnej formie to ja wiem. Alex w optymalnej formie jest jednym z najlepszych piłkarzy świata, mimo to będący w takiej formie na takim etapie spełnił wszystkie moje oczekiwania. Jak tak dalej pójdzie to jestem pewny co do jego formy na EURO. I to że nie jest w optymalnej formie wcale nie znaczy że jest w złej formie.

Cytat:
Po raz kolejny uroilo ci sie cos w glowce. Nigdzie nie napisalem, ze Gattuso byl najlepszy, ale ty wiesz swoje. Zejdz na ziemie i przestan fantazjowac.

Jeśli nie zrozumiałeś oco mi chodziło to może sam wykonaj sobie swoją sztuczkę.

A oto wypowiedz ALEXA: (źródło JuvePoland)

Cytat:
Alessandro Del Piero twierdzi, że na Euro 2004 walnie przyczyni się do zwycięstw Squadra Azzurra.
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu spraw. W przeszłości zawsze miałem pecha, jeżeli chodzi o sprawność fizyczną na wielkich turniejach. Wiem jednak, że w Portugalii będę na właściwym miejscu we właściwym czasie. W końcu mam jeszcze 15 dni treningu przed pierwszym meczem."
Del Piero zaprzeczył także, jakoby na jego formę miała wpływ presja, jaką wywiera na nim Antonio Cassano.
"To nie jest mój rywal, ale nowy kolega. Mówię nowy, bo spędziliśmy ze sobą mało czasu, ponieważ on przybył do reprezentacji, gdy ja byłem kontuzjowany."
Kapitan Bianconerich nie może zaliczyć do udanych występu na Mistrzostwach Świata w 2002 roku. Mimo to wierzy, że teraz sytuacja będzie wyglądała inaczej.
"Wtedy rozpocząłem turniej jako podstawowy zawodnik, potem taktyka została zmieniona i wylądowałem na łąwce. Jeżeli Trap nie zmieni systemu, nie widzę większych problemów dla mnie."

Jako na potwierdzenie oich słów. Alex jest z siebie zadowolony, prasa jest z niego zadowolona, Trap jest z niego zadowolony, fani sa z niego zadowoleni ale do Ciebie to itak nie trafia.

Ciao.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 01, 2004 00:35   

Del Piero napisał/a:
Wywnioskowałem to z tego:
"Del Piero zagral poprawnie na lewej pomocy, ale "poprawnie" wystarczy moze na Tunezje, lecz na Danie juz raczej nie."
Dla mnie Dania to przeciętny zespół, a skoro piszesz że jego gra nie wystarczy na Danię więc jego gra nie mogła być lepsza niż przeciętna.

No coz, mistrzem wyciagania wnioskow nie jestes i nie zanosi sie bys kiedykolwiek nim zostal. Co ma twoje zdanie o Danii do mojej wypowiedzi? Ja pisze na podstawie swojej opinii, a dla mnie Dania zespolem przecietnym nie jest. Twoje tlumaczenie jest wielce naciagane.
Del Piero napisał/a:
Cytat:
A moze komentowal?

Dokumentował, czyli udowadniał. Napisałem dobrze i nie czepiaj się szczegółów.

A to jeszcze gorzej dla ciebie. Gdybys nie skomentowal to by bylo pol biedy. Ale skoro nie probowales udokumentowac czy tez uargumentowac swojej wypowiedzi, to pozwala mi przypuszczac, ze nie wiedziales jak. Moze to i lepiej, bo pewnie uzylbys argumentow utrzymanych w tonie swoich poprzednich wypowiedzi. Czyli napisalbys cos w stylu: nie bo nie.
Del Piero napisał/a:
Cytat:

A dla mnie to Alex był zdecydowanie lepszy. Zresztą myślę, że Cassano to nie problem Del Piero. Sam Trap powiedział, że Cassano to alternatywa dla Tottiego.

Ale ja nie twierdze, ze Cassano to problem Del Piero. Stwierdzilem tylko, ze pod wzgledem zaangazowania Cassano przewyzszal DP i to bardzo.
Del Piero napisał/a:
Cytat:

To samo mogę powiedzieć o Tobie.

Owszem, tylko ze ja moge to powiedziec z czystym sumieniem, a ty po prostu bys sklamal.
Del Piero napisał/a:
Czy ja wiem czy grali tak lepiej ? Wiem tylko że mieli inne zadania. Zanetti i Perrotta mieli się głównie koncentrować na defensywie. Natomiast Pirlo z Gattuso pod nieobecność Tottiego musieli kreować grę.

Gattuso kreujacy gre? :lol: :hahaha: Niezly z ciebie zartownis :lol:
Jesli rozpatrzec ich jako duety to Zanetti i Perrotta maja identyczne zadania jak Pirlo i Gattuso. Oczywiscie jesli rozpatrywac ich jako jednostki to zadania ich sie roznia. Zanetti i Perrotta na zmiane uczestnicza w akcjach ofensywnych. Kiedy jeden z nich idzie do przodu, to drugi ubezpiecza tyly. Pirlo z kolei moze spokojnie zajac sie wspoltworzeniem gry, bo destrukcje w wiekszym stopniu wezmie na siebie Gattuso. I pytanie brzmi: czy lepiej wystawic dwoch zawodnikow srednich, ktorzy beda sie wymieniac pozycjami czy moze dwoch znakomitych w swoim fachu: jeden w kreacji, drugi w destrukcji, ale kosztem tego, ze nie beda sie tasowac na pozycjach. Dla mnie odpowiedz jest prosta: wybieram dwoch mistrzow. A co z pozostala dwojka? No coz, jak ktos jest do wszystkiego to przewaznie jest do niczego.
Acha... Pod nieobecnosc Tottiego gre mial kreowac Del Piero. No chyba, ze jestem slepy i komentator tez byl slepy itd...
Del Piero napisał/a:
Nie zapominajmy że Tottiemu nie jest potrzebna do kreacji taka pomoc jak Cassano.

Ale nigdy nie zaszkodzi jesli ktos inny tez bedzie mogl wziac na siebie ciezar gry. Rozne sie rzeczy zdarzaja. Totti moze doznac urazu, wyleciec z boiska z czerwona kartka albo po prostu nie miec swojego dnia. I jesli Pirlo jest na boisku to Trap nie ma zawrotu glowy. A tak musi robic zmiany, tasowac ustawienie itd...
Del Piero napisał/a:
A to że przy Tottim gra Zanetti i Gattuso to po części rozumię. W sumie musi być zachowana prpoorcja między atakiem i obroną. A jak wiemy Pirlo czasem się zbytnio zapędza.

I dlatego Pirlo musi grac z Gattuso, ktory wiekszosc swojej uwagi poswieca grze w destrukcji. Wowczas proporcje sa zachowane.
Del Piero napisał/a:
Dla mnie to Ty jesteś uparty jak osioł, w życiu się nie przyznasz że pomyliłeś się co do ADP.

Nie pomylilem sie i wczorajszy mecz tego dowiodl.
Del Piero napisał/a:
Skąd wiesz że dodawał więcej od wpływem euforii? Może Alex rzeczywiście zagrał wszystko to czego zamarzył sobie Trap?

No jesli Trap oczekiwal takiego czegos, to lepiej zeby od razu podal sie do dymisji.
Del Piero napisał/a:
Jak na ten okres przygotowań Alex zagrał bardzo dobrze. Widziałem np. Holendrów i na tym eetapie przygotowań żaden z nich nie gra na poziomie Del Piero.

Ale to jest problem Holendrow. Ja na Euro kibicuje Wlochom i dlatego chce, zeby cala kadra byla w wysokiej formie. I o ile w niedziele zmiennicy pokazali Trapowi, ze sa gotowi na kazde wezwanie (nawet Materazzi!) to Del Piero nadal pozostaje zagadka. I pozostaje nam sie tylko modlic, zeby faktycznie zdazyl z forma na Euro.
Del Piero napisał/a:
Jak tak dalej pójdzie to jestem pewny co do jego formy na EURO.

Mam nadzieje, ze twoj optymizm okaze sie uzasadniony. Ja w kazdym razie jestem sceptycznie nastawiony. Moze dlatego, ze wole sie milo rozczarowac niz zawiesc.
Del Piero napisał/a:
A oto wypowiedz ALEXA: (źródło JuvePoland)
(...)
Jako na potwierdzenie oich słów. Alex jest z siebie zadowolony, prasa jest z niego zadowolona, Trap jest z niego zadowolony, fani sa z niego zadowoleni ale do Ciebie to itak nie trafia.

Jakie to potwierdzenie twoich slow? On jedynie wyraza swoja nadzieje, ze odegra wazna role na ME. Trap mowi, ze jest z niego zadowolony? To co? Wyobrazasz sobie Trapa mowiacego, ze jest niezadowolony? Nie dosc, ze musialby przyznac sie do tego, ze zle wybral, to jeszcze zle wplynalby na morale zawodnika. Kibice sa zadowoleni? Chyba tylko DPmaniacy. Prasa jest zadowolona? Chyba Tuttosport. Przyjrzyjmy sie co na ten temat pisze LGdS: "Del Piero nie jest w najlepszej formie i to widac" a nastepnie: "Jesli jakies powazne watpliwosci moga zaklocac spokoj selekcjonera Azzurrich przed otwierajacym ME meczem z Dania, to dotycza one osoby Del Piero. Gracz Juventusu po przerwie marnuje dwie szanse i coraz bardziej rozrasta sie nad nim cien Cassano." Taaaak, wyraznie sa zadowoleni :lol: Az pieja z zachwytu :lol:

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 01, 2004 14:04   

Cytat:
A to jeszcze gorzej dla ciebie. Gdybys nie skomentowal to by bylo pol biedy. Ale skoro nie probowales udokumentowac czy tez uargumentowac swojej wypowiedzi, to pozwala mi przypuszczac, ze nie wiedziales jak. Moze to i lepiej, bo pewnie uzylbys argumentow utrzymanych w tonie swoich poprzednich wypowiedzi. Czyli napisalbys cos w stylu: nie bo nie

Nie, chodzi oto że do Ciebie żadne argumenty nie docierają więc nie potrzebne są moje trudy.

Cytat:
Ale ja nie twierdze, ze Cassano to problem Del Piero. Stwierdzilem tylko, ze pod wzgledem zaangazowania Cassano przewyzszal DP i to bardzo.

Skoro twierdzisz że Cassano powinien grać za Del Piero to chyba logiczne jest że w/g Ciebie jest rywalem Alexa. No a skoro rywal to znaczy problem.
Pod wzgledem zaangazowania przewyższał... Czy ja wiem.. nie zapominaj że Cassano wszedl juz na mocno zmeczonego rywala i mysle ze to bedzie jego rola takze na mistrzostwach.

Cytat:
Owszem, tylko ze ja moge to powiedziec z czystym sumieniem, a ty po prostu bys sklamal.

Uwież mi że nie.

Cytat:
Gattuso kreujacy gre? Niezly z ciebie zartownis

Napewno musiał trochę kreować grę bo tego wymaga sie od każdego środkowego pomocnika. Spójrz Vieira, Lampard czy nawet Tacchinardi. A jeśli Gattuso tego nie umi to jego miejscem jest ława.

Cytat:
Jesli rozpatrzec ich jako duety to Zanetti i Perrotta maja identyczne zadania jak Pirlo i Gattuso.

A właśnie że nie. Gdy jest Totti to reszta bardzioej broni. Gdy go niema to trzeba bardziej wesprzec atak. I tak było w meczu z Tunezją.

Cytat:
I pytanie brzmi: czy lepiej wystawic dwoch zawodnikow srednich, ktorzy beda sie wymieniac pozycjami czy moze dwoch znakomitych w swoim fachu: jeden w kreacji, drugi w destrukcji, ale kosztem tego, ze nie beda sie tasowac na pozycjach. Dla mnie odpowiedz jest prosta: wybieram dwoch mistrzow.

Nieno wybierasz dwóch mistrzów... haha, oni są mistrzami :] Jak możesz tak zachwalać Gattuso i Pirlo? Przecierz Alex nie gra ogzej od nich a jego wcale nie doceniasz a milanistow podnosisz do rangi herosów.

Cytat:
Acha... Pod nieobecnosc Tottiego gre mial kreowac Del Piero. No chyba, ze jestem slepy i komentator tez byl slepy itd...

Kto ci tak powiedział? Przecierz Alex nadal grał na lewym skrzydle a Cassan w środku.

Cytat:
Ale nigdy nie zaszkodzi jesli ktos inny tez bedzie mogl wziac na siebie ciezar gry. Rozne sie rzeczy zdarzaja. Totti moze doznac urazu, wyleciec z boiska z czerwona kartka albo po prostu nie miec swojego dnia. I jesli Pirlo jest na boisku to Trap nie ma zawrotu glowy. A tak musi robic zmiany, tasowac ustawienie itd...

Owszem zaszkodzi. Sam Gattuso nie wystarczy by zatrzymać pomoc np. Francji z Zidane na czele. Spójrz choćby na Francuzów... u nich gra Makalele i Vieira... Nikt z nich nie musi pomagać tak bardzo Zidanowi.... Dlaczego więc Pirlo musi Tottiemu ?
P.S. Kto jak kto ale ty Trapa taktyki uczyć nie musisz. Możesz mi wierzyć.

Cytat:
Nie pomylilem sie i wczorajszy mecz tego dowiodl.

Owszem pomyliłeś się i wczorajszy mecz tego dowiódł.
Cytat:

Ale to jest problem Holendrow. Ja na Euro kibicuje Wlochom i dlatego chce, zeby cala kadra byla w wysokiej formie. I o ile w niedziele zmiennicy pokazali Trapowi, ze sa gotowi na kazde wezwanie (nawet Materazzi!) to Del Piero nadal pozostaje zagadka. I pozostaje nam sie tylko modlic, zeby faktycznie zdazyl z forma na Euro.

Zagadką pozostanie jedynie to czy Del Piero pozostanie na tym poziomie co Pirlo, Gattuso, Camoranesi lub Fiore czy też wybije się w gwiazdy i będzie fenomenem. Gorzej od wymienionych grać nie będzie. P.. Co chcesz od Matrixa? Czu uważasz że jest gorszy niż choćby Rino? A może dlatego że gra w Interze <hahaha>. Przecierz lepszy byłby Ambrosini.

Cytat:
Mam nadzieje, ze twoj optymizm okaze sie uzasadniony. Ja w kazdym razie jestem sceptycznie nastawiony. Moze dlatego, ze wole sie milo rozczarowac niz zawiesc.

Już Alex robi wszystko w kierunku tego żeby być w 100% dyspozycji. Gdy dodamy do tego wiarę zapalonego fana to wynikjest naprawde pozytywny.

A co do tego cytatu to Alex potwierdza że jak dotej pory jest z siebie zadowolony, Trap mowi to co mysli i nie wmawiaj na sile ze Trap klamie w sprawie Alexa bo to sie robi juz smieszne. To co pisala gazzetta to nie czytalem... Ale gazety zawsepodgrzewaja atmosfere... Na wiekszosci portali Alex byl zachwalany.

Odpowiedz do tematu