ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reprezentacja Włoch (cz. 2)
Autor Wiadomość
Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:00   

Cytat:
"Naczytałeś się za dużo BRAVO sport"

Nigdy nie kupowałem Bravo SPORT.

Cytat:
... a ja jestem Nicky Butt.

Miło mi.

Cytat:
To samo można powiedzieć o Ambrosinim. To samo.

Nie to samo. Bo to piłkarze innych formatów. Jeśli uważasz że Ambrosini stoi na poziomie Del Piero to nie mamy oczym gadać.

Cytat:
Piękny argument. Nie do przebicia.

Nie podałem tego za argument. Napisałem tylko że my nie wiemy, a Trap z pewnością wie. Pozatym jak już mówiłem Alex to piłkarz dla którego warto zaryzykować. Myślę, że wielu ekspertów się ze mną zgodzi. Jednym z nich jest Trapattoni.

Cytat:
Czyśbyś wątpił w fenomena?

Nie wątpie, ale jestem realistą. Staram się wszystko oceniać obiektywnie. Wiem, że Alex może zagrać słabo, ale wierzę też w to, że Del Piero może bardzo przyczynić się do wspaniałej gry Italii. Jeśli zawiedzie to trudno. Przynajmniej nie będzie później gdybanie co by był gdyby Del Piero grał.. Tak jak to było po mundialu 2002.

Cytat:
Dzięki za informację. Nie wiedziałem.

To był element mojego podpisu. Jeśli nie odróżniasz tego to przykro mi bardzo. Oczywiście jestem pewny, że poprzez nienawiść do Juve i Del Piero wielu z Was nie przyzna mi racji. Jeśli jednak przekonam jedną osobę, uznam to za sukces.

P.S. Te twoje texty typu Butt, Bravo Sport kompromitują cię bardziej niż myślisz. Kim jesteś, żeby śmiać się z Butta? Jeśli osiągniesz tyle co on to może twoje zdanie będzie dla mnie cokolwiek znaczyć. Narazie jednak stanowisz dla mnie samą ksywke... bez wnętrza.
Ostatnio zmieniony przez Del Piero Czw Maj 27, 2004 19:03, w całości zmieniany 1 raz  

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:03   

Del Piero napisał/a:
Nic nikomu nie udowodniono. Więc nie mów że tak było skoro nic mu nie udowodniono.

Jak nie? Sami sie przyznali!

Ktoś na JP napisał/a:
Skończyła się zmowa milczenia

Oto, co ustalono. Del Piero w lipcu zeznał, że przez 10 dni przed finałowym meczem Ligi Mistrzów z Realem Madryt w 1998 roku wszyscy piłkarze dostawali "kolorowe tabletki", o których nikt nic nie wiedział (w tym meczu Real musiał mieć lepszych piłkarzy albo lepsze tabletki, bo wygrał 1:0). Przez osiem dni tabletek było 10, a w dwóch ostatnich po 8. Wcześniej nikt o nich nie wspominał. Przypomnieli sobie o nich wszyscy piłkarze, ale dopiero gdy sędzia zwrócił im uwagę, że za składanie fałszywych zeznań mogą trafić do więzienia.

Zirytowany sędzia, usiłując przerwać zmowę milczenia, głośno dziwił się, że młodzi ludzie cierpią na monstrualne zaniki pamięci i kpił, że może dlatego brali leki psychiatryczne (w lipcu podczas przesłuchania Roberto Baggio). W październiku rzucił do Gianluki Pessotto: "Nie próbujcie mnie przekonać, że przybyliście z obcej planety. Na zadawane pytania musicie odpowiadać!".

Gianluca Vialli przyznał, że często podawano mu kroplówką esafosfinę i voltaren (środek przeciwzapalny). Co ważniejsze, powiedział, że w dziewięciu na dziesięć przypadków nie był kontuzjowany i nic mu nie dolegało. Sędzia zarządził konfrontację i wówczas pięciu innych przesłuchiwanych też przypomniało sobie o częstych kroplówkach. Moreno Torricelli przyznał, że po meczu zawsze dostawał samyr (środek antydepresyjny), a ponadto tad 600 (przeciw zatruciu alkoholowemu), neoton (na serce) i bentelan (korticosteryd), kiedy był zmęczony. Jeśli chodzi o bentelan, początkowo mówił o zastrzykach, a potem o tabletkach. Pytany o powody tej zmiany, wyjaśnił, że prokurator Guariniello uświadomił mu, iż bentelan podawany dożylnie to nielegalny doping. Były dietetyk Juventusu zeznał początkowo, że piłkarze dostawali też po 30 mg kreatyny. Potem mówił o pięciu, bo dozwolonych jest sześć. Wreszcie przyciśnięty do muru przyznał, że było tego zawsze na pewno ponad 10 mg.

Szczęśliwa rodzina

Wreszcie w ostatni piątek Juventus pogrążył bez reszty Fabrizzio Ravanelli. "Corierre dello Sport" uznało, że tak brzemiennego w skutki gola Juventus w swojej historii jeszcze nie stracił. "Białe Pióro" (boiskowe przezwisko siwowłosego napastnika) zeznał, że za jego czasów rano przed każdym meczem WSZYSCY piłkarze brali kroplówki. Przypomina sobie tad 600, samyr i liposom (inny środek antydepresyjny). Sędzia spytał, czy piłkarz cierpiał kiedykolwiek na depresję, miał kłopoty rodzinne lub zaburzenia umysłowe. Wówczas Ravanelli złapał się za przyrodzenie (to we Włoszech jak pukanie w niemalowane drewno) i powiedział: "Nie, panie sędzio. Nigdy. Tworzymy bardzo szczęśliwą rodzinę".

Doktor Agricola tłumaczył wcześniej, że podawał Ravanellemu liposom, bo ten miał być w depresji, gdy urodził mu się syn. Ravanelli dodał, że wszystkie te środki, a także inne, których nazw sobie nie przypomina, były podawane piłkarzom rutynowo, "byśmy biegali szybciej, męczyli się mniej i szybciej dochodzili do siebie". Pod koniec piątkowej sesji przesłuchań (zeznawało sześciu piłkarzy) Ciro Ferrara powiedział, że dr Agricola nigdy nie informował go, co zawierają tabletki i zastrzyki.

Śmiech na sali

Poza tym wyszło na jaw, że z medycznego dossier Ferrary dr Agricola usunął wiele wyników badań. Kiedy przyszła kolej na Urugwajczyka Montero, ten zaczął się jąkać i powiedział, że onieśmiela go publiczność. Sędzia stwierdził, że przepisy zabraniają mu przesłuchiwania w barze. W końcu zdecydował się przesłuchać go 12 stycznia, gdy zeznawać będą także Zinedine Zidane i Pippo Inzaghi. Kiedy Montero kierował się do wyjścia, sędzia wskazał mu boczne drzwi: "Niech pan wyjdzie tędy. Tam, pod głównymi drzwiami, jest dużo ludzi i może się pan znów przestraszyć". Sala buchnęła śmiechem. Kamienną powagę zachował ponoć tylko dr Agricola. Ale trudno się dziwić. Pętla powoli się zaciska.

Postepowanie nadal trwa. Czekamy na wyroki. :twisted:

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:05   

Własnie. Postępowanie trwa. To że dostali tabletki to nie znaczy, że były nie zgodne z prawem. Jeśli okaże się wynik wraz z argumentami ktory przekona mnie do tego ze byl to doping to z pewnoscia nie bede nikogo bronil. Winic bede tylko lekarzy Juve. Piłkarzom Juve raczej nic nie grozi gdyż byli nieswiadomi nieczego.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:11   

Del Piero napisał/a:
Piłkarzom Juve raczej nic nie grozi gdyż byli nieswiadomi nieczego.

:hahaha: Trzeba byc wybitnym ciemniakiem zeby niewiedziec co jest grane. Chyba nie spodziewali sie ze dostaja w kroplowce witamine c :)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:19   

Del Piero napisał/a:
To był element mojego podpisu. Jeśli nie odróżniasz tego to przykro mi bardzo. Oczywiście jestem pewny, że poprzez nienawiść do Juve i Del Piero wielu z Was nie przyzna mi racji. Jeśli jednak przekonam jedną osobę, uznam to za sukces.

P.S. Te twoje texty typu Butt, Bravo Sport kompromitują cię bardziej niż myślisz. Kim jesteś, żeby śmiać się z Butta? Jeśli osiągniesz tyle co on to może twoje zdanie będzie dla mnie cokolwiek znaczyć. Narazie jednak stanowisz dla mnie samą ksywke... bez wnętrza.

Nie napisalem, że Ambro i Del Piero to ten sam poziom. Napisałem, że to puste zdanie ktore napisałes tak samo pasuje do obu.
To był element podpisu? Doprawdy? Nie wiedzialem! :lol: Ale widzisz, zwróciłem uwagę na twój denny i żenujący podpis i od razu go zmieniłes. :lol:
Te teksty nic a nic mnie nie kompromitują. Ciebie kompromituje twoja bezsensowna krucjata popierajaca cieniasa Del Piero. I ja tylko zwracałem uwage na pustote twoich słów. Nie śmiałem się z Butta. Po prostu taką samą nieprawdą jest to że ja to on, jak i to że Del Piero to fenomen. Skoro moje zdanie dla ciebie nic nie znaczy, tylko dla tego, że nie jestem wielkim piłkarzem, to z jakiej paki mają znaczyć coś dla mnie slowa gościa, który p******* głupoty, a z piłką nozną ma wspólną tylko ksywe? :lol:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:23   

Del Piero napisał/a:
Własnie. Postępowanie trwa. To że dostali tabletki to nie znaczy, że były nie zgodne z prawem. Jeśli okaże się wynik wraz z argumentami ktory przekona mnie do tego ze byl to doping to z pewnoscia nie bede nikogo bronil. Winic bede tylko lekarzy Juve. Piłkarzom Juve raczej nic nie grozi gdyż byli nieswiadomi nieczego.

Oczywiscie, ze nie beda winic pilkarzy. Byli swiadomi, ale nie mogli nic zrobic, bo straciliby prace. Mowil o tym w swoich zeznaniach bodajze Toricelli. Dochodzenie toczy sie przeciwko Agricoli i dzialaczom Juventusu.

A teksty w stylu "To że dostali tabletki to nie znaczy, że były nie zgodne z prawem" sa co najmniej glupie :)
Oto co czytamy we wspomnianym juz w poprzednim poscie artykule:
Cytat:
Wynika z niego, że w apteczce Juventusu 247 leków znalazło się bezprawnie i nie wystawiono na nie żadnych recept. Kilkanaście z nich zawiera zabronione substancje dopingowe (sterydy, kortizon). Kilkanaście to specyfiki zabronione częściowo, zależnie od sposobu podawania (doustnie, dożylnie czy domięśniowo). Co więcej, wiele z tych leków, na mocy decyzji włoskiego Ministerstwa Zdrowia, wolno stosować wyłącznie w leczeniu zamkniętym w przypadku bardzo ciężkich chorób serca, żołądka, jelit, wrzodu na dwunastnicy czy po ciężkich operacjach. Co jeszcze dziwniejsze, znaleziono również leki stosowane w psychiatrii przeciw głębokiej depresji i przy poważnych chorobach umysłowych.
Na próżno jednak szukać nazw tych preparatów w zarekwirowanych kartach medycznych piłkarzy. Wiadomo, że wszystkie dzięki skutkom ubocznym zwiększają wydolność organizmu i przyśpieszają regenerację sił. Prokuratura oskarża trzech wymienionych na wstępie panów o "fałszowanie wyników sportowego współzawodnictwa" (w latach 1994 - 1998 nie było jeszcze drakońskiej ustawy antydopingowej). Twierdzi też, że piłkarze zażywali koktajl leków najczęściej nie wiedząc o jego składzie; że podawano im leki niezgodnie z ich przeznaczeniem; że w przypadku wielu specyfików nie informowano o tym komisji antydopingowej, chociaż taki obowiązek istnieje.
Poza tym dr Agricola, który jest lekarzem sportowym i psychiatrą, w porozumieniu z aptekarzem Rossano fałszował dokumenty i recepty. Wynika z nich, że specyfiki znalezione w apteczce Juventusu sprzedane zostały domowi opieki nad psychicznie chorymi Villa Cristina w Collegno, gdzie dr Agricola pracuje jako psychiatra. Dzięki temu najbogatszy włoski klub płacił tylko połowę rynkowej ceny, co jest zwykłym oszustwem, a poza tym wyjaśnia, w jaki sposób Juventus wszedł w posiadanie preparatów używanych wyłącznie w leczeniu zamkniętym. Z tego oskarżeni na pewno się nie wywiną.

Wiem, ze trudno Ci sie pogodzic z faktem, ze WSZYSTKO, co Twoi idole wygrali w latach 1994-1998, bylo wygrane na wspomaganiu, czyli nieuczciwie. Zobaczymy co powiesz jak zapadna wyroki. Pewnie, ze to spisek przeciwko Juve :lol:

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:33   

Cytat:
Trzeba byc wybitnym ciemniakiem zeby niewiedziec co jest grane. Chyba nie spodziewali sie ze dostaja w kroplowce witamine c

Po 1 Skąd wiesz co lekarze im mówili?
Po 2 Skąd wiesz że piłkarze wiedzieli ze niektre srodki byly na liscie zakazanych.
Po 3 skad wiesz jakie byly okolicznosci brania tych leków
Po 4 Nic jeszcze nie wiadomo

Cytat:
To był element podpisu? Doprawdy? Nie wiedzialem! Ale widzisz, zwróciłem uwagę na twój denny i żenujący podpis i od razu go zmieniłes.

Zmienili go moderatrzy. A co dennego w nim było? To że ciesze się że 5 spośród Bianconerich jedzie na EURO? Zżera cię zazdrość że Juventinho stanowi większośc niż Milaniści? Dlatego chcesz wyrownac liczbe wstawiajac Ambrosiniego za Del Piero?

Cytat:
Nie napisalem, że Ambro i Del Piero to ten sam poziom. Napisałem, że to puste zdanie ktore napisałes tak samo pasuje do obu.

Pisząc że tak samo można ryzykować biorąc Ambro czy Del Piero raczej oczymś świadczy. Dla mnie dla Del Piero warto ryzykować a dla Ambro nie. Dla Ciebie jest na odwrót a to swiadczy otym ze albo nie lubisz Alexa, albo uważasz ich za pilkarzy podobnych pilkarsko.

Cytat:
Te teksty nic a nic mnie nie kompromitują. Ciebie kompromituje twoja bezsensowna krucjata popierajaca cieniasa Del Piero. I ja tylko zwracałem uwage na pustote twoich słów. Nie śmiałem się z Butta. Po prostu taką samą nieprawdą jest to że ja to on, jak i to że Del Piero to fenomen.

Według mnie jest inaczej. Bezsensowna krucjata? Nie sądze. Zapewniam cię że wielu poprze że lepiej zabrac Del Piero niż Ambro na EURO. Dla niektórych Alex jest fenomenem, w tym i dla mnie. Nie wykręcaj się teraz z tym Buttem bo obaj wiemy że chodziło ci oco innego. Gdyby chodziło ci oto co piszesz to myślę że padłoby na bardziej klasowego piłkarza niż Butt.

Cytat:
Skoro moje zdanie dla ciebie nic nie znaczy, tylko dla tego, że nie jestem wielkim piłkarzem, to z jakiej paki mają znaczyć coś dla mnie slowa gościa, który p******* głupoty, a z piłką nozną ma wspólną tylko ksywe?

Nie chodziło mi oto że twoje zdanie sie dla mnie nie liczy. Chodziło mi oto że w/g mnie będziesz sie muc naśmiewać z butta gdy osiągniesz tyle co on.

Cytat:
to z jakiej paki mają znaczyć coś dla mnie slowa gościa, który p******* głupoty, a z piłką nozną ma wspólną tylko ksywe?

Nie namawiam żeby moje słowa coś dla Ciebie znaczyły. Nawet gdybyś uważał że mam racje to nie przyznasz tego bo boisz się przyznać do błędu. Udowodnij mi że pisze głupoty. Rzucać słowa na wiatr każdy potrafi. A to co ja mam wspólnego niewiele ma tu do znaczenia. Niemniej jednak zapewniam cię że nieco więcej niż ksywę.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:42   

Cytat:

A teksty w stylu "To że dostali tabletki to nie znaczy, że były nie zgodne z prawem" sa co najmniej glupie
Oto co czytamy we wspomnianym juz w poprzednim poscie artykule:

Nie sądze że są głupie. Przecierz są różne rodzaje leków. Może brzmi to trochę dziwnie ale nie możemy być do końca pewni. Póki lekarze Juve twierdza że było Ok to ja im wierze. JEśli jednak kłamią to powinni wylecieć za kratki.

Cytat:
Wiem, ze trudno Ci sie pogodzic z faktem, ze WSZYSTKO, co Twoi idole wygrali w latach 1994-1998, bylo wygrane na wspomaganiu, czyli nieuczciwie. Zobaczymy co powiesz jak zapadna wyroki. Pewnie, ze to spisek przeciwko Juve

Nie będzie mi trudno gdyż wiem, że moi idole byli niewinni. To co powiem zależy od wyroku i motywacji wyroku. A narazie napisze tylko tyle że pewnie Tobie jest trudno pogodzić się że właśnie w tych latah to Juve zdominowało Włoską piłkę.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:44   

Słuchaj, nie gadam z tobą. W pierwszym poscie zaatakowałem twoje wypowiedzi, a nie ciebie. A ty naskoczyles na mnie. I dalej to robisz. Porozmawiamy jak skonczysz podstawówkę.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:47   

Spodziewalem się, że wkońcu tak to się skończy. Aktualnie chodzę do 1 liceum a nie do odstawowki. W moich oczach się nieco skompromitwałeś, skonczyly ci sie argumenty lub po prostu nie umisz dyskutować.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 19:55   

Del Piero napisał/a:
Cytat:
Trzeba byc wybitnym ciemniakiem zeby niewiedziec co jest grane. Chyba nie spodziewali sie ze dostaja w kroplowce witamine c

Po 1 Skąd wiesz co lekarze im mówili?
Po 2 Skąd wiesz że piłkarze wiedzieli ze niektre srodki byly na liscie zakazanych.
Po 3 skad wiesz jakie byly okolicznosci brania tych leków
Po 4 Nic jeszcze nie wiadomo

Po 1 Aha, czyli lekarze powiedzieli im ze w kroplowce bedzie marchewka a niczego nieswiadomi pilkarze postanowili ją przyjmowac :lol2:
Po 2 Wcale nie zarzucam im nic związanego z innymi srodkami, tego nie musieli wiedziec, ja mówie tylko o kroplówkach
Po 3 Chyba nie chcesz mi powiedziec ze wszyscy cierpieli na ciezkie choroby sreca :)
Po 4 Wiadomo wystarczająco duzo, teraz nalezy tylko czekac na wyroki :D

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:02   

Del Piero napisał/a:
Spodziewalem się, że wkońcu tak to się skończy. Aktualnie chodzę do 1 liceum a nie do odstawowki. W moich oczach się nieco skompromitwałeś, skonczyly ci sie argumenty lub po prostu nie umisz dyskutować.

Jestem załamany, że tak sądzisz. Mam nadzieję, że nikomu o tym nie powiesz, toż dopiero byłby wstyd! Tylko mi nie zrób obciachu na JP! :lol:
A kto się skompromitował tymi słowami:
Del Piero napisał/a:
Nie wykręcaj się teraz z tym Buttem bo obaj wiemy że chodziło ci oco innego. Gdyby chodziło ci oto co piszesz to myślę że padłoby na bardziej klasowego piłkarza niż Butt.

Mogłem napisac że jestem krolowa angielska albo Andrzej Lepper, ale padło na Butta (nie bata :evil: ). Prosta proporcja:
Del Piero ma sie tak do fenomena jak ja do Butta. To wynika z mojej wypowiedzi. A więc im lepszego piłkarza wstawisz za Anglika, tym gorzej wypada Del Piero. O to ci chodzi? OK. Moge zmienić na Maradonę.
I skoro wiesz o co mi chodzi to gratulacje.
To mój ostatni post. Jestem głupi, nie mam argumentów i tylko nabijam... :lol:

RASI 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:11   

Nie było mnie przez pate godzin a tu znowu boje o doping w Juve :roll: temat juz wałkowany 1000 razy.

Veraapan napisał/a:
Po 1 Aha, czyli lekarze powiedzieli im ze w kroplowce bedzie marchewka a niczego nieswiadomi pilkarze postanowili ją przyjmowac
Po 2 Wcale nie zarzucam im nic związanego z innymi srodkami, tego nie musieli wiedziec, ja mówie tylko o kroplówkach
Po 3 Chyba nie chcesz mi powiedziec ze wszyscy cierpieli na ciezkie choroby sreca
Po 4 Wiadomo wystarczająco duzo, teraz nalezy tylko czekac na wyroki

ad 1) Gdybys był zawodowym piłkarzem i wystepował w zawodowym klubie to nie miałbyś zaufania do lekarza ?? Nie wszyscy muszą znać sie na lekach. Myśle, że lekarz na miejscu jest w stanie wymyślić dobra wymówke co znajdowało sie w tych kroplówkach. Nawet jezeli piłkarze domyslali sie co tam jest naprawde ( zakładając, że środki dopingujace ) to bali sie o to spytać. I ja im sie nie dziwie. Ewentualna wine ponioszą lekarze i działacze którzy zarządzili podawanie tych specyfików

ad 3) Nie wiem czy wtedy środki te były zakazane. Być może działacze Juve znaleźli jakąs luke w przepisach czy coś w tym stylu i podawali piłkarzom środki, które sztucznie poprawialy ich wydolność lecz oficjalnie zakazane nie były

ad 4) Zdaje sobie sprawe jak poważne zarzuty stawiaja Juventusowi i ze dowody są dość przekonujące. Jednak z przesądzaniem sprawy wstrzymam sie do wyroku sądu. Wtedy będe mógł wyrobić sobie ostateczną decyzje

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:21   

RASI napisał/a:
ad 1) Gdybys był zawodowym piłkarzem i wystepował w zawodowym klubie to nie miałbyś zaufania do lekarza ?? Nie wszyscy muszą znać sie na lekach. Myśle, że lekarz na miejscu jest w stanie wymyślić dobra wymówke co znajdowało sie w tych kroplówkach. Nawet jezeli piłkarze domyslali sie co tam jest naprawde ( zakładając, że środki dopingujace ) to bali sie o to spytać. I ja im sie nie dziwie. Ewentualna wine ponioszą lekarze i działacze którzy zarządzili podawanie tych specyfików

No dobra, ale forumowicz Del Piero pisał że piłkarze byli niczego nieswiadomi, a ja twierdze ze znakomicie wiedzieli co jest grane, a to czy sie bali ? byc moze, w głowy im nie zajrzymy, ale twierdzenie ze nie wiedzą oco chodzi jest smieszne. Pisząc to potraktował ich jak idiotów, bo tylko tacy mogli niewiedziec o co tak naprawde chodzi.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:23   

Cytat:
Jestem załamany, że tak sądzisz. Mam nadzieję, że nikomu o tym nie powiesz, toż dopiero byłby wstyd! Tylko mi nie zrób obciachu na JP!
A kto się skompromitował tymi słowami:

Dzieciak z ciebie większy niż myslalem.

Cytat:
Mogłem napisac że jestem krolowa angielska albo Andrzej Lepper, ale padło na Butta (nie bata ). Prosta proporcja:
Del Piero ma sie tak do fenomena jak ja do Butta. To wynika z mojej wypowiedzi. A więc im lepszego piłkarza wstawisz za Anglika, tym gorzej wypada Del Piero. O to ci chodzi? OK. Moge zmienić na Maradonę.
I skoro wiesz o co mi chodzi to gratulacje.
To mój ostatni post. Jestem głupi, nie mam argumentów i tylko nabijam...

Z tym Buttem to juz nie zmyslaj. Im bardziej kombinujesz tym śmieszniejszy się robisz. Skoro jesteś mądry i masz argumenty nato że Ambrosini ma większe prawa na wyjazd na Euro niz Del Piero noto słucham z zaciekawieniem.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:28   

Cytat:
No dobra, ale forumowicz Del Piero pisał że piłkarze byli niczego nieswiadomi, a ja twierdze ze znakomicie wiedzieli co jest grane, a to czy sie bali ? byc moze, w głowy im nie zajrzymy, ale twierdzenie ze nie wiedzą oco chodzi jest smieszne. Pisząc to potraktował ich jak idiotów, bo tylko tacy mogli niewiedziec o co tak naprawde chodzi.

Czemu mieli wiedziec o jest grane? Może myśleli że dostaja cos na odpornoc co nie jest niezgodne z prawem. Piłkarze wiedza jak skomplikowane sa metody "lekarskie" w pilce. Napewno ufali lekarzom i zbytnio ich nie obchodziło co lekarze im podają. Skoro są już w Juve to napewno są kompetentni i wiedzą co robią. Piłkarze im z pewnością ufali i być może nawet nie myśleli otym co biorą bo myśleli że to normalne. Pewnie mysleli ze w innych klubach dzieje sie to samo. A to ze dostawali jakies tam rzeczy to nie wzbudzao zadnych obaw gdyz moze nawet nie podejrzewali lekarzy. No i ostatnia mozliwosc to to ze pilkarze się bali. Wstrzymajmy ta dyskusje tym bardziej ze jest to nierodpowiedni temat. Powrocimy do tego gdy zapadnie wyrok.

Slyszales o opcji Edytuj? Nie? A powinienes, bo juz miales ostrzezenia za jej niestosowanie. A teraz zostales nabijaczem. Bo nie tolerujemy ludzi wysylajacych kilka postow pod rzad w jednym temacie.
Admin

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:30   

Del Piero napisał/a:
Dzieciak z ciebie większy niż myslalem.

A czego się spodziewałeś po 12-latku? :lol:
Del Piero napisał/a:
Z tym Buttem to juz nie zmyslaj.

Powiedz mi wreszcie o co MI chodziło z tym Buttem, bo już sam nie wiem.

Nie mam argumentów, na to, że Ambrosini powinien pojechać na Euro a nie Del Piero. Bo wcale tak nie twierdziłem. Już zapomniałeś mistrzu od czego się zaczęło? Bo zaczynasz błądzić i bredzić.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:33   

Wszystko oco pytasz znajdziesz we wczesniejszej fazie rozmowy

RASI 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:39   

Veerapan napisał/a:

gdybyś dokładniej przeczytał moją wypowiedź to zauważyłbyś, że ja również biore pod uwage taka możliwość, ze piłkarze nie wiedzieli co sie dzieje. Grali w klubie o światowej renomie. Byli pod opieką specjalistów. Nie wydaje mi sie by mieli powodu podejzewac, że sa to środki niedozwolone. Byc może z biegiem czasu gdy ilość tych srodków sie zwiekszała zaczęli coś podejrzewać. Byc może wiedzieli od początku. A być może nie wiedzieli nic

PS. Ta oficjalna formułka "forumowicz Del Piero" przypomina mi czyjś styl wypowiedzi. Nie wiem nawet czy to nie jest opatentowane :lol:
PS2. Radeo i Del Piero dajcie sobie spokój bo juz sie czytac Was nie chce. Jak macie zamiar uskuteczniać kłotnie to może na priv bo nie chce mi sie juz słuchać ważych tekstów o małolatach czy dzieciakach albo Buttach

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:40   

Del Piero napisał/a:
Póki lekarze Juve twierdza że było Ok to ja im wierze.

Wierzysz czy chcesz wierzyc? Innymi slowy: jestes slepy czy tylko udajesz? :lol:

Del Piero napisał/a:
A narazie napisze tylko tyle że pewnie Tobie jest trudno pogodzić się że właśnie w tych latah to Juve zdominowało Włoską piłkę.

Na pewno jestes z nich dumny :lol: Nie osmieszaj sie. To tak jakbys sie szczycil tym, ze wyprzedziles rowerzyste samochodem wyscigowym :lol:

RASI napisał/a:
ad 3) Nie wiem czy wtedy środki te były zakazane. Być może działacze Juve znaleźli jakąs luke w przepisach czy coś w tym stylu i podawali piłkarzom środki, które sztucznie poprawialy ich wydolność lecz oficjalnie zakazane nie były

Ciekawe. Wszyscy wiedza, ze to byly niedozwolone srodki, procz kibicow Juve :lol: Jesli naprawde nie wiesz to przeczytaj to sobie jeszcze raz:
Cytat:
Kilkanaście z nich zawiera zabronione substancje dopingowe (sterydy, kortizon). Kilkanaście to specyfiki zabronione częściowo, zależnie od sposobu podawania (doustnie, dożylnie czy domięśniowo). Co więcej, wiele z tych leków, na mocy decyzji włoskiego Ministerstwa Zdrowia, wolno stosować wyłącznie w leczeniu zamkniętym w przypadku bardzo ciężkich chorób serca, żołądka, jelit, wrzodu na dwunastnicy czy po ciężkich operacjach.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:40   

Del Piero napisał/a:

Czemu mieli wiedziec o jest grane?

BLA BLA BLA RESZTE ZNAMY :)

Jak widac dla ciebie jest to normalne :)
Tylko nie mierz wszystkich podług swojej miary :lol:
To że dla ciebie kroplówki dla piłkarzy to cos normalnego to nie znaczy ze profesjonalisci myslą tak samo :)

Ps.Widze ze w rozmowie z Radeo zabraklo argumentow :) Szkoda, tak ładnie sie rozmowa zapowiadała :D

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:44   

RASI napisał/a:
PS2. Radeo i Del Piero dajcie sobie spokój bo juz sie czytac Was nie chce. Jak macie zamiar uskuteczniać kłotnie to może na priv bo nie chce mi sie juz słuchać ważych tekstów o małolatach czy dzieciakach albo Buttach

Zgadzam się z Tobą w 100%
Już wiecej nie będę, w sumie zapowiadałem to już wczesniej. Ale co miałem zrobić? Ta głupawa zabawa mnie wciągnęła i wszystko wymknęło się spod kontroli. Ale z drugiej strony, jak tu z takim gadać?

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 20:53   

Cytat:
Wierzysz czy chcesz wierzyc? Innymi slowy: jestes slepy czy tylko udajesz?

Jak już mowilem poczakam na wyrok.

Cytat:
Na pewno jestes z nich dumny Nie osmieszaj sie. To tak jakbys sie szczycil tym, ze wyprzedziles rowerzyste samochodem wyscigowym

Jestem dumny z sukcesow osiagnietych przez Juventus. Nie odbierzesz im tego ze byla to wspaniala druzyna.

Cytat:
To że dla ciebie kroplówki dla piłkarzy to cos normalnego to nie znaczy ze profesjonalisci myslą tak samo

Nie mowie ze dla mnie to cos norm,alnego ani nienormalnego. Nie wiem jakie procesy przechodzi sie w wielkim klubie. Moze podlaczanie kroplowek mialo nba celu uzupelnienie witamin. Gdy dostane wyrok sadowy wraz z motywacja to napisze wiecej. A tymczasem nie zamierzam dalej komentowac calkej sprawy.

Cytat:

Ps.Widze ze w rozmowie z Radeo zabraklo argumentow Szkoda, tak ładnie sie rozmowa zapowiadała

Wskaż mi w którym momencie mi zabrakło argumentów, a napewno uzupełnie zaległości. Wydaje mi się ze odpowiedzialem mu na wszystko na co mialem mu odpowiedziec. Skoro ktos stwierdza ze jest glupcem i nie ma argumentow to co mam mu nato odpowiadac. Oczywiscie spodziewalem sie ze Radeo otrzyma wsparcie na swoi, forum.
P.s. Moderatorowie te 2 posty pod zad to niechcacy sie zdarzyli. Licznik mozecie mi zzerowac. o posty mi nie chodzi.

Cytat:

No moze sie troche zagalopowalem, poszło to nie w tym kierunku co miało pujść, ale texty Radeo były prowokujące.

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 21:02   

Del Piero napisał/a:

Nie mowie ze dla mnie to cos norm,alnego ani nienormalnego. Nie wiem jakie procesy przechodzi sie w wielkim klubie. Moze podlaczanie kroplowek mialo nba celu uzupelnienie witamin. Gdy dostane wyrok sadowy wraz z motywacja to napisze wiecej. A tymczasem nie zamierzam dalej komentowac calkej sprawy.

no to chyba nie napiszesz. bo nie przypuszczam, by akurat do ciebie wyslane zostalo uzasadnienie ewentualnego wyroku. nie jestes strona w sprawie :roll:

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 27, 2004 21:03   

Do mediów nie zostają podane argumenty które przyczyniły się do wydania takiegio właśnie wyroku ?

Odpowiedz do tematu