ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsole
Autor Wiadomość
chef 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2004 15:13   Konsole

Witam, chcialem sie zorientowac czy duza ilosc uzytkownikow tego forum posiada jakas konsole. Ja posiadam PlayStation 2 od prawie 4 lat. Wogole od niej rozpoczolem przygode z konsolami. Wczesniej meczylem sie na PCcie. Aha, oprocz PS2 mam jeszcze Pegazus'a, ktory gdzies tam na polce zbiera kurz ;-)

Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2004 15:16   

Kiedys mialem Nintendo... to bylo cos. Te godziny spedzone przy Mario :(
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2004 15:37   

Ja mam jeszcze PlayStation tyle tylko że leży gdzieś w szafie i się kurzy. No ale na początku spędzałem trochę czasu grając. Najlepsze były nocki grane u kolegi :-D jednak było to już dosyc dawno.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 16, 2004 16:21   

ja mam Playstation, od dluzszego czasu jednak nie moge grac bo cos sie schrzanilo i nie moge zandej gierki odpalic :| zreszta teraz juz nie te czasy co kiedys, pamietam jak zaraz po kupnie PSX'a godzinami gralem w Tekkena czy ISS'a. obecnie nawet nie wiadomo w co zagrac, najlepsze czasy Playstation minely dawno dawno temu :-(

patryk68 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2004 16:28   

Ja podobnie jak suchy mam Playstation i juz chyba od roku lezy mi on w szafie. Ale przezylo ono bardzo duzo grajac caly czas w Iss w kumplami . Milo jest powspominac teraz by mi sie przydała dwójka :-)

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 16, 2004 20:53   

No rzeczywiscie PSX sie "konczy" juz od jakiegos roku. Wszystko co ma by mialo wyjsc na PSX poprostu wychodzi na konsole next-gen. No ale ja nie narzekam na taki obrot sprawy ;) A jezeli chodzi o Tekkena to u kumpla pogrywalem w 'dwojke' i w 'trojke' no a na swojej konsoli w Tekken Tag Turnament no i w Tekken 4. No a jezeli chodzi o ISS to gra ktos na emulatorze na kompie? Ja kiedys nawet bralem udzial w Polskiej Lidze ISS'a. Jakby ktos chcial to moge "pokopac" z kims przez neta ;)

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 17, 2004 22:26   

teraz juz nawet na PS1 gier nie mozna prawie dostac, a jak juz sie trafiaja to jakies starocie. kiedys ostro gralem na PS, poki nie zakupilem PCeta. przede wszystkim konsola to kupa zabawy i wygoda, bo mozna wszedzie zabrac gdzie tylko jest tv. do teraz zabieram jak jade na wiec i z qmplami zarywamy noce przy Fifce czy CMR

Chlopaczek 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 21, 2004 17:03   

Ja mam X-boxa i konsola sprawuje sie bardzo dobrze.Warto ja kupic chodzby dla takiej perelki jak Ninja Gaiden.Pozdrawiam.

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 23, 2004 14:32   

Chlopaczek napisał/a:
Ja mam X-boxa i konsola sprawuje sie bardzo dobrze.Warto ja kupic chodzby dla takiej perelki jak Ninja Gaiden.Pozdrawiam.

No ja nie powiem ze z checia bym zamienil w tej chwili PS2 na Xa. Mialbym spore zaleglosci i brakowaloby mi chyba czasu na gre :) A moja PS2 juz powoli siada. No ale zasluzyla na emeryture :twisted:
pozdro.

daszyn 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 24, 2004 22:19   

HMMM... PSX to były czasy :D :roll: Te długie batalie nocne z braćmi w Tekkena 3 albo przechodzenie gier typu Resident Evil lub Silennt Hill tych czasów to nigdy nie zapomne ;) . Konsola to swietna rzecz no ale nadaje sie raczej tylko do grania.

ROSSONERI

chef 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 10, 2004 20:54   

No Silent Hill cala seria jak dla mnie bomba. Aktualnie na PS2 przechodze Silent Hill 4: The Room. Ale jak dla mnie 'jedynka' i 'dwojka' rula. Jak juz pisalem PSX'a nie posiadalem wiec dopiero niedawno przechodzilem Silent Hill'a 1&2 na PS2. Cos pieknego. Nieraz juz pekalem jak sam w domu bylem w sluchawkach. Bylo ostro :twisted:
Pozatym zauwazylem ze chyba malo kto na tym forum posiada konsole :roll:

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 10, 2004 23:10   

kiedys porownywano Silenta i Resident Evil i ta druga gra zyskala wyzsza ocene. jak dla mnie jest to jedna z lepszych gier w jakie gralem na PSX'a, obecnie nie gram wogole, od dluzszego czasu mam zepsute Playstation a jakos nie chce mi sie wydawac kasy na naprawde, przynajmniej narazie. a gral moze ktos z was w Legacy of Kain: Soul Reaver? obok ISS'a chyba najlepsza gra w jaka mialem mozliwosc zagrac. z tego co wiem druga czesc wyszla tylko na Peceta i nie jestem pewien czy na PS2, a mialem cicha nadzieje ze na jedynke tez wyjdzie.

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 11, 2004 08:40   

Gra wyszla tez na PS2, ale gralem tylko na PC. A co do ISS to co powiesz na szarpniecie przez neta? Hm? :-D Wystarczy tylko rom z gra, emulator PSX'a i stale lacze. A zabawy jest co niemiara. Uczestnicze nawet w internetowej lidze Iss'a. Choc ostatnio calkiem nie mam czasu na gre i chyba sie wypisze... ale na spary zawsze mam czas. To jak ktos chetny to zapraszam na priv., albo tutaj.
pozdro.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 10:48   

Ja jestem konsola maniakiem :D
Moja przygoda zaczela sie od zasluzonego szaraka :) To byly czasy
Pozniej konsole przenosne GBC i GBA a teraz mam najlepsza moim zdaniem konsloe na rynku czyli PS2 :) Jestem niesmowicie zadowolony.Mam juz troche gierek i czasami pomykam :wink: Obecnie Fight Night 2004 FF X-2 i Smackdown.W pazdzierniku bedzie dostwa :D Czekam na trzy tytuly ktore brzmia bosko.Gta San Andreas (tylko na PS2 :) chyba ze x pudlo kupi tez prawa :| )Pro Evolutnio Soccer 4 (chyba tlumaczyc nie potrzeba :D ) i wreszcie Resident Evil Outbreak 8) Pozostaje poczekac miesiac.Bedzie sie dzialo :brawo:

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:38   

To ja ci poradze nabyc Winning Eleven 8. Japonska wersje PES4. Oczywiscie jezeli masz dostep do "kopii zapasowych" i przerobionej konsoli 8) Bo z krajow azjacki raczej nie ma co sciagac orginala :) Gra wymiata, wygrywam wszystko co sie da Milanem. Jeden mankament gry to ten ze po jednym sezonie Paolo Maldini konczy kariere i trzeba radzic sobie bez niego. Ale na PES4 tez czekam z niecierpliwoscia, wkoncu nie bede sie gubil w japonskich krzaczkach :-D A co do GTA:SA to zapowiada sie mega wypas. Trzeba karmic goscia, chodzic na silke itp. wypas :brawo: A gra chyba sie jednak ukarze na Xa.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 11:53   

Zastanawialem sie nad WE 8 ale zaczekam :wink:
Bede sie delektowal PES4 :D
Gta SA zapowiada sie bajecznie :) Tatuaze karmienie wies kasyna nowe fury silka rowery plywanie wlasnie mafie i wiele wiele wiecej juz tylko czekac :) Ostatnio gdzies wyczytalem ze X rozmawia z firma wydajaca GTA i moze sie ukaze ale sprawa nie jeste jeszcze przesadzona.Zapowiada sie jednak ze Pc-towcy chyba sobie ni pograja.

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 12:03   

Czemu PC-towcy sobie nie pograj? Nic mi o tym nie wiadomo :roll: Slyszalem za to ze data wydania GTA na PS2 i na PC bedzie bardziej do siebie zblizona niz mialo to miejsce z GTA:VC. No ale ja wcale nie plakalbym gdyby PC-towcy nie zagrali sobie w nowe dzielo Rockstar :wink:

A co do PES to grywales we wczesniejsze odslony? PES, PES2, PES3? Jezeli miales szaraka to pewnie grales tez w ISS'y. Jezeli bys mial ochote to mozemy zagrac w ISS'a przez internet. Na kompie z emu psx'a i romem gry :)

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 12:19   

Ja za to slyszalem ze GTA SA wogolne na PC-ta sie nie ukaze :P
Na PS2 gralem we wszystkie PES-y i na iss-ach zdazalo sie grac na psx-ie(to byly czasy :) ).
Chetnie pogralbym aczkolwiek w ostatnim czasie nie narzekam na nadmiar wolnego czasu(szkola a do tego inne obowiazki sam rozumiesz ;) ) ale zapamietam twoja propozycje :wink:

Bóg Olimpu 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:01   Konsola PS2 + Chip

Ja bym sie chcial dowiedziec czy ktos z forumowiczow posiada konsole PS2 z chipem, chodzi mi dokladnie o Rippera. Bez sprecyzowanej wersji. Czy to sie dobrze sprawdza w praktyce i czy nie ma zadnych problemow z prawidlowym dzialaniem konsoli po takiej przerobce? Czekam na informacje:)

chef 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 15:21   

Ja mam starego NEO2. Gdy kupowalem konsole byl to najlepszy chip. Ja poradze kupic dysk i Network Adapter. Naprawde wtedy nie ma szans zeby ci sie laser zepsol bo wszystko czyta z dysku, a i przerabiac nie trzeba ;-) Sam uzywam i polecam.

Bóg Olimpu 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 10:19   

A Czy ktoś moze wie czy jest w Krakowie taki sklep dokonujacy przerobek konsoli? Nie chodzi mi o gielde na balickiej bo ona jest czynna niestety tylko w weekendy?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 08:26   

koleś ma rippera i jest 100% zadowolony! czyta mu filmy na wszystkich nośnikach (DivX itd.)

ja mam PS2 (nie przerobiny), wcześniej miałem PS1 a jeszcze wcześniej (dużo wcześniej) Commodore 64!!!
w między czasie jakieś PeCety ale do gierek Sony to podstawa!
mam AC MILAN CLUB FOOTBALL 2005
bez rewelacji ale faza czerwono-czarna jest niesamowita!

dziany_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 08, 2006 07:49   

elo ja nie mam konsoli i daje rade na samym Pc-cie . Zresza w kazda gre mozna pograc na kompie zamiast na konsoli z takimi samymi emocjami :D takie jest moje zdanie :king:

pOzdrAwiAm ... :prayer:
Forza magico Milan!!

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 09, 2006 12:26   

dziany_acm napisał/a:
Zresza w kazda gre mozna pograc na kompie zamiast na konsoli

no jasne,a zwłaszcza w Gran Turismo czy Tekkena!

pewnie zaraz wywołam burzę....;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 08:16   

coraz wiecej bedzie wychodzic tzw. exclusive, szczegolnie na konsole nowej generacji (czyt. XBoX360 czy PS3). Ponoc nawet Pro Evo ma miec roczny wystep najpierw na Xboxie potem dopiero na reszcie.

Odpowiedz do tematu