ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Sob Cze 30, 2007 12:52
Kto powinien zasilić Milan ?
Autor Wiadomość
bercikacm
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 07:32   

ednilson emerson munghayi czy jakos tak neiwiem jak gra to nic w porownaniu do makalele ktory jest do wyciagniecia z chelsea t by byl zawdonik:)znakomity w odbiorze jak nie najlepszy:) no a napastnik eto lub henry piekne nazwiska ciekawe cyz by sie zaklimatyzowali:)
-juan NIE
-henize NIE
-emerson NIE(po co nam koles skoro zagra rok lub dwa)
-ednilson za slaby na milan!
-gila odejsc dla mnie moze isc nie mowcie ze to dobry napastnik gral 2 lata u nas i juz czas wiecej bym mu niedawal olivieira dostal od was tylko ten rok czemu? dlaczego gila ma dostawac 3 rok jest talentem?z ktorej strony?
ymiana za adriano napenwo by byla dobra adriano znakomity napastnik
a ze hula sobie bo w interze takie klimaty to i sie zawodnicy psuja;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 07:37   

skoro Emerson pogra rok lub dwa to ile pogra Makelele skoro jest ze 3 lata starszy??

a poza tym to kogos od odbiorow pilki juz mamy i to liczbie mnogiej, nam potrzeba kogos kto oprocz tego potrafi tez cos ladnie zagrac, a nie podac do najblizszego jak czyni to Makelele, a u nas Gattuso....

Szatan 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 07:54   

bercikacm napisał/a:
-gila odejsc dla mnie moze isc nie mowcie ze to dobry napastnik gral 2 lata u nas i juz czas wiecej bym mu niedawal olivieira dostal od was tylko ten rok czemu?

Bo Gila jednak w debiutanckim sezonie strzelił 17 bramek w lidze, w porównaniu z Oliveirą przewagę ma ogromną

Porek 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 08:12   

Makelele z tego co wiem to potrafi rozegrac akcje rowniez bardzo dobrze a nie podawac do najblizszego... ogladalem w tym sezonie niemal wszystkie mecze Chelsea ( tez ze wzgledu na ciekawosc dyspozycji Shevy) i nie mozna mowic ze podaje do najblizszego...

Do do Gili to chcialbym zeby on jednak zostal bo jest Wlochem to raz a po drugie badz co badz jakies te 10 bramek strzela ( ze slabymi to ze slabymi ale zawsze) bo przeciez nie musi on byc filarem tylko 3 albo 4 napastnikiem.... Nieporadnosc Olego juz mnie zdegustowala calkiem dlatego wolalbym zeby doszlo do jakiejs wymiany z jego udzialem... Moze z Realem a mzoe Atletico a moze Barcelona - jest mi obojetne jesli pozyskamy za niego wartosciowego zawodnika....

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 08:27   

chyba pomylilo ci sie z Essienem.... to on i Lampard (bo przeciez Ballack to zenada) jak juz, byli odpowiedzialni za kreowanie gry Chelsea w tym sozonie.... Francuz tez czasem cos dlugiego zagral, ale byly to sporadyczne sytuacje, raczej dla zaskoczenia przeciwnika, 90% podan bylo jednak do kreatorow gry....kogos takiego nam kompletnie niepotrzeba, nawet jakby mial pare lat mniej, poza tym maly z niego ludek ;)

Porek 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 10:40   

Przykro mi ale ciezko jest Makelele pomylic z Wielkim Essienem... prawda jest ze Francuz nie rzuca jakis krosowych pilek na skrzydla ale przeciez my i tak nie mamy nikogo na skrzydlach... gra czesto dluga pilka po ziemi z tego co udalo mi sie zaoobserwowac :) ale nie ma co sie spierac ;) wolalbym kogos bardziej kreatywnego to fakt ale zobaczymy co wymysli Lysy :P

bercikacm
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 11:27   

olivieira naprawde nie umie wykorzystywca sytuacji tez mnie to irytuje ale pamietajmy o jego siostrze to tez w jakims wypadku mogl byc powod a jezeli chodiz o gre to wole widzie oliego ktory umie begac strzelac podawac kiwnac niz gile ktory ejst kolkiem i nawet symulowac nie umie<zenada> neistety a ze strzelil 17 bramek w 1 sezonie brawa dla niego ale nie moge patzrec na jego kaleczenie sie .Inzaghi nie ma techniki ale wie cyz przyjac czys trzelic czy padac gila wgle niema tego czgeos ! obym sie mylil ale z Gili chyb napadziora wysokiej kalsy neibedezie neistety

prof. Rogal 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 10, 2007 23:32   

Moim zdaniem drużynie potrzeba 34 zawodników. Potrzeba ACM 3 "11" o podobnej sile rażenia.

Proponuję następującą kadrę na sezon 2007/08

Bramkarze: Dida, Kalac, Amelia

Obrońcy: Oddo, Maldini, Kaladze, Jankulovsky, Nesta, Bonera, Cafu, Grimi, BARZAGLI(15 mln), ZACCARDO (7 mln), Favalli, Simić, MARZORATTI, Antonelli

Pomocnicy: Gattuso, Pirlo, Ambrosini, Kaka, Seedorf, Serginho, Brocchi, Donatti, Gourcuff, BARONE(za Abbiatiego), EMERSON (13 mln)

Napastnicy: Inzaghi, Gilardino, Ronaldo, POZZI, TORRES(35 mln), Oliviera

Wydając 70 mln euro mozna wiele zyskać. Wiem, że to jest utopia, ale w mojej ocenie to najlepsze rozwiazanie.

Z tej kadry proponuję zbudować trzy jedenastki

1) na LM i najważniejsze mecze

Dida, Oddo, Nesta, Maldini(Kaladze), Jankulovsky, Gattuso, Pirlo, Seedorf (Ambrosini), Kaka, Ronaldo(Torres), Inzaghi(Gilardino)

2) na większość meczy Serie A

Amelia, Zaccardo, Bonera, Barzagli, Kaladze, Brocchi, Emerson, Ambrosini (Seedorf), Gourcuff, Gilardino,(Inzaghi) Torres(Ronaldo)

3) na Coppa Italia i nieliczne mecze Serie A

Kalac, Antonelli, Marzoratti, Simic, Favalli, Cafu, Barone, Grimi, Serginho, Olivera, Pozzi

Warto zauważyć, że za 3 sezony wyjściowa jedenastka mogłaby wyglądać następująco:

Amelia, Oddo, Barzagli, Nesta, Zaccardo, Barone, Pirlo, Gattuso, Kaka, Gilardino, Torres. W mojej ocenie za 3 lata ta "11" mogłaby wygrać wszystkie rozgrywki.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 01:05   

totalnie nierealny pomysl. tak nierealny, ze wytkne tylko kilka absurdow.
po 1. 34 zawodnikow w kadrze? sadzisz, ze budzet klubu jest w stanie wytrzymac takie obciazenia finansowe, zwlaszcza po wydaniu tych 70 mln na transfery? policz sobie ile to wyszloby miesiecznie na pensje (chyba, ze w Twoim idealnym planie zawodnicy nie biora zadnych pieniedzy z klubu z wdziecznosci, ze moga byc w kadrze Milanu - bo szans na gre duzych nie maja o czym nizej).
prof. Rogal napisał/a:
Potrzeba ACM 3 "11" o podobnej sile rażenia.
moze od razu 4? albo 5? albo 10! po co sie rozdrabniac. powszechnie wiadomo, ze pilkarze nie chca grac w pilke a tylko bytowac w kadrach. co mecz na boisku mielibysmy 11 graczy, na lawce 7 a na trybunach 16! niezle imprezy by byly, fantastyczny pomysl.
po 2. transfery - o co chodzi z tym Amelia? na czym polega fenomen tego goscia? powie mi ktos wreszcie dlaczego w co drugim poscie o transferach widze nazwisko Amelia? poza tym, po co nam taki bramkarz skoro przedluzylismy konktrakt z Dida na kolejnych kilka lat? myslisz, ze reprezentant Wloch chetnie posiedzi sobie na lawce u nas zamiast rozwijac sie w jakims innym klubie i grac w pierwszym skladzie? analogiczna sytuacja z Barzaglim (ktory szczegolnie mnie nie przekonuje tak swoja droga). na srodek mamy Neste z Kaladze, do tego Maldini i Bonera, na kryzysowe sytuacje Simic i do tego ewentualnie wroci Marzoratti, a Ty chcesz wydawac 15 baniek (sic!) na kolejnego srodkowego obronce, ktory na pewno chcialby grac w pierwszym skladzie? jaki to ma sens? chyba, ze chcesz grac taktyka z 5 stoperami, to bylby niezly plan - nareszcie, tak jak niektorzy na forum by chcieli, zaskoczylibysmy przeciwnika nowatorska taktyka! swoja droga powiedz mi w wolnej chwili w czym konkretnie on jest lepszy od naszych stoperow, oprocz tego, ze ma dobry PR.
Zaccardo? (ustawiles go na lewej obronie? :hmm: ) patrz wyzej. dodatkowo jest bardzo przecietny, gracz w sam raz na jakies Palermo, a nie Milan.

wlasciwie nie wiem czemu zmarnowalem tyle czasu na skomentowanie tego genialnego pomyslu, bo wystarczyloby powiedziec: obudz sie. wylacz managera.

ps: kadra 34 zawodnikow :rotfl2: prawdziwy z Ciebie profesor! \o/

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 13:17   

Ja tylko dodam, że według tego pomysłu wydajemy 70mln na transfery a według pomysłodawcy, żaden z kupionych zawodników nie łapie się do 1-wszego składu na najważniejsze mecze sezonu :rotfl: W dodatku Kaka i reszta grajków z ''Mialnu 1''gra tylko w najważniejszych meczach, czyli powiedzmy w 15 w sezonie :ok: . Podsumowując: utopia głupota, samobójstwo finansowe :hammer:

Fifa_PeFP 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 13:39   

No Torresa można by kupić, było by świetnie R99 i Torres a za nimi Kaka :forzamilan:

Pub eFIFA Place -> najwieksze oraz najlepsze forum turniejowe FIFA w Polsce !!

www.efifa.pl -> portal
www.forum.efifa.pl -> forum
http://www.jordanas.home....dex.php?ap=2411 -> rejestracja !!

Zapraszam !!

Zbychooo 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 14:00   

Cannavaro i Buffon. imo Dida jest beznadziejny, co on jeszcze w Milanie robi...
a Cannavaro to klasa sama w sobie, gosc jest niemozliwy, uwielbiam go ;d

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 14:16   

Buffon przedłużył kontrakt z Juve (jak twierdzi Damianinho, z najlepszym klubem świata :D )
a Cannavaro, fakt jest dobry, ale ... Date of birth: September 13, 1973... bez przesady.

rafi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 17:23   

stan, pomysl nie jest absurdalny, wcale a wcale.wymaga jedynie kilku korekt.pomysl z 3 roznymi skladami nie jest chyba nowy, bo carletto juz tak gra od jakiegos czasu, wiec gdzie absurd?chyba, ze odnosisz sie do 34 graczy w kadrze.jezeli o to chodzi,to powiem, ze transfery przedstawione przez kolege sa bardzo ciekawe i napewno ci zawodnicy przydaliby sie.tylko z jedna rzecza nie moge sie zgodzic, zreszta tak jak stan.34 graczy to sporo za duzo.jezeli mieliby przyjsc ci ktorzy zostali zaproponowani, to trzebA sie pozegnac z kalacem, fiorim, simiciem, sergio, favallim, brocchim, boriello i oliveira.wychodzi 8 zawodnikow, wiec w kardze zostaloby tylko 26.to do przyjecia.i jeszcze cafu.zostaje 25 graczy.

marco58
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 20:33   

rafi 25 graczy to daje trzy jedenastki? :mrgreen: mam nadzieje ze pisales ten post jako zart podobnie jak rogal ;-)

rafi 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 16:29   

marco, a gdzie napisalem, ze 25 to 3 jedenastki?czytac nie umiesz.skadindad z 25 mozna stworzyc 3 jedenastki, ktore beda sie roznily od siebie kilkoma graczami.tak juz bylo w tym sezonie prawda marco czy zart?

szakuś 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 16:52   

Ja bym w Milanie ponownie zobaczył Stama, ostatnim razem był niesamowity. A najlepiej, to jakbyśmy mieli u siebie Ibrahimovica, to niesamowity strzelec.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 18:47   

niesamowity strzelec to RvN.... ale co ja sie tu bede produkowal, ten post nie mogl byc 'na serio' ;)

ACMF 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 21:36   

Ja chciałbym zobaczyc w Milanie spowrotem Crespo lub Ibrahimovicia, Henrego ,jak dla mnie to 3 najlepszych napastnikow na świecie.Ciezko bedzie zeby chociaz jeden z nich zasilil Milan . Jakiegos napastnika musza kupic ,moze dobrym rozwiązaniem bylo by sprowadzenie Miroslava Klose :)

Bizarre21 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 13, 2007 08:24   

ACMF napisał/a:
Ja chciałbym zobaczyc w Milanie spowrotem Crespo lub Ibrahimovicia, Henrego ,jak dla mnie to 3 najlepszych napastnikow na świecie

Też chciałbym ich spowrotem. A od Klosego lepszy Podolski.
Priorytetem transferowym Milanu powinien stać się Eto'o (o ile już nie jest), bo Sheva stary juz :P . Henry to wspaniały grajek, ale obawiam się, że mógłby mieć ten sam problem co Ukrainiec zmieniając ligę.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 13, 2007 14:37   

Bizarre21, Henry już grał we Włoszech (nieważne jak), ale grał więc wie o co chodzi. A jak Ty chcesz powrotu Henrego i Ibrahimowica to ja nie wiem :|

a powrót Stama to gryps tygodnia :hahaha:

...chociaż patrząc na Ibou to kto wie :P

EDIT:
literówka :oops:
Ostatnio zmieniony przez konrad_acm Śro Cze 13, 2007 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

Bizarre21 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 13, 2007 17:02   

16 meczy 8 lat temu, to mógł zapomnieć o co chodzi. Poza tym to E2 jest młodszy i na pewno szybszy, myślę, że mógłby się stać nowym Weah. Z napastników którymi interesuje się ostatnio Milan (Sheva, Henry, Malouda, Trezeuget, Adriano, E2) to ten ostatni jest najlepszą opcją, a ryzyko, że zawiedzie jest bliskie zeru.

konrad_acm, Eto'o też chcę spowrotem ;)

Porek 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 20:36   

Kurcze patrzac co robi Chelsea to jestem zawiedziony bo oni zdobywaja zawodnikow za free i to w dodatku takich ktorzy spokojnie mogli by uzupelnic sklad Milanu. Zarowno Pizzaro jak i obronca izraelski ( nie wiem ajk sie pisze) Tal Ben Haim to sa solidni zawodnicy.... ( z tego co ogladalem mecze ich...;/ ) Czekam na transfery Milanu troche wieksze niz Ibrahim Ba :D

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 21:22   

tylko, ze Milan jak juz to potrzebuje zawodnikow do walki o pierwszy sklad, albo w ogole do wyjsciowej jedenstki, a nie jakies uzupelnianie skladu....jak kupimy pierwszoplanowych na atak(1), pomoc(2) i np na bok obrony (1) to ci co teraz graja beda juz alternatywa 'z urzedu' i to lepsza niz to co zakupila Chelsea...

Porek 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 21:29   

Znaczy no jesli rzeczywiscie do tego dojdzie jak napisalees to masz calkowita racje:) ale jesli powtarzam jesli nie wzmocnimy odpowiednio skladu to bede zalowal szczegolnie Izraelczyka bo jest on lepszy niz Bonera i Simic wiec ... No zobaczymy i oczekujmy :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi