ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Sob Cze 30, 2007 12:52
Kto powinien zasilić Milan ?
Autor Wiadomość
Marcu 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 08, 2004 17:58   Kto powinien zasilić Milan ?

Jak uwazacie kto by sie przydal Milanowi w przyszlym sezonie? Osobiscie uwazam ze Milan jest na tyle silny ze nie trzeba mu zadnych gwiazd czy doswiadczonych zawodnikow takich jak Stam. Raczej by sie przydali mlodsi zawodnicy ktorzy mogli by siedziec na lawce i czekac na swoja szanse-takie czarne konie! A co wy myslicie?

Berserker
Milanista

Wysłany: Sob Maj 08, 2004 18:01   

ja już pomyślałem i efekty widać w ankiecie - Kezman urodzony by grać w Milanie

Dolarr 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 09, 2004 00:24   

Tylko ciekawe czy sprawdzi sie w silniejszej lidze... owszem w holandii jest gwiazda, ale kiedy PSV gralo w lidze Mistrzow juz tak pieknie to nie wygladalo... wiec niewydaje mi sie aby Milan mogl sobie pozwlic na eksperymenty za pare milionow dolarow... zwlaszcz po tym jak javi moreno okazal sie klapa, mam nadzieje ze dzialacze wyciagneli wnioski

tow.ja 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 09, 2004 14:33   

najwazniejsza jest obrona, wiec uwazam transfer Stama jest idealny, ale przyda się tez jakis młody zeby za pare lat przejąć obowiązki Maldiniego i tu postawiłbym na Colocciniego!!!Fajnie byloby miec tez drugiego tak blyskotliwego napastnika jak Shevcenko i takim najlepszym bylby Luis Fabiano

nielot 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 08:25   

Czemu w tej ankietce nie znalazlo sie miejsce na Morientesa?Uwazam ze jest teraz w fenomenalnej formie i sprowadzenie takiego gracza (swietna gra glowa i zachowanie sie w polu karnym) bylo by doskonalym posunieciem wladz Milanu.Moj glosik ze zrozumialych wzgledow wedruje do "ktos inny":))

Cartman 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 10:50   

Dziwi mnie dobór nazwisk do tej ankiety.Torres, Ibrahimovic, Davids, Kezman i Stam. Dyskusja na forum o transferach Milanu toczy się już od jakiegoś czasu i tylko nazwiska Holendrów pojawiają się w wypowiedziach. Również kierownictwo Milanu, oraz plotkarska prasa pisze o powiązaniach Milanu tylko z pomarańczowymi. Nie rozumiem więc, skąd pomysł na te a nie inne nazwiska. Czemu nie van der Vaart, Henry, Vieira czy Samuel, którzy też są wielkimi zawodnikami, a też nie pojawiają się w domysłach? Może lepiej było utworzyć ankietę z np. Chevantonem, Luisem Fabiano, Gilardino, Mexesem, Bonerą, Ferrarim o których powiązaniach z naszym klubem dużo się mówi? Podobno Stam jest już na 99% zawodnikiem Milanu. Torresa nie widziałem w akcji, Ibrahimovic ma podobny charakter do Cassano, Kezmana chce Birmingham. Davids niech zostanie w Barcelonie, zresztą po co nam on, skoro ostatnio kontrakt podpisał Dhorasoo? Może zanim ktoś otworzy nowy temat z bezsensowną ankietą niech lepiej najpierw zapozna się z tematem, bo później utwprzą sie ankiety tego typu. Pozdrowienia i życzę więcej rozwagi w przyszłości.

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 11:46   

zaglosowalem na Stama, bo jestem wielkim entuzjasta jego przejscia, aczkolwiek brakuje mi to Tottiego do wyboru

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 20:29   

Pytasz o Morientesa? Moze i jest w swietnej formie ale to zawodnik ktory po przyjsciu musialby grac w podstawowej jedenastce. Masz pomysl moze za kogo? Moim zdaniem Sheva i Pippo sa nie do ruszenia-a jest jeszcze Tomasson, ktory powiedzial ze nie zamierza zmieniac barw.

Cartman mowisz ze jest Dhorasoo wiec po co Davids- to ja sie pytam po co Viera? Swietny pilkarz tyle tylko ze my mamy juz na tej pozycji Pirlo, ktory notabene swietnie sie sprawdza. Co do henry to tez widzialbym go w Milanie ale tu podobna sprawa jak z Morientesem, dlatego lepszy byl by Torres.

Z kolei Rutheford opcjonuje za Tottim, a ja pytam po co? Swietny pilkarz ale jag gra za napastnikami, a tu mamy Kake i wciaz majacego cos do udowodnienia Rui Coste, ktory napewno zostanie na przyszly sezon.

Zgadzam sie z tow.ja ze trzeba szukac mlodych i perspektywicznych, a takim napewno byl by Coloccini.

dark_rose
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 21:26   

Jeśli chodzi o Milan, to prawda jest taka, że nie ma pozycji, na którą potrzebujemy kogoś na gwałt. Rossoneri są w takiej sytuacji, że jeśli chcą sprowadzić kogoś, kto miałby grać w pierwszej jedenastce, to musi to być ktoś WIELKI! Bardzo dobry, to za mało. Jak dla mnie, na pewno NIE do ruszenia są: Kaka, Sheva, Seedorf, Nesta, Maldini, Gattuso, Dida,Pirlo, Cafu

Inzaghi - jak najbardziej jestem za innym partnerem dla Shevy (lepszym niż Thomasson)

Pancaro - nie widzialem go zbytnio w akcji w Milanie

na prawdę trudno mówić o sprowadzaniu jakichkolwiek gwiazd, bo jakby nie patrzeć w Milanie jest już prawie komplet :D moim zdaniem potrzebujemy już tylko drugiego atakera.

pozdrawiam

nescik 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 22:09   

w milanie potrzebny jest chyba napastnik gdyz pippo teraz jest ciagle kontuzjowany a tomasson niezawse spelnia pokladanych w nim nadzii pozatym pippo juz ma swoj wiek ... dlatego chcialbym jakiegos napstnika a najlepiej mlodego typu torres lub fabiano
jesli mialby przyjsc crespo jak to mowil carletto to niewiem czy bylby to dobry transfer ale moze w milanie bys sie tez rozkrecil jak jego poprzednicy grajacy w interze czyli seedorf czy pirlo
w obronie mysle ze bedziemy miec stama wiec reszta pozostaje bez zmian

nielot 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 22:15   

No widzisz i tu dochodzimy do rozbieznosci bo ja Morientesa bez nawet chwili namyslu wprowadzil bym do pierwszej jedenastki zamiast Pippo.Nie mowie ze nie docieniam tego co zrobil dla naszego klubu ale hiszpana uwazam za zdecydowanie lepszego gracza.

lenio 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 09:22   

moze jedna luis fabiano bysie okazal strzalem w dziesiatke sezony 2004/05 tak jak kaka w tym sezonie :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 10:06   

Marcu napisał/a:
Cartman mowisz ze jest Dhorasoo wiec po co Davids- to ja sie pytam po co Viera? Swietny pilkarz tyle tylko ze my mamy juz na tej pozycji Pirlo, ktory notabene swietnie sie sprawdza.

No to w czym problem ?? Jak widac mając Pirlo nie potrzebujemy ani Davidsa ani Vieiry.

Macru napisał/a:

Z kolei Rutheford opcjonuje za Tottim, a ja pytam po co? Swietny pilkarz ale jag gra za napastnikami.

Zapewniam cię że Totti przewyzsza umiejętnościami Pippo i Tomassona razem wziętych, i w ataku również by sobie poradził.

dark_rose napisał/a:
Pancaro - nie widzialem go zbytnio w akcji w Milanie

Z tego wynika tylko jedno - widocznie nie widziałes w tym sezonie ani jednego jego meczu w Milanie, bo był to wyśmienity zakup.

nescik napisał/a:
jesli mialby przyjsc crespo jak to mowil carletto

Nie przekręcaj słów Carlo, on tylko mówił ze podoba mu się gra Crespo i ze chciałby go miec w zespole, ale nie że przyjdzie do Milanu.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Ostatnio zmieniony przez Veerapan Wto Sie 03, 2004 01:53, w całości zmieniany 1 raz  

Cartman 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 11:12   

Jak widać ktoś mnie nie zrozumiał. Marcu napisałeś "Cartman mowisz ze jest Dhorasoo wiec po co Davids- to ja sie pytam po co Viera? Swietny pilkarz tyle tylko ze my mamy juz na tej pozycji Pirlo, ktory notabene swietnie sie sprawdza. Co do henry to tez widzialbym go w Milanie ale tu podobna sprawa jak z Morientesem, dlatego lepszy byl by Torres" . Nie chcę być niegrzeczny, ale nie przeczytałeś uważnie mojego posta.Chodziło mi oto, że dobór nazwisk do ankiety mija się z celem, gdy za każdym razem będziemy brać nazwiska z kosmosu, a nie z orbity zainteresowań Milanu. Zainteresowało mnie też dlaczego dałeś do wyboru Torresa, Ibrahimovica, Davidsa, Kezmana i Stama, a nie jakichś wielkich gwiazd, typu Henry czy Vieira. Czy wkrótce powstanie ankieta typu: "Kogo byście chcieli w Milanie: Rasiak, Saganowski, P Świerczewski?" . Widzisz, że tego typu zabawa nie ma sensu, gdyż nikt z nich w Milanie nie zagra ! Czytając dalej mojego posta zauważyłbyś: "Może lepiej było utworzyć ankietę z np. Chevantonem, Luisem Fabiano, Gilardino, Mexesem, Bonerą, Ferrarim o których powiązaniach z naszym klubem dużo się mówi?" . Ty mi później odpisujesz z pytaniem "skoro nie Davids, to czemu Vieira?". Bez komentarza. Teraz, gdy doszło do zmian personalnych w Twojej ankiecie, zagłosowałem na Chevantona. Uważam, że potrzebujemy jeszcze jednego napastnika o trochę większych umiejętnościach technicznych od Pippo i Jona. W dzisiejszej "Piłce Nożnej" jest taki fragment: "O tym się mówi: Milan się wzmacnia z myślą o przyszłym sezonie. Na zasadzie wolnych transferów do nowo kreowanych mistrzów Włoch trafią Francuzi Jonathan Zebina z Romy i Vikash Dhorasooz Lyonu. Natomiast 11 milionów euro kosztował Holender Jaap Stam z Lazio. Milan przystąpił także do operacji pod nazwą Fernando Torres. Jednak za napastnika z Atletico Madryt trzeba zapłacić co najmniej 23,5 miliona euro." koniec cytatu. Hmm, nie wiem czy skusiłbym się na 32 letniego Stama z jednym rokiem kontraktu, grającym w zadłużonym Lazio, za taką cenę ! Przecież to więcej niż Kaka' i połowa tego co za Sheve. Zakup Zebiny? Nie wiem po co, mieliśmy Laursena o podobnej klasie. Dobrze, że za niego nie zapłaciliśmy 11 milionów :D . A tak wogóle to skąd oni biorą te informacje? Stam i Vikash to pewniaki, ale reszta? I za taką kasę? Nie wydaje mi się. Pozdrowienia i Forza MILAN.

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 11:27   

Tak teraz ta ankieta ma jakis normalny sens. Sorki Marzu ale niebyla ona zbytnio przemyslana :wink: . No i wynika z niej, ze Totti az tak chetnie nie jest widziany w Milanie :P . Ale notabene troche malo osob glosowalo. Wiec zobaczymy jak to sie skonczy :-D .

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 12:27   

Oddałem głos na Stama, oprócz tego chciałbym jakiegoś napastnika. Co do Fabiano to mam pewne obawy o jego charakter. Może Morientes rozwiązałby problem. Poza tym cały czas pozostaję pod wrażeniem Rafaela Van Der Vaarta.
PS. Chyba już istnieje podobny temat.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 13:40   

zagłosowałem na Bonere, bo chciałbym obrońce młodego i zarazem już doświadczonego.
Właściwie z tego zestawu który jest w ankiecie na pewno nie chce tylko Hermana C. :)
O Morientesie i Torresie pisałem już w wątku dotyczącym zastępstwa Pippo.
O Chevantonie i Fabiano za dużo nie wiem :( nigdy ich nie widziałem w akcji, więc ciężko się wypowiedzieć.

pzdr,

Sobot
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 16:16   

Ja chciałbym zobaczyć w Milanie Tottiego bo takim piłakrzem jak on nie pogardził by żaden klub na świecie. Wtedy on albo KAKA by występowali w napadzie z Shevą.

Slay 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 16:28   

A ja chętnie widziałbym w Milanie Stama (jest już jedną nogą w Milanie), Van der Vaarta lub Diego (każdy z nich może być objawieniem na skalę Kaki), oraz jednego napastnika: Luisa Fabiano, ewentualnie Chevantona albo Drogbę.

Sobot
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 17:04   

Drogba wydaje mi ise że nie przejdzie raz muwił że jak by miał odejśc to do Milanu ale ostatnio muwił coś że zostaje w Marsyli. A co do diego to mógł by sie zmarnowac bo jest to zawodnik grajacy na tej samei pozycji co Kaka ale jak by przeszedł to bym nie narzekał.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 12, 2004 09:00   

Nie wiem, czy ja nie wolałbym Torresa. Jest młody, bardzo zdolny i jest obywatelem UE. A to, że jest Hiszpanem wcale nie oznacza, że sobie nie poradzi w Serie A.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 19, 2004 15:51   

Najlepszym nowym zawodnikiem dla MILANU byłby FABRICJO KANAWARO. Wtedy MILAN miałby idealną obronę, choć teraz nie jest źle.

RASI 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 19, 2004 17:06   

ozzy69 napisał/a:
Najlepszym nowym zawodnikiem dla MILANU byłby FABRICJO KANAWARO. Wtedy MILAN miałby idealną obronę, choć teraz nie jest źle.

Ze kto powinien być nowym zawodnikiem Milanu ?? :o A co do Waszej obrony to sie nie ma co czepiać poziomu graczy - bo nikt nie ma chyba teraz lepszej. Martwiłbym sie o wiek - ale to osobny wątek ;)

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 02, 2004 10:38   

Mysle ,ze nie wiem.Ale tak na powaznie to jakis mlody obronca.(Bonera,Mexes,Kompany)

michass 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 02, 2004 10:55   

wsumie to przydał by sie Figo dobrze drybluje i wogule przydałby sie na prawej stronie Milan by dobrze zrobił pozyskując go własnie mu wygasa mu kontrakt z Realem i moze by przyszedł :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi