ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biało-czerwoni (cz. 2)
Autor Wiadomość
rutheford 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 01:28   

a ja tam nie chce juz Olisadebego ogladac w kadrze

Kendek
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 12:11   

Zobaczymy co Oli pokaże po tak długiej przerwie.Dla mnie jest dobrym napastnikiem tylko ma pech z kontuzjami.Mam nadzieje że Polska wygra i znowu będzie trwała dobra passa ze zwycięstwami.

I LOVE ACM

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 12:35   

ten mecz pewnie bedzie cieniutki. bodajze 10 pilkarzy z Irlandii wymigalo sie od niego w tym obydwaj Keanowie

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 13:14   

Jadę na ten mecz, liczę na zwycięstwo. Poprzednie mecze w Bydgoszczy nie były zbyt udane. Ze Szkocją 1:1, a Rumunią 1:3, czas na obejrzenie zwycięskiego meczu.

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 20:30   

No to Paweł chyba się rozczarowałeś bo znowu polacy w Bydgoszczy niewygrali. Moim zdaniem mecz był bardzo przeciętny chociaż było kilka akcji no ale miejmy nadzieje że jak przyjdzie walczyć o punkty to chłopcy się sprężą i będą grać lepiej no i oczywiście bardziej skutecznie :-D .

Supreme 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 20:33   

Takiej żenady jak mecz Polska-Irlandia dawno nie widziałem. Niestety z taką grą i z takim selekcjonerem to na World Cup w Niemczech pojedziemy tylko jako widzowie i moze jakiś polski sedzi pokaże sie na linii. Po co Sadebe, dlaczego Zurawski na skrzydle, eee szkoda gadać.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 20:44   

blee, ale chwilke sie zalapalem slyszac trabki, odpuscilem sobie, wiec nieogladalem nie zaluje

Lynx 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 20:56   

Eeeee myślałem że lepiej zagrają z Irlandią niezadowala mnie ten winik

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 20:57   

Po pierwsze dlaczego w tym kraju na mecze pilkarskie przylaza ludzie ktorzy koncentruja sie glownie na wyciu trabkami. To jest nie do zniesienia. Po drugie czemu w Polsce nie idzie sie bardziej w slady krakowa i Grodziska i nie ma porzadnych muraw bo to co bylo w Bydgoszczy to przypomianlo zryte krakowskie Blonia. Po trzecie poziom naszych pilkarzykow. Co to kurde ma byc wybieg dla modeli. Zawody kto ladnie podrepta po boisku i bardziej wyeksponuje kolor swoich bucikow. Pierwszy raz w zyciu chyba nie ogladnalem meczu kadry do konca i chyba dobrze zrobilem. Powiem wiecej nie mam ochoty ogladac tych pajacow w meczach towarsyzskich bo to jest totalne olewactwo. Wole poczekac na eliminacje bo tam przynajmniej moze bedzie im sie bardziej chcialo.

Dager 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 20:59   

Nie no Panowie wszyscy tylko krtykujecie, ale nie wiem czy zrobilibyście coś lepszego... W Polsce jaki materiał na reprezentacje jest taki jest i trzeba się z tym pogodzić. Ogólnie mecz zakończył się moim zdaniem wynikiem sprawiedliwym, co nie zmienia faktu, że inicjatywę w tym meczu posiadali "Biało - Czerwoni". Gra nie toczyła się w równym tempie, były momenty lepsze i gorsze. Należy docenić zatem klasę Irlandii, która jakby nie patrzeć jest wyrzej notowana od Polski. Co do ustawienia, to był to zapewne sprawdzian przed grą z Angolami, więc nie ma się co łudzić, że nagle trener Janas zmieni styl i ustawienie na 1-4-5-1.

Statystyki są jak bikini - odsłaniają wiele, ale nie wszystko...

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 22:56   

Najlepiej zagrała... orkiestra. :wink: :lol: Murawa rzeczywiście była kiepska, piłkarze często się na niej wywracali. :shock: Mecz bez historii. Muszę poczekać do kolejnego meczu w Bydgoszczy, może wówczas wygramy. Była szansa wygrać, ale fatalnie strzelał Kosowski, podobał mi się rzut wolny i strzał Hajty z woleja. Kiepsko prezentował się doping, siedziałem na wysokości środkowej linii i w pewnej chwili połowa sektora skandowała zupełnie coś innego niż druga. Po raz pierwszy w życiu widziałem jednocześnie 2 meksykańskie fale (po przeciwnych stronach boiska). :) Zero zgrania. Ale były też momenty, że kibice prezentowali się bardzo fajnie.
PS. A co powiecie o meczu Rumunia - Niemcy 5:1 :o :!:
PS. Kretyńskim pomysłem była sprzedaż trąbek przed stadionem. :o :evil: :!: Dlatego było ich tak dużo. Ale jeden koleś na moją prośbę przestał trąbić. Trąbki są dobre na skoki. Na meczach piłkarskich - totalny niewypał, zagłuszają doping. Powinni wprowadzić zakaz wnoszenia ich na stadion i rygorystycznie go przestrzegać.
Ostatnio zmieniony przez Paweł Strzelecki Śro Kwi 28, 2004 23:04, w całości zmieniany 2 razy  

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 23:01   

i znowu nic ciekawego nie pokazali :? byla okazja ku temu by wygrac tym bardziej, ze Irlandia przyjechala w mocno oslabionym skladzie, ale nasi widocznie nie chcieli im za bardzo przeszkadzac. po raz kolejny potwierdzilo sie, ze kto jak kto ale Szymkowiak nigdy nie bedzie dobrym rozgrywajacym reprezentacji Polski. Żurawski zagral to co zwykle czyli nic, po raz kolejny pilka odskakiwala mu od nogi :? po co gramy w ustawieniu z bocznymi obroncami skoro ci zaledwie kilka razy przekroczyli polowe boiska? Olisadebe bezbarwny, Niedzielan staral sie ale niewiele mogl zrobic, przecietni Krzynowek z Kosowskim, Mila chyba najgorszy w naszej reprezentacji (mnostwo niecelnych podan). na mnie najkorzystniejsze wrazenie zrobil... Hajto, ktory po wejsciu na boisko staral sie poderwac reszte druzyny do walki, a przeciez on nawet w swoim klubie nie gra :? na dzien dzisiejszy nie widze nas za bardzo w meczach eliminacyjnych, ale wierze w cud bo co innego mi zostalo :wink:

PS. powinni zabronic wnoszenia na stadion trabek !!! :grrr:

EDIT
Paweł Strzelecki napisał/a:
PS. A co powiecie o meczu Rumunia - Niemcy 5:1

no niezle niezle, a co powiecie o meczu Węgry-Brazylia 1-4 (Kaka 33, L.Fabiano 36,44, Ronaldinho 64) :D

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 23:26   

ma ktos moze linki do bramek brazylii ?

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 23:41   

meczu nie widzialem, bo bylem w pracy i ciesze sie z tego powodu, bo z tego co sie dowiedzialem, to orly znowuz sie nie popisaly. to ciekawe, ze z takimi Wlochami czy Serbia praktycznie b podobnym skladem potrafili tak smigac, a teraz ich gra jest tak nieefektywna i nieefektowna

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 28, 2004 23:45   

Paweł Strzelecki napisał/a:
PS. A co powiecie o meczu Rumunia - Niemcy 5:1 :o :!:

Powiem tylko tyle: Chivu zszedl z kontuzja ;) Czyzbysmy zyskali kolejny atut w postaci Zebiny na boisku? ;)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 08:34   

Z tego co czytam, to nie mam czego żałować, że nie oglądałem meczu. Czyżby nasza reprezentacja dążyła do wyrównania kolejnego rekordu (po wyrównaniu rekordu kolejnych zwycięstw)? Tym razem rekord ilości meczów bez strzelonej bramki?

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 08:39   

Rossonero jesli mialoby to dac efekt podobny jak seria bez strzelonej bramki za czasow Engela to jestem jak najbardziej za. ;-)

patryk68 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 08:40   

no niezle niezle, a co powiecie o meczu Węgry-Brazylia 1-4 (Kaka 33, L.Fabiano 36,44, Ronaldinho 64) :D [/quote]

Mnie cieszy bramka Kaka wróży to dobrze przed meczem z Roma , chodz meczu nie widziałem to ciekawe jak ogólnie grał razem z Cafu i Dida . 2 bramki L.Fabiano o ktorego podobno stara sie bardzo Barcelona i Milan . No nie wiem ale dla mnie to L.Fabiano mogłby spróbować w Rossonerich .

Glory Glory Rossoneri :twisted:

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 19:12   

kaka i rumuni w temacie o naszej reprezentacji? cos przegapilem?? jednego na pewno nie przegapilem.. przerazliwego trabienia. o zgrozo, zmusili mnie do sciszania telewizora. choc z drugiej strony zyjermy w wolnym kraju i nie mozemy zabronic ani sprzedazy, ani tez wnoszenia (bo nie stanowia zagrozenia) trabek na stadion. trzeba tylko liczyc na rozsadek i pomyslunek ludzi..

mecz faktycznie przecietny, ale rozliczac janasa bedziemy na jesieni. jesli kiedys maja dolowac, lepiej by bylo to teraz. jak za engela'2000

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 09:50   

Mike Milanista napisał/a:
Rossonero jesli mialoby to dac efekt podobny jak seria bez strzelonej bramki za czasow Engela to jestem jak najbardziej za. ;-)

Ja też. Ale z tego co pamięta, to Engel rozpoczął od takiej serii i potem było lepiej a teraz zapowiada się, że będzie na odwrót.

Dager 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 14, 2004 22:03   

Jak Wam się podobają powołania Janasa na mecze z Grecją i Szwecją? Mnie osobiście dziwią powołania Kuszczaka i Sznaucnera, ponieważ wiadome jest, że piłkarze Ci nie mają praktycznie na co liczyć jeśli chodzi o wywalczenie sobie stałego miejsca w składzie... Równie dobrze mógłby zostać powołany Radek Majdan, któty jaką klasę jednak ma i co najważniejsze gra.

Statystyki są jak bikini - odsłaniają wiele, ale nie wszystko...

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 14, 2004 22:18   

Janas jak zwykle powoluje tych, ktorzy w reprezentacji sie nie sprawdzaja (Radomski) jak i tych ktorzy w swoich klubach graja bardzo rzadko lub wogole (Kuszczak). jesli tak dalej ma wygladac ta kadra to nie wiem czy cokolwiek zdzialamy w eliminacjach. do Rząsy i Lewandowskiego tez nie jestem przekonany i nie wiem czy ich powolania sa najlepszym rozwiazaniem. a coz sie stalo z nasza przyszla gwiazda Serie A Rasiakiem? :o czyzby Janas nie chcial stawiac na gwiazdora Sieny??? to wrecz cos nieprawdopodobnego :P

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 14, 2004 23:14   

Janas nie moze skorzystac z kilku graczy, ktorzy do tej pory mieli raczej pewne miejsce w kadrze (Niedzielan) lub liczono na nich (Olisadebe, Smolarek). Powodem sa drobne kontuzje kontuzje (Niedzielan, Olisadebe), a takze prosba klubu o zwolnienie pilkarza (Smolarek). Operacji musi sie poddac równiez Jacek Bak. Cieszy mnie powrót Marcina Zewlakowa, który za kadencji Pawla Janasa jeszcze w kadrze nie gral. Mam nadzieje, ze na dluzej zagrzeje w niej miejsce.

Milan 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 14, 2004 23:35   

suchy napisał/a:
a coz sie stalo z nasza przyszla gwiazda Serie A Rasiakiem? :o czyzby Janas nie chcial stawiac na gwiazdora Sieny??? to wrecz cos nieprawdopodobnego :P

Rasiak kontraktu jeszcze nie podpisal :D wiec nie mow hop :lol:
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

rutheford 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 15, 2004 11:14   

ale faktem jest ze Janas ciagle powoluje nowych pilkarzy i tylu graczy sie juz przewinelo, ze ja jestem ciekawy kiedy on chce stworzyc prawdziwy trzon druzyny, na ktorej bedzie oparty styl gry reprezentacji. przeciez pilkarze musza sie zgrywac ze soba a ciagle byc probowani nowi. Engel stawial na tych samych graczy i zrobil druzyne

Odpowiedz do tematu