ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biało-czerwoni (cz. 2)
Autor Wiadomość
patryk68 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 19, 2004 11:27   

Diavolo napisał/a:
Fajnie że polacy znów wygrali ale to prawda mecz był nudny i po pierwszej połowie usnołem :) .

Wiec podobnie do mnie bo ja usnołem po 10 minutach 2 polowy :lol: , ale napewno cieszy zwyciestwo i bramki Mili i Niedzielana oby tak grali w eliminacjach jak w meczach towarzyskich :)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 19, 2004 15:39   

Pierwszą połowę oglądałem jednym okiem (drugim byłem na forum) i zgadzam się z opinią polskiej prasy, że bardzo dobrze wypadł Damian Gorawski. Sprawdził się na prawej pomocy, zaliczył asystę przy golu Mili. Szkoda, że nie mógł zagrać Smolarek. Kolejnego urazu (coś z dłonią) nabawił się Jacek Bąk. Ten to ma pecha, po prostu człowiek-uraz.

michass 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 19, 2004 16:45   no no

fakt że Polska wygrywa narazie wszystkie mecze ale to tylko sparingi:)
ale oczywiscie jak przyjdzie co do czego to Polska bedzie grac jak w eliminacjach i po wszystkim. Mysle ze POlska ma problem z psychiką potrafią sie spręzyc na mecze z dobrymi zespolami. Janas? nie moze sie zdezydowac na ktorych pilkarzy postawic jak bedzie dalej to robil to moze w 2010 r bedzie wrescie stabilny sklad:D

Susy 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 19, 2004 16:49   

Pewnie, że cieszy mnie wygrana, ale wcale nie wydaje mi się, żeby nasz zespół był w dobrej formie. Choć przyznaję, że całego meczu nie widziałam, tylko fragmentami, ale nie widziałam ani jednej przemyślanej akcji. Polacy łatwo dawali się ogrywać, wykonywali niedokładne podania. Bramka Mili faktycznie ładna-ukłon w stronę Sebastiana i Damiana Gorawskiego za świetne podanie. Nie widziałam niestety akcji, po której padł drugi gol. Może też była dobra.
Świetnie, że biało-czerwoni wygrali, ale nagłówki typu "Pewne zwycięstwo Polaków" są według mnie przesadzone. Duża w tym zasługa słabych Słoweńców!

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 19, 2004 18:45   

eno zwyciestwo bylo pewne slowency nic nie pokazali i to jest ich problem
a gorawski mial byc najslabszym zawodnikiem w tej jedenastce a tu taka metamorfoza :) szkoda ze niektorzy gracze milanu nie moga pochwalic sie takimi przemianami :)
niedzielan udowodnil chyba juz ze przejscie do nijmegen nie bylo samobojstwem a rozsadnym krokiem naprzod

rutheford 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 19, 2004 22:39   

mnie zniesmaczyly stroje polskiej reprezentacji, taki jakies workowate i nylonowe sie wydawaly a i uklad marny. Wlosi tez maja stroje z pumy i sa one jak dla mnie eleganckie, a nasi jakby znalezli jakies sprzed 10 lat. na MŚ mieli swietne a teraz szkoda gadac

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 20, 2004 07:58   

Dla mnie, to mogą grać nawet w strojach sprzed 20 lat, byle tylko wygrywali.

Jarek1945
Milanista

Wysłany: Pią Lut 20, 2004 22:08   

rutheford napisał/a:
mnie zniesmaczyly stroje polskiej reprezentacji, taki jakies workowate i nylonowe sie wydawaly a i uklad marny. Wlosi tez maja stroje z pumy i sa one jak dla mnie eleganckie, a nasi jakby znalezli jakies sprzed 10 lat. na MŚ mieli swietne a teraz szkoda gadac

Może były za mało obcisłe ? :) A Tomkowi Hajto brakuje włosów do ramion ulizanych do tyłu :)

A tak na marginesie to Witam wszystkich :)

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 20, 2004 22:21   

wlasnie byly za malo obcisle nasi wygladaja w nich jak zawodnicy z Bangladeszu gdzie sponsor rzuca byle jakie stroje z serii tych najtanszych

Jarek1945
Milanista

Wysłany: Pią Lut 20, 2004 22:24   

wiesz nie kazdy lubi ubierac sie w obcisle ciuszki, a poza tym, jakos nie zwrocilem nawet uwagi na to w jakich grali strojach...

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 20, 2004 22:54   

druzyna musi tez jakos wygladac a nie jak podworkowcy. stroje tej klasy zakladam jak gram (goscinnie) w reprezentacji Starych Kolni w rozgrywkach miedzywiesniaczych

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lut 21, 2004 01:15   

no to zazdroszcze.... strojow, bo chcialbym miec taki

chyba nie byly takie tragiczne skoro prawie nikt tego nie przyuwazyl

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 21, 2004 23:04   

kolejnego meczu nie ogladalem, woalem sobie bramki w wiadomosciach obejzecz, i tak sobie pomyslaem czy nie moglbym sobie skollowac obywatelstwa wysp owczych (chyba tak to sie odmienia) by mi placili itd. bo jestem pewien ze zachowalbym sie o wiele lepiej przy utraconych bramkach niz oni :wink:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 22, 2004 13:08   

Też tego meczi nie widziałem, ale dlatego, że nie było mnie w domu. Liczyłem, że zobaczę bramki w Wiadomościach. I owszem pokazali, ale tylko 5, wcześniej pokazali kontury Hiszpanii, zamiast od razu przejść do pokazywania bramek. Ja rozumiem, że nie pokazuje się wszystkich koszy :D ale bramki przecież można pokazać wszystkie. Dziś muszę zobaczyć magazyn piłkarski na dwójce. Tu nie powinni dać plamy. Warto odnotować 4 bramki Kryszała (wynik ten trzeba jednak potraktować z przymróżeniem oka), który w ten sposób mocno podreperował swoje konto bramkowe, które nie było zbyt okazałe jak do tej pory.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 22, 2004 15:57   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Dziś muszę zobaczyć magazyn piłkarski na dwójce. Tu nie powinni dać plamy. .

z tego co slyszalem ma byc program poswiecony groclinowi

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 23, 2004 09:46   

Nie wiem, po co graliśmy mecz z Wyspami Owczymi? Równie dobrze można było zagrać sparing z jakimś polskim trzecioligowcem. Czy naprawdę lepsze drużyny nie chcą z nami grać, czy to my nie chcemy grać z lepszymi?

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 16, 2004 15:38   

Według najnowszego rankingu FIFA Polska Reprezentacja awansowała aż o dwie pozycje :wink: z 26 na 24 i teraz zajmujemy egzekwo miejsce razem z Iranem. A co do tego rankigu to zaskoczyła mnie wysoka pozycja Meksyku zajmują teraz 5 miejsce ładnie między innymi są lepsi od Angli, Argentyny, Niemiec no i niestety Włoch :( .

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 16, 2004 21:29   

Włosi spadli az na 12 miejsce, ale nie podchodzilbym do tego tak powaznie, te rangingi będą miały jakies większe znaczenie dopiero po jakiejs wiekszej imprezie sportowej, w tym przypadku najblizej mamy mistrzostwa Europy, a po nich Polska raczej nie podskoczy :)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 10:35   

Dzisiaj potyczka z Amerykanami. Oczywiscie pismaki juz pompuja balon i gledza non stop o tym nowym rekordzie ktory ma sie stac udzialem naszej kadry. Na szczescie chyba sami pilkarze jak i nasz treneiro az tak bardzo sie perspektywa tego rekordu nie jaraja. Amerykance nie beda latwi do ogrania ale licze ze jednak damy im rade. Czuje ze wreszcie w kadrze nadejdzie wielki dzien Zurawskiego. Stawiam 2:0 dla naszych.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 13:51   

A ja mysle, że to znowu nie bedzie mecz Żurawskiego, znowu po meczu będzie płakał, że nie strzelił, że po co mu tyle asyst... Choć z drugiej strony Żuraw pała chęcią zemsty za niewykorzystany karny z WC'2004 i może się zmobilizować potrójnie.
Typuję jednak: 2:1 po golach Krzynówka i... Smolarka ;)

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 13:55   

.Też mam nadzieje że nasi wygrają z Amerykanami. Mój typ na ten mecz to 2:0 dla Biało-Czerwonych :)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 16:49   

Żuraw powiedział, że specjalnie go ten karny nie mobilizuje, chociaż gadać to on sobie może i pewnie bardzo będzie chciał strzelić gola. Powiedział też, że stadion w Płocku jest dla niego szczęśliwy. Liczę, że wygramy 2:0. Gole: x &... Żuraw. :D

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 17:06   

LoL, chyba jestem pierwszym pesymista ;) Mysle ze pregramy, no gora zremisujemy :P COs mi sie zdaje ze nie bedziemy mieli pomyslu na gre (spokojnie, przed meczem z Wlochami tez tak mowilem ;) ) Moj typ 3:1 dla Amerykanow
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 21:36   

No i poleglismy. Niestety to nie byl najlepszy mecz w wykonaniu naszych orlow. W jednym szczegolnie nie rozumiem Janasa. Dlaczego wciaz stawia na Lewandowskiego ktory moim zdaniem jest bardzo kiepsiutki. Niestety znow nie byl to dzien Zurawia ale wierze w niego caly czas. Amerykanie grali dosc niezle, grali przede wszytskim prostopadlymi pilkami co u nas w I polowie nie funkcjonowalo. Nie bedzie rekordu i moze to dobrze. Przynajmniej pismaki nie beda juz pompowac balonu.

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 21:49   

Mialem nosa co do tej gry naszych rodakow :) Lewandowski zenada, Rasiak dno, nie wiem co on robi w reprezentacji :roll: Jedynie co dzis staral sie grac to Krzynowek. Zurawski widac ze jest dobry ale jedynie na nasz ligowa kopanine. Amerykanie tez nie zachwycili, ale potrafili wykorzystac nasz blad. Jak zwykle Dudek jak juz wpusci to miedzy nogami ;)
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Odpowiedz do tematu