ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premiership (cz. 2)
Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 30, 2016 14:07   

Wrzuciłem do tematu o Ibrze, ale filmik skasowali.
Wrzuce tutaj inny, trochę szerzej pokazujący jego akcje.
https://www.youtube.com/watch?v=psuTsc3T0_M

Moim zdaniem robił wszystko to co powinien robić, ale bramkarz miał tam mecz życia. Poza tym ostatnia akcja zmarnowana w stylu Dżeko :P

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Paź 30, 2016 23:32   

Sam na sam prosto w bramkarza po ziemi? Bez podcięcia piłki, bez uderzenia w bok?
Wolej panu bogu w okno? Albo strzał tuż zza pola karnego, który ledwie do bramki doleciał? ;)
United ma jeden z najgorszych przeliczników strzał/bramka w lidze, jeśli nie najgorszy teraz. Ciężko nie winić w tym Ibry po ostatnim meczu.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 31, 2016 00:14   

Ja tam PL nie oglądam akurat, ale ponoć stworzył sobie więcej akcji w tym meczu niż przez cały poprzedni miesiąc ;)

Zresztą MU nakupiło tylu piłkarzy za górę złota, że zwalanie winy na jednego Zlatana byłoby dziwne.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 17, 2016 18:54   

Venomik, Ibra podobno 9 goli w ostatnich 9 meczach. Jak widać sytuacja jest dynamiczna. ;)

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2016 07:40   

I co mu z tego jak pewnie nawet LM w przyszłym roku nie powącha :rotfl: Nie mówiąc już o tym, że może przerwać swoją passę zdobywania mistrzostwa ligi z nowym zespołem. Ale najważniejsze, że się wspaniale dogaduje z Mourinho :rotfl:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Gru 22, 2016 09:37   

rivaldoACM napisał/a:
Venomik, Ibra podobno 9 goli w ostatnich 9 meczach. Jak widać sytuacja jest dynamiczna.
Co tylko potwierdza moją ówczesną odpowiedź: nie warto szybko oceniać ;)

Camill napisał/a:
I co mu z tego jak pewnie nawet LM w przyszłym roku nie powącha
Z tym bym nie szalał. Cztery punkty straty do miejsca premiowanego eliminacjami LM to przecież mała strata na tym etapie rozgrywek, zwłaszcza gdy ManUtd się rozkręcają lekko.

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2016 14:30   

Pożyjemy zobaczymy :brew:

Stephan 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 20:13   

Niang w pierwszym składzie na Arsenal. Zagra na skrzydle. Aż chyba sięs kuszę i obejrzę chociaż część meczu.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 21:14   

Watford z Niangiem juz 2-0 Arsenal klepie :rotfl: Kanonierzy wybitnie zle sie czuja wyzej niz na 4 miejscu.

Stephan 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 21:38   

A po faulu na Francuzie był wolny, z którego padła bramka na 1-0 :D

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 22:33   

A propos premiership, takim pięknym ogarnięciem wykazał się bramkarz LFC:
https://gfycat.com/PreciousTintedCoyote

theoden92 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 23:02   

Kolejka pod Manchestery, Spursi, Liverpool, Arsenal i Chelsea traca punkty, strasznie ciasno w top6 Premier League. United musza to jutro wykorzystac!

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 16:52   

Niang dziś w pierwszej połowie asysta i bramka. Mecz oglądam od jakiejś 30 minuty i patrze dodatkowo na Hull z Grosikiem w składzie. Niang dość dobrze sobie radzi. Raz zakręcił paroma rywalami, raz ładnie strzelił z dystansu (nie w trybuny :D , wręcz idealnie pod poprzeczkę), ale bramkarz wyciągnął.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 16:59   

A bramka z glowki! Strzeil kiedys u nas glowa? :gol:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 17:06   

Ja się skusiłem na meczyk Chelsea z Arsenalem Hazard jest niesamowity gdy tylko ma formę, dziś kręcił graczami Arsenalu niesamowicie momentami.

A przy okazji. Nie wiem czy mam takiego pecha czy co, ale co oglądam mecz innej ligi niż włoska to utwierdzam się w przekonaniu, że we Włoszech wcale takiego złego sędziowania nie ma.
Przykładowo dziś pierwsza bramka padła tak:
https://www.youtube.com/w...7&v=EPKVwe_a1vI

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 17:13   

theoden92 napisał/a:
A bramka z glowki! Strzeil kiedys u nas glowa? :gol:

Mi się jedynie przypomina kiks na pustaka z główki. :D

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 18:20   

Niang strzela gola z główki.... Świat się kończy....

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 21:04   

Venomik napisał/a:
Nie wiem czy mam takiego pecha czy co, ale co oglądam mecz innej ligi niż włoska to utwierdzam się w przekonaniu, że we Włoszech wcale takiego złego sędziowania nie ma.
Jeśli chodzi o takie ewidentne sytuacje, to się zgadzam - we Włoszech relatywnie niezbyt często można natknąć się na jakieś spektakularne kradzieże (chociaż - uprzedzając odpowiedzi - też się zdarzają) jak gol po metrowym spalonym czy bramka poprzedzona ciosem kung-fu. Ale na Półwyspie Apenińskim plagą są inne rzeczy - małe przewinienia, jakieś lekkie popchanie, minimalny kontakt nogami czy pociągnięcie ręką są gwizdane zawsze, gdy tylko faulowany tego chce. Wystarczy się położyć i to jak znak dla arbitra "ok, możesz już gwizdać", a jeśli nawet nie, to wzięcie piłki do rąk i położenie jej pod brzuch jest już gwarantem stałego fragmentu gry. Czasem to przyjemne, gdy twoja drużyna w dziesiątkę broni jednobramkowej przewagi, ale generalnie - to rzecz, która nie powinna mieć miejsca, a jest praktykowana w każdym meczu na potęgę.

Chociaż jeśli mam wybierać, to wolę już to, niż faule w wykonaniu angielskim, gdzie aby sprawić, żeby arbiter pomyślał o gwizdku, musisz komuś przetrącić kark.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 21:34   

Gabbiadini gol, Niang gol i asysta, Ranocchia na zero z tyłu i ladna asysta

BPL tak przereklamowana czy Serie A taka silna? ;]

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 23:09   

Zobaczymy jak sobie poradzą na dłuższą metę.

Gol Nianga ładny ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 04, 2017 23:46   

bounty_fire, moje zdanie zawsze będzie takie, że jest przereklamowana jak tania gwiazda Pop. Na stwierdzenie, że Serie A jest silna jednak bym się też nie skusił :)

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 05, 2017 12:26   

Venomik napisał/a:
Ja się skusiłem na meczyk Chelsea z Arsenalem Hazard jest niesamowity gdy tylko ma formę, dziś kręcił graczami Arsenalu niesamowicie momentami.

A przy okazji. Nie wiem czy mam takiego pecha czy co, ale co oglądam mecz innej ligi niż włoska to utwierdzam się w przekonaniu, że we Włoszech wcale takiego złego sędziowania nie ma.
Przykładowo dziś pierwsza bramka padła tak:
https://www.youtube.com/w...7&v=EPKVwe_a1vI

W Premieship błędy sędziowskie są na porządku dziennym, w zasadzie to mi również rzadko zdarza się obejrzeć mecz bez jakiegoś rażącego błędu sędziego. Być może wynika to z tempa gry jakie jest na wyspach. Jeszcze niedawno przecież Mike Dean został zdegradowany do rozgrywek niżej, po naprawdę kilkunastu fatalnych decyzjach, a przecież jakby nie patrzeć jest to dobry sędzia. 19 Klubów z Premiership złożyło na niego skargę, wszyscy z wyjątkiem Tottenhamu :D
Miimo wszystko pod względem błędów sędziowskich dla mnie Primera Diviosion jest bezkonkurencyjna. A niedawny mecz Barcelony pokazał, że przydałaby im się technologia goal-line.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 15:20   

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Błędy sędziowskie są wszędzie i włoscy sędziowie absolutnie nie są gorsi od swoich kolegów po fachu z Niemiec, Hiszpanii czy Anglii.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lut 11, 2017 17:29   

Niang przeciwko MU szału nie robi (w drugiej połowie dwa bardzo dobre akcje skrzydłem, które koledzy powinni zamienić na gole), ale gra i klase jak nie dwie lepiej niż u nas... :O

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2017 00:38   

Niang Niangiem, ale Gabbiadini strzelił dziś dwie bramki w meczu przeciwko Sunderlandowi. W tym momencie w dwóch meczach ma, aż trzy gole. Dziwny kazus, bo w Serie A nigdy szału nie robił, a w Premier League póki co idzie mu znakomicie. Trzeba też przyznać, że Southampton ma szczęście do włoskich napastników, najpierw Pelle, a teraz Manolo.

Odpowiedz do tematu