ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premiership (cz. 2)
Autor Wiadomość
Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 30, 2004 07:47   

Ale Arsenal jest "w gazie", zupełnie jak Milan ;) i niemożliwe, żeby się "zmęczył" (hmmm ale rok temu chyba ich MAN U wyprzedził, ale to była mniejsza przewaga i we wcześniejszej części sezonu). 30 kolejnych meczy bez porażki mówi samo za siebie. W tym sezonie dwie NAJMOCNIEJSZE drużyny w Europie to Milan i właśnie Arsenal.
Co do Chelsea, to jeszcze nie na nich pora. W sumie te transfery były jakieś dziwaczne. Przypomina mi to "łapankę" do Wisły parę lat temu, kiedy Telefonika wchodziła.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 30, 2004 11:15   

tak sie tylko zastanawiam czy Arsenal nie przegralby 30 kolejnych meczy w Serie A :wink: ale co do ich formy z tego sezonu, to jest ona do pozazdroszczenia. wydaje sie, ze Arsenal nie ma slabych punktow, solidna obrona, jeszcze lepsza pomoc i ten Henry w ataku... Arsenal juz powoli moze zaczac przyjmowac gratulacje za mistrzostwo, Chelsea wprawdzie w ostatniej kolejce odrobila 2pkt, ale do konca pozostalo juz niewiele a strata do lokalnego rywala niemala. Man Utd z Arsenal walczyl o honor i jakims cudem udalo im sie w koncowce wyrownac. mysle, ze na koniec sezonu pierwsza trojka bedzie wygladala tak: 1.Arsenal 2.Chelsea 3.Man Utd (chociaz Chelsea moze jeszcze stoczyc ciezka walke o to drugie miejsce z MU)

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 17:03   

hmm, niestety canal+ wygral walke z polsatem o prawa do pokazywania ligi angielskiej przez kolejne 3 lata i trzeba sie bedzie dalej meczyc. a moze nie tyle meczyc, bo nikt nie zmusza do ogladania, co pogodzic sie z faktem, ze nie bedzie wiecej ligi wloskiej na antenie c+ (kosztem angielskiej).

za prawa zapłacono ok. 600 tys USD, a co najgorsza tak jak w tym roku pokazywane sa srednio 3 mecze tygodniowo, w przyszlym ma to juz byc 4!!!!

Milu78 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 09:05   

dezali napisał/a:
hmm, niestety canal+ wygral walke z polsatem o prawa do pokazywania ligi angielskiej przez kolejne 3 lata i trzeba sie bedzie dalej meczyc. a moze nie tyle meczyc, bo nikt nie zmusza do ogladania, co pogodzic sie z faktem, ze nie bedzie wiecej ligi wloskiej na antenie c+ (kosztem angielskiej).

za prawa zapłacono ok. 600 tys USD, a co najgorsza tak jak w tym roku pokazywane sa srednio 3 mecze tygodniowo, w przyszlym ma to juz byc 4!!!!

Oj to zes mnie zmartwil Dezali :cry: . Hmm..ale mysle,ze liga wloska sama sie obroni a w szczegolnosci MILAN :twisted: . Trzeba "tylko" potwierdzic supremacje w tym sezonie w LM, poparta dobra gra. A w nastepnym sezonie moze kazdy mecz MILANU w Canalku :P .

Co do angileskiej pilki hmm..nie wiem ale jakos nie moge sie do niej przekonac moze dlatego, ze od dziecka jestem maniakiem Calcio :lol: . Ogladalem wczoraj polfinal PA Arsenal- M.U. No meczyk niczego sobie ale wynik nieobrazujacy przebiegu na boisku. Arsenal zdecydowanie lepszy. Ogolnie graja ladna pilke, ktorys mecz w calosci ogladalem no i sa calkiem dobrzy. Ale czy na tyle dobrzy aby zgarnac LM :roll: . Mam nadzieje, ze nie. Warto wspomniec o Ronaldo, krecil wszystkim zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku.

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 19:11   

Ale podobnie jak z liga angielska takze licencja na lige wloske zapewne keidys sie skonczy i wtedy moze wezmie ja kto inny czyli Polsat i bedziemy mogli szerzej radowac swoje oczy ogladaniem calcio na ekranie. Troche zaluje ze Polsat polegl bo juz Bundesligi zaczynam miec powoli dosc.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 20:54   

blee, oby twoje słowa się w g**** obróciły :P
Polshit i Serie A - nigdy, mam nadzieje ze nigdy do tego nei dojdzie, na platformie Cyfry to jest czasem na co popatrzec a Polshit mialem i juz nigdy nei chce sie ładowac w to gówno.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 21:54   

ja nie narzekam bo Polsat Sport mam za darmo 8) i chetnie bym sobie od czasu do czasu jakis meczyk Serie A obejrzal, ale wiem ze to niemozliwe. teraz jestem skazany na ogladanie Bundesligi i ligi Holenderskiej, a patrzenie co tydzien na gre Feyenoordu staje sie powoli nudne. na szczesie ostatnio cos mniej pokazuja lige Grecka, tego to juz sie wogole nie da ogladac :?

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 15:26   

Zgadzam się z suchym. Chociaż Feyenoord jest oki. Szkoda, że żadna ze stacji nie pokazuje spotkań Rangersów i Celticu.

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 17:10   

a czy to taka wielka przyjemnosc ogladac co tydzien lekkie, latwe i (malo) przyjemne zwyciestwa tych zespolow?? zreszta polsat sport chyba ma prawa do pokazywania ligi szkockiej (i kilku innych rownie atrakcyjnych ochlapow) bo pokazywal ich bezposrednie starcie

icx 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 17:18   

To był Puchar Szkocji Celtic-Glasgow. Liga jest chyba w rekach C+ ;)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 07:36   

C+ ma tylko angielską, francuską, włoską, hiszpańską i polską. Reszta ich nie interesuje. I słusznie.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 09:43   

Mogliby jeszcze zrezygnowac z angielskiej i francuskiej a z hiszpanskiej, wloskiej i polskiej mogliby pokazywac po 3 mecze z kazdej kolejki :D ....rozmazylem sie :)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 10:08   

Francuską i tak pokazują raz na trzy słońca. A angielską faktycznie puszczają aż do znudzenia. Widać jest to ich priorytetowa liga. Nie wiem tylko dlaczego.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 10:17   

Bo tak wybrali kibice :|

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 11:08   

rossonero napisał/a:
Francuską i tak pokazują raz na trzy słońca. A angielską faktycznie puszczają aż do znudzenia. Widać jest to ich priorytetowa liga. Nie wiem tylko dlaczego.

Wsumie nie ma sie czego dziwicz angilelska liga od zawsze byla piorytetem . Przypomne moze troche mlodszym, ze kiedys nie bylo buchmacherow :D tylko Totolotek na ktorej byla polska i angielska. No i tez jest to najstarsza liga. Wiec trdycja. Moze sie to zmieni za kilka lat. Zobaczymy ale na razie The Premier League jest najczesciej ogladana liga. Moze chyba tez najbardziej wyrowna :roll: . Wiem odrazu ktos zarzuci mi , ze mistrzostwa zdobywaja tylko dwa kluby w ostatnich latach. A i jeszcze jedno kibice, ktorych jest duzo na kazdym meczu. Moze nie sa oni tak baewni jak we Wloszech ale jednak srednia na mecze robi wrazenia :roll: .

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 14:51   

C+ ma ligę francuską, bo przecież sam jest z Francji. Co do ligi szkockiej i drużyn z Glasgow to miałem na myśli transmisje wszystkich bezpośrednich spotkań między nimi. Resztę można sobie jak najbardziej odpuścić.

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 15:30   

to ze canal+ jest z francji nie ma w tej chwili zadnego znaczenia. owszem, kiedys c+ 'rzadzil i dzielil' na rynku praw do pokazywania ligue1, ale po powstaniu konkurencyjnej platformy bodajze tps musiala sie podzielic rynkiem transmisji sportowych. ponadto prawami do transmisji meczow ligi francuskiej dysponuje pewnie francuski odpowiednik lega calcio i sprzedaje je po prostu temu, kto zlozy najatrakcyjniejsza, najbardziej kompleksowa oferte.

nie wydaje mi sie, by polski c+ kupil prawa do pokazywania ligue1 tylko dlatego, ze to ich rodzima liga, ze wzgledow ambicjonalnych, prestizowych itp. takie decyzje na pewno podejmowane sa w bardziej racjonalny sposob.

tak na marginesie lekko zboczylismy z tematu i wszelkie dyskusje w kwestii praw do transmitowania imprez sportowych prosze kontynuowac w hyde parku

Cassyno
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 07, 2004 23:16   

premiership chyba kazdy wie co to za liga oczywiscie najlepsza na swiecie najpiekniejsze stadiony, murawy i ten klimat ......

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 19:06   

no i cudowne uzdrowienie Henrego zaltawilo Dudka i jego spolke, Arsenal pokonal Liverpool 4:2, no wiec Arsenal dobry na lige, za slaby na LM ;-)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 07:44   

BoReK99 napisał/a:
no wiec Arsenal dobry na lige, za slaby na LM ;-)

Podobnie, jak inny wielki klub, którego nazwy nie wymienię. :cry:
Wracając do Premiership. Po porażce Chelsea chyba sprawa tytułu jest rozstrzygnięta. 7 punktów przewagi i jeden mecz zaległy na 5 kolejek przed końcem powinno wystarczyć.
MU zwietrzył szanse, żeby dogonić Chelsea i zająć 2 miejsce, dzięki czemu uniknęli by grania baraży o LM. Tymczasem baraży tych uniknie chyba rónież Liverpool, ale zupełnie z innych powodów.

chef 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 09:55   

To telewidzowie wybrali jakie ligi ich najbardziej interesuja. I mecze tych najczesciej pokazuja. Wiem tylko ze popyt na angielska jes najwiekszy :)
Szkoda ze nie pokazuja wiecej meczy Sere A. Np. jeden z tych o 15.00 i ten o 20.30. No ale o 15.00 zwykle jest premiership.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 11:06   

Popyt popytem. Ale ostatnio nie pokazują nawet marnego skróciku z Seria A w oknie odkodowanym. Dawniej w programie minisport+, w poniedziałek o 20.50 były bramki z najciekawszych meczów. A co było wczoraj? Bramki z meczów Groclin-Lech, później Real-Osasuna, następnie Aston Villa-Chelsea i Strasbourg-Lyon a potem ..... liga NBA. I gdzie do diabła jest Serie A?

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 22:48   

Arsenal zmiażdzył Leeds 5-0 no i swoj mały udział (jak to zresztą zazwyczaj bywa w meczach Arsenalu) miał Henry strzelając zaledwie 4 bramki :wink:

chef 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 22:55   

rossonero napisał/a:
Popyt popytem. Ale ostatnio nie pokazują nawet marnego skróciku z Seria A w oknie odkodowanym. Dawniej w programie minisport+, w poniedziałek o 20.50 były bramki z najciekawszych meczów. A co było wczoraj? Bramki z meczów Groclin-Lech, później Real-Osasuna, następnie Aston Villa-Chelsea i Strasbourg-Lyon a potem ..... liga NBA. I gdzie do diabła jest Serie A?

Ja tam sie tym nie martwie. Mam cyfre+ i mam swiety spokoj. Jest tylko jeden minus. Place dodatkowo 20 zeta za canal+ :roll:
Veerapan napisał/a:
Arsenal zmiażdzył Leeds 5-0 no i swoj mały udział (jak to zresztą zazwyczaj bywa w meczach Arsenalu) miał Henry strzelając zaledwie 4 bramki

No tak. Henry jest poprostu w moich oczach wielki :shock: A na to z jaka gracja gra po prostu milo patrzec.

patryk68 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 17, 2004 15:33   

Mnie cieszy dzisiejsza porazka Manchesteru :lol: Nie daże ich wielka sympatią . Wczorajszy mecz Arsenalu pokazał że w tym sezonie nie ma drużyny na nich w lidze angielskiej i zmierzaja po mistrzostwo w pieknym stylu . Nio w sumie jedna druzyna ktora powstrzymała Arsenal była Chelsae w lidze mistrzów ale w lidze angielskiej poprostu Arsenal gra cudownie a to co pokazuje w ostatnich 2 meczach Henry to jest godne podziwu . Henry zmierza takze po korone króla strzelców . Zycze mu tego bardzo .

Glory Glory Rossoneri :evil:

Odpowiedz do tematu