ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premiership (cz. 2)
Autor Wiadomość
baker 
Moderator

Wysłany: Pią Mar 05, 2004 23:43   

mnie sie bardzo podobaja angielskie stadiony. mysle ze wlasnie w kierunku zblizenia widza do zawodnika beda szly zmiany w przypadku budowania stadionow.
z drugiej strony jest to niebezpieczne dla zawodnikow. nie ma gwarancji ze kibice nie wpadna na boisko i moze dojsc do dramatycznych wydarzec.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 06, 2004 17:09   

Ho, do takich wydarzeń to już dochodziło nie raz. Pamiętam jak po koszmarnym błędzie bramkarza Aston Villa, Eckelmana kibice przeciwnej (chyba) drużyny wpadli na murawę i zaczęli mu "ubliżać". Do rekoczynów jednak nie doszło, bo w końcu "załatwił" im gola :)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 08, 2004 08:20   

To wszystko zależy od kultury kibiców i wysokości kar za wtargnięcie na murawę. U nas jest to nierealne. Przynajmniej na razie. A sami piłkarze Premiership wypowiadali się, że lubią grać czując bliskość kibiców.

patryk68 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 18:06   

Kolejne zwyciestwo Arsenalu . Widac ze ide jak burza w lidze . Mysle ze po meczu z Manchesterem zapewnia sobie Mistrzostwo . Zwyciestwo takze odniosła Chelsae ktora napewno bedzie walczyc o 2 miejsce w lidze , aby nie grac w eliminacjach LM . Jak zagra jutro Mu bardzo mnie to ciekawi zwłaszcza po przegranej z Porto :lol:

baker 
Moderator

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 20:12   

arsenal faktycznie nie zwalnia tempa. dzis pieknego gola z wolnego strzelil Henry (kapitalny pilkarz :!: :!: ), drugiego dolozyl Pires. solidarnie 2-0 wygrala chelsea. szczegolnie zwrocila moja uwage radosc Duffa po strzelonej bramce. Irlandczyk pocalowal koszulke, podkreslajac przywiazanie do barw the blues. byc moze zrobil tak daltego, ze obawia sie ze romek go sprzeda po sezonie, bowiem na jego miejsce przychodzi Robben
i ani gorący, ani zimny,

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 22:18   

no no Arsenal robi w tym sezonie niesamowite wrazenie, czyzby nie mieli przegrac zadnego z 38 meczow Premiership :shock: bramka Henry'ego bardzo ladna, pieknie przymierzyl. zwyciestwo cieszy mnie tym bardziej, ze mialem ich na kuponie :wink: po tym meczu wydaje mi sie, ze sprawa mistrzostwa jest rozstrzygnieta w 99%, jesli nie wydarzy sie zadna niespodziewana katastrofa to londynczycy moga juz sobie gratulowac tytulu najlepszej ekipy w Anglii.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 23:27   

Cytat:
Bramkarz Liverpoolu Chris Kirkland złamał nadgarstek podczas treningu i nie będzie mógł grać przez co najmniej sześć tygodni - poinformował w sobotę angielski klub. Kontuzja Kirklanda otwiera drogę do bramki "The Reds" Jerzemu Dudkowi.

za www.wp.pl

Hehe :) ten to ma fuksa. Chyba już trzeci raz :)

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 23:46   

Radeo napisał/a:
Cytat:
Bramkarz Liverpoolu Chris Kirkland złamał nadgarstek podczas treningu i nie będzie mógł grać przez co najmniej sześć tygodni - poinformował w sobotę angielski klub. Kontuzja Kirklanda otwiera drogę do bramki "The Reds" Jerzemu Dudkowi.

za www.wp.pl

Hehe :) ten to ma fuksa. Chyba już trzeci raz :)

Ci to maja problem z tymi bramkarzami, jak nie Kirkland to Dudek hehe :) , DUDEK pokaz ze jestes THE BEST :)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 11:44   

Sprawiedliwość przez kontuzję. Dudek pokaże, że racja jest po jego stronie.
PS. Nie przypominam sobie bardziej pechowego piłkarza niż Kirkland.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 12:32   

O zadnej sprawiedliwosci nie moze byc mowy, Kirkland jest w lepszej formie i to on powinien grac gdyby nie kontuzja.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

baker 
Moderator

Wysłany: Nie Mar 14, 2004 13:15   

Veerapan napisał/a:
O zadnej sprawiedliwosci nie moze byc mowy, Kirkland jest w lepszej formie i to on powinien grac gdyby nie kontuzja.

co do tej lepszej fory Kirklanda to nie jestem taki pewien. wiadomo ze w Anglii wywierana jest silna presja na Houlliera, aby wystawial Anglika kosztem Dudka.
kontuzje bramkarzy w liverpoolu moga miec zwiazek z trenerem bramkarzy, ktory tam pracuje. podobno niezly z niego rzeznik na treningach :wink:
i ani gorący, ani zimny,

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 10:43   

Arsenal znowu wygrał. NIe wiem, który to już kolejny mecz bez porażki. Ale było ich sporo. A Manchester został upokorzony przez ... Manchester. I dobrze.
Tylko niech ktoś nie snuje wniosków, że skoro City rozbiło United a Groclin wyeliminował City więc Groclin jest lepszy od United.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 11:28   

ManU dostalo straszne baty ManCity, chyba nie otrzasneli sie po tej porazce z Porto w LM i stad te 1:4. natomiast powrot Dudka do bramki Liverpoolu i od razu 0:2 z Southampton to niespecjalny wynik. swoja droga ten Kirkland to najwiekszy pechowiec ostatnich lat. znowu wylecial na 6 tygodni z powodu zlamanego nadgarstka

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 15, 2004 15:17   

W Premiership powoli staje się jasne, że tytuł przypadnie Arsenalowi, a MU z taką grą będzie miał poważne problemy z wywalczeniem drugiej lokaty.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 17, 2004 14:43   

Oto jakie ciekawe rzeczy dzieją się teraz w ManU po dwóch ostatnich sensacyjnych porażkach:

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,1969574.html

Swoją drogą to coś mi się nie zgadza. Taki Giggs to już symbol Manchesteru, a w dodatku "dziecko" Fergusona.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2004 16:02   

Radeo napisał/a:
Taki Giggs to już symbol Manchesteru, a w dodatku "dziecko" Fergusona.

Neville'owie i Butt zresztą też. Myślę, że po sezonie dojdzie w MU do sporych zmian. Ale coś nie chce mi się wierzy, że aż takich jak piszą w tym artykule. A jeśli do nich dojdzie, to chyba będą największe zmiany w MU, jakie pamiętam. Kiedy ostatnio były aż takie manewry w MU?

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Mar 17, 2004 18:47   

nie mialbym nic przeciwko temu aby mu pozbyl sie tez van Nisterlooya (slyszalem tez takie opinie, choc sa maloprawdopodobne). z checia widzialbym go w Milanie, tym bardziej ze jego idolem jest van Basten :D
i ani gorący, ani zimny,

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2004 22:00   

Problemem mże być odpowiednio wysoka gaża. Obecnie RVN ma chyba ok. 40 tys. funtów na tydzień, a podobno w Realu chcą mu podwoić pensję.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 17, 2004 22:29   

jesli ManU rzeczywiscie zrobi taka czystke w skladzie, to ciekawe kogo posciaga na miejsce zwolnionych pilkarzy? na lawce jest tylko 1 gracz zdolny do zadomowienia sie bez kompleksow z pierwszym skladzie (C Ronaldo) a reszta? musieliby poqpowac jakichs obroncow. jesli te zapowiedzi sie sprawdza to moze byc ciekawie na rynq transferowym na wyspach, nie tylko wesoly Romek moze w koncu bedzie brylowal

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 17, 2004 22:48   

z tym sezonem mozna chyba powiedziec, ze konczy sie pewna era w dziejach ManU. szybkie odpadniecie z LM, dobra aczkolwiek nie az tak dobra jak w poprzednich latach postawa w lidze. Manchester od wielu wielu lat gra niemal tym samym skladem (G. i P. Neville, Scholes, Butt, Keane, Solskjaer) co roku wprowadzajac tylko kosmetyczne zmiany. niektorym trzeba juz chyba podziekowac, przeciez Man Utd jako najbogatszy klub na swiecie moze sobie pozwolic na kosztowne wydatki. pytanie tylko ile potrwa wprowadzanie tych zmian, czy kolejny sezon znow bedzie dla nich stracony? ale jak pokazuje przyklad Milanu czasami przydaje sie duze przewietrzenie skladu.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 09:16   

Podobno Ferguson chce się pozbyć po sezonie Giggsa, braci Nevillów, Forlana i Butta. A chce ściągnąć m.in Nedveda, Joe Cole'a i Duffa. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Może się okazać, że to Ferguson wyleci.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 10:10   

Albo będzie nowy manager i nowi zawodnicy, to byłaby wielka reowlucja. MU nie do poznania.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 17:56   

Ferguson zamiast odejść jak zapowiadał 2(?) lata temu "w chwale", został i raczej nie wyszło mu to na dobre. Myślę że jednak dostanie OSTATNIĄ szansę. A może sam zrezygnuje latem? Chociaż to mało prawdopodobne.

Kendek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 12:24   

W meczu na szczycie Arsenal -MU remis 1:1.I już chba nikt nima wątpliwości że Arsenal wygra premiership :D MU stracili ostatnią szanse na dogonienie ich.

I LOVE ACM

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 30, 2004 06:45   

Nie zapominajmy o Chelsea, która ma 7 punktów straty. A jest jeszcze 8 kolejek. Nie znam terminarza, ale walka o mistrza może jeszcze potrwać. Co do tego, że MU już tytułu nie obroni, to się zgadzam.

Odpowiedz do tematu