ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy chodzicie na mecze?
Autor Wiadomość
FOFO
Laziale

Wysłany: Czw Lip 29, 2004 15:01   

Oczywiscie ze chodze :P , juz w sobote o 17-ej inauguracja 2 ligi w Kielcach....podejmować bedziemy Jagiellonie Białystok

Korona Kielce-Waleczne Serce

Krystian 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 29, 2004 15:46   

Ja chodze na meczee stali rzeszow wygralismy ostatnio na meczu bylem 21,07, z tomasovia. wygralismy 5-1!!! w sobote gramy z Głogovia ale mnie chyba niebedzie na meczu bo jest na wyjezdzie:(

Dager 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 27, 2004 16:17   

A mój Górnik awansował do 4 ligi i już zanotował w dwóch pierwszych meczach dwa zwycięstwa 3-0 z Piastem Nowa Ruda i Karkonoszami Jelenia Góra :-) Jutro ciekawy mecz z rezerwami Śląska Wrocław na który oczywiście się wybieram!

Statystyki są jak bikini - odsłaniają wiele, ale nie wszystko...

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 27, 2004 20:48   

a moj zawisza przegral z rypinem 7-0... co to sie dzieje na tym swiecie to rece opadaja,a kibice-uwazaja sie za hooliganow a sa conajwyzej hultajami...brak slow !!!

ale kiedys wrocimy do extraklasy ;)

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 27, 2004 22:44   

Jak mieszkalem w Nowej Hucie to czesto chodziłem na Suche Stawy(ludzie z Krakowa powinni wiedziec gdzie to jest np. taki Nescik ktorego pozdrawiam) Takze mecze Hutnika 1 Liga , mecze Pucharu Uefa z Baku 9:0 ale dalismy lanie Azejberdzanom :lol: Z Sigma 3:1 i AS Monaco 0:1) pozniej 2 liga a teraz niestety 3 liga... Ale wierze ze niedługo dolaczymy do KSC i TS.... Nieraz ide na A klasowy mecz Skalnika, ale nie po to by ogladnac meczyk tylko rozgladnac sie za jakimis uroczymi niewiastami :) Pozdro dla wszystkich krórzy sa kibicami a nie kibolami

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 08, 2004 13:05   

Ja juz dosc dlugo nie bylem na meczu reprezentacji Polski... ale dzis mam okazje to zmienic. Jade do Chorzowa :) Choc raczej nie jestem zachwycony. Jakos mi sie nie chce. No ale ze to za free to trzeba korzystac :wink: Mam nadzieje ze wroce w calosci 8)

[ Dodano: Czw Wrz 09, 2004 00:41 ]
A wiec wrocilem w calosci z dzisiejszego (a raczej wczorajszego ;) ) meczu. Mialem bilety na sektor 20 czyli dokladnie za bramka. Jakas godzine przed meczem z kumplami przeslismy na sektor 9, czyli najlepszy :) Wykorzystalismy chwile nieuwagi bramkarza i weszlismy na sektor na ktory bilet kosztowal bo daj ze 150zł za darmo :) Co do meczu to duzo nie moge powiedziec. Jednak gdy ogladam mecz w TV wiem duzo wiecej. A tak to duzo dzieje sie tez na trybunach. Np. jeden anglik przyszedl na nasz sektor, dostal kilka razy z "liscia" i po chwili wbiegla ochrona. Na dniach udostepnie kilka fotek z meczu no i filmik z tym angolem co sie bil z jednym "naszym" 2m odemnie :)

OLEG
Milanista

Wysłany: Czw Paź 28, 2004 16:14   

Ja oczywiscie kibicuje najbardziej utytulowanej druzynie w Polsce. Mecze Gornika w Zabrzu ogladam regularnie - przez ostatnie 5 lat opuscilem moze pare meczow
Mecze wyjazdowe - w tym sezonie tylko 2 opuscilem - Plock (bylem na wakacjach) i Leczna - nie wpuszczali nas przez brak chipow.

GÓRNY ŚLĄSK - GÓRNIK ZABRZE

don balon 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 29, 2004 11:22   

ja rowniez regularnie uczeszczam na mecze mojego miejscowego zespolu...
IV liga! :) :D

Dionizos 
Juventino

Wysłany: Pią Paź 29, 2004 18:54   

A ja mieszkam w Pruszkowie i nigdy nie bylem na meczu Znicza 8) . Moze jak poprawie oceny, to sie kiedys wybiore, 3 liga nie ma co !!!

Rodaro 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 31, 2004 20:35   

Kiedyś byłem kilka razy na Ruchu Chorzów, a ostatnio tylko jako piknik na mecze w moim Jaworznie ale szkoda gadać bo wyniki bardziej zniechęcają jak pogoda :P

R.I.d.S.L KAKA! 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 31, 2004 20:47   

a ja czasami przejde sie na czwartoligoego zawisze bydgoszcz i tez czasami jest fajnie. zwlaszcza za sprawa kibicow ktorzy nie opuscili druzyny w najtrudniejszych chwilach. fakt-ich liczba drastycznie zmalala (kiedys na meczu z gornikiem bylo podobno 40 tys. widzow), ale caly czas prezentuja sie jak na czwarta lige calkiem dobrze. no i jeszcze ten nasz stadion. wiekszosc czwartoligowych druzyn (chyba wszystkie?) raz tylko gra przy takich jupiterach jakie my mamy. mala musza miec radoche!!!

Yiarek 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 08, 2004 21:47   

Ja chodze, ale ostatnio rzadziej na Legie

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 09, 2004 02:25   

Ja chodze naturalnie na Kolejorza. Ostatnio bylem na Groclinie, a wczesniej na Arce i Legii.

fredi 
Juventino

Wysłany: Wto Lis 09, 2004 17:11   

Na mecze Zagłębia Lubin chodze..

TOMI 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 10, 2004 21:19   

Staram się nie opuszczać żadnego meczyku ŁKS w Łodzi przez ostatnie lata, w tej rundzie komplet. :-D

Deni 
Ajaxista

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 12:10   

Ja chodze na żużel (u siebie obowiązek oraz wyjazdy ) na Piłke nie, Nie bardzo mnie kręci oglądać zmagania 4 ligi .

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 12, 2004 09:14   

...
Ostatnio zmieniony przez Mati_91 Sob Cze 27, 2009 20:55, w całości zmieniany 1 raz  

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 13, 2004 14:52   

Mati_91 - sorry że tak osobiście ;) ale strasznie mnie to nurtuje jak to jest być 13-to letnim "FANS HOOLIGANS" jak to napisałeś? Czym się to objawia? Bijesz kolegów w przedszkolu? Czy zabierasz im zabawki?? Czy może w czasie "leżakowania" robicie sobie ustawki??

Strasznie mnie denerwuje jak się dzieci huliganerką podniecają.

pzdr,

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 23, 2004 09:34   

droc napisał/a:
Mati_91 - sorry że tak osobiście ;) ale strasznie mnie to nurtuje jak to jest być 13-to letnim "FANS HOOLIGANS" jak to napisałeś? Czym się to objawia? Bijesz kolegów w przedszkolu? Czy zabierasz im zabawki?? Czy może w czasie "leżakowania" robicie sobie ustawki??

Strasznie mnie denerwuje jak się dzieci huliganerką podniecają.

pzdr,

...
Ostatnio zmieniony przez Mati_91 Sob Cze 27, 2009 20:55, w całości zmieniany 1 raz  

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 23, 2004 17:11   

A odwiedzasz brata w więzieniu? :P
Widzę, że jesteś strasznie dumny z tego że pochodzisz z rodziny z huligańskimi tradycjami. W takim razie, ja mogę Ci tylko pogratulować takich wybornych korzeni i coż dodać... do nie zobaczenia kiedyś na stadionie ;)

pzdr,

Wiesio 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2004 13:11   

Tylko raz byłem na meczu KORONY która dominuje w 2 polskiej lidze!!!

EMINEM 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 12, 2004 09:27   

Jeśli chodzi o mnie to tylko ...

TO JEST NAPRAWDĘ WAŻNE

GKS KATOWICE

... a reszta mówi sama za siebie

LIGA POLSKA

U siebie :

:arrow: LECH POZNAŃ
:arrow: WISŁA KRAKÓW
:arrow: GÓRNIK ŁĘCZNA
:arrow: WISŁA PŁOCK
:arrow: AMICA WRONKI
:arrow: CRACOVIA KRAKÓW
:arrow: LEGIA WARSZAWA

Na wyjeździe :

:arrow: POGOŃ SZCZECIN
:arrow: ZAGŁĘBIE LUBIN
:arrow: ODRA WODZISŁAW
:arrow: GÓRNIK ZABRZE

PUCHAR POLSKI

U siebie :

:arrow: SKALNIK GRACZE
:arrow: PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA

Na wyjeździe :

:arrow: GÓRNIK ZABRZE
:arrow: PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA
:arrow: SKALNIK GRACZE

Tylko po co te kolorki i pogrubienie tekstu ? Prosze sie zapoznac z regulaminem.
Moderator

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 12, 2004 11:45   

Fajo wyglada :)

Alepuję abyś się uspokoił, notorycznie piszesz nie na temat. Jeszcze jeden taki post i bedzie kolejne ostrzezenie a w konsekwencji kolejny ban.
Moderator

Coglin 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 00:16   

chodze na mecze Wisły Kraków i czasem pojade na jakis wyjazd. na Wisełke pierwszy raz zabral mnie starszy w 1989, 10 lat mialem wtedy i tak mi juz zostalo.

Tomcatmi6 
Juventino

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 00:32   

Ja nie bywam na meczach Polskiej Ligi mimo ze mam 700 m do stadionu, nie kreci mnie ta liga, niestety poziomem nie dorownuje zachodnim, o czym sie co roku przekonujemy -_-' .
Nie czuje wielkiej wiezi z klubem, tyle ze interesuje sie wynikami, ogolnie skladem i ogladam mecze w C+ jak sa . Ale zeby wydawac kase na bilety zeby poogladac na zywo to co sie nazywa pilka nozna w Polsce to jednak jest nie dla mnie. Moze za pare lat zmienie zdanie i bede odwiedzal stoleczny stadion.
pozdr

Odpowiedz do tematu