ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy chodzicie na mecze?
Autor Wiadomość
MOLU 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 17:20   

Bylem dzisiaj na meczu pucharu Anglii Luton Town-Blackburn Rovers. Niedawny rywal Wisly Krakow w pucharze uefa zwyciezyl 4:0.

[ Dodano: Nie Sty 28, 2007 17:53 ]
Moja fotka z meczu Luton Town-Blackburn Rovers....

konradt 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 19:27   

Zagłębie Sonowiec ile tylko i gdzie tylko moge

majlech
Milanista

Wysłany: Śro Gru 19, 2007 12:19   

Regularnie chodze na Hutnika Kraków - u siebie bardzo rzadko opuszczam mecz (maksymalne 1-2 w sezonie) i tylko z bardzo waznych powodow, do tego 5-7 meczow wyjazdowych w rundzie, w zaleznosci od czasu i mozliwosci.

Mecze reprezentacji Polski: 2-3 w roku.

Poza tym - poniewaz dosc sporo jezdze, to zawsze staram sie na jakis mecz zalapac. Lubie po prostu czuc atmosfere trybun.

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 19, 2007 17:32   

ja tam chodze na Lecha :) kiedys chodzilem tylko na wybrane ale od tego sezonu na kazdym w Poznaniu jestem, na wyjazdy na razie sie nie wybieram ale moze kiedys :)

mms 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2008 16:39   

Mimo, ze mieszkam w Sosnowcu, to na mecze klubu nie chodze. Moze nie utozsamiam sie z ta druzyna az tak?

Kiedy trenowalem hokej (10 lat wyrwane z zyciorysu), to chodzilem na mecze hokejowe Zaglebia, bo miala byc to moja przyszlosc. Od momentu kiedy musialem zrezygnowac, czar Zaglebia prysnal (i nie wazne czy jest to pilka nozna, hokej czy szermierka...)

ACMF 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2008 21:04   

Nie jestem zwiazany emocjonalnie z zadnym polskim klubem.Mieszkam w Lubinie i nie chodze na obecnego mistrza polski.Oczywiscie kiedys bywalem tam duzo razy i ogladalem wystepy "janosików" i zawsze wyobrazalem sobie ze jestem na jakims konkrentym stadionie np w Mediolanie czy w Monachium :P .Zawsze mi czegos brakowalo w tych meczach hehe:) 2 razy mialem okazje byc na meczu reprezentacji polski w Chorzowie wtedy czulem sie jak na prawdziwym meczu :) I tak sobie juz postanowilem ze narazie bede jezdzil tylko na reprezentacje i tylko do Chorzowa bo tam jest prawidziwa atmosfera i czuje sie ogromne emocje.

Ale i tak najwiecej ich mam ogladajac Milan :forzamilan:

Msi 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2008 23:21   

Ja nie chodzę na mecze swojej ukochanej Gwardyjki bo od razu bym sobie z chłopakami pobiegał. Na grę w tym wielkim gronie zawodowców :D jestem za słaby to niestety też nie gram. Teraz chcę po prostu spełnić swoje wielkie marzenie i bywać na San Siro tak często jak to się tylko da a najlepiej jak będę miał siedzenie ze swoim nazwiskiem :king:

Odpowiedz do tematu