ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy chodzicie na mecze?
Autor Wiadomość
Dager 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 19:58   Czy chodzicie na mecze?

Jestem bardzo ciekawy czy Milaniści oprócz miłości do klubu Rossonerich dażą tym uczuciem jakiś klub, na którego mecze chodzą... Jeśli tak jest i chodzicie regularnie na mecze przedstawcie może drużynę z Waszego miasta jeśli jest ona mało znana :)

Jaśli ktoś nie wie w Wałbrzychu jest oczywiście Górnik, który ma bardzo bogate tradycje - zajmuje 37. pozycję w tabeli wszechczasów, jednak druga połowa lat 90. jak i dalsze lata to głęboki kryzys związany z zamknięciem wałbrzyskich kopalń, za co chciałbym podziękować ówczesnym władzą... Jutro wybieram się na inauguracje sezonu w Wałbrzychu w lidze okręgowej :cry: Górnik podejmuje w 17 kolejce Polonię Świdnica. Mam nadzieję na łatwe 3 punkty i umocnienie się na pozycji lidera. A jak jest w Waszych miastach?

Statystyki są jak bikini - odsłaniają wiele, ale nie wszystko...

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 20:14   

co do tego tematu, hmmm my mamy jutro najwazniejszy mecz kibicowski OBRA Zbąszyń - Promień Opalenica, ostanio sławny z powodu wygrania (chyba) LIGI za ZŁÓTÓWKĘ z Przeglądu Sportowego, lecz tam byl pod nazwa swojego sponsora REMES, jako kibic wieze wygrana, ale patrzac na obecna sytuacja kadrowa a ich, bez porownania, w Promieniu same wzmocnienia, sklad bardzo mocy, tam gdzie kasa ... jest kadra. ostanio ukazal sie wywiad z naszym prezesem, i dzienikarz pytal o awans to on "broń boże, awans = likwidacja klubu" a wszytsko przez te pieniądze :(

www.liders.blog.pl
www.obra-zbaszyn.prv.pl

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 21:22   

Czasem bywam na meczu mojego TKP Toruń. Być może wybiorę się do Bydgoszczy na derby z Zawiszą. Oprócz tego byłem jeszcze na meczu Polonia Wa-wa - Odra Wodzisław jesienią 2002, no i na meczach Polska - Szkocja i Polska - Rumunia, zahaczyłem też o derby Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg w sierpniu 2003. Wspomnę też o wyjździe do Pragi na mecz Sparta - Milan.

Piecia 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 21:23   

JA chodze na mecze Ale zuzlowe bo w Gorzowie jest 1 Liga :D Sezon sie zaczyna jutro ale w Ostrowie wiec musze poczekac tydzien bo wtedy u tutaj ze Stalą Rzeszów ... Ale bedzie mecz Stal Gorzów - Stal Rzeszow :D
Jesli chodzi o piłke nożną to juz sezon sie zaczol jestesmy po dwoch kolejkach (zwycieskich) no i GKP Gorzow Jest na pierwszym miejscu w lidze okregowej z dosc duzą przewagą . Dzis grali z Ilanką Rzepin wygrali 2-0 ale nie bylem i puki co niezamierzam chodzic na mecze bo to liga okregowa ... ;)

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 23:30   

bydgoskiego zawiszy chyba przedstawiac nie musze.Teraz jest 4 liga,2 miejsce za tkp ktory ma bezpieczna przewage.Na mecze nie chodze,zaczne moze w lato-gdy bedzie cieplo.W samej zawiszy cos drgnelo,za sprawa kibicow.Utworzyli cos na wzor kibicow cracovi-grupa 100.Kazdy czlonek wplaca miesiecznie 100 zl,w zamaian ma tam jakies rabaty czy cos.Na meczach kibice chodze z puszkami i tam mozna tez wrzucac kase.Kibice na tle 4 ligi prezentuja sie b.dobrze(nie to co ci tchorze z torunia :) )-dobry doping i calkiem niezla oprawa meczu(zwlaszcza na derby z krzyzakami).Stadion prezentuje sie bardzo okazale,jest w scislej czolowce polski(na pewno lepszy od np legi),bedziecie mogli go podziwiac na meczu polski z kims tam.Teraz na stadionie trwaja chyba jeszcze prace nad zadaszeniem trybuny chonorowej(czyzbysmy szykowali sie do 1 ligi ;) ).Do szczescia brakuje tylko dobrego sponsora,w przewie zimowej mowilo sie cos o Kolsbergu(jakos tak),ale to chyba ploty.Moze boniek sobie przypomni o bydgoszcz ???

oczywiscie jest tez polonia bydg(zuzel),ale po odejsciu braci gollobow chy b nie pojde nawet na derby z krzyzakami,choc moze na unie tarnow,majaca w skladzie gollobow(T.gollob dla poloni moglby stac sie tym czym Maldini dla Milanu).

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 02:19   

beneras napisał/a:
(T.gollob dla poloni moglby stac sie tym czym Maldini dla Milanu).

no chyba juz nie :)

a jesli chodzi o chodzenie na mecze to kilka razy bylem na slasku jak byl w pierwszej lidze oraz kilkanascie lat temu w mielcu na meczu stal - lks lodz. z pierwszych lig to jeszcze chievo - milan i new england revolution - chicago fire. a tak poza tym to na mecze milanu chodze do baru.

Dager 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 11:05   

Właśnie wróciłem z "meczu"... Jade sobie autobusem na meczyk z gościem, który zawsze chodzi, więc byłem pewien, że mecz jest. Idziemy na stadion a tu wszyscy zawracają :cry: Nie znam powodu rzekomego przesunięcia meczu, ale wiem jedno, że na inauguracje poczekam sobie jeszcze 2 tygodnie...

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 16:38   

no ja tez wrocilem, i jak sie okazalo pieniadze nie graja roli (jak pisalem kilka komenatrzy wyzej) byl remis 0:0 - mecz wyrówany i obie drużyny mogły zapewnić sobie zwycięstwa - az takie mecze chce się ogladac - poizom kibicowania, pierwsza polowa wypas, a druga nikt juz nie mial gardla, czym dalej tym gorzej :roll:

michass 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 19:34   

ja też chodze od czasu do czasu na mecze Stali Rzeszów niestety Stal przegrała 2-0 poziom sędziowania masakra sędzia jakis ślepy 2 ewidentne karne dla Stali a sędzia nic , :evil: ale zdarza sie .

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 09:57   

Bywam (bywałem) od czasu do czasu na Wisełce. Ostatnio jednak cierpię na brak czasu i z tego względu nie chodzę mecze.

patryk68 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 11:53   

Ja podobnie jak Rossonero nie mam juz za duzo czasu a chodziłem tzn. jezdziłem na mecze Gks Katowice . Troche ich było a nawet wiele. Tez sporo wyjazdow zaliczyłem z Gks po Polsce . Obecnie raz za czas przejde sie na Szczakowianke Jaworzno chodz ich nie lubie ale jak graja z mocnym rywalem ktory ma konkretnych kibicow zawsze sie przejde . Kilkakrotnie udało mi sie takze byc na meczach reprezentacyjnych w szczegolnosci rozgrywanych na stadionie Śląskim . Ale cały czas maze o meczu z udziałem Milanu :lol: Szansa była ostatnio ale warunki nie pozwoliły :(

Glory Glory Rossoneri :evil:

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 12:01   

Mi sie zdarza odwiedzic stadion krakowskiej Garbarni aby obserwowac w akcji Brazowych ktorym kibicuje od dawna. Dzieki mojej osobie zmniejsza sie srednia wieku na stadionie gdyz kibicuja temu klubow glownie ludzie starsi. Na Garbarni obowiazuja dwa podstawowe nakazy: picia alkoholu i przeklinania. Co do tego drugiego po Krakowie krazy haslo "Najbardziej wulgarni kibice Garbarni". W kazdym razie jest ciekawie czasami i mozna sie niezle posmiac.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 12:47   

Mike byłem kiedyś na meczu z Garbarnią, jak jeszcze była jedna IV liga małopolska i Garbarze grali w jednej grupie z moim BKSem. Tyle, że wtedy mecz rozgrywany był nie na waszym stadionie a na takim małym z paroma rzędami niebieskich krzesełek :) To prawda, że wokoło siedziały same dziady :D Ale alkoholu i wulgaryzmów nie pamiętam :P

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 20:57   

Hehehe to chyba musialo byc na stadionie Tramwaju Krakow. Tam sa krzeselka pochodzace z wagonow tramwajowych a stadion jest niedaleko obecnego obektu Garbarni. Moze nie pamietasz z tego powodu ze sam byles po alkoholu :wink: . Moze niedlugo polacza znow IV lige w jedno i nadarzy sie okazja do odwiedzin na obiekcie Brazowych. W obecnym sezonie najsilniejsza w piciu i przeklinaniu jest chyba grupa spod zegara zwana OLD FASHION MEN ale maja konkurencje w postaci innych licznych mniejszych grupek. Ale przynajmniej jest bezpiecznie. Jak ktos bedzie mial okazje zapraszamy na Garbarnie.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 30, 2004 22:45   

ja swego czasu fanatycznie kibicowalem Ruchowi Radzionkow, pewnie wszyscy pamietaja jak grali 3 sezony w ekstraklasie, a po 1szym sezonie mieli 6-te miejsce, najwyzsze ze wszystkich slaskich klubow. Malo tego w pierwszej kolejsce w 1 lidze rozgromili wtedy sam wielki (wtedy) Widzew 5:0 i zajmowali 1sze miejsce w tabeli. ach to byly czasy... teraz okazjonalnie pojawiam sie na 3 lidze

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 13:47   

Ja kiedyś jeździłem dosyć często na mecze jeszcze pamiętam razem z tatą chodziliśmy potem pare razy z kumplami a teraz to już bardzo żadko. Chodziłem na mecze Ruchu Chorzów teraz jakos niemam zabardzo czasu raz byłem na Górniku jak wpuszczali za darmo razem z wujkiem :wink: . Oprócz tego chodziłem na mecze klubów z mojego miasta czyli Rudy Śląskiej na Uranię Ruda Śląska i Grunwald Ruda Śląska. Raz nawet już dawno te kluby były w tej samej lidze ach co to były za pasjonujące derby :D .

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 20:47   

chodze regularnie na mecze Legii ze wzgledu na milosc do klubu, futbolu ogolnie i obowiazek sluzbowy;)!!
poza tym zdarza mi sie jezdzic na inne potyczki ligowe i reprezentacyjne - powody podobne jak wyzej!!

Dager 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 19:51   

Pięknie Górnik wygrał z Kryształem Stronie Śląskie 1:0, choć sytuacji było sporo. Czwarta liga co raz bliżej, ale już chodzą słuchy, że ciężko będzie znaleźć sponsora... Jeśli nie wystartują to się załamię :cry:

Mini
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 10:27   

LEGIA WARSZAWA i wszystko jasne :D
chodze w Warszawie na kazdy mecz a na wyjazdy jeżdże od niedawna jak mam kase i nie musze akurat do szkoły isć. już sie 10 uzbieralo ;)

Klorsen 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 18:30   

Ja tam u siebie mam 5-ligowca :? , ale w pobliskim Głogowie jest 3-ligowy Chrobry i traz byłem na meczu i już gdzieś ttu pisałem o jego przewbiegu, byłem też raz na Górniku Polkowice jak był w 2 lidze i wtedy wygrał 3:0 z Łęczną, a gole strzelali: Ujek - karny, T.Moskal i jakiś obrońca, już nie pamiętam, a jak Pogoń Szczecin była świtnym klubem i zdobyła vicemistrzostwo Polski, to w tym samym sezonie byłem na meczu Zagłębie Lubin- Pogoń Szczecin i wtedy Pogoń wyrała 1:0 po golu Węgrzyn z główki po kornerze Wiechowskiego w 18 minucie, ma się pamięc nie?

Pepe69 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 18, 2004 22:43   

W miarę jak pozwala mi na to czas to staram się chodzić. Dziś moje Zagłębie Sosnowiec pokonało najgrożniejszego rywala do awansu Śląsk Wrocław 3-0. Atmosfera jak na pierwszej lidze, widzów ok 10tys. Po tym meczu chyba nikt nam nie odbierze awansu do 2 ligi.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 07:24   

czy ktos jeszcze pamieta Olimpie Poznan, teraz ga w V lidze, i wlasnie ich pokonalismy 1:2 (Obra Zbaszyn) :D

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 19, 2004 09:30   

Ja oczywiscie staram sie jezdzic na kazdy mecz Gornika, ale niestety tylko do Zabrza bo na wyjazdy nie jezdze:(. Aktualnie jestem w uprzywilejowanej sytuacji i chodze na mecze Celty. Maly kawalek serducha dla tego klubu, wprawdzie nie wiedzie mu sie najlepiej ale wierze ze zostanie w Primera Div. Bylem tez kilka razy na meczo Olimpi Piekary Sl hehe ale to nie byly niezapomniane przezycia :) .

daszyn 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 20, 2004 20:32   

No ja sie tu wyróznie ja darze jeszcze jadna druzyne miloscia jest to oczywiscie hokejowa druzyna Podhale Nowy Targ :) . chodze na kazdy mecz i czasami jezdze na wyjazdy ;)

Hej, Hej, PODHALE!!!!

ROSSONERI

Klorsen 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 21, 2004 16:34   

pepe69 a wiesz, że Sosnowiec kupuje mecze? Bo byłem na meczu na którym sędzia sędziował pod dyktando Zagłębia,.
A jeszcze zapomniałem dopisać wcześniej, że 3 razy byłem na meczu mojego miejscowego klubu. Raz grali z klubem z Czech i było 2:2(juniorzy) i 1:1(seniorzy). A poza tym to ten klub jest średniakiem,, może kiedyś sobie amatorskoi w nim pogram? Bo jestem za słaby by myśleć chociażby o 2 lidze polskiej, a czy ktoś z was ma jakieś predyspozycje piłkarskie?

Odpowiedz do tematu