ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Maj 18, 2006 20:57
Jaki napastnik mógłby zastąpić Inzaghiego?
Autor Wiadomość
muzzy121 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 04, 2005 19:36   

Cytat:

Zdąrzylem sie juz jednak przyzwyczaic ze kazda druzyna ktora osmieli sie wygrac z Barceloną jest dla jej kibicow (no moze z malymi wyjatkami) defensywnie nastawionym zespolem, prezentujacym "katenaczio" (nie wazne ze z anglii albo z innego kraju :lol: ). Często tez maja pretensje do tego ze zli obroncy ligi wloskiej nie dopuszczaja ich magow futbolu do sytuacji bramkowych, a druzyna grajaca w defensywie tak skutecznie ze potrafi to samo osiagnac 4 obroncami co druzyna hiszpanska moglaby posiadajac 5 obroncow i 2 def. pom. to druzyna broniaca sie calym zespolem. Bo przeciez niemozliwym jest powstrzymanie Ronaldinho i jego kolegow za pomoca zwyklej orbony nie grajac catenaccio :]

Powiem tak... święte słowa!

Zgodzę się z Carlo iż Milan niepowinien ryzykować w kwesti wyboru napastnika... IMHO dla Milanu pewniejszy będzie Gilardino. Faktycznie jedną z jego najważniejszych zalet jest jego doświadczenie w Serie A, które to doświadczenie jest w wielu przypadkach cenniejsze niż talent, technika czy umiejętności.

Dziwie się troszke koledze beneras-owi który niesłusznie spiera się o umiejętności Hiszpańskich obrońców... nawet tych grającyw w największych klubach PD.
Torres jako rozwijający się piłkarz mógłby przestawić się na Włoskie realia ,tylko jak szybko? , czy Milan zaryzykuje?.. zwłaszcza po doświadczeniach z Jose Mari!?

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Śro Maj 04, 2005 20:58   

faktycznie zle napisalem o meczu na San Siro- byl on bardzo wyrownany i stal na bardzo wysokim poziomie.

Smieszy mnie natomiast Twoja wypowiedz ze gdyby Milan gral otwarta pilke na Camp Nou osiagnalby lepszy rezultat

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 04, 2005 23:55   

No ale moze powiesz dlaczego cie smieszy ? bo na razie to tylko puste slowa. Zauwaz iz napisalem ze na SS Milan zagral otwarta pilke i przynioslo to efekty a wiec nie bylo sie tak na prawde czego bac i powinien byl zagrac tak samo na CN, jak widzisz ja na poparcie swoich slow mam przynajmniej jakies argumenty.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 08:42   

Real zagral otwarta pilke na SS i wygral- na Camp Nou poniosl kleske. Pomyslales o tym ze wlasne boisko jest jednak atutem :| ? Myslalem ze takich argumentow nie trzeba przytaczac bo sa zbyt oczywiste. Podaj mi jedna druzyne w tym sezonie(oprocz realu) ktora przyjechala na Camp Nou na wymiane ciosow. Murarka udala sie nawet Celticowi. Pomysl, co by bylo gdyby Celtowie przyjechali i zaczeli atakowac-skonczyloby sie 5-0.
Milan podobnie jak inne zespoly nie przezylby wymiany ciosow na Camp Nou, a murarka bylaby skuteczna, gdyby nie geniusz Ronaldinho

Milanowi nie udalo sie narzucic swojego stylu w Eindhoven a co tu mowic o Barcelonie

Gratuluje awansu do finalu LM!!

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 08:49   

Milan w Eindhoven wystąpił dokładnie w takim samym ustawieniu jak Nou Camp i z takim samym celem podszedł do meczu. Obronić zaliczkę z pierwszego meczu.
Nie prównuj, proszę Cię bardzo, naszego zespołu do Realu bo jest to dla nas obrazą i chyba nie ma to większego sensu. (nie wyobrażam sobie żeby Maldini z Didą zrobili coś takiego jak Carlos z Casillasem) ;)

Panowie, proszę powrócić do właściwego tematu

moderator

Supreme 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 14:16   

Nie jak Carlos z Casillasem, tylko Carlos sam. Brazylijczyk w tym sezonie jest najbardziej dennym zawodnikiem Realu i oprócz meczu z Barcą zawalil także wyjzad z Depor, a potem głupio narzeka na sędziów.

nescik 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 17:44   

jak dla mn ie ot na to miejsce niepwoeinien byc nikt inny jak tylko Gilardino !!!
mlody perspektywistyczny zawodnik!!
niech sie niepakuja w jakies torresy czy inne gady bo juz jednego jose mari mielismy!
z calym szacunkiem dla bardzo lubianego przezemnie Atletico de madrid

KACZA85 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 11:20   

co do pozyskania nowego napastnika --Alberto Gilardino przydalby sie za Inzaghiego , mlody , prespektywistyczny zawodnik ,walczacy , dwa dobre sezony w Parmie strzela bramki wiec bylo by to nie watpliwie dobre wzmocnienie :> z etgo co tak sie orientuje To rownież Juve sie nim interesuje :]

Donatello 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 17, 2005 21:27   

Będzie tak już z rok, może wiecej jak zadałem wam pytanie - Jaki napastnik mógłby zastapić Inzaghiego? - Wydawało mi sie że odpowiedź nadejdzie sama z San Siro już niedługo, to miła byc kwiesta czasu - dni, tygodni. Ale niestety rzeczywistość okazała sie okrutna. Z początku rozwiązaniem był Crespo. Już samo ogłoszenie że przechodzi na zasadzie wypożyczenia było sygnałem że to zmiana czasowa, czyli posiedzi, pogra, może zostanie nic pewnego. Jego gra momentami zachwycała momentami raziła, ale więcej siedział i wracał do formy niż grał, więc po co on był? żeby zapchac czasową luke na moment. Sezon się kończy Crespo wiele zrobił, ale jego przyszłość nie jest pewna, i mimo że go polubiłem to mam nadzieje że wróci do Chelsea. Tommason "as rezerwy" milanu z 2004 mugł sie wydawać dobrym zastępcą PIPPO, szczególnie po dobrej grze na euro. Niestety i on zawiódł bo na przestrzeni sezonu nie zrobił nic oprócz jednej ważnej bramki z PSV. Milan zawiódł pokładając nadzieję w -gracza bez formy- i -chwilowego bohatera-, swoje zrobili ale są epizodycznymi graczami. Milan jak żaden klub w Europie potzrebuje napastnika bo sheva sam nie bedzie strzelał bez końca, a wyniki 1:0 mnie nie satysfakcjonują. Jedynym rozwiązaniem które według mnie wchodzi w gre jest zakup Gilardinho. Młody włoch z talentem, pokazał co potrafi w seri a. Jeżeli ktoś ma zastąpić Inzaghiego to tylko on, a nie jakiś emeryt, czy wypalona gwiazda.

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 19, 2005 14:41   

Donatello napisał/a:
Milan jak żaden klub w Europie potzrebuje napastnika bo sheva sam nie bedzie strzelał bez końca, a wyniki 1:0 mnie nie satysfakcjonują. Jedynym rozwiązaniem które według mnie wchodzi w gre jest zakup Gilardinho.

Super :-D ! Trzeba wysłać list do zarządu Milanu i do Carletto, że użytkownika Donatello nie satysfakcjonują wyniki 1-0. Napewno wezmą to pod uwagę przy mercato i w przygotowaniach do nowego sezonu ! Ja od siebie powiem jedno, że lepsze zwycięstwo 1-0 niż remis albo porażka. Tak więc, jeżeli za 6 dni wygramy w Stambule 1-0, znajdzie się, o dziwo !, jeden kibic rosso-nerrich, który będzie niezadowolony - Donatello :mrgreen: .
Jeżeli chodzi o napastników, to napewno trzeba sprowadzić gracza młodego i perspektywistycznego. Jeżeli Galliani już zapowiedział, że Gilardino do nas nie trafi, to od nowego sezonu mamy nowego napastnika :lol: ;-) ! Co do samego Inzaghiego, to ja bym go jednak jeszcze nie skreślał !

Donatello 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 23, 2005 22:01   

tee Jedi ciebie to widze satysfakcjonuje sam wynik - no widać że zdarzają się i tacy kibice - bo widzisz Jedi kiedy Ja ogladam Milan to chce go widzieć jako drużyne która atakuje i gra efektowną piłke. Samo oglądanie 11 rossonieri jak się męczą o to 1-0 nie jest przyjemne, a widowisko jest cholernie słabe. Ale oczywiście skoro tobie się to podoba.... chyba stanowisz mniejszość:) A co do tego listu to ty go cwaniaku wyślij, jeżeli oczywiście posługujesz się językiem włoskim w co szczerze wątpie P.S policz sobie (jeśli umiesz) ile tych 1-0 było w sezonie - za dużo jak dla mnie, ale to mój problem że jestem wymagający i nic ci do tego

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 24, 2005 00:41   

Donatello az sie specjalnie pofatygowalem aby sprawdzic to i owo. Milan w tym sezonie rozegral 53 spotkania, wynik 1-0 na nasza korzysc padl 12 razy. Dla porownania super ofensywne druzyny hiszpanskie: Barca rozgrywajac 7 spotkan mniej niz Milan wynik 1-0 na swoja korzysc zanotowala 5 razy, real rozgrywajac 52 spotkania takich wynikow zanotowal 7, do tego mozna dodac iz sposrod tych 52 spotkan wygral real 31 a 15 z nich to zwyciestwa jedną bramką. Druzyna, ktora znaja wszyscy czyli Chelsea, tak przeciez niesamowicie skuteczna w swojej lidze angielskiej, ktora gra pilke tak piekna dla oka, zanotowala z tym sezonie najwiecej, bo 13 wygranych 1-0.
Pisze to wszystko nawet nie tyle po to aby ci pokazac ze Milan wcale nie odbiega tymi rezultatami od innych poteznych druzyn czołówki europejskiej, ile po to abys sie zastanowil czy tak na prawde ma to jakis sens. Czy za wygrana 5-0 jest wiecej punktow niz za wygrana 1-0 ? Milanowi nie brakowalo w tym sezonie ani minimalnych wygranych ani zwyciestw kilkoma bramkami.
Utarlo sie tez powiedzonko ze w lidze hiszpanskiej pada mnóstwo bramek, a we wloskiej jest minimalizm i wszyscy tylko licza na 1-0. Takim osobom proponuję sztuczkę z ołóweczkiem i kajecikiem i policzenie sredniej bramek na mecz w obu ligach. Ostrzegam ze wynik moze zaskoczyc.
A jezeli oczekujesz od Milanu tylko gry na hurra do przodu i atakowania i zdobywania jak najwiekszej ilosci bramek to mozesz sie rozczarowac i nigdy tego nie zobaczyc. Owszem, idac za mysla Silvio Berlusconiego Milan ma wygrywac, ale grając, ma cieszyc oczy kibiców, jednak druzyne buduje sie od obrony, i nalezy zachowac odpowiednie proporcje miedzy obroną a atakiem.

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:33   

Ciezko mi pisac na ten temat bo Inzaghi jest wciaz grajaca legenda wloskiej pilki i naszej przy okazji :-) Jego koniec niewatpliwie sie zbliza ale moim zdaniem moglby jeszcze pograc kilka sezonow Chodzi o to czy zakonczy kariere u nas czy w jakims slabszym klubie jak Roberto Baggio Mysle ze mimo swojego wieku wciaz jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem Jest ekspertem od strzelania bramek z niczego a takich napastnikow szukac teraz ze swieca Jedynym obecnie czlowiekiem ktory dorownuje Pippo zacieciem i charakterem jest Milan Baros Boze spraw zeby ten Czech u nas gral

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:44   

Zgodzę się z Twoją opinią na temat Inzaghiego. Jednak ja Barosa nie lubie, nie umiem do końca powiedzieć, czy chodzi mi o względy jedynie piłkarskie, czy może jeszcze jakieś inne. (np. o to, że ogólnie za Czechami nie przepadam, chociaż doceniam)
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byloby, gdyby został Crespo, a Pippo i Tomasson byliby zmiennikami.

Pavelmu 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Pon Maj 30, 2005 21:53   

Moim zdaniem Inzaghiego powinien zastąpić jakiś młody utalentowany zawdonik. Mogłby on NARAZIE wchodzić z ławki rezerwowych a póżniejszych czasach już grać obok Shevy o ile jego umiejętnośći na to pozwolą. Pozdrawiam was wszystkich. Narazie

Martino 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2005 11:12   

Bierhoff napisał/a:
Jedynym obecnie czlowiekiem ktory dorownuje Pippo zacieciem i charakterem jest Milan Baros Boze spraw zeby ten Czech u nas gral

Boże, spraw żeby Baros poza imieniem nie miał nigdy nic wspólnego z Milanem...
Chłopak ma ogromny talent... do marnowania nawet najlepszych sytuacji!! Nie wiem co on miałby u nas robić. W dużo słabszej drużynie - Liverpoolu gra w podstawowym składzie tylko dlatego, że większość napastników była kontuzjowana. Jest co najmniej o klasę zasłaby do Milanu

mbuszmen 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2005 15:33   

Zdecydowanie RAUL.

Prilo 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 11:55   

Baros czasem gra tak jakby bardzo chciał ale za bardzo brak mu umiejętności, ponadto jego zwód to zygzak i strzał chyba wszyscy juz o tym wiedzą a i jeszcze jedno czasem gra jak jeżdziec bez głowy :|

pdavid
Milanista

Wysłany: Wto Mar 14, 2006 16:09   

co do tego pytania co w twmacie to narazie żaden niech inzaghi gra pozatym to on zdobył 2 bramki na San Siro :D :D :D :D

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 14, 2006 17:46   

Martino napisał/a:
Bierhoff napisał/a:
Jedynym obecnie czlowiekiem ktory dorownuje Pippo zacieciem i charakterem jest Milan Baros Boze spraw zeby ten Czech u nas gral

Boże, spraw żeby Baros poza imieniem nie miał nigdy nic wspólnego z Milanem...
Chłopak ma ogromny talent... do marnowania nawet najlepszych sytuacji!! Nie wiem co on miałby u nas robić. W dużo słabszej drużynie - Liverpoolu gra w podstawowym składzie tylko dlatego, że większość napastników była kontuzjowana. Jest co najmniej o klasę zasłaby do Milanu

Mozna powiedziec ze to Euro 2004 wypromowalo jego osobe Nie przypominam sobie zeby wtedy tragicznie marnowal jakies sytuacje Pamietam ze strzelal piekne bramki po rownie ladnych akcjach Obecnie jego przyjscie mijaloby sie z celem bo mamy 4 klasowych napastnikow (Sheva i Pippo to magiczny duet) Dalej jednak twierdze ze to jeden z bardziej utalentowanych napastnikow na swiecie

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 14, 2006 17:57   

Baros nie miescil sie w skladzie L'poolu, zespolu ktorego atak (czyt: 4 napastnikow) strzelil w tym roku (2006) we wszystkich rozgrywkach 1 (słownie: jednego) gola. to troche swiadczy o jego klasie :P . poza tym gosc na razie w lidze ma cale 6 goli. no i nie jest juz wcale taki mlody, w tym roku konczy 25 lat.

słowem: ogóras :P niech sie trzyma z dala od nas.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 15, 2006 10:40   

stan - dobitnie jak zwykle ;-) ale przy tym jak zawsze dobrze powiedziane ;-)
Baros wyskoczył na Euro jak diabeł z pudełka. Takie deus ex machine współczesnego futbolu. Chyba tylko to, że był wypoczęty po roku spędzonym na ławce L'poolu zadecydowało o tym, że to właśnie Milan ;p zdobył koronę króla strzelców Portugalskich mistrzostw.

Wracając do kwestii przydatności tegoż zawodnika w naszym klubie, to wydaje mi się, że nie znalazłby on miejsca w Milanie nawet na ławce rezerwowych. Bo jak widzimy Carlo na ławce sadza jednego napastnika (Gila lub Pippo).

pzdr,

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Mar 15, 2006 12:23   

Dla mnie idealem bylby Henry :) . W tym momencie to chyba najlepszy napastnik swiata. Fantastyczny technicznie, szybki, skuteczny, potrafiacy dobrze podac, doswiadczony etc. etc. ;) . Taki zawodnik jak Henry wnioslby do Milanu nowa jakosc (wystarczy porownac sobie umiejetnosci Pippo i Thierry'ego ;) ). Ofensywne trio Kaka-Henry-Sheva na pewno daloby sie we znaki kazdej defensywie.
Ostatnio przeczytalem fajna plotke (z dosc malo wiarygodnego serwisu ;) ) jakoby Henry powiedzial, ze jezeli ma wrocic do Wloch, to tylko do Milanu ;) . Nie mam nic przeciwko i przyjme go z otwartymi ramionami ;) .
Pozostaje pytanie czy w przypadku przyjscia nowego napastnika (np. Henry'ka ;) ) Pippo powinien odejsc. Chetnie bym go zatrzymal jako jokera, ale wydaje mi sie to malo prawdopodobne. Co by nie mowic zlego o Inzaghim - strzela gole, a to zapewniloby mu na pewno miejsce w pierwszej jedenastce wielu zespolow. Bardzo prawdopodobne wiec, ze sam chcialby odejsc.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Marco7 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 17:50   

kotbarca napisał/a:
Real zagral otwarta pilke na SS i wygral- na Camp Nou poniosl kleske.

Kiedy Real wygrał na San Siro?

P.S Nikt, ale to nikt nie jest w stanie zastąpić Inzaghiego :D

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 21:57   

Kotowi chodzilo o Milan, nie wiem skad ta pomylka, ale to bardzo stary post.

A odpowiadajac na Twoje pytanie, Real nigdy nie wygral na San Siro w pojedynku z Milanem. Nie wiem jak sie rzecz ma do pojedynkow z Interem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi