ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Maj 18, 2006 20:57
Jaki napastnik mógłby zastąpić Inzaghiego?
Autor Wiadomość
Donatello 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 19:41   Jaki napastnik mógłby zastąpić Inzaghiego?

Uważam że Inzaghi nie pasuje do Milanu, kiepski technicznie, nie nadaje się na partnera shevy. To prawda że potrafi wywalczyć karny czy rzut wolny ale ja osobiście nie lubię symulantów. Z całym szacunkiem dla jego zasług a jest ich wiele uważam że trzeba go wymienić np. na Ibrahimoicza to doskonały tech. piłkarz i doskonale nadaje się do milanu

b_sk
Milanista

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 20:53   Re: Jaki napastnik mógłby zastąpić Inzaghiego?

Tylko co by było jakby się Gatusso z Ibrahimovicem spotkał? :D

Dager 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 23:11   

Ja podzielam zdanie Donatello, ale odejście Inzaghiego jest niemożliwe, bo to jest symbol i większość polskich kibiców Milanu może tego nie rozumieć, ale sam nie wyobrażam sobie takiego obrotu sprawy. Jest wielu lepszych napastników, ja chętnie widziałbym w Milanie Tottiego :P , ale też jest to mało prawdopodobne...

Statystyki są jak bikini - odsłaniają wiele, ale nie wszystko...

lenio 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 23:34   

a ja chcialbym za inzaghiego adriana mutu,anglia to nie dla niego on pasuje do technicznej wloskij pilki a nie silowej angielskiej :) ale niestety wybral kase i poszedl do "staini romka"

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 26, 2004 00:16   

Inzaghi to " Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok " , pasuje idealnie :D . Przeciez zastepuje go i to dobrze jak narazie Tomasson, raz jeden raz drugi jakos dobrze sobie radza. Az nie wierze ze to napisalem :D
Silvio powiedzial Atak mamy Komplet wiec chyba zamykamy temat...

nescik 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 13:11   

inzaghi to jedyny w swoim rodzaju napastnik ,ktory niegra moze za pieknie ale potrafi zrobic to co do niego nalezy ... jest napastnikem a wiec jest rozliczanie za strzelanie goli a nie za sztuczki techniczne czy tez piekne bramki ,poprostu licza sie gole!
jak kazdy czlowiek , jak kazdy pilkarz kazdy sie starzeje nawet pippo juz mu trzydziestka strzelila i nasz napastnik coraz to starszy bedzie czy juz dzis powinnismy myslec o zmienniku dla niego ?? mysle ze jeszcze nalezy sie z tym wstrzymac bo pippo jest caly czas w duzej formie i nam to jak narazie wystarczy

SCar
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 16:14   

no Inzaghi to dobry napastnik ale od niego lepszy jest Tomason a z takich zawodników do ataku którzy mogli by przyjsc to najlepszym wydaje mi sie Chevaton!!

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 17:48   

inzaghi jest dobry-i nie można tego kwestionować.bądź co bądź strzelił wiele bramek dla rossonerich i nie należy się go pozbywać... a jest jeszcze Tommasson co gole strzela również i to wiele,... :)

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 18:00   

ja rozumiem, ze niektorym z was gra Pippo sie nie podoba (czasem tez na niego narzekam :wink: ), ale nie ma takiego napastnika ktory moglby go zastapic. wskazcie drugiego, ktory potrafi tak ladnie symulowac, udawac w kazdej nadarzajacej sie sytuacji :wink: a mowiac powaznie, chyba co niektorzy zapomnieli co Inzaghi wyprawial w tamtym sezonie, ile waznych goli strzelil i ile meczow dzieki niemu Milan rozstrzygnal na swoja korzysc. teraz gra slabiej, ale to efekt powaznej kontuzji, nie kazdy wraca szybko do formy po tak dlugim czasie przerwy. ja tam wierze w Pippo, wprawdzie styl w jakim gra pozostawia wiele do zyczenia, ale napastikow rozlicza sie nie za styl a za bramki. jestem pewien, ze Inzaghi jeszcze sie nastrzela tak wiec nie widze powodu aby wymieniac go na kogos innego.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 27, 2004 19:17   

Inzaghi musi zostać.
Dager napisał/a:
Ja podzielam zdanie Donatello, ale odejście Inzaghiego jest niemożliwe, bo to jest symbol i większość polskich kibiców Milanu może tego nie rozumieć, ale sam nie wyobrażam sobie takiego obrotu sprawy. Jest wielu lepszych napastników, ja chętnie widziałbym w Milanie Tottiego :P , ale też jest to mało prawdopodobne...

To samo powiedzieliby kibice Romy o transferze Tottiego do Milanu. A dla mnie Inzaghi nie jest symbolem Milanu.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 12:04   

Jest tylko jeden napastnik ktory moze zastapic Inzaghiego.Jest to Fernando Morientes.Dlaczego?? Bo świetnie gra głową!!! Nigdy nie cenilem Inzaghiego za to ze sie przewalal w polu karnym czy tez zaslanial pilke cialem.Cenilem go za bardzo dobra gre glowa.Morientes jest nawet chyba w tym lepszy.dlatego bardzo chcialbym aby zagral w Milanie.

kobe
Milanista

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 15:49   

Już dawno mówiłem że jest takich dwóch. Jeden to Luigi Pieroni z Mouscron a drugi to francesco flachi. Pasowaliby idealnie a nie kosztują fortuny. Chociaż morientes to też zawodnik na którego trzeba zwrócić uwagę. :twisted:

tow.ja 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 19:56   

osobiscie uwazam, ze Inzaghi nie pasuje do Milanu, ale poki strzela bramki (nie wazne w jaki sposob :wink: ) to niech gra!!!
Ale gdyby na serio mialby byc zmieniny to moim faworytem, żeby go zastąpić jest Chevanton! To świetny piłkarz i w Lecce robi znakomtą robote :)

Pippo 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 28, 2004 20:04   

Ja jak narazie to niechce nikogo widzieć za Inzaghiego w Milanie , ale jesli musiałoby to nastąpić kiedy on zakonczy kariere , to tylko zawodnik podobnego formatu co Marco Van Basten .

patryk68 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 08:34   

Dla mnie Pippo powinien zostac w Milanie i napewno to zrobi i jestem za . Faktem jest ze mamy tylko 3 klasowych napastnikow Sheva , Pippo , Tomasson . Z mojego punktu widzenia napewno wszyscy zostana na kolejny sezon , ale mysle ze napewno przydałoby sie wzmocnienie w lini ataku w nastepnym sezonie i chciałbym bardzo aby Rossoneri pozyskali klasowego napastnika :lol:

Glory Glory Rossoneri :evil:

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 29, 2004 09:37   

Moja lista życzeń jest tak samo krótka, jak niemożliwa do realizacji. Henry albo van Nistelrooy.
Chętnie widziałbym u nas Crespo albo Saviole. Saviola wprawdzie jest raczej wątłej budowy, ale za to jest szybki i zwinny. Więc powinien sobie poradzić w Serie A.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 30, 2004 23:15   

Saviola rzeczywiscie bylby swietnym wzmocnieniem, bo jest wszedobylski i cudowny technicznie, ale Henry to moje najwieksze marzenie

patryk68 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 08:28   

rutheford napisał/a:
Saviola rzeczywiscie bylby swietnym wzmocnieniem, bo jest wszedobylski i cudowny technicznie, ale Henry to moje najwieksze marzenie

Mysle ze z tej dwójki bardzo bym chciał Henry . Kapitalny napastnik razem z Sheva hmmmmmmmm . Atak mazen :lol: Mysle ze Henry dałby rade w lidze włoskiej tak jak jego kolega z reprezentacji Trezeguet.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 11:04   

tylko czy Henry jeszcze raz chcialby zagrac w Serie A? :roll: jego pierwsza przygoda z liga wloska wypadla blado wiec teraz pewnie ciezko by go bylo przekonac do powrotu. jesli juz kogos mam wskazac kogo chetnie bym widzial w ataku Milanu to jest to Ronaldinho. jak dla mnie pilkarz kompletny i moze grac zarowno w ataku jak i pomocy (nie obrazilbym sie rowniez gdyby przyszedl van Nistelrooy :wink: ). a Pippo niech zostanie jeszcze nie raz nam sie przyda.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 14:35   

Henry w serie a - niemozliwe, juz sie sam pilakrz wypowiedzial ze nie pasuje do mentalnosci do zawodnikow serie a, poniewaz nie nalezy do tych pikarzy co symuluja faule itd.

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 16:50   

Wlasnie. Henry chyba nie nadaje sie na Serie A. Swiadczy o tym pobyt w Juventusie Turyn, gdzie nie mogl sie przystosowac do panujacej we Wloszech taktyki :roll: Mysle ze gra juz zbyt dlugo zeby pnownie podjac proby aklimatyzacji w Italii.
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

michael
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 08:10   

Kazdy mógłby zastąpić (już nie Super)Pippo :-) . On jest słaby, wolny, i wogóle lata świetności ma już za sobą. Dobrym zakupem może być na przykład Carlos Tevez z Boca, Fernando Cavenaghi z River, Chevanton z Lecce (w tym sezonie błyszczy formą). Najlepiej żeby był młody (góra 25 lat) i perspektywiczny.

Sonar 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 12:35   

Jak dla mnie Pippo pasuje do Milanu jak najbardziej. Jest swietnym napastnikiem tylko po kontuzji nie moze odnalezc formy. Prawie zawsze tak ma. Przez to mnie troche denerwuje, ale wierze ze szybko do niej wroci. :D

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 20:53   

Carlos Tevez jakoś niemiło mi się kojarzy.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 08:23   

Dlaczego. Z tego co pamiętam to on specjalnie się nie wykazał w meczu przeciwko nam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi