ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka na San Siro
Autor Wiadomość
maretchek
Milanista

Wysłany: Śro Mar 24, 2004 18:06   Wycieczka na San Siro

powiedzmy, ze chce pojechac na San Siro na mecz (z Polski). Ile to mnie w sumie bedzie kosztowac? (bilet+transport+zakwaterowanie) ??

tzn. w razie watpliwosci chodzi o to ile mnie to moze minimalnie kosztowac :)
chce wytanic na ile sie da

Sonar 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 12:55   

Za przejazd np. Wroclawia do Mediolanu za jedna osobe zaplacilbys ok. 50, 60 euro, w jedna strone, wjazd na mecz ok. 20 euro. Koszulka pilkarska 10 euro, buty (tak na wszelki wypadek) 30 euro, emocje bezcenne. No i chyba chcialbys jeszcze cos zjesc nie? Tak powaznie to mysle ze 200 euro styknie spokojnie :D Nawet troche mniej

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 25, 2004 20:17   

I za wszystko zaplacisz karta MasterCard :lol: Tak na powaznie to zalezy czym chce sie do tego Mediolanu dotrzec. Ale tez mi sie wydaje ze w 200 euro powinno sie zamknac.

giorgio 
Administrator

Wysłany: Wto Mar 30, 2004 23:41   

Jadac z MCP znacznie taniej (ok 100 € kosztowal wyjazd do Werony), wiec poczekaj troche napewno pojedziemy na SanSiro.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 00:46   

ja rowniez kiedys chetnie bym sie wybral na mecz Milanu. marzy mi sie aby kiedys zobaczyc derby z Interem na San Siro :roll: tylko ta przekleta kasa... :( ciagle jej brak. ale jakby co to ja sie pisze na taki wyjazd, chyba zrobie jakis skok na bank zeby zdobyc troche grosza :wink:

moc zobaczyc Rossonerich na zywo, co to by bylo, wole nie myslec o tym bo mnie ciarki przechodza :wink:

siedze sobie na Curva Sud i sie dre... Milan! Milan! Milan! :roll: dobra koncze bo sie rozmarzylem za bardzo :P

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 31, 2004 23:24   

ja tez sie wybieram do Mediolanu z hansem, ale to dopiero w przyszlym sezonie, we wrzesniu. przez wakacje pewnie jak zwykle prace pociagne na pelny etat i we wrzesniu zaszalejemy. no chyba, ze rzeczywiscie MCP cos wymysli...

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 13:07   

Tylko dobrze by bylo te MCP zarejstrowac. Bo inaczej to sobie mozna pomarzyc zeby pojechac na jakis wielki mecz na san siro. A jesli MCP bedzie zarejestrowane to na derby zawsze jakies 10 biletow caly klub dostanie. Wiecej tez nie ma mowy. Raz juz sie na tym przejechalem i dlatego sie zarejestrowalem do Milan Club Latina. Bo z biletami zawsze jest najwiekszy problem.

Kamil Pabianice
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2004 00:18   

ja jade do belgii za 400zł bilet w dwie strony autokarem. Samolotem jest za 200zł do brukselii w dwie strony tylko trzeba zamawiac z 3 miesięczynym wyprzedzeniem.A 60-70 euro to chyba kabrionetkami koszttuje w jedną.

Adamek L-wo
Milanista

Wysłany: Pią Sie 06, 2004 15:25   Moim marzeniem jest pojechac na derby Mediolanu

kombinujcie wycieczke na San siro na derby wrazie co to sie pisze!!!!!!pozdro dla wszystkich Fanow MILANU !!!!!!!
FORZA MILAN

colin23
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 11:29   

w jaki sposób i gdzie można przez internet zamówic bilet na derby w październiku ???

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 12:04   

Indywidualnie raczej nic nie zdzialasz colin23. Chyba ze bedziesz mial jakis kontakt w Itali a juz najlepiej w Mediolanie. Mecze takiego typu jak Derby czy z Juve naleza do hitow gdzie chetnych jest 2x wiecej niz miejsc na stadionie :) .

colin23
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 13:35   

Milu78: zasmuciłes mnie taką informacją bo w tym roku chciałem się wybrać na mecz.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 22, 2004 13:22   

colin23 napisał/a:
w jaki sposób i gdzie można przez internet zamówic bilet na derby w październiku ???

...a parę miesięcy wcześniej, feralnego 7. kwietnia, colin23 napisał/a:
sorry ale mam dość Milanu na długo !!! Jestem wściekły i teraz nawet mam w dupie to że nie jestem kibicem w takim momencie. Ale jak można zagrać jak szmaty!!!!??? Wstyd i hańba!!! Wczoraj sie śmiałem z Realu ale te czarnocvzerwone krowy nie były dziś lepsze !!!! Sorry i do zobaczenia na tym forum za długi czas !!!!

Czyżby kolega colin23 wybierał się kibicować Interowi?

patryk68 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 22, 2004 17:16   

Słusznie zauważone Radeo :D Myśle ze colin 23 powinien walnac sie w łeb wracając na forum po ty co napisał po meczu z Deportivo . On dla mnie nie jest kibicem Rossonerim owszem jesli on sie uwaza za niego to jest typowym piknikiem nawet gorzej. Mozliwe ze derby chce oglądnac w sektorze Interu nic przeciwko temu nie mam bo pasuje do nich :D

colin23
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 15:08   

patryk68 i Radeo: nie wasz problem co pisałem, co robie i komu i kiedy mam zamiar kibicować. I nie życzę sobie obrażania mnie. Złość na milan po meczu z deportivo mam nadal i nadal twierdzę że zagrali wtedy szmaciarsko. I niestety wam nic do tego. Będę sobie tu pisał kiedy zechce i jeśli tylko to jest zgodne z regulaminem to wszystko jest w porządku.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 07:58   

Po pierwsze primo: Nikogo nie obrażam, przedstawiłem tylko dwa cytaty i jedno pytanie.
Po drugie primo: Zgadzam się, że zagrali wtedy "szmaciarsko", zgadzam sie, że to był wstyd i hańba, ale nigdy się nie zgodzę, że rossoneri to... 'czarno-czerwone krowy' (jest subtelna różnica pomiedzy: 'czarno-czerwone' a 'czerwono-czarne' - to tak na marginesie ;-) )
Po trzecie primo ultimo: Radzę uporać się ze złością, bo długo tak nie da się kibicować...

colin23
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 09:16   

Radeo: mam nadzieję że uporałem się ze złością ;-) A jeśli chodzi o wymienione przeze mnie zwierzątka to emocje faktycznie wzięły górę nad wszystkim i pokolorowanie ich i tak nie miało znaczenia :-)

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 12:55   

Albo mi sie wydaje albo rozmowa w temacie : Wycieczka na San Siro zmierza w zlym kierunku, od kilkunastu postow nic nikt nie napisal o wyjezdzie, tylko zagorzala dyskusja nad colinem23, chyba to nie jest dobry temat do tego... :shock:

Chce jechac na jakis mecz do Mediolanu a niemoge sie nic dowiedziec bo piszecie o jakichs bzdurach :(

Fatalna sprawa :-(

lomai
Milanista

Wysłany: Śro Maj 24, 2006 17:04   

Tak propo.Czy orientuje sie ktos ile kosztuje w TEJ CHWILI zwiedzanie San Siro?

dinosaur5
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 18:08   

a ja mam pytanko czy ktoś sie może orientuje ile kosztuje mniejwiecej transport z Bolonii do Mediolanu???

na CentralWings mi wyszło że własnie bilet w Wawy do Bolonii i zpowrotem kosztuje
394PLN :ok:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 10:26   

plus oplaty lotniskowe ;)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 10:35   

No własnie - na te ceny trzeba uważać. Ja w zeszłym roku za rezerwację lotu do Anglii i z powrotem zapłaciłem 680 zł. Zmiana terminu zawarta w umowie miała ewentualnie wynieść 20 funtów. W momencie, kiedy moja rodzina zaczęła załatwiać formalności w Polsce, okazało się, że zmiana terminu to "złamanie umowy" i koszt całościowy wynosił nagle... około 1100 zł <lol2>
Wtedy to nie było zabawne. Na szczęście w ostatniej chwili znalazłem pracę...

dinosaur5
Milanista

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 11:16   

TomekW napisał/a:
plus oplaty lotniskowe

bilet w jedna strone wynosi 99pln + stała opłata pasażerska = 99pln (??czy to niejest opłata lotniskowa??)
i jak ktoś się orientuje boloniaa - milan ile może kosztować przejazd, oczywiście chodzi mi o tradycyjny trasport typu kolej autokar itp. pomijam ewentualność podwiezienia przez przemiła Włoszkę przypadkowo napotkaną :]

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 21:20   

przejazd pociagiem w jedna strone 2 klasa to ok. 10 EUR - info za wyszukiwarka trenitalia, wloskiego odpowiednika pkp.

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 10:26   

Witam Serdecznie :)
Mam ogromną prośbę! Ponieważ od 6-do 11 września będę w Mediolanie na wyściugu F1 dlatego chciałbym odwiedzić San Siro.Czy ktoś z Was może mi powiedzieć czy w tym okresie będzie można spotkać zawodników na treningu bądź obejrzeć jakiś sparing? Może ktoś ma jakiś ciekawy plan zwiedzania Mediolanu ( ze wskazaniem na Milan ;) )
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu