ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andrea Pirlo
Autor Wiadomość
suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 09, 2004 23:17   Andrea Pirlo

wlasnie chcialem dopisac jakis post na temat Pirlo, wchodze na forum i szukam szukam tematu i ku mojemu zdumieniu taki jeszcze nie istnieje!!! :shock: :(
jeden z tych, ktorzy decyduja o grze Milanu, jego wielka nadzieja na przyszle lata jeszcze nie doczekala sie watku na swoj temat :(

przechodzac do meritum sprawy 8) to mozemy calowac po pietach :? dzialaczy Interu, ze tak latwo sie go pozbyli kto wie moze z nim w skladzie Nerazzurri byliby teraz na naszym miejscu w tabeli ?:wink:

przeczytalem wlasnie wywiad z nim zamieszczony na stronie (wywiad z Pirlo dla "Forza Milan")
jeden fragment szczegolnie mi sie spodobal:
Twój kontrakt wygasa w 2008 roku. Chciałbyś go jeszcze kiedyś przedłużyć?
Moim marzeniem jest móc przez cała karierę przywdziewać obecne barwy. Nie ma drugiej takiej drużyny, drugiego klubu, który nie pozostawia niczego przypadkowi, dba o każdy najmniejszy detal, a co za tym idzie żaden sukces nie jest pochodną przypadku, lecz został wcześniej zaplanowany. Tak, pomysł pozostania w Milanie do końca życia szalenie mi się podoba.

:cry: :cry: :cry: taki wielki pilkarz oddany swojemu klubowi, mozemy byc dumni ze gra u nas :cry: :cry: :cry:

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 09, 2004 23:28   

faktycznie slowa Pirlo trafiaja w samo sedno. Milan to najwspanialszy zespol, ktory daje mnostwo powodow do kochania go. nie dziwi, ze kazdy kto zasmakowal bycia jesgo czescia, nie chce z tego rezygnowac i chwala Andrei za to

rTh_AFC
Milanista

Wysłany: Wto Mar 09, 2004 23:38   

rutheford napisał/a:
faktycznie slowa Pirlo trafiaja w samo sedno. Milan to najwspanialszy zespol, ktory daje mnostwo powodow do kochania go. nie dziwi, ze kazdy kto zasmakowal bycia jesgo czescia, nie chce z tego rezygnowac i chwala Andrei za to

mi sie wydaje ze to nie tylko Milan jest takim wspaniałym zespołem...tak samo Henry wypowiada sie o AFC, Raul o Realu itd

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 07:31   

Fajnie, że Pirlo chce jak najdłużej grać w Milanie. Będzie to z korzyścią dla obu stron.

Kuba
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 07:55   

Ja bym chciał żeby Pirlo grał w milanie ciągle jest całkiem dobry technicznie. :D

patryk68 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 08:09   

Słowa Pirlo bardzo mi sie podobaja . Mielismy szczescie go sprowadzic z lokalnego rywala Interu . Nie widzieli go wtedy u siebie w druzynie . Teraz pewnie żałuja tego błedu :lol: Pirlo jest świetny podoba mi sie jego gra na boisku . Mam moze jedno zastrzezenie ze mało razy probuje uderzac na bramke przeciwnika nio ale w ostatnim meczu z Sampdoria udowodnił ze potrafi swietna bramka . Niech zostanie w Milanie jak naj naj dłuzej .

Glory Glory Rossoneri :evil:

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 12:37   Re: Pirlo

slowa uznania naleza sie Carlo, ktory zaryzykowal i wystawil Pirlo na nowej dla niego pozycji. jako ofensywny pomocnik Andrea mialby nie lada konkurencje w postaci Kaki i Rui, a grajac jako defensywny rozgrywajacy ma pewne miejsce w skladzie. zmiana pozycji wyszla na korzysc i jemu i Milanowi. brawo Carli brawo Pirlo :D
suchy napisał/a:

przechodzac do meritum sprawy 8) to mozemy calowac po pietach :? dzialaczy Interu, ze tak latwo sie go pozbyli kto wie moze z nim w skladzie Nerazzurri byliby teraz na naszym miejscu w tabeli ?:wink:

:wink: :wink:
nawet w skladzie z Pirlo inter by nic nie wygral. inter to przykald klubu, ktory z swietnych graczy robi przecietniakow. ostatnie przyklady to stankovic i adriano (oboje graja niezle, ale nie tak dobrze jek w swoich poprzednich klubach)
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 12:44   Re: Pirlo

suchy napisał/a:

:cry: :cry: :cry: taki wielki pilkarz oddany swojemu klubowi, mozemy byc dumni ze gra u nas :cry: :cry: :cry:

Dlaczego sie tak smucisz mowiąc o tym jak do dobrze ze gra u nas ??

baker napisał/a:
slowa uznania naleza sie Carlo, ktory zaryzykowal i wystawil Pirlo na nowej dla niego pozycji. jako ofensywny pomocnik Andrea mialby nie lada konkurencje w postaci Kaki i Rui, a grajac jako defensywny rozgrywajacy ma pewne miejsce w skladzie. zmiana pozycji wyszla na korzysc i jemu i Milanowi. brawo Carli brawo Pirlo :D

Ktos juz wyjasnial (niewiem dokladnie kto, byc moze byl to Tino ale reki sobie uciąc nie dam), ze to nie Carlo jako pierwszy wystawil Pirlo na tej pozycji, niewiem czy nie byl to trener reprezentacyjnej młodziezowki
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 13:11   Re: Pirlo

Veerapan napisał/a:
Ktos juz wyjasnial (niewiem dokladnie kto, byc moze byl to Tino ale reki sobie uciąc nie dam), ze to nie Carlo jako pierwszy wystawil Pirlo na tej pozycji, nie wiem czy nie byl to trener reprezentacyjnej młodziezowki

byc moze tak bylo :) . to nie zmniejsza jdnak mojego uznania dla Carlo. podjal to ryzyko i oplacilo sie :)
i ani gorący, ani zimny,

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 13:18   Re: Pirlo

Veerapan napisał/a:
suchy napisał/a:

Dlaczego sie tak smucisz mowiąc o tym jak do dobrze ze gra u nas ??

chyba sie wzruszyl... :cry:

Sonar 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 13:59   

Z tego co wiem to Pirlo poprosil Carlo zeby go wystawil na tej pozycji. Bylo to w meczu o puchar berlusconiego wiec mogl spokojnie to wyprobowac. :D . JA osobiscie Pirlo lubilem juz od samych poczatkow. Jak gral w Brescii czy Regginie to wiedzialem ze beda z niego ludzie. A dzisiaj po prostu go uwielbiam.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 14:42   Re: Pirlo

baker napisał/a:
jako ofensywny pomocnik Andrea mialby nie lada konkurencje w postaci Kaki i Rui, a grajac jako defensywny rozgrywajacy ma pewne miejsce w skladzie

Drobna :) nieścisłość. Pirlo zmienił pozycję na rok przed przyjściem Kaki. Co nie zmienia faktu, że miałby trudności z walką o pozycję ofensywnego pomocnika. No i taki gracz nie mógłby marnować się na ławce. Szkoda że Trap go trochę nie widzi, ale ostatnio grał, więc może zdomowi się w składzie Włoch. Co do jego talentu, to BRAK SŁÓW !!!!!!!!! PRAWDZIWY SKARB :)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 15:36   

Ja, podobnie jak Sonar, kibicuję Pirlo zanim trafił do Milanu. Na pewno jest to jeden z lepszych transferów w ostatnim czasie. Mnie też spodobały się słowa Pirlo, że chciałby zostać w Milanie do końca kariery. Lubię stabilność składu, a nie wymianę połowy drużyny co pół roku. Jest to jeden z powodów, dla których kibicuję Milanowi.

michass 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 15:51   

no własnei nei wiem czegonikt wczesniej nie załozył tego tematu jeden z najcenniejszych pilkarzy Milanu a tu jeszcze nie ma posta :P :P chyba przezywa teraz jeden z najlepszych okresow w Milanie jest genialny :P :D

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 16:06   

pirlo to idelany transfer, ale gdyby nie carlo jego talent nie zostal by w pelni wkorzystany, poniewaz dopiero ion ustawil go na tej pozycji

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 18:21   

I bardzo dobrze ze z Interu trafil do nas. Tam by sie tylko zmarnowal, zreszta jak pozostali gracze obecnie tam grajacy :P Nie wiem czym kierowal sie Adriano, Stankovic czy tez Cannavaro, za pare lat pozaluja tego wyboru... no chyba ze Fabio przyjdzie do nas :lol: No a wracajac do Andrei, to trzeba powiedziec ze malo jest takich zawodnikow w lidze wloskiej jak on. Swietnie spelnia swoja role, jaka na boisku wyznacza mu Ancelotti. Oby jego slowa byly prawda i oby gral w naszym Milanku do konca swojej kariery, napewno klub na tym nie straci :wink:
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

daszyn 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 10, 2004 18:36   

Pirlo moim zdaniem jest to swiatowej klasy pomocnik.
Ale jak widze nie przez wielu jest w ten sposb oceniany moim zdaniem Pirlo jest zawodnikiem klasy Figo.
Pirlo jest swietnie wyszkolony technicznie i bardzo inteligentnie zachowuje sie na boisku.

ROSSONERI

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 11, 2004 07:29   

Wszystko się zgadza. Tylko czasem odnoszę takie wrażenie, oglądając jego grę, jakby zaraz miał zasnąć albo myślami był zupełnie gdzie indziej. Ale to tylko złudzenie.

Sonar 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 11, 2004 12:47   

Dokladnie. Czasami wyglada jakby byl nacpany. hehe. Ale za to tez go na swoj sposob lubie. Tak sie chlopak koncentruje :D

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 11, 2004 13:44   

hahaha tez to zauwazylem Pirlo jest jakis dziwny :roll: :D strasznie smieszny ma wyraz twarzy tak jakby nie wiedzial o co chodzi i co sie w danym momencie dzieje, do tego tak jakos smiesznie biega, ale to pewnie wszystko po to zeby zmylic przeciwnika :wink:

rutheford 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 11, 2004 23:01   

najwazniejsze ze umie swietna prostopadla pilke wrzucic do napastniqw i celnie uderzyc z dystansu

Yaro 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 13, 2004 21:53   

Młody utalentowany zawodnik, świetnie czujący się na pozycji defensywnego pomocnika. Według mnie powinien grać w reprezentacji. W skali 1-6 jego umiejętności oceniłbym na 4.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 20, 2004 19:28   

trzeba sie tylko z tego cieszyc, ze Milan posiada takiego pilkarza. ja mam tylko jedno "ale". mianowicie moim zdaniem Carlo powinien czasem dac odpoczac Pirlo, powiedzmy w meczach ze slabszymi ekipami. nie wiem jak tam u niego z wytrzymaloscia, ale odpoczynek w kilku spotkaniach jest niezbedny biorac pod uwage liczbe meczy w sezonie. Pirlo gra bardzo duzo i moim zdaniem troche za duzo :roll: w koncu na jego pozycji moga grac Redondo, Ambro czy Rino. no ale to tylko moje malo liczace sie zdanie :wink:

rutheford 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 21, 2004 17:10   

no Rino raczej nie gra mniej niz Pirlo

baker 
Moderator

Wysłany: Nie Mar 21, 2004 17:54   

Pirlo to zawodnik ktorego bardzo ciezko zastapic w Milanie (pewnie dlatego gra tak duzo). Rino i Ambro to zawodnicy o innych predyspozycjach niz Andrea, wiec Carlo wstawiajac ktoregos z nich na pozycje Pirlo musialby zmienic duza czesc taktyki. naturalnym zmiennikiem Pirlo jest Redondo, ale Argentynczyk jest chyba kontuzjowany (lub bez formy) i dlatego Carlo go nie wystawia. miejmy nadzieje ze Pirlo wytrzyma trudy sezonu i przyczyni sie do sukcesow Milanu i reprezentacji Wloch na Euro (choc Trap preferuje innych zawodnikow, ale swietna gra Pirlo nie moze pozostac niezauwazona)
i ani gorący, ani zimny,

Odpowiedz do tematu