ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andrea Pirlo
Autor Wiadomość
beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 09:20   

a moze bylo tak,ze ktos powiedzial "dobra pirlo nie przejmuj sie,nastepnym razem bedzie lepiej" a zrezygnowany andrea machnal reka samemu bedac zawiedzionym swoja postawa...

Marco7 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 23:38   

Skłaniam się ku interpretacji Benerasa. NIe sądzę, żeby koledzy z drużyny i sztab szkoleniowy zapomnieli o tym jak ważną postacią jest dla Mialnu Pirlo. Obecnie gra słabo a w dodatku nie ma go kto zastąpić bo od kilku lat nie możemy znaleźć zmiennika. Przez to Pirlo męczy siebie i nas, popada w coraz większą frustrację. Tu jest sytuacja podobna do Rasiaka - gdyby go Janas zdjął po dwóch, trzech słabych meczach nie byłoby problemów. Po cichu pracowałby nad odzyskaniem formy. Ale Janas uparcie wystawiał go do składu co doprowadziło do powstania wrogości kibiców do piłkarza. Sytuacja z Pirlo robi się podobna. Na IRC Andrea jest już niewybrednie określany. Tymczasem on jest Bogu ducha winien. Widzi, że jest w beznadziejnej formie i boli go to pewnie jeszcze bardziej niż nas. Jak jakiś inny piłkarz Milanu jest w słabszej formie to wchodzi jego zmiennik, a jemu pozwala się pracować nad odzyskaniem formy. Natomiast Pirlo musi grać bo nie ma go kto zastąpić. Dlatego proszę, żeby pamiętać ile dotąd zrobił dla klubu i nie zniżać się do poziomu tej grupy pseudokibiców Interu, którzy pobili własnych piłkarzy.

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 23:02   

Cala sytuacje Pirlo bardzo dobrze ujoles Marco7. Pozostaje nadzija, ze bedzie lepiej jak rowniez, ze Milan w okresie letnim sprowadzi gracza na miare Andrei, ktory moglby godnie go zastapic. Moja krtyka jest jak najbardziej krytyka konstruktywnom i nie umiejszam zaslug i dokonan Pirlo. Ba.. dodam wiecej. Jestem wielkim wielbicielem talentu Andrei :) .

PS Wracajac do kibicow Interu, ktorzy pobili swoich pilkarz: a co tam za rok beda nowi :)

baker 
Moderator

Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 11:33   

Pirlo to obok Didy najwieksze rozczarowanie w sezonie. Andrea mial co prawda swietny okres gry, gdy strzelal piekne gole z rzutow wolnych, ale to zdaje sie byl jedynie wyjatek od reguly (czyli slabej formy).
Andrea jest niejako "na swieczniku". Od niego bardzo wiele zalezy, chyba mozna powiedziec, ze ustawienie z "rombem" zostalo stworzone dla niego. Przez to jak na dloni widac slabe zagrania Wlocha i jego bledy.
Niestety nie potrafie wyjasnic dlaczego Pirlo gra w obecnym sezonie tak slabo. Byc moze jego czas w Milanie sie skonczyl? Ja jestem przeciwnikiem takiej teorii. Andrea ma ogromny potencjal, jest graczem unikalnym na skale swiatowa i praktycznie nie da sie go zastapic (chyba, ze kupic Xaviego albo Inieste ;) ).
Byc moze lepszym rozwiazaniem byloby poszukanie alternatywnego ustawienia, w ktorym tak wiele nie zalezy od Andrei, zamiast szukania vice-Pirlo. Tu jednak pojawia sie kolejna watpliwosc - w tym sezonie gralismy juz przeciez taktyka 4-4-2 i niespecjalnie sie ona sprawdzila (choc grajac w ten sposob pokonalismy silne wtedy Livorno 3-0).
Zdaje sie, ze Ancelotti tez probuje cos zrobic ze slabsza dyspozycja Pirlo. Widoczne jest, ze coraz czesciej cofa sie Seedorf i probuje odciazyc Andree w rozgrywaniu pilki. To takze nie przynosi spodziewanego rezultatu.
Moze warto by ustawic Gattuso tuz przed obroncami, a ciezar rozgrywania zrzucic na Seedorfa? W miejsce Gattuso moglby grac Jankulovski, gdyby byl w takiej formie w jaka imponowal w Udine. Ale nie jest.
Tak wiec jakos nie widze dobrego rozwiazania. Pozostaje liczyc na przebudzenie sie Pirlo.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

chip 
Juventino

Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 21:03   

moim zdaniem Pirlo jest w poważnym dołku psychicznym. gdy patrze na jego gre mam wrazenie ze on boi sie zagrac coś konstruktywnego, bo wie ze to schrzani. i rzeczywiscie mało ma udanych akcji, czasem proste przyjecie piłki sprawia mu sporo problemów. cos mi sie zdaje ze ten sezon ma juz calkowicie do tylu, ale co dalej? po tym sezonie przewiduje spore zmiany w milanie, wiec trudno mi sie wypowiedziec na temat przyszlosci Pirlo, aczkolwiek mysle ze dalej bedzie podstawowym pilkarzem. tymbardziej jezeli ancelotti pozostanie trenerem czerwono-czarnych.

dominik53
Milanista

Wysłany: Nie Lip 02, 2006 14:40   

Na Mundialu Pirlo radzi sobie świetnie, w dużej mierze od jego dyspozycji zależeć będzie wynik półfinału z Niemcami. W fazie pucharowej jakby trochę przygasł, ale mam nadzieje, że we wtorek pokaże na co go stać. Nie wiem czemu forma przyszła mu zupełnie nieoczekiwanie i w zasadzie dopiero po sezonie, ale wypada się z tego cieszyć. Jeśli Włosi coś zwojują to w dużej mierze dzięki niemu.

Davido 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2006 16:56   

no i Andrea stał sie jednym z największych niedawno zakończonego Mundialu, On wstrzelił sie znakomicie z formą, a to nie jest łatwe o czym świadczy dyspozycja wielkich piłkarskiego świata jak Dinho, Kaka itd.

Oby w przyszłym sezonie dalej grał tak jak na Niemieckich boiskach:)

slonicek 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 16, 2006 17:21   

Koleś na Mundialu miał niesawita formę. Najbardziej zadziwia mnie jego dokładnoś. Szczególnie w strzałach z wolnych. Piępknie przykłada stopę do piłki a ona leci i wpada do bramki przeciwnika. Piękny był strzał w Finale gdy strzelił leciutko koło słupeczka. Chociaż nie jest ze Szwajcarii to ma szwajcarską dokładność; jak zegarek! :) :ok:

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 07:43   

slonicek napisał/a:
... dokładnoś. Szczególnie w strzałach z wolnych. Piępknie przykłada stopę do piłki a ona leci i wpada do bramki przeciwnika...

tia,wszystko pieknie,tylko ze Pirlo nie strzelil w tych mistrzostwach bramki z wolnego...

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 08:30   

Ale ja nie napisałem że strzelił gola tylko ze strzelił koło słupka minimalnie i chodziło mi o zewnętrzną stronę bramki. :hammer: Pozdro.

kamal 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 14:41   

racja..Pirlo zagrał wspaniale na MŚ..hmm tylko szkoda, że w sezonie w paru meczach był cieniem tego zawodnika z MŚ...czyżby bardziej mu odpowiadały treningi Lippiego? ;) jakiś taki świerzszy był...

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 14:33   

slonicek napisał/a:
Szczególnie w strzałach z wolnych. Piępknie przykłada stopę do piłki a ona leci i wpada do bramki przeciwnika.

slonicek napisał/a:
Ale ja nie napisałem że strzelił gola tylko ze strzelił koło słupka minimalnie i chodziło mi o zewnętrzną stronę bramki.

:lol2:

A tak co do Andrei to jeszcze niedawno pisalem, ze nie mozna kogos przekreslac za jeden slaby sezon. Porownywalem jego sytuacje do Seedorfa, ktory gral totalna padake pod koniecz sezonu 2004/05 a w minionym byl jednym z naszych najlepszych pomocnikow. Mialem nadzieje ze tak samo bedzie z Pirlo, juz koncowka ubieglego sezonu byla nieco lepsza, MS po prostu wspaniale, oby nadchodzacy sezon byl jego najlepszym w karierze.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

slonicek 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 15:26   

Miejmy taką nadzieją bo w tamtym sezonie nie spisywał się najlepiej. Na mistrzostwach nieźle grał. Ale czy ja napisałem że na mistrzostwach tak było że piłka wpadała?? To było tylko ogulne podsumowanie!! Pozdro. :ok:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 16:15   

slonicek napisał/a:
Koleś na Mundialu miał niesawita formę. Najbardziej zadziwia mnie jego dokładnoś. Szczególnie w strzałach z wolnych. Piępknie przykłada stopę do piłki a ona leci i wpada do bramki przeciwnika.

slonicek nikt nie jest nieomylny. Palnac glupote zdarzy sie kazdemu. Czasami lepiej sie do tego przyznac niz brnąc slepo w dalsze klamstwa. Ostatnio pytales dlaczego ktos cie traktuje jak gowniarza, czlowiek dojrzaly potrafi przyznac sie do bledu ;)
Pozdrawiam
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

slonicek 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 18:21   

Ej.....ja naprawde wiem że on nie strzelił bramki na mundialu...on był poprostu w dobrej formie!!! Ja nie napisałem że strzelił na mundialu gola tylko że dobrze grał. Dopiero potem chcialem coś o nim dodać i napisałem że dobrze wykonuje wolne, a przykład to wtedy gdy w finale strzelił minimalnie koło słupka bramki Bartheza. Może źle to ująłem, ale naprawdę o to mi chodziło...pewnie troche niezrozumiale to napisałem... :dunno: Pozdrawiam. :ok:

Marco7 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 18:37   

slonicek napisał/a:
Ej.....ja naprawde wiem że on nie strzelił bramki na mundialu...

Slonicek masz prawo milczeć... Korzystaj z niego.
Pirlo strzelił pierwszą bramkę dla Włoch w meczu z Czechami.

P.S. Mam coraz bardziej nieodparte wrażenie, że Ty to robisz specjalnie.

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 18:41   

Marco7 napisał/a:

Slonicek masz prawo milczeć... Korzystaj z niego.
Pirlo strzelił pierwszą bramkę dla Włoch w meczu z Czechami.

Nie zapominaj, że Ty też masz prawo milczeć :) To była Ghana :P

Marco7 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 20:30   

Tak to jest jak się innych poucza :D Masz całkowitą rację. Nie wiem jakim cudem mogłem pomylić Czechów i Ghanijczyków ;)
Ostatnio zmieniony przez Marco7 Wto Lip 18, 2006 21:16, w całości zmieniany 1 raz  

slonicek 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 20:56   

Nowłaśnie...Nie pouczaj innych jak sam nie wiesz. :ok: Ja nie śledziłem wszystkich meczów reprezentacji Włoch, ale w tych co oglądałem Pirlo nie strzelił ani jednej bramki. Pomyliłem się i sorry, niepotrzebne te całe zamieszanie. :wall: Pozdrawiam. :ok:

PS
Marco7, masz prawo milczeć gdy do Ciebie muwię... :ok:

Marco7 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 21:13   

Dobrze Slonicek. Już nic nie mówię. Ehh, kiepsko wychodzę na dyskusjach z Tobą ;)

Eiwaiss 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 00:32   

Dokladnie Pirlo strzelil bardzo ladna bramke z ghana :D a co do wolnych wykonuje je perfekcyjnie prawie tak jak ja :d pozdro :)

Msi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 13:09   

Andrea Pirlo wspaniały technik, znakomicie rozgrywa piłkę zagrywa gdzie chce i jak chce. Nic dodać nic ująć jak dla mnie znakomity (gdybym miał taką technikę i dokładność jak on :D )

henry18 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 21:56   

panowie nie oszukujmy się Pirlo to jeden z najlepszych srodkowych pomocników swiata. A moim skromnym zdaniem jest NAJLEPSZY. Jego technika, przegla pola a przede wszystkim INTELIGENCJA pilkarska mnie osobiscie imponuje. Głównie ze wzgledu na niego polubiłem Milan.

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 20:10   

Cytat:
W dniu dzisiejszym pomocnik rossonerich Andrea Pirlo przedłużył kontrakt o kolejne trzy lata, czyli do czerwca 2011 roku. Dotychczasowa umowa 27 - letniego reprezentacyjnego pomocnika obowiązywała do 2008 roku. Pirlo jest kolejnym zawodnikiem, który w tym tygodniu przedłużył kontrakt z klubem. W poniedziałek podpis na nowej umowie złożył Kakha Kaladze.

kolejna porazka zarzadu,zamiast sprowadzic masherano oni przedluzaja kontrakt z jakims pirlo...

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 21:52   

Cytat:
kolejna porazka zarzadu,zamiast sprowadzic masherano oni przedluzaja kontrakt z jakims pirlo...

co??? i ty jesteś kibicem Milanu???

Odpowiedz do tematu