ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Wrz 11, 2007 15:22
Milan będzie nowym Realem
Autor Wiadomość
Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 18:46   

Supreme, pamietaj też o porażce na Santiago Bernabeu. A przecież dawno Real nie przegrywał u siebie z Barcą. A Real gorszego sezonu już nie mógł mieć. Uważam, że to była kompletna klapa, jak już wcześniej pisałem, chyba większa niespodzianka, niż zwycięstwo Porto w LM.

Supreme 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 19:01   

Obiektywnie był to najgorszy sezon Realu Madryt gdyż poprostu żaden trener i żadna drużyna w historii klubu nie przegrala bodajże 5 meczy z rzędu. Taka prawda :|

ale nawet w nieszcześciu zdażają sie jasne strony, chyba :roll:

nescik 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 23:07   

Cytat:
Supreme napisal: i gratulacje dla nescika za poziom ironii(a kto to jest Real yhy, yhy, yhy,)
A ironią trzeba sie potrafić posługiwać bo może wyjść co najwyżej marnej jakości satyra komromitująca jedynie jej autora a nie przedmiot.

no dziekuje za gratulacje mam nadzieje ze dojdzie to wrescie do Ciebie ze MILANU nigdy nie powinno sie porownywac do jakiegos realu tymbardziej teraz , ja nie zyje przeszloscia lecz terazniejszoscia i przyszloscia a wiec marne jest sie pocieszanie ze zdobywaliscie w 60 latach tytul mistrza europy bo to nie jest jakies niesamowite i godne do dumy jak na tamte czasy zreszta ty mowisz o ostatnich 5 - ciu latkach a wiec moze i zdobyliscie wiecej od MILANU ale ja jeszcze raz mowie ze patrze na dzisaj a wiec dzisiaj dla mnie real jest wielka KOMPROMITACJA a jak chcesz wiedziec mowa jest o dzisiejszym realu i dzisiejszym MILANIE wiec prosze Cie niewyjezdzaj mi z tekstami ze jestem prymitywny albo ze jestesmy razem z RADEO sezonowymi kibicami bo po :
1) ja Cie nie obrazam
2) moge sie zalozyc ze jak 99% kibicow realu to wszyscy sa za realem ze wzgledu na to ze kupuja wszystkich i maja duzo kasy i sa "najlepsi"
i ty chyba do takich nalezysz
3) a jak nie wiesz co to ironia to juz TWoja sprawa
pozdrawiam :wink:

Supreme 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 23:16   

zaczełem kibicowac Realowi w w sezonie 97/98 bo mi sie ich gra wtedy spodobala, najbardziej Raula i Morientesa z czasem zainteresowałem sie bardziej druzyną. Jakbyś chciał wiedzieć to byłem przeciwny przyjsciu takiego Ronaldo, a co mogłem zrobić z czasem sie przyzwyczaiłem, jak piszesz o latach 60 tych to zauważ że na przełomie tych ostatnich 5 lat Real 3 razy zdobył LM, są drużyny, które nie zdobyły tego ani razu w historii, zreszta co bys nie napisał to i tak sobie zaprzeczasz.

Tomp
Milanista

Wysłany: Nie Cze 06, 2004 15:49   Mailand zawsze bedzie Mailandem

Pamietam Milan od czasow meczu ze Steua B. w finale PE , koniec lat 80' . Od tego czasu kibicuje zreszta Milanowi . Pamietam czasy wielkiego milanu wlasnie tych lat jak i poczatku lat 90'(tak rowniez wspominaja te czasu komentarorzy tv , kiedy milan gra powtarza slowa WIELKI MILAN) . Dla mnie Milan zawsze byl wielki i bedzie , nie zyczylbyl sobie porownywania tego klubu to jakiegos innego (to moje zdanie), jesli bedzie to nawet Real M. Bez porowania , Milan ma przynajmniej dwa pelno wartosciowe sklady na sezon ,skladajace sie z wielu gwiazd przerabanego formatu ,ale Real ? jeden ? moze :) , ktory co pokazal ?

Przy rowananiach :
Milan - Real = zawsze wyjda jakies dodatnie liczby
a przy:
Real - Milan = bedzie to wynik ujemny
wiec ?? :)
only Mailand

Supreme 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 06, 2004 16:25   Re: Mailand zawsze bedzie Mailandem

Tomp napisał/a:

Przy rowananiach :
Milan - Real = zawsze wyjda jakies dodatnie liczby
a przy:
Real - Milan = bedzie to wynik ujemny
wiec ?? :)
only Mailand

wg wzoru:

Milan - Real
17-29 = -12
6-9 = -3

Real-Milan
29-17 = 12
9-6 = 3

29 - liczba mistrzów Hiszpanii Realu
9 - liczba zdobytych Pucharów Europy Realu

17 - liczba mistrzów Włoch Milanu
6 - liczba zdobytych Pucharów Europy Milanu

Chyba, że nie o takie liczby chodzi :roll: :wink:

rossonero 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 06, 2004 21:06   

Tyle się tu pisze o wyższości Milanu nad Realem, że zaczynam się zastanawiać, czy niektórzy nie mają kompleksu Realu. A naprawdę nie ma ku temu powodów. Zarówno Real jak i Milan to utytuowane i słynne na cały świat kluby i rozstrzyganie kto jest lepszy przypomina mi debatę o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia (albo odwrotnie).

Supreme 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 06, 2004 21:08   

Dokladnie zgadzam sie z tobą w pełni i sam tam wcześniej pisałem, a to tutaj tylko odpowiedz w formie żartu na post kolegi,

Pozdrawiam :ok:

a to tu cytat na potwierdzen

Supreme napisał/a:
No ja myśle, że Milan i Real to bardzo porównywalne kluby, reprezentanci najsilniejszych lig bardzo utytułowane klubu. Mysle, ze Milan jest równiez wspanialym klubem w latach 2001-2003 zdobył puchar Włoch i Puchar Mistrzów, w tym roku zmierza po mistrzostwo Włoch, ale ostatnie dopiero w 1999. Jezeli rzuca sie hasło, że może Milan miałby pojść drogą podobną do Realu, to być może chodzi o fakt, zakupu zawodników, którzy splaca sie nie tylko na boisku ale podobnie jak Figo, Zizou, Ronaldo czy Beckham także zapewnią zbyt koszulek. .

Rybeq 
Juventino

Wysłany: Nie Cze 06, 2004 22:49   

rossonero napisał/a:
przypomina mi debatę o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia (albo odwrotnie).

Kazdy wie ze boze narodzenie lepsze ;)

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 31, 2004 18:33   

Milan to Milan.Nie mozna porownywac dwoch klubow.Dla mnie ten Real jest przereklamowany!Maja swoje gwiazdy,ktore juz niedlugo koncza kariery!ja osobiscie nie lubie tego klubu,ale nie chce nikogo krytykowac.Milan ma pilkazy po dwoch na kazda pozycje.W Realu kazdy wie jak jest!
Ostatnio zmieniony przez Mikoz16 Pon Sie 09, 2004 08:59, w całości zmieniany 1 raz  

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 07, 2004 15:23   

Mikoz16 napisał/a:
Milan to Milan.Nie mozna porownywac dwoch klubow.Dla mnie ten ral jest przereklamowany!Maja swoje gwiazdy,ktore juz niedlugo koncza kariery!ja osobiscie nie lubie tego klubu,ale nie chce nikogo krytykowac.Milan ma pilkazy po dwuch na kazda pozycje,W Realu kazdy wie jak jest!
Real tez ma zmiennikow np.Solari,Cambiaso.Ma tez mlode wilki Portillo itp.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Sie 07, 2004 15:31   

Cambiasso jest w Interze a Portillo w Fiorentinie ;)

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 07, 2004 15:44   

TomekW napisał/a:
Cambiasso jest w Interze a Portillo w Fiorentinie ;)
Aha sorry ale Realem sie nie interesuje:)

Jelena
Milanista

Wysłany: Nie Sie 15, 2004 20:57   

A moim zdaniem Milan juz jest nowym Realem.

tom77 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 15, 2004 21:29   

pamiętam jak o Milanie mówiono "grają piłkę 21 wieku" ale to było za czasów van bastena i Gullita, nikt nawet nie porównywał żadnej drózyny do milanu bo żadna wtedy nie była na tyle dobra :twisted: .

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 15, 2004 21:35   

Dlaczego wszyscy porownuja Milan do Realu?Niech krolewcy beda porownywani do rosso nerich.Ale i tak watpie,ze oni nam dorownaja! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Mikoz16 Nie Sie 15, 2004 22:28, w całości zmieniany 1 raz  

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sie 15, 2004 21:42   

Mikoz16 napisał/a:
Dlaczego wszyscy porownuja Real do Milanu?Niech krolewcy beda porownywani do rosso nerich.Ale i tak watpie,ze oni nam dorownaja! :mrgreen:

Co Ty tak naprawde napisales ?? zastanawiales sie ??

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 15, 2004 21:46   

PhoEniX napisał/a:
Mikoz16 napisał/a:
Dlaczego wszyscy porownuja Milan do Realu?Niech krolewcy beda porownywani do rosso nerich.Ale i tak watpie,ze oni nam dorownaja! :mrgreen:

Tak zastanowilem sie!Ale ty pewnie mnie nie zrozumiales.Kazdy mowi ,ze Real to galactiko.A Milan nigdy nie bedzie jak Real :P .Te dwa kluby moja inna polityke.Chyba o tym wiesz?
Ostatnio zmieniony przez Mikoz16 Nie Sie 15, 2004 22:28, w całości zmieniany 1 raz  

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 15, 2004 22:00   

Teraz piszesz ze to dwa inne kluby i nie powinno sie ich porownywac. A wyzej pisales ze powinno sie porownywac Real do Milanu a nie odwrotnie. Sam sie platasz w zeznaniach :)

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 15, 2004 22:24   

Chef napisał/a:
Teraz piszesz ze to dwa inne kluby i nie powinno sie ich porownywac. A wyzej pisales ze powinno sie porownywac Real do Milanu a nie odwrotnie. Sam sie platasz w zeznaniach :)

Ja nie chce sie z wami klucic.Chodzi mi o to ,ze kazdy uwaza Real najlepszy na swiecie,A wcale tak nie jest.Czemu Milan ma byc nowym Realem,a nie odwrotnie?

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 16, 2004 09:01   

PhoEniX napisał/a:
Mikoz16 napisał/a:
Dlaczego wszyscy porownuja Real do Milanu?Niech krolewcy beda porownywani do rosso nerich.Ale i tak watpie,ze oni nam dorownaja! :mrgreen:

O rany, jaki ty nerwowy jestes :)
Chodzi o to ze napisales dlaczego wszyscy porownuja Real do Milanu ;)
A pozniej ze chcesz by krolewskich porownywali do Rossonerich...przeciez to nie logiczne bylo :)
Ale wiedze ze juz poprawiles :)

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 16, 2004 10:59   

No tak masz racje tam byl maly nielogiczny blad,ale juz jest poprawiony. :brawo: .Ja wcale nie jestem nerwowy :mrgreen: .Ale i tak musze przyznac ,ze bystry jestes :P .

Bartek O 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 17, 2004 12:14   

Dla mnie za cały komentarz do tego tematu wystarczy wspaniały felieton Pana Marcina Lepy.

ucek 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 22:11   

Milan nigdy nie bedzie Realem.Milan to DRUZYNA.

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 06, 2004 01:28   

"zostanie nowym Realem" Milanowi na szczęście nie grozi, może i potencjał w pomocy i ataku real ma zbliżony do czerwono-czarnych, ale kwestia obrony jest chyba jasna. Nie tyczy się to tylko realu, bo chyba żaden hiszpański klub pod tym względem nigdy nie dorówna rossonerim.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi