ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Wrz 11, 2007 15:22
Milan będzie nowym Realem
Autor Wiadomość
droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 29, 2004 20:58   

a dlaczego Perez ma publikować prawdziwe wyniki finansowe przed wyborami bo tego nie mogę zrozumieć?? Jeżeli wyniki finansowe są fałszowane jak sugerujesz, to publikacja tych rewelacji przed wyborami na pewno nie pomoże Perezowi. Śmiem twierdzić nawet, że byłby to gol samobójczy w jego wykonaniu :)

pzdr,

Supreme 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 29, 2004 22:23   

Rybeq napisał/a:
Supreme napisał/a:
choć złośliwi mówią, że długi.

Zlosliwi ?
Real jest zadluzony po uszy. A nic nie zapowiada rychlej poprawy.
Zreszta poczekaj do wyborow, kiedy perwers bedzie publikowal prawdziwe raporty finansowe.

a skąd wiesz, ze jest taki zadłużony, czyżbyś pracował jako biegły rewident i znał bilans finansowy klubu, piszesz bzdury byle pisać i jeszcze taki dumny z tego jesteś jakbyś wynalazł lekarstwo na raka.
Zreszta posłuże sie argumentem przedłożonym wyżej,
Cytat:
Właśnie... czy te słowa Supreme miały oznaczać że Milan nie ma kasy na transfery?:> W takim razie skąd wzieli 10,5 mln na Stama?:>

Czyli jezeli Real ma długi to nie miałby pieniędzy na transfery to skąd wzieli te 25 milionów na Waltera Samuela.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Maj 29, 2004 22:31   

Supreme napisał/a:
Rybeq napisał/a:
Supreme napisał/a:
choć złośliwi mówią, że długi.

Zlosliwi ?
Real jest zadluzony po uszy. A nic nie zapowiada rychlej poprawy.
Zreszta poczekaj do wyborow, kiedy perwers bedzie publikowal prawdziwe raporty finansowe.
a skąd wiesz, ze jest taki zadłużony, czyżbyś pracował jako biegły rewident i znał bilans finansowy klubu, piszesz bzdury byle pisać i jeszcze taki dumny z tego jesteś jakbyś wynalazł lekarstwo na raka.
Zreszta posłuże sie argumentem przedłożonym wyżej,

Prawda jest ze Real jest zadluzony na ogromne kwoty.Nie denerwuj sie tylko przyjmij to do wiadomosci.Chyba czytasz gazety a tam czasami pisza o zadluzeniachi Real w tym wzgledzie jest w czolowce :wink: ale chyba bankructwo im nie grozi dopoki maja swoje przereklamowane gwiazdy Beckham on dla nich zarabia na szczegolnie w Azjii

Supreme 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 29, 2004 22:58   

Przyjme to do wiadomości, jeżli informacja o zadłużeniu pojawi sie w MARCE lub AS'ie a najlepiej jezeli będzie to informacja podana na oficjalnej stronie www.realmadrid.com narazie były wicederyktor a obecnie dyrektor Emilio Butrageno wypowiadał sie o tym, że sytuacja finasowa Realu Madryt jest wporządku, wiec wierze jemu a nie spekulacjom praswoym gazet typu PS tym podobne.
Zreszta nawet jezeli Real ma długi to nie jest to problem, problemem jest nie spłacanie długów, a wiec bankructwo grozi tylko tym dłużnikom, którzy zaprzestali spłacać zobowiązania.
pozdrawiam.

nescik 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 02, 2004 17:10   

odpowiadajac na glowne pytanie i glowny watek ze milan bedzie nowym realem powiem tak :
a kto to jest real ?? kim oni sa bo jakos niewiem :roll:
to co w sezonie pokazali to nie swiadczy o tym by byli jacys wielcy i by uwazac ich za jakis autorytet do nasladowania 8)
ja sie ciesze ze Milan jest poprostu milanem czyli najlepszy i szkoda porownywac do jakiegos realu ktory nic nie pokazuje wielkiego !
nazwiska nie graja !! ;-)

MrWoodstock
Milanista

Wysłany: Śro Cze 02, 2004 19:27   

Nie wiem czy wiecie ale byly takie sluchy ze real specjalnie przegrywal - Tak Supreme SPECJALNIE !!!
Real nie zdobyl mistrzostwa dlatego ze pilkarze nie chcieli jechac na tournee do Chin poniewaz jak byli tam rok temu to byli pokazywanie jak malpki w zoo i nie chcieli tego powtorzyc.
A takie tournee to dla klubu kilkanascie mln EURO !!!
Natomiast zarzad klubu by pomyslal ze maja gorsza form i nie nalezy jechac tylko pracowac na miejscu i nigdzie nie jechac a przez to pilkarze mieliby wiecej wolnego dla siebie i nie byli by pokazywani jak w zoo dla wszystkich.

A co do glownego pytanie to bardzo bym nie chcial aby MILAN byl drugim realem wystarczy ze chelsea jest juz drugim realem.
Real to klub budowany wylacznie na wielkich gwiazdach a takich klubow nie lubie gdzie rzadza pieniadze i przereklamowani zawodnicy !!!
Dla mnie Milan powinien stawiac na Mlodych jak Ajax albo przynajmniej sprowadzac takie talenty jak KAKA :DDDD

Pozdrawiam

Uwierz w siebie a starczy ci sił

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 02, 2004 20:09   

MrWoodstock napisał/a:
Nie wiem czy wiecie ale byly takie sluchy ze real specjalnie przegrywal - Tak Supreme SPECJALNIE !!!
Real nie zdobyl mistrzostwa dlatego ze pilkarze nie chcieli jechac na tournee do Chin poniewaz jak byli tam rok temu to byli pokazywanie jak malpki w zoo i nie chcieli tego powtorzyc.
Natomiast zarzad klubu by pomyslal ze maja gorsza form i nie nalezy jechac tylko pracowac na miejscu i nigdzie nie jechac a przez to pilkarze mieliby wiecej wolnego dla siebie i nie byli by pokazywani jak w zoo dla wszystkich.

Zanim zacznę się smiac powiedz mi z jakiego źródła wyczytałes te mądrości :D
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 02, 2004 20:10   

MrWoodstock napisał/a:

Kilkanaście? :) Milan w Chinach zarobił około 160 milionów. 53mln od sponsorów, 80mln od sky, 24mln z abonamentów i sparingów.
Ale pojechał tam po sezonie a nie w okresie przygotowawczym i zagrał siódmym składem a nie gwiazdami to wszystkim wyjdzie to na dobre :)
Ostatnio zmieniony przez pionka Śro Cze 02, 2004 20:50, w całości zmieniany 1 raz  

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 02, 2004 20:35   

Veerapan napisał/a:
MrWoodstock napisał/a:
Nie wiem czy wiecie ale byly takie sluchy ze real specjalnie przegrywal

Zanim zacznę się smiac powiedz mi z jakiego źródła wyczytałes te mądrości :D

Ja nie będę czekał. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
pionka napisał/a:
Kilkanaście? Milan w Chinach zarobił około 160 milionów. 53mln od sponsorów, 80mln od sky, 24mln z abonamentów i sparingów.

Tiaaaa. I jeszcze każdy Chińczyk ściepnął się na Milan po 10 centów i mamy z tego 120mln$. :D

MrWoodstock
Milanista

Wysłany: Śro Cze 02, 2004 20:40   

Veerapan jesli dokladnie przeczytales to napisalem ze chodzily takie sluchy ( czytaj plotki i nawet podobo hiszpanskie gazety o tym pisaly) ale ile w tym prawdy to nie wiem. Chociaz bym chcial zeby real ciagle tak sie prezentowal jak przez te 5 ostatnich spotkan ligowych.
pionka tak slyszalem ze kilkanascie najwidoczniej dostalem zle info. jesli nie kilkanascie to niech bedzie te ponad 100 mln.
Masz racje ze wszystkim wyjdzie na dobre bo pilkarze ktorzy nie mieli okazji grac w calym sezonie mogli sie pokazac z dobrej strony.

Pozdrawiam

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 02, 2004 20:48   

Się oczywiście przejęzyczyłem z rozpędu :P
Miało być, że nie w Chinach a w całym sezonie i te kilkanaście milinów za wyjazd to nie jest dużo :)

Supreme 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 03, 2004 10:06   

nescik napisał/a:
odpowiadajac na glowne pytanie i glowny watek ze milan bedzie nowym realem powiem tak :
a kto to jest real ?? kim oni sa bo jakos niewiem :roll:
to co w sezonie pokazali to nie swiadczy o tym by byli jacys wielcy i by uwazac ich za jakis autorytet do nasladowania 8)
ja sie ciesze ze Milan jest poprostu milanem czyli najlepszy i szkoda porownywac do jakiegos realu ktory nic nie pokazuje wielkiego !
nazwiska nie graja !! ;-)

zaznaczam, ze te słowa kieruje tylko do tego kto je wypowiedział.
Jeżeli pytasz kto to jest Real to znaczy, ze albo nie znasz sie na piłce nożnej, albo jesteś prymityw i nie wiesz co napisać. Skoro oceniasz Real Madryt przez pryzmat jednego słabego sezonu to jak nalżałoby oceniać 97-2002 w Historii twojego klubu?
MrWoodstock napisał/a:

Zastanów sie znim napiszesz takie głupoty, nie wiem czy wiesz, ze zawodnicy otrzymują olbrzymie premie za zwycięstwa i myślisz, że chcieliby to tracić. Myślisz, ze Beckham chciał przegrać wszystko jak zależało mu żeby pokazać sie światu jako pilkarz. Myślisz, ze Pavones: czyli Pavonowi własnie, R.Bravo czy Miejii lub Borsze nie zależało pokazać sie zarządowi. Solari wciaż walczy o miejsce w składzie.
Zreszta nie ma piłkarzy na świecie którzy specjalnie przegrywaliby bezinteresownie. :wink:

MrWoodstock
Milanista

Wysłany: Czw Cze 03, 2004 15:25   

Supreme Wiem ze pilkarze dostaja ogromne pensje - tak jest w kazdym wiekszym klubie o typu Milan,Real, Arsena, bara itp.
Rok temu byli dosc dlugo na tym tournee i moze dlatego nie chcieli w tym roku pojechac do Chin na powiedzmy 2-3 tygodznie - nie odpowiadala im sytuacja pokazywania sie jak jakies zwierzeta w zoo.
Ale czy to prawda to pewnie sie nie dowiemy od pilkarzy no chyba ze ktos kiedys o tym powie.

Supreme 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 03, 2004 15:58   

każdy kto jest osoba publiczną liczy sie z czymś takim. Piłkarzy Realu do Azji zawiózł klub a David Beckham sam sie tam zawoził. Myśle, że piłkarze nie patrzą na to w takich kategoriach.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 03, 2004 16:21   

MrWoodstock co tych pracujesz dla gazety "FAKT" lub "SE" ze z takimi wiadomosciami wylatujesz?? :roll:

MrWoodstock
Milanista

Wysłany: Czw Cze 03, 2004 17:39   

nie pracuje dla zadnych gazet :P :P:P
po prostu tak slyszalem i pisze po raz N- TY !!!!! ze nie wiem ile w tym prawdy czy ktos w ogole czyta uwaznie to co pisze ????
Mniejsza z tym.
Juz wiecej nie chce mi sie pisac tego samego i proponuje zmienic temat tej rozmowy bo widze ze do niczego ona nie doprowadzi :P
Wiec odpowiadajac na glowne pytanie powiem jeszcze raz ze NIE CHCE ABY MILAN BYL JAK REAL BO BARDZO NIE LUBIE TEGO KLUBU :D :D:D

Pozdrawiam

nescik 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 03, 2004 22:48   

Supreme napisal
"zaznaczam, ze te słowa kieruje tylko do tego kto je wypowiedział.
Jeżeli pytasz kto to jest Real to znaczy, ze albo nie znasz sie na piłce nożnej, albo jesteś prymityw i nie wiesz co napisać. Skoro oceniasz Real Madryt przez pryzmat jednego słabego sezonu to jak nalżałoby oceniać 97-2002 w Historii twojego klubu? "

dla mnie druzyna ktora wydaje takie pieniadze i gra tak jak by jej sie nie chcialo to jakos nie za bardzo skadaja mi sie rece do oklaskow!! wielki ,galaktyczny i niewiem co jeszcze mozna powiedziec .. ale gdybys chcial wiedziec to moje wczesniejsze slowa to jedna wielka ironia na temat wielkiego ,galaktycznego realu!! nielubie wilkich pieniedzy lecz lubie ambicje ktorej zapewne Twojemu realowi brakuje
i tak juz jest ze jesli ktos "niby" ma najlepszy sklad na swiecie w tym przypadku madrycki real i gra tak slabo bedzie krytykowany zawsze :wink:

Supreme 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 03, 2004 22:52   

Milan, Inter wydawali wiele mniejsze :|
jeden gorszy sezon tak będziesz mógł gadać jak następny nie będzie udany, zreszta to twoja sprawa.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 01:22   

Supreme napisał/a:
zaznaczam, ze te słowa kieruje tylko do tego kto je wypowiedział.
Jeżeli pytasz kto to jest Real to znaczy, ze albo nie znasz sie na piłce nożnej, albo jesteś prymityw i nie wiesz co napisać. Skoro oceniasz Real Madryt przez pryzmat jednego słabego sezonu to jak nalżałoby oceniać 97-2002 w Historii twojego klubu?

Wiesz ty co? Myślisz, że skoro kierujesz te swoje marne słowa do jednej osoby, to drugiej to nie obrazi? Tymbardziej, że w wypowiedzi nescika nie było ani odrobiny złośliwości względem ciebie. A ty mu wyjechałes z prymitywem. To ktos tu jest rzeczywiscie prymitywem, prymitywem po dwakroć! Póki ja tu jestem, nie bedziesz spokojnie wyzywał moich kolegów milanistów. I nie mów mi, że to nie mój interes. Poza tym, kazdy głupi by zauwazył, ze to była ironia. I-R-O-N-I-A. Zajarzyłeś? No, ale ty oczywiscie, musiałes znalezc w tym okazje do zaczepki, bo na Real słówkiem nie mozna pisnąć!
Supreme napisał/a:
Milan, Inter wydawali wiele mniejsze :|
jeden gorszy sezon tak będziesz mógł gadać jak następny nie będzie udany, zreszta to twoja sprawa.

Naprawdę, będziemy mogli tak gadać? Dzieki za pozwolenie. A teraz nie możemy?! Nie powiesz mi, że nic sie nie stało i że mieli prawo do tego gorszego sezonu. Nowy trener, przychodzi wielki Becks a ty mowisz "jeden gorszy sezon"? I to ten, w którym mieli zdobyć potrójną koronę, a zdobyli g****? Mówisz o latach 1997-2002? O Milanie nie mówiono w tym czasie jaki jest wielki, czego on to nie wygra i jakich to on piłkarzy nie sprowadzi. Cały czas budowano drużynę, a w zasadzie odbudowywano. I efekty dzisiaj są. A gdzie jest twój Real?

nescik 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 09:49   

Cytat:
Wiesz ty co? Myślisz, że skoro kierujesz te swoje marne słowa do jednej osoby, to drugiej to nie obrazi? Tymbardziej, że w wypowiedzi nescika nie było ani odrobiny złośliwości względem ciebie. A ty mu wyjechałes z prymitywem. To ktos tu jest rzeczywiscie prymitywem, prymitywem po dwakroć! Póki ja tu jestem, nie bedziesz spokojnie wyzywał moich kolegów milanistów. I nie mów mi, że to nie mój interes. Poza tym, kazdy głupi by zauwazył, ze to była ironia. I-R-O-N-I-A. Zajarzyłeś? No, ale ty oczywiscie, musiałes znalezc w tym okazje do zaczepki, bo na Real słówkiem nie mozna pisnąć!

brawo dla Radeo widac ze milanisci to jedna wielka rodzinka i to nie tylko jako zespol co wygraywa wszystko i zdobywa trofea ale tez jako kibice ktorzy potrafia bronic sie nawzajem bo laczy nas jedna wielka milosc do tego samego czyli MILANKU !! brawo Radeo i podziekowania

Supreme 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 10:27   

onaj piszecie w tym samym tonie i obaj poruszacie sie w miejscu. Czyli jak Milan czy Barcelona czy Inter nie wygrywa nic przez pare lat to jest ok. A jak Real ma jeden słabszy sezon od 2000 roku to już wielka tragedia. To jest typowe myślenie sezonowych kibiców. Wiesz tak sie składa, ze Real miał już co roku wygrywac potrójną korone, nie wygrywał bo to bardzo trudne i na przełomie ostatnich paru lat udało sie to ManU w 99, co świadczy, ze to raczej trudne, ta cała propaganda robiona była bardziej przez media i buńczuczne wypowiedzi, niektórych piłkarzy jak Becks czy R.Carlos. A i gratulacje dla nescika za poziom ironii(a kto to jest Real yhy, yhy, yhy,)
A ironią trzeba sie potrafić posługiwać bo może wyjść co najwyżej marnej jakości satyra komromitująca jedynie jej autora a nie przedmiot.

Cytat:
A ty mu wyjechałes z prymitywem. To ktos tu jest rzeczywiscie prymitywem, prymitywem po dwakroć! Póki ja tu jestem, nie bedziesz spokojnie wyzywał moich kolegów milanistów.

tekst sezonu :cojest:

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 15:57   

Supreme napisał/a:
onaj piszecie w tym samym tonie i obaj poruszacie sie w miejscu. Czyli jak Milan czy Barcelona czy Inter nie wygrywa nic przez pare lat to jest ok. A jak Real ma jeden słabszy sezon od 2000 roku to już wielka tragedia. To jest typowe myślenie sezonowych kibiców.

No to ci dobre! :lol: Przeczytaj uważnie, jeśli umiesz, że nie twierdze tak jak powiedziałes. Bo po pierwsze, kiedy Milan nie wygrywał, nie było OK, a po drugie przeczytaj jeszcze raz, to co napisałem. Jeśli nie potrafisz, poproś kogoś starszego.
Sezonowych kibiców? do kogo to jest? Że ja niby jestem sezonowym kibicem Realu? :hahaha: Wiem, że nie o to ci chodzi, ale jasno nie potrafisz napisać o co. Widać, że nie tylko masz problemy z czytaniem, ale i pisaniem.
jakiś zakompleksiony kibic Realu napisał/a:
Cytat:
A ty mu wyjechałes z prymitywem. To ktos tu jest rzeczywiscie prymitywem, prymitywem po dwakroć! Póki ja tu jestem, nie bedziesz spokojnie wyzywał moich kolegów milanistów.

tekst sezonu :cojest:

Zgadzam się, choć dla mnie tekstem sezonu będzie coś w tym stylu: ban dla Supreme. Ale cos mi się zdaje, że prędzej ja bana tutaj dostanę, kiedy nie wytrzymam pewnego dnia i komuś wygarnę.

Supreme 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 16:09   

Radeo napisał/a:
Nowy trener, przychodzi wielki Becks a ty mowisz "jeden gorszy sezon"? I to ten, w którym mieli zdobyć potrójną koronę, a zdobyli g****? Mówisz o latach 1997-2002? O Milanie nie mówiono w tym czasie jaki jest wielki, czego on to nie wygra i jakich to on piłkarzy nie sprowadzi. Cały czas budowano drużynę, a w zasadzie odbudowywano.

a co to nie są jakieś wytłumaczenia w stylu nie wygraliśmy nic przez 5 lat, ale dlatego, że to była odbudowa druzyny :lol: to sobie potraktuj słaby sezon Realu jako początek jego przebudowy :lol:

Cytat:
Sezonowych kibiców? do kogo to jest?

Do ciebie
Dziwne, żebym cie uważał za kibica Realu, ale patrząc na twoją ocene sytuacji, można pomyślećby że jezeli twój klub nie wygra nic w przyszłym sezonie to napiszesz, ze to klęska, czarna dziura tragedia, rozbice i Milan przestał istnieć. Dla kogoś kto kibicuje drużynie X, nie od wczoraj tylko dłużej, jeden sezon bez trofeum to wpadka, martwić może go dłuższa taka passa np taka jak 97-2002, ale jak sie popatrzy na casus Milanu to od razu widac że po zmroku przychodzi dzień. [/quote]

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 16:26   

Supreme napisał/a:
a co to nie są jakieś wytłumaczenia w stylu nie wygraliśmy nic przez 5 lat, ale dlatego, że to była odbudowa druzyny :lol: to sobie potraktuj słaby sezon Realu jako początek jego przebudowy :lol:

No to rzeczywiscie lol. Po pierwsze to ty zacząłeś z tymi 5 latami, a ja potwierdzam, ze nie był to najlepszy okres, ale nie był tragiczny, ze względu na zdobyte scudetto i półfinał Pucharu UEFA. Po drugie, ja to będę nazywał przebudową. Przebudową po okresie 96-98, ktorego jedynie mozna nazwac tragedią. A przez wymienione przez ciebie lata, Milan z mozołem powracał na szczyty. I powrócił, zdobywając PM, a teraz scudetto. A Real niby dlaczego miał się przebudowywać? Bronił przeciez tytułu mistrza, miał swietnych, fenomenalnych graczy. Niczego nie brakowało. A przebudowywać, to sie bedzie dopiero teraz, po tym "słabym" :lol: sezonie.
Supreme napisał/a:
Do ciebie
Dziwne, żebym cie uważał za kibica Realu, ale patrząc na twoją ocene sytuacji, można pomyślećby że jezeli twój klub nie wygra nic w przyszłym sezonie to napiszesz, ze to klęska, czarna dziura tragedia, rozbice i Milan przestał istnieć. Dla kogoś kto kibicuje drużynie X, nie od wczoraj tylko dłużej, jeden sezon bez trofeum to wpadka, martwić może go dłuższa taka passa np taka jak 97-2002, ale jak sie popatrzy na casus Milanu to od razu widac że po zmroku przychodzi dzień.

O Realu nic takiego nie napisałem, wiec nie wiem skąd twoje oburzenie na ten temat. Napisałem, tylko, że z uporem twierdzisz, że nic się nie stało. Noemalnie nie możnaby tego nazwać tragedią, ale w obliczu tych zapowiedzi, szumnych transferów i dumnej buńczucznej pewności siebie, co mam myśleć?

Supreme 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 04, 2004 18:40   

to już twoja sprawa co sobie myślisz, ale przyjmując twoje kryteria to ten sezon dla Realu też nie był zły gdyż:
1. Byli w finale pucharu Copa del Rey
2. Ćwierć-finale LM
3. po 20 latach pokonali Farce w Katalonii.
4 i tutaj już tak na siłe mamy superpuchar Hiszpanii,

wiec myśl co chcesz, jeżeli o mnie chodzi to na pewno liczyłem na więcej, ale nie załamuje rąk. Biorać pod uwage, ze w 99 też był sezon Realu Madryt bez żadnego trofeum to już rok poźniej wywalczyli LM.
Wiec oceny są względe.
pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi