ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Śro Kwi 29, 2015 11:59
Ranking klubów IFFHS
Autor Wiadomość
pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 06, 2004 12:07   

Coś mi się wydaje, że po porażce z Lazio opuścimy pierwsze miejsce bo puchary krajowe są wysoko punktowane a jak wiemy Real u siebie wygrał dwa mecze z Valencją. No chyba, że te mecze były już brane pod uwage w zestawieniu na ten miesiąc.

Milan 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 06, 2004 12:39   

Chyba wszystko zalezec bedzie od drugiego spotkania, jak wygramy i awansujemy to moze nie bedzie spadku :wink: A jeszcze jesli w lidze sie nie potkniemy, zwlaszcza w derby a Real zaliczy jakas wpadke to bycmoze nie spadniemy :roll:
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

zadi 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 19, 2004 17:53   

a najbardziej podoba mi sie to, ze dwa moje ukofane kluby, z ktorymi yestem od 8 roq zycia, sa na czele!

Klatu
Milanista

Wysłany: Sob Lut 21, 2004 13:16   Forza Milan

Te pierwsze miejsce bez żadnego ale należy sie Rossonerrim Tylko tak dalej ..... Forza Milan

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 02, 2004 16:19   

Tym razem Milan juz nie jest pierwszy, zostalismy wyprzedzeni przez real...
1. (2) Real Madryt (Hiszpania) - 317,0 pkt
2. (1) AC Milan (Włochy) - 296,0
3. (3) FC Santos (Brazylia) - 278,0
4. (6) Juventus Turyn (Włochy) - 270,0

reszta na stronie... www.ligawloska.ys.pl

Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 02, 2004 16:35   

Niby mielismy gorszy miesiac, porazki w Coppa Italia i remis w Lecce ale z tego co juz tu bylo mowione to punkty w tym rankingu liczone sa jakos dziwnie inaczej, tak dziwnie ze nie mam zamiaru juz sie tym przejmowac i wypowiadac na ten temat. Koniec 8)
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

dominik53
Milanista

Wysłany: Wto Mar 02, 2004 19:11   

nie ma co sie przejmowac rankingiem. pewnie tylko dlatego ze odpadlismy z pucharu wloch. Ale mam przeczucie, ze pod koniec sezonu znowu bedziemy na czele ;)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 02, 2004 20:43   

Miło jest widziec Milan na czele tej tabeli albo w samej czołówce, lecz nie to jest oczywiscie najwazniejsze. Najwazniejsze jest to kto na koniec sezonu zbierze najwięcej laur.
Co do Interu to....Odwróc tabelę Inter na czele :D no moze jeszcze nie ale jak będzie dalej tak jak jest to w górę napewno się nie przesuną :D
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

nescik 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 00:26   Re: Ranking Klubów IFFHS

[/quote] to jast jakas bzdura !! jestesmy najlepsi w lidze a w lidze mistrzow tez idzie nam bardzo dobrze , wiec pierwsze miejsce powinno byc nadal ale kto tam wie jak oni to oceniaja ...niech sobie oceniaja jak tam chca wazne ze to my jestesmy mistrzami europy a juz niedlugo mistrzami wloch!!! moze tez najwyzszy czas zagrac w finale z realem???

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 07:58   

Już ktoś tutaj jasno tłumaczył zasady na jakich prowadzony jest ten ranking, więc nie ma sensu pisać że są dziwne itp. Są jakie są.
Poza tym nie jest to jakiś prestiżowy ranking, dlatego nie ma się co przejmować, że jesteśmy na 2 miejscu. Może w maju znowu będziemy na pierwszym. Kto wie.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 22:55   

przydalby sie tegoroczny final LM Milan-Real, w ktorym oczywiscie Milanek wygra i to zakonczy speqlacje ktora z druzyn jest najlepsza. wtedy zadne rankingi nie sugerowalyby ze jest inaczej tylko wszystko rozstrzygneloby sie na murawie

Slim&Juve
Juventino

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 23:23   

Nie czaje tych rangingow co robi na 3 miescu druzyna SANTOS?? no coz... ja sie chyba nie znam... tak samo po co LAZIO na 10? ehh dziwne to... wiem ze Juve powinno byc conajmniej na 4 a nie na 6 :P

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 04, 2004 00:53   

Rankingi rankingami a mecze meczami wiec to kto jest lepszy i tak roztrzygnie sie na boisku, a kto bedzie ostatecznym zwyciezca nikomu mowic nie musze :wink:

djkarpiu 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 04, 2004 12:32   

Drugie miejsce nie jest żadną tragedią a wynika głównie z tego, że odpadliśmy z PW oraz faktu iż real w skali roku rozgrywa 4 spotkania ligowe więcej, czyli teoretycznie może zdobyć 16 ptk rankingowych więcej. No a poza tym wiosnę mieliśmy rok temu słabą w lidze a wyniki z tego okresu wciąż się liczą. Zasady punktacji znajdziecie tu:

http://www.acmilan.pl/int...highlight=#7148
nel mio cuor...nel mio cuor
e per sempre Rossonero io saro...

michass 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 04, 2004 20:04   

jak to mozliwe ze milan spadl na 2 miejsce i traci az 20 pka czy cos kolo tego to jest skandal!!! heh Milan wszystko wygrywa a tu spadająw rankingu:/

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 04, 2004 20:07   

co wygrywa? wszystko? z lazio w pucharze wloch? z lecce w lidze? wec przestan tu o jakis skandalach czy spiskowych teoriach dziejow plec, bo wiekszym jest poziom twoich wypowiedzi na tym forum. popracuj lepiej nad tym, bo ty w moim rankingu nie mal bijesz glowo o dno.

Martino 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 17:44   

Cytat:
AC Milan wypadł poza pierwszą dziesiątkę w najnowszym rankingu klubowym przygotowanym przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Piłkarskich (IFFHS). Rossoneri z czwarte miejsca spadli aż na jedenaste i zostali wyprzedzeni przez inny włoski klub - Juventus. Spadek zanotował także dotychczasowy lider Celtic, którego zastąpił Real Madryt.

Pierwsza dziesiątką rankignu oraz miejsca klubów włoskich: w nawiasie miejsca z poprzedniego rakingu.

1. (5.) Real Madryt Hiszpania 289,0
2. (3.) Valencia Hiszpania 284,0
3. (7.) Manchester United Anglia 277,0
4. (2.) Sao Paulo Brazylia 270,0
5. (14.) AS Monaco Francja 255,0
6. (9.) Arsenal London Anglia 252,0
7. (6.) FC Porto Portugalia 250,0
8. (12.) River Plate Buenos Aires Argentyna 248,0
9. (10.) Boca Juniors Buenos Aires Argentyna 246,0
10. (15.) Juventus Turyn Włochy 246,0
11. (4.) AC Milan Włochy 244,0
...
19. (31.) Inter Mediolan Włochy 204,0
29. (20.) SS Lazio Rzym Włochy 180,0
33. (34.) AS Roma Włochy 174,0
40. (38.) AC Parma Włochy 165,0
64. (45.) AC Perugia Włochy 126,0
104. (115.) Udinese Calcio Włochy 106,0
262. (267.) Sampdoria Genua Włochy 70,0
291. (288.) Chievo Verona Włochy 66,0
315. (307.) Lecce Włochy 64,0
330. (330.) Brescia Calcio Włochy 62,0

Muszę przyznać, że jestem nieco zaskoczony pozycjami niektórych klubów. Dziwi mnie aż tak niskie miejsce Milanu. Przecież w ciągu wakacji inne drużyny nie zdobywały aż tak dużo punktów... Czym Real zasłużył sobie na pozycję lidera? Zastanawia mnie też kiedy Juve nas wyprzedziło... No i czemu Peruggia spadła w rankungu tylko o 19 miejsc. No i Celtic, którego nawet w pierwszej dziesiątce nie ma... Mam nadzieję, że w następnym zestawieniu będzie lepiej.

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 20:08   

Ja tego nie rozumiem.Milan wygral juz jedno trofeum ,a spadl na taka niska lokate.To powoli robi sie smieszne.Jest ktos kto mi to wytlumaczy :doh: .
Ostatnio zmieniony przez Mikoz16 Pią Wrz 03, 2004 21:00, w całości zmieniany 1 raz  

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 20:46   

ten ranking od dawna wydawal mi sie smieszny. Milan zdobywa Superpuchar a mimo tego spada az o 7 miejsc, troche dziwne. i moze ktos mi powie czym na 3 miejsce zasluzyl sobie Manchester? :hahaha: chyba ktos tu sie pomylil w obliczeniach.

PS. Legia po wyeliminowaniu Gruzinow awansowala z 317 na 149 pozycje :)

Hornet 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 08:09   Arsenal vs Santos

Mnie tylko dziwi dlaczego taki zespół jak Santos jest wyżej w klasyfikacji niż Arsenal czy inne europejskie drużyny.

[ Dodano: Sob Wrz 04, 2004 09:18 ]
Sorry cofam słowa. Pomyliły mi się listy (patrzałem na tą z 03.02.04). Ale czemu Milan aż tak spadł?!

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 09:01   

http://www.iffhs.de/ strona iffhs. jest tam jak jest tworzony ranking. z tego co widze znaczenie ma ilosc druzyn w danej lidze (wiecej meczow, gdzie mozna zdobyc pkt) i ilosc wygranych meczow w lm (wazne sa nawet te juz o pietruszke). np. Celticu nie ma, bo gra w slabo punktowanej lidze. Jak widac ten ranking jest bardzo luzny i nie oddaje kto byl najlepszy tak na prawde.

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 13:18   

Nalim akurat chyba to ma małe znaczenie. Bo jak wytłumaczysz fakt, że ten sam Celtic w poprzednim notowaniu był na 1 miejscu? I jak to się stało, że teraz jest na 13 skoro przecież nie grały żadne ligi ani inne rozgrywki pucharowe? I dlaczego np. Juve wyprzedziło Milan, przecież liga nie grała to punktów nadrobić nie mógł, mógł jedynie stracić bo to Milan wygrał Superpuchar Włoch. A puchary w tym rankingu punktowane są najbardziej.
System punktowania wydawał mi się jak dotąd prosty, ale teraz to już zupełnie nie wiem o co chodzi :| :doh:
No chyba, że Juve tak zapunktowało w eliminacjach do LM. Ale nadal nie rozumiem co się stało z Celtikiem ;)

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 14:20   

Chyba to notowanie o ktorym mowisz zahacza o uefa, gdzie Celtic dotarl do finalu. Zreszta nie wazne ;) Ranking sobie, zycie sobie, wiadomo ze Milan byl lepszy przez ostatni rok niz Juve 8)

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 22:46   

No Celtic do finału UEFA dotarł rok temu :) W tym sezonie w finale grała Valencia z Marsylią :P A notowanie, w którym Celtic był pierwszy było poprzednim bo w nawiasie przy obecnym numerze jest jeden 14. (1) ;P Ale olać ten ranking, pucharu za to nie dostaniemy :)

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 06, 2004 11:53   

te wszystkie rankingi sa ukladane sa wedlug coraz bardziej skomplikowanych zasad. ja osobiscie wcale nie sugeruje sie miejscami druzyn w tego typu zestawieniach. dla mnie wazne sa miejsca w ligach i zdobyte puchary na arenie miedzynarodowej. chociaz i tak przeciez wszyscy wiedza ze najlepszy jest ACM :twisted: :twisted: :twisted:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi