ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga holenderska
Autor Wiadomość
Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 10:48   Liga holenderska

Trochę dziwne, że jeszcze nikt nie założył wątku na ten temat. Obecnie 'pomarańczowa' liga zapowiada się bardzo ciekawie z naszego (polskiego punktu widzenia), po kontuzji powraca Ebi Smolarek. W drugim meczu pierwszą bramkę strzelił Andrzej Niedzielan (co ciekawe właśnie przeciw Feyenoordowi). Jest jeszcze Arkadiusz Radomski, no i w rezerwie klubu z Rotterdamu Zbigniew Małkowski.

PS. Ma ktoś linka do bramki Niedzielana?

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 18:40   

moze za wczesnie na wyroki po jednej bramce ale jak tak dalej pojdzie to niedzielan trafi do psv za kezmana podobny styl gry tylko ulatwia transfer
a bramke tez bym chetnie zobaczyl

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 19:06   

Bramke widziałem (muszę powiedzieć, że ładna) ale linku zadnego nie znam. Zawsze byłem sceptykiem w stosunku do Niedzielana, np. w tej rundzie nie wyróżnił się w LIDZE. Ale potencjał i talent ma (15 goli w Górniku w jednej rundzie). Więc jeśli się "wyrobi", to może witamy go niedługo w Mediolanie ? :D

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 22:15   

hehe, nie no, co jak co ale w Milanie to ja bym go nie chciał :) bez przesady :) a moze miales na mysli Inter ? :) hehe, neiwazne
Liga Holenderska to kolejna liga obok niemieckiej i francuskiej, którą się kompletnie nie interesuje, ale wiadomo ze jak w NEC gral Niedzielan to będę im kibicował, poza tym lubię Ajax, za tą zawsze dobrą szkółkę piłkarską i za gwiazdy które dzięki nim zabłysły w Milanie :)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 22:59   

on w ACM mowie nie, on juz ma takie gwiazdorskie zachowanie, ze w ACM na laurach by siadl

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 23:50   

brameczke widzialem, nawet niczego sobie, takie podciecie i lobik z linii pola karnego. niech tam sie wiedzie Wtorkowi moze sie wypromuje

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 11:49   

Też widziałem brameczkę a nawet oglądałem meczyk na Polsat Sport. Mecz był nawet ładny no i musze przyznać że Niedzielan pracował nieźle na boisku i udokumentował to bramką szkoda tylko że obrona później zagrała słabo :( . Mam nadzieje że Niedzielan tam się wypromuje a za jakiś czas trafi do silniejszego zespołu :) .

patryk68 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 12:51   

Tez mysle ze Niedzielan moze sporo bramek nastrzelac w drużynie ale i tak zrobil przykrosc dla klibu z Grodziska ze odeszedl mogł to zrobic w czerwcu tego roku .

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 14:30   

Veerapan napisał/a:
hehe, nie no, co jak co ale w Milanie to ja bym go nie chciał :) bez przesady :) a moze miales na mysli Inter ?

Mówiłem, nie przepadam za nim ale coś w nim może być :wink:
Mówiłem o Milanie, rzeczywiście...
Nie mówię że teraz, ale jeśliby np. strzelił w Holandii 40 bramek w dwa lata :D :D:D? To co ? Nie nadałby się?
Moze doczekam czasów, kiedy Polak będzie grał w ACM ???

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 15:29   

BoReK99 napisał/a:
on w ACM mowie nie, on juz ma takie gwiazdorskie zachowanie, ze w ACM na laurach by siadl

A niby co znaczy to jego gwiazdorskie zachowanie?? Po czym tak uwazasz?? Bo przyznam ze wiele mu mozna podocinac ale nie wiem co w jego stylu bycia gwiazdorskiego??!!

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 15:43   

czyli jak pojechali do MC to takim cynicznym glosem ze ma nadzieje ze nie przyjechali sie wymienic koszulkami, oraz to co wyprawial w miescie gdzie mieszkal (jak za czasow gry w Groclinie) to juz byla przesada :wink:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 16:02   

Nie wiem co wyprawial w mieście w którym mieszkał, ale stwierdzenie że jedzie się na mecz nie tylko poto aby wymienić się z trudniejszym rywalem koszulkami a powalczyć , to nie wiem jak ty ale ja tu widzę ducha walki a nie gwiazdorstwo.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 18:12   

u mnie to mialem dosc sluchania jak sie zachowuje, moze gdybym nie mieszkal tam gdzie on myslalbym inaczej

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 18:16   

BoReK99 napisał/a:
u mnie to mialem dosc sluchania jak sie zachowuje, moze gdybym nie mieszkal tam gdzie on myslalbym inaczej

ale podaj jakis przyklad!! bo plotki o zachowaniu legionistow tez slyszalem ale wlasnie przez ze mieszkam w warszawie to wiem ile z tego prawdy!! moze to tak ze im wiecej osiagniesz tym w polsce wiecej ludzi ci zazdrosci????

Klorsen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 22:42   

Bardzo się cieszę, że wychowanek promienia Żary już srzelił gola dla NEC, ale źle że on gra w takim słbym klubie w którym jest najlepszy, powinien grać w klubie gdzie jest kilku lepszych od niego, nie potrzebnie się przeniósł do Nijmegen, mógłby zostać w Groclinie do końca sezonu a potem poszukać pracodawcy w Holandii. Ale już się stało a kontrakt jest na 2,5 roku. Niedzielan szedł tam myśląc, że jak się tam pokaże to kupi go np. Feyenord, a potem będzie wielką gwaizdą, ale zapomniał, że bez podań nic nie zrobi. W NEC nie ma żadnych dobrych pomocników oprócz Hersie, jeden to za mało.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 02, 2004 08:44   

Mnie jakoś liga holenderska nie interesuje. I nie zmieni tego na pewno Niedzielan. Trzy dobre drużyny, reszta to kelnerzy.

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 02, 2004 21:33   

A ja powiem szczerze lubie sobie popatrzec na holenderska. Fajnie by bylo jakby Niedzielan sie tam wypromowal. Borek ja nie wiem co widzisz gwiazdorskiego u Niedzielana. Bo ja usiluje cos dostrzec i zaprawde powiadam ci nic takiego nie znajduje. A czy zrobil dobrze odchodzac z Grodziska to nie pora teraz oceniac.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 02, 2004 22:54   

mnie liga holenderska zgrzewa kompletnie. tylko Ajax PSV i Feyenoord a potem przepasc. taki Nijmegen ma 3 razy wiekszy budzet od Groclinu a co soba reprezentuje? nic specjalnego bo ta liga jest bardzo przecietna. dobre szqlki maja to trzeba im przyznac, szkolenie mlodziezy jest modelowe, ale potem wybitni seniorzy zasilaja ligi zagraniczne najczesciej (oczywiscie sa wyjatki, ale graja tylko w 3 czolowych druzynach)

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 03, 2004 02:17   

a moze dlatego osiagaja cos w europie poniewaz jest taka polaryzacja ??
trzy najwieksze kluby sciagaja najlepszych zawodnikow i holandia nie musi wstydzic sie za klubowe druzyny
w polsce tez przydalaby sie taka stabilizacja znaczy dwa gora trzy kluby grajace co rok w pucharach

Kendek
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 08, 2004 12:56   

Dzisiaj wielki szlagier,mecz sezonu w lidze holenderskiej Ajax-Psv.Zapowiada się bardzo ciekawy mecz ja jestem za ajaxem.

I LOVE ACM

Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 08, 2004 14:48   

No i skonczylo sie 2:1 dla Ajaxu, po slabej pierwszej polowie, w drugiej mozna bylo wreszcie czyms sie emocjonowac. W pewnym momencie moglobyc juz 2:0 dla PSV ale po strzale ktoregos z zawodnikow gosci pilka trafila w slupek. No i zemscilo sie to, 2 bramki zdobyli gospodarze i odniesli zaslozone zwyciestwo. Sikora z Ajaxu niezabardzo sobie radzil ale jego zmiennik Mitea moze byc z siebie dumny... ciekawe jak dzisiaj popisze sie Smolarek :roll:
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 08, 2004 18:17   

No Ebi byl dosc aktywny ale niestety nic nie wskoral i skonczylo sie na 0:0 chociaz powinien byc karniak za faul wlasnie na Smolarku. W srode znow Ebi w akcji i w kolejna niedziele ponownie. Wole juz ogladac tych Holendrow niz Bundeslige na ktora zerkam teraz i sa to przyznam spore meczarnie dla mnie.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 09, 2004 08:08   

Oglądałem mecz Ajax-PSV. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś więcej. Było wg mnie nudno. Kibicowałem, ale bez szczególnego zaangażowania PSV.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 09, 2004 13:10   

Pierwszy raz po 9 latach Ajax wygrał na swoim stadionie z PSV :shock:

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 09, 2004 14:44   

No cóż, widać nie leży im za bardzo PSV. Ale każda seria kiedyś się kończy.

Odpowiedz do tematu