ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kaká
Autor Wiadomość
rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 07:47   Kaká

Według mnie zakup Kaki był najlepszym transferem Milanu od czterech lat, czyli od pozyskania Shevy. Chłopak bardzo szybko wkomponował się w zespół i zaaklimatyzował w Serie A. Strzelił już sporo ważnych bramek. Nie wyobrażam już sobie Milanu bez Kaki. I podziękowania dla prezesów, że udało im się go sprowadzić.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 08:47   

Cytat:
Według mnie zakup Kaki był najlepszym transferem Milanu od czterech lat, czyli od pozyskania Shevy.

A według mnie nie, nie zapominaj że Milan kupił w tym czasie wspaniałego obrońce a mianowicie Alessandro Neste i przynajmniej mi się wydaje że to był najlepszy transfer w tym okresie czasu!!

A co do Kaki wspaniały zawodnik, gra z wielką pewnością siebie to jak piłka mu się "kleji" do nogi to poezja.Juz nie długo bedzie jednym z najlepszych pomocników na globie.Myśle że długo jeszcze będzie nosił koszulke w czerwono-czarne pasy!!

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 09:33   

Fakt. Zapomniałem o Nescie. Nie zmienia to faktu, że transfer był strzałem w 10.

Mentix
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 10:03   

A zakup Didy to co :?: Dida obronił już wiele karniaków gdyby nie on to kto wie czy Milan wygrał by Lige Mistrzów 8)

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 11:12   

kazdy zakup w jakis sposob procentuje, a gdzie Rui Costa i inni, przeceiz to tez genialne zakupy widac po dzisiejszych wynikach, tylko ze Kaka przebojem wdarl sie do skladu, duzo bramke strzela, i juz nikt nie widzi 11stki ACM bez niego :!:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 12:22   

Właściwie każdy z ostatnich większych transferów (poza Rivaldo oczywiście) był trafiony. Same strzały w 10 i tylko jeden "rykoszet", czyli Rivaldo.

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 13:06   

Kaka to swietny i niedrogi zakup :D WIELKIE podziekowania dla Leonardo za ta perełke :D
A dla mnie najlepszym i najwazniejszym transferem byl oczywiscie transfer Nesty. I pewnie pozostanie tak jeszcze kilka lat...

patryk68 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 13:14   

Świetny zawodnik , świetny transfer . Pociecha z niego juz jest a jeszcze bedzie o wiele wieksza . Zawodnik o świetnym wyszkoleniu technicznym , kapitalne uderzenie , to nasz brylancik w tali wielkich piłkarzy.Tak dalej a kto wie może zdobedzie za jakis czas Złotą Piłkę co mu życze z całego serca.

:evil: Nasze dłonie i serca bija dla Rossoneri

Mentix
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 16:01   

Rivaldo przy Kace jest jak amator :!: To fakt kiedys był wielki ale ma najlepszy okres sportowej kariery za sobą.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 16:54   

Mentix napisał/a:
Rivaldo przy Kace jest jak amator

Ty mi wglądasz na amatora. Daję ci 12 lat, a koledze "kubczykowi" z 9.
I co? Ja też potrafię nabijać posty.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 17:56   

Jak amator??hm..??ciekawe :!: to że nie poszło mu w Milanie nie znaczy że ten piłkarz nie ma wielkich umiejętności.Rivaldo to wielki gracz, niestety jest coraz starszy, a z wiekiem traci siłe i energie do gry, nie każdy może wytrzymać tak jak nasz kapitan tyle lat w świetnej formie.Niewiem czy pamiętasz co Rivaldo wyprawiał w Barcelonie??ale gdybys to pamiętał to niegdy bys nie uważał Rivaldo za amatora przykim kolwiek, a tak wogule po co ja Ci mówie o Barcelonie wystarczy spojrzec ostatnie MŚ w Korei.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 18:36   

Mentix napisał/a:
Rivaldo przy Kace jest jak amator :!: .

czlowiku czym duzej czytam twoje posty, tym bardziej smiac mi sie chce, Rivaldo poprostu nie pasuje do wloskiego stylu gry,a Kaka to inna historia, zastanow sie niz cos napiszesz!!!!

rutheford 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 29, 2004 23:08   

wedlug mnie Kaka to po prostu pilkaeski geniusz, to nie samowite jak on sie wkomponowal, ile bramek on strzela!!! to niesamowite! jak tylko ogladam jego bramki to padam! jest efektowny i efektywny ma takie czucie pilki i taka technike (szczegolnie strzalu, ale i drybling tez) ze dech zapiera. uwazam ze ten facet bedzie rzadzil przez ta dekade w futbolu. oby tylko nie pomieszalo mu sie w glowie i nie chcial odejsc z Milanu, ale na to sie nie zanosi. no i poza tym wyglada na madrego chlopaka (przynajmniej po wypowiedziach tak sie zdaje) swietny gracz, swietny zaqp i wogole wiaze z nim mase nadziei

patryk68 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 11:20   

Mentix napisał:
Rivaldo przy Kace jest jak amator :!:

No widac ze ta osoba co pisze te posty jest amatorem , to prawda ze Rivaldo nie pasował w Rossoneri a takze w futbolu włoskim , przeciesz to świetny piłkarz , natomiast Kaka to brylant i widac ze włoska pilka mu pasuje i styl w jakim gra Milan.

:evil: Glory Glory Rossoneri

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 13:11   

Czlowieku Rivaldo i Kaka' to sa wogole inni pilkarze. Nie ma co ich nawet porownywac. A jesli Rivaldo bylby amatorem to nie wystepowal by w takich klubach jak gral.

dominik53
Milanista

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 16:12   

Kaka jest niesamowity. To na pewno jeden z najlepszych transferów zeszłego roku w całej Europie. Strzał w dziesiątke. Fantasista, który odnalazł się we Włoszech i gra po swojemu - to rzadkość.
Nie porównywałbym transferów Nesty i Kaki bo jednak mają zupełnie inne role na boisku, na pewno trudniej jest do zespołu wejść zawodnikowi kreatywnemu, od którego fantazji może zależeć cały mecz, czyli własnie Kace. Jeśli będzie tak grał przez lata to będzie legendą.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 30, 2004 18:27   

Ile to ja już się naczytałem tych komentarzy o Kaká, az miło :) Jak nie Boban to Platini :) . Jestem wielkim entuzjastą co do jego osoby, mam nadzieje ze długo zabawi w Milanie bo puki co pożytek mamy z niego wyśmienity.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

milanistka
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 20:55   

Dla mnie Kaka po Nescie jest zdecydowanie najlepszym transferem. Ten chlopak to poezja!!!! Strzelil dla Milanu wiele waznych goli i jest mu bardzo potrzebny.

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 21:24   

Obecnie to jest moj ulubiony zawodnik w Milanie. Sposob w jaki wdarl sie do pierwszej jedenastki i poziom jaki w niej prezentuje pozwala wysnuc wniosek ze Kaka moze smialo kandydowac do miana odkrycia roku. Oby tak dalej i oby jak najdluzej Kaka nosil magiczna czerwono-czarna koszulke ku chwale naszej ukochanej ekipy.

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 31, 2004 23:01   

W tej chwili boje sie tylko dwoch rzeczy: zeby nie przyszlo nikomu w Milanie sprzedawac Kaki za wielkie pieniadze jakie moga zaoferowac Real albo jakas inna druzyna (ale to tylko koszmar bo mysle ze nie zrobia tego) lub zeby nie przydarzyla mu sie jakas kontuzja!! gra sporo a juz od 2 lat nie ma praktycznie wakacji!! juz niejedneo wielkiego pilkarza zatrzymaly kontuzje i boje sie zeby nie przytrafilo sie cos takiego Kace!! Ale to w sumie wypadek losowy wiec... odpukajmy w niemalowane!! :wink:

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lut 01, 2004 09:48   

Na szczescie Milan ma szeroka kadre i Kaká nie jest skazany na wystep w kazdym jednym spotkaniu. Co nie zmienia faktu, ze jest mocno eksploatowany. Najblizsze wolne w wakacje. Cale szczescie w nieszczesciu, ze Brazylia nie zagra w olimpiadzie, oznaczaloby to kolejne spotkania i skrocony urlop. choc pewnie kaká podchodzi do tej kwestii zupelnie inaczej

patryk68 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 05, 2004 08:12   

Tino napisał/a:
W tej chwili boje sie tylko dwoch rzeczy: zeby nie przyszlo nikomu w Milanie sprzedawac Kaki za wielkie pieniadze jakie moga zaoferowac Real albo jakas inna druzyna (ale to tylko koszmar bo mysle ze nie zrobia tego) lub zeby nie przydarzyla mu sie jakas kontuzja!! gra sporo a juz od 2 lat nie ma praktycznie wakacji!! juz niejedneo wielkiego pilkarza zatrzymaly kontuzje i boje sie zeby nie przytrafilo sie cos takiego Kace!! Ale to w sumie wypadek losowy wiec... odpukajmy w niemalowane!! :wink:

Własnie własnie tego mozna sie obawiac znajac Real czy inne wielkie kluby.Ale raczej nie pusci go Gialliani po roku wystepów w Rossoneri i sam zawodnik bedzie chcial grac w Milanie dluzej przeciesz dobrze sie tu czuje , wyniki i bramki same za siebie mowia.

Glory Glory Ac Milan !!!!! :evil:

Sonar 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 05, 2004 12:58   

Mi sie wydaje ze Galliani raczej go nie odda. To nie w jego stylu sprzedawac dobrych pilkarzy. W milanie wszyscy czuja sie jak w rodzinie i watpie zeby np. Kaka' sam chcial odejsc. A jak by mial kogos sprzedac to juz dawno by sprzedal np. Sheve. Ale Galliani raczej takich numerow nie odstawia. :D

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 05, 2004 14:30   

patryk68 napisał/a:
Własnie własnie tego mozna sie obawiac znajac Real czy inne wielkie kluby.

Jakie inne wielkie kluby??!! Przecież to Milan jest jednym z dwóch największych klubów (obok Realu). I jeżeli już, to my możemy wyciągać z innych klubów najlepszych zawodników, a nie drżeć o to, żeby nam nie podkupili Kaki czy Shevy.

baker 
Moderator

Wysłany: Czw Lut 05, 2004 15:06   

Tino napisał/a:
zeby nie przyszlo nikomu w Milanie sprzedawac Kaki za wielkie pieniadze jakie moga zaoferowac Real albo jakas inna druzyna (ale to tylko koszmar bo mysle ze nie zrobia tego)

faktycznie Real wymienia juz Kake jako przyszlego galacticos, ale ja sie nie obawiam ze Milan go sprzeda. przeciez Milan nie planowal go kupowac juz przed tym sezonem, a zdecydowal sie na to tylko dla tego ze Chelsea tez o niego zabiegala. Kaka choc mial lepsza finansowo oferte z Londynu wybral Milan i na pewno nie zaluje, podobnie jak klub. obie strony sa zadowolone wiec o transferze nie ma mowy

Odpowiedz do tematu