ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kierunek: Inter-ACM czy ACM-Inter ?
Autor Wiadomość
Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 00:21   Kierunek: Inter-ACM czy ACM-Inter ?

Ostatnimi laty częste były wymiany miedzy Interem a Milanem. Ciekawe jest to, kto na tym lepiej wyszedł.
Na pewno trafne były transfery Pirlo, Seedorfa, kiedyś Ganza (wielkiego ratownika w ostatnich minutach).
Niewypałem był za to West, a Simic czeka na ocenę.

W drugą strone powedrowali np. Helveg,Coco,Guly,Umit i nie sprawdzili się w Interze.

Co według was na to wpłyneło?

PS Wychodzi na to że ACM niezle skorzystał na pomocy Interu patrząc na postawę np. Pirlo.

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 00:51   

teraz damy boriello za adriano :D

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 11:30   

Borriello hmm zly pomysl :twisted:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 15:35   

Dlaczego zły pomysł ?? Wolałbyś mieć w składzie Boriello czy Adriano ??
A swoją drogą to na wymianach z Interem faktycznie jakoś dobrze wychodzi, zresztą jak widac wloskie zespoly nie mają jakihs oporow przed wymianami zawodnikow nawet znienawidzonych klubow.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Martin
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 16:42   

Pewnie że Milan by tylko zyskał na takiej tranzakcji Boriello-Adriano. Fakt faktem że nam te wymiany "Milan-Inter", o wiele wiele lepiej wyszly nam niz im.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 16:55   

Milan jest na pewno na plusie, jeśli chodzi o wymianę z Interem. A Inter wprost przeciwnie. Szkoda mi Coco, który byłw kadrze Italii za czasów wystepów w Barcie, a w Interze się jakoś zagubił. Mam nadzieję, że ten chłopak się jakoś odnajdzie. Guly to gracz, który nie robił szału ani u nas, ani u sąsiadów zza miedzy. A Umit? Co on właściwie robi na bosikach Serie A? I w jakim klubie teraz gra (siedzi na ławie)? Czyżby nadal w Interze? Z obecnego składu Interu wziąłbym Cannavaro i Van Der Meyde.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 17:33   

no tak, ACM by zyskal idac na wymiane Borriello - Adriano, ale wolalbym miec obydwu ich skladzie ..nie oddajac Borriello!!

rutheford 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 23:35   

gdzie tam by sie Inter mial zamienic Adrianem za Boriello, a co do bilansu to ACM lepiej wypadl, tylko rzeczywiscie Coco troche szkoda

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 25, 2004 13:46   

Jestem bardzo zadowolony z faktu ze Pirlo i Seedorf dolaczyli do Milanu :D ...Lecz bardzo zaluje Coco, choc niewiedzie mu sie ostatnio najlepiej to dalej ubolewam nad jego strata. A co do wymiany dalszej to chetnie bym widzial u nas Recobe, choc patrzac na jego zarobki troche niechetnie bym go przygarnal. No i Vieri jego bym wymienil za Inzaghiego tu bym chyba byl najbardziej szczesliwy pozbywajac sie Pippo...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 25, 2004 15:01   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Guly to gracz, który nie robił szału ani u nas, ani u sąsiadów zza miedzy. A Umit? Co on właściwie robi na bosikach Serie A? I w jakim klubie teraz gra (siedzi na ławie)? Czyżby nadal w Interze?

Nie zgodzę się co do Guly'ego. W sezonie 98/99 był pewnym odkryciem (powoływano go nawet do reprezentacji Argentyny), strzelił kilka ważnych goli i wiązano z nim pewne nadzieje, ale się pogubił biedak...
A Umit gra w Werderze Brema (bodajże wypożyczony z Interu) i podobno radzi sobie całkiem, całkiem...

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 26, 2004 11:35   

Póki co to Milan dużo lepiej wyszedł na takich wymianach. Ale teraz nie ma Morattiego (przynajmniej teoretycznie), więc takich "genialnych" wymian już pewnie nie będzie. A z Interu chciałbym tylko Adriano.

Sonar 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2004 12:57   

Moratti dalej bedzie rzadzil klubem tylko z "tylnego fotela". Nam zawsze te wymiany wychodzily na lepsze. Ci co u nas grali dobrze idac do Interu zgubili gdzies forme. A u nas ex interisci graja znakomicie. Mysle ze to jest efektem tego ze w Interze nie ma takiej atmosfery jak u nas. Wiele razy juz czytalem ze tam czesto sie kloca, ciagle ktos narzeka itd. A u nas jest atmosfera prawie ze rodzinna. Wszyscy pracuja ze soba znakomicie, rozumieja sie i dzieki temu maja lepsze morale. Mysle ze to przez to interowi sie nie wiedzie. :D

Bart668 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 20, 2005 21:11   

Jak dla mnie Milan powinien kupić Adriano lub Martinsa a nie Vieriego... Niby Vieri był wielką gwiazdą w barwach neroassuro ale w końcu jest już stary (nie chodzi o to, że starzy są już nie na chodzie, bo tak nie jest - przykład Maldini), a w Milanie i tak siedzi na ławce rezegrowych więc po co on nam?!?

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 20, 2005 21:32   

tylko, ze my nie kupilismy Vieriego, tylko zgarnelismy go za darmo (czytaj, bez sumy odstepnego, bo pensje dostaje i to nie niską, tj. 3.5 mln ojro :| ). mam dziwne przeczucie, ze Adriano Moratti nie puscilby za darmo :doh:

a zgarnelismy go po to, zeby miec 4 napastnika, chyba nikt nie spodziewal sie, ze bedzie gral az tak zle.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 21, 2005 10:54   

Lol.
Moratti oddałby Adriano w pakiecie z Martensem za ... Simica ;P

Bart668 - wydaje mi się, że nie do końca pojmujesz mechanizmy jakimi rządzi się rynek transferowy. A w szczególności jakimi prawami rządzą się transfery pomiędzy dwoma klubami z tego samego miasta ;-)

Jeżeli uważasz, że Inter oddałby swoją największą gwiazdę do Milanu "ot tak" to muszę Ci niestety uświadomić, że tak nie jest ;-) Inter po wielu latach niepowodzeń nie tylko na boisku ale i na rynku transferowym w końcu pozyskał piłkarza klasowego i wybitnego. Moim zdaniem nawet lepszego niż Ronaldo (na pewno niż Ronaldo - Big Mac - w obecnej formie). Takich piłkarzy się zazwyczaj nie pozbywa ;P a na pewno nie do rywala zza miedzy. No chyba, że Inter byłby na progu bankructwa - wtedy myślę wspaniałomyślnie odkupilibyśmy Adriano ;-)

pzdr,

Szewa0007 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 05, 2009 19:27   

Jeżeli Milan ma takie braki w obronie to dobrym pomysłem byłoby kupienie Burdisso. Dało by się Interowi troche kasy i jakiegoś dziadka jak Emerson. Ten zawodnik byłby dobrym wzmocnieniem i wielką pomocą w walce o Scudetto. Lecz raczej nie sądzę żeby Inter chciał go sprzedać.

To jest mój jeden z pierwszych postów więc nie odpisujcie na niego w sposób agresywny. :ok:

większe osiągnięcia tego piłkarza pod tym linkiem: http://www.intermediolan.com/kadra.php?nr=10

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 05, 2009 21:07   

Szewa0007 napisał/a:
Jeżeli Milan ma takie braki w obronie to dobrym pomysłem byłoby kupienie Burdisso. Dało by się Interowi troche kasy i jakiegoś dziadka jak Emerson. Ten zawodnik byłby dobrym wzmocnieniem i wielką pomocą w walce o Scudetto. Lecz raczej nie sądzę żeby Inter chciał go sprzedać.

To jest mój jeden z pierwszych postów więc nie odpisujcie na niego w sposób agresywny. :ok:

większe osiągnięcia tego piłkarza pod tym linkiem: http://www.intermediolan.com/kadra.php?nr=10

ok postaram sie byc wyrozumialy :) wybacz, ale to, co wyrabiał Burdisso w tym sezonie woła o pomstę do nieba. Był zdecydowanie najsłabszym punktem obrony Interu (przypomnijmy sobie chociaż mecz z Cypryjczykami(nie pamiętam nazwy) w LM..). Myślę, że Inter oddałby go nam z pocałowaniem ręki-.- Jedyną podstawą do bycia optymistą przy tym ewentualnym transferze jest to,że czesto piłkarze Interu zmieniają się diametralnie po przejściu do Milanu:) (patrz Pirlo Seedorf)

Szewa0007 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 05, 2009 23:22   

Jeden słabszy mecz może każdemu się zdarzyć a, po co wydawać ogromne pieniądze na super gwiazdę jak można kupić Burdisso który jest bardzo dobrym obrońcą i będzie o wiele tańszy. Specialiści z Milanu daliby mu odpowiednią dietę i program treningowy i w miesiąc lub dwa grałby już na najwyższym poziomie. AC Milan ma jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) sztab szkoleniowy i medyczny w całej Europie!!!

Jak znajde link to podam ale zobaczyłbyś PacheL co Burdisso wyprawiał w Boca Juniors. Żadna piłka na pole karne nie wleciała. Wszysko za koleją czyścił.

Soja 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 11:27   

PacheL napisał/a:
co wyrabiał Burdisso w tym sezonie woła o pomstę do nieba

Tak samo o pomstę do nieba woła to co wyrabiał np. Kaladze w paru meczach, Jankul w meczu z Juve, a Maldini na początku sezonu.

Nie jestem za sprowadzeniem Burdisso, ale obronę wzmocnić musimy.

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Pietro#11 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 21:00   

Skoro u nas dobrze grają gracze Interu można by sprowadzić Quaresme :) (ale to raczej żart) osobiście jestem za sprowadzeniem Daniela Aggera z Liverpoolu 8 mln euro to rozsądna cena za 24 latka. Ostatnio mówi się także że Milan włączył się do walki o drugiego gracza The Reds Pennanta który mógłby dołączyć do naszej ekipy w Lipcu i to za darmo ale nie wiem czy to byłby odpowiedni transfer.

Autor: Carlo Ancelotti

NIE SPRZEDAWAĆ KAKI!

Krystian22 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 21:09   

Ja słyszałem ze Milan zainteresowany jest Pennantem , ale nie wiadomo bo Real tez jest nim zainteresowany ciekawe do jakiego klubu trafi zima czy na San Siro czy na Santiago Bernabeu albo zostanie w Liverpoolu

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 07, 2009 18:51   

ja slyszalem ze Milan chce sciagnac Lucasa Neilla z West Hamu ;) nie wiem ile w tym prawdy ale jego wiek (30 lat) bylby adekwatny co do tego co sie o Milanie mowi ;) Agger jest za mlody na Milan ;)

Przypominam, iż temat poświęcony jest ruchom transferowym na linii Milan - Inter.

Admin

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 08, 2009 23:47   

A we Włoszech krążą plotki o chęci przejścia Adriano do Milanu. Ponoć Moratti już namawia Brazylijczyka na transfer do innej ligi. Widocznie wydarzenia z Seedorfem i Pirlo nauczyły coś Massimo. Ponoć na transfer namawia go Ronaldinho. No to by nam sie rozchulali, z jednej strony samba na bosiku (bo Adi ma niecałę 27 lat i jest duże prawdopodobienstwo, że wróci do formy), z drugiej strony mogliby zaszaleć z Dincho i nie dość, że R80 wróći do punktu wyjścia to pieniądze na Adriano zostałyby wywalone w błoto

-------------------Gattuso------Pirlo----------------------------
Kaka----------------------------------------------Dinho--------
--------------Pato---------------------Adriano-----------------

Barca siada ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 09, 2009 18:00   

Paolo#3 napisał/a:
z jednej strony samba na bosiku
4 Brazylijczykow w ataku, to by moglo byc zabojcze dla kazdego :)
Paolo#3 napisał/a:
z drugiej strony mogliby zaszaleć z Dincho i nie dość, że R80 wróći do punktu wyjścia to pieniądze na Adriano zostałyby wywalone w błoto
a moze po tej stronie Mediolanu Adriano nie bylby juz takim imprezowiczem? Ronaldinho troche balowal ale juz nie do bialego rana tylko do 2-3 :P takze mysle ze z tym Adriano bylby dobvry pomysl tylko czytalem ze podobno Mourinho mimo wszystko chce Adriano w Interze

mariasam 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 16, 2013 11:36   

ciekawe,ze tevez grajacy w jeszcze bardziej ogrokowej lidze,gdzie wszyscy obroncy dawali sie robic na zwody robinho i denilsona(ktorzy w hispzanii juz tak nie czaruja) bedzie kiwal we wlsozech na lewo i prawo,a torres juz nie.
Cytat:
:gol:

Odpowiedz do tematu