ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lip 21, 2006 08:51
Jaki zawodnik najbardziej przydałby sie w Milanie?
Autor Wiadomość
slonicek 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 08:36   

Nie wiem czy bardziej na atak do Milanu nie pasowałby Zlatan. :) Lubie Teveza, ale on w barwach Milanu?? :hmm: Dziwne...! Nie zapominaj że zawsze jest jeszcze wielki Inzaghi, który strzela piękne bramki. :gol:

PS.
Mam do kupienia od kumpla za 15 zł koszulkę Maldiniego. Nie jest oryginalna ale fajny wzór. Co wy na to?? :hmm:

Prosze nie zaczynac off-topikow
Admin

kamal 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 14:37   

Tevez? no co wy...? opieracie się na tym co mówią komentatorzy...przecież on gra w gdzieś w ameryce...skąd wy wiecie jaki tam jest poziom ligi, to, że strzela dużo bramek to nic nie znaczy, wydaję mi się, że nikt z was nie widział go w akacji w innym meczu jak w reprezenrtacji... a na MŚ wg mnie nic szczególnego nie pokazał ..nie podniecałbym się z nim zbytnio

potrzebny jest w miare młody zawodnik, napastnik który godnie by zastąpił Sheve...
na razie nie mam kandydatów...

Warkocz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 15:45   

Moim zdaniem przydał by nam sie Tevez! Jest on młodym dobrym zawodnikiem zreszta udowodnił to na MŚ w Niemczech...

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 15:55   

Warkocz na litość boską poczytaj trochę wcześniej sobie kilka postów i przestań nabijać posty, bo jak czytam nazwisko "Tevez" który udowodnił na MS że potrafi skręcić jakiegoś serbskiego ogórka, to mi się wymiotować chce... jeszcze jakbys napisał jakieś inne argumenty, ale do diabła nie zniosę powtarzania w kółko tego samego...

Warkocz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 16:10   

Bastian Schweinsteiger tez by sie nam przydal, jest on silnym graczem zreszta jak prawie cała ekipa niemiec, a na obrone przydał by na sie Lucio i Lahm... to tyle z takich realnych graczy do wziecia z innych klubow.

FORZA MILAN!! INNO MILAN!!

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 19:40   

A gdzie chcesz wstawić Schweinsteigera (to nazwisko można przetłumaczyć na: świński kierownik oddziału kopalni :-D )? Wszyscy trzej gracze należą do podstawowych piłkarzy Bayernu, z którego ciężko wyciągnąć najlepszych graczy. No chyba, że jest się wesołym Romkiem... Więc nie jest to aż tak REALNE.

Msi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 00:46   

Wspaniały temat nad którym można się rozmarzyć. Zacznijmy więc bramka : Buffon by się przydał niestety sami działacze są sobie winni po co było Abbiatiego wypożyczać do Torino (1 błąd) Obrona : Juan na prawą Lahm lewa na pomoc też by przydało się dwóch zawodników młodych powiedzmy Riccardo Montolivo oraz Fernando Gago a napastnik widzi mi się najbardziej Carlos Tevez i byłoby dobrze... chociaż bardzo małe prawdopodobieństwo że ktoś z wyżej wymienionych przez mnie piłkarzy przyjdzie w tym roku ... chociaż nigdy nic nie wiadomo ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi