ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lip 21, 2006 08:51
Jaki zawodnik najbardziej przydałby sie w Milanie?
Autor Wiadomość
maciora21 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 03:23   

Jestem nowy, ale odwiedzam forum od dawna. Jestem kibicem milanu od 9 lat i bylo dla mnie prawdziwym ciosem w samo serce odejscie gwiazdy zespolu. Teraz wiekszosc zastanawia sie kogo klub sprowadzi na San Siro w miejsce ukrainca. Powiem na paczatek ze jeszcze nie na 100% do chelsea nie przeszedl (cudy sie zdarzaja, moze the blus nie dadza tyle ile milan zarzada lub sheva sie opamieta). Nikłe szanse ale kto wie. Kogo milan powienien kupic zamiast andzeja??? Patrzac na niektore komentarze na stronach o tematyce milanu i portalach internetowych az zal pupe sciska. Jak to mozna napisac ze najlepszym wyjsciem jest kupienie na atak Luisa Figo, to sie w pale nie miesci!!! Spotkalem sie z wieloma propozycjammi ale ta jest... az brak slow zeby to okreslic. Rozni ludzie posty pisza mozna powiedziec. Inny typ nastepcy bez sensu. RONALDO! Osoby pisza ze w milanie wrocil do formy i zgubi zbedne kilogramy w milanello. Moze zaraz przebiegnie 8km? Roni ma juz najlepsze lata za soba. Spotkalem sie takze z podobno imienym zawodnikiem tak zwanym Cristiano Ronaldo, niewiem czy osoba miala na mysli pozycje ataku dla niego czy pomocy ( w ustawienu milanu nie znajdzie sie miejsce dla C. Ronaldo, Robbena i podobnych zawodnikow). Teraz przejde do bardziej realnych zawodnikow ale nie znaczy to, ze ja bym ich widzial w klubie. Van Nistelrooy, wiele osob marzy zeby sie znalazl w milanie ale jest on typem zawodnika ktory ma za zadanie zakrecic sie w polu karnym i strzelic gola, mamy juz takiego napadziora w ACM ( jak by ktos nie wiedzial nim jest Inzaghi i tak w polowie Gilardinho), a wogule ma juz on swoje lata. Wiec Crespo i Drogba tez odpadaja. Next is Ibrahimovic. Szwed po nieudanym sezonie i z ciezkim temperamentem. Czemu nie, kiwac sie chlopak potrafi, juve raczej by go opchnelo nam. Porzyjemy zobaczymy. Jednych z moich faforytow obecnie jest Carlitos Tevez. Bardzo duzo dobrych rzeczy onim slyszalem ale gdy zobaczylem reklame nike joga bonito z glowna rola tego zawodnika bylem zaskoczony jego umiejetnosciami, odrazu widac po nim ze jest glodny sukcesu. Zostali jeszcze Adriano i Fernando Torres. Z pierwszym sa nikle szanse ze przejdzie do lokalnego rywala, jego umiejetnosci nie potrzeba opisywac. Hiszpanem milan interesuje sie juz kilka ladnych lat wiec moze kupia go teraz. Ale najbardziej bym chcial, zeby w AC Milanie zagral Claudio Lopez z forma i wiekiem gdy gral w Valencii ( moj jeden z ulubionych pilkarzy ). Oczywiscie to tylko marzenia. Narazie trzeba poczekac na sprzedac shevchenki ( nie piscie ludzie szewczenko tylko shevchenko) i oficjalna propozycje milanu na nowego snajpera ( pewnie nas zaskocza mile zaskocza ). Wedlug mnie nastepca ukrainca powinien byc mlody, szybki i miec blysk w oku tak jak mial sheva na poczatku kariery w milanie. Ale dla czego nowy nabytek ma sie stac gwiazda rosso-nerri??? Wiekszosc z was zapomina o Alberto Gilardinho. Dla mnie on mosi sie stac nowa gwiazda Milanu. Strzelil w seria-a ponad 15 bramek a malo kto go docenil. Dlaczego??? Bo Sheva byl zawsze na pierwszym planie, nie wloch ( mi sie tak wydaje ) . Wiec dlaczego on nie ma zostac nowa maskotka Milanu?? Do gilardinho dokupic Teveza i jest dla mnie atak znakomity.

Nie zwracajcie na bledy bo jest ich pelna.

inv 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 03:59   

maciora21 napisał/a:
Jestem nowy, ale odwiedzam forum od dawna. Jestem kibicem milanu od 9 lat

to fantastycznie, ale jesli prawdą jest to, co podałeś w profilu tzn., że kibicujesz Milanowi od 7 roku zycia? gratulacje i witam na Forum

Cytat:
Next is Ibrahimovic. Szwed po nieudanym sezonie i z ciezkim temperamentem. Czemu nie, kiwac sie chlopak potrafi, juve raczej by go opchnelo nam.

Każdy ma prawo do swojej opinii, ale Ibra jest akurat ostatnim z (powiedzmy)'klasowych' zawodników, którego chciałbym u nas zobaczyc.

Cytat:
Narazie trzeba poczekac na sprzedac shevchenki ( nie piscie ludzie szewczenko tylko shevchenko)

Cytat:
Nikłe szanse ale kto wie. Kogo milan powienien kupic zamiast andzeja???

Reasumując możemy pisać Andrzej, ale Szewczenko jest już grzechem smiertelnym? :) )

Cytat:
Wiekszosc z was zapomina o Alberto Gilardinho. Dla mnie on mosi sie stac nowa gwiazda Milanu. Strzelil w seria-a ponad 15 bramek a malo kto go docenil. Dlaczego???

Dlaczego twierdzisz, że mało kto go docenił? Jak na pierwszy sezon spędzony w Milanie zagrał bardzo przyzwoicie. Nie szło mu jedynie w CL, co pozostawia spory niedosyt, ale nie oznacza to, że nie został doceniony - zarówno przez działaczy, jak i kibiców.

Cytat:
Do gilardinho dokupic Teveza i jest dla mnie atak znakomity.

Cytat:
Jednych z moich faforytow obecnie jest Carlitos Tevez. Bardzo duzo dobrych rzeczy onim slyszalem ale gdy zobaczylem reklame nike joga bonito z glowna rola tego zawodnika bylem zaskoczony jego umiejetnosciami, odrazu widac po nim ze jest glodny sukcesu.

Tak - to jest właściwa argumentacja, proponuje kupić od ręki - przekonałeś mnie [']

1. Gwoli ścisłości - Gilardino - z Wielkiej Litery i bez 'h' w srodku.
2. Nie wiem, skąd sie wzięła taka euforia w stosunku do Teveza. W ilu spotkaniach tak naprawdę go widziałeś? To, że jest (było) nim zainteresowanych kilka klubów (z czego większość nieoficjalnie) nie oznacza, że musi to byc idealny zakup. Wprawdzie Argentyńscy piłkarze należą do najłatwiej aklimatyzujących się, ale dla mnie jest on wciąż wielką niewiadomą...

Cytat:
Nie zwracajcie na bledy bo jest ich pelna

Mimo wszystko pozwoliłem sobie kilka zauważyć, kilka pozostawiłem bez komentarza, żeby nie było, że się czepiam :P
Jest na forum taka fajna opcja 'Podgląd' - można przeczytać jeszcze raz to, co się właśnie napisało - polecam :ok:
It's understood

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 11:39   

maciora21 napisał/a:
nie piscie ludzie szewczenko tylko shevchenko

A dlaczego mamy pisać tak jak proponujesz, a nie tak, jak jest to w Polsce przyjęte? To może nazwisko Tarasa Szewczenki też mam pisać Shevchenko??

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 15:06   

tez mnie ciekawi z jakiej racji nazwisko ukrainca grajacego (jeszcze) we wloszech mamy pisac z angielska?

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Shien 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 15:50   

Z takiej racji że Gila stał się Brazylijczykiem :rotfl2:
Popatrzyłem własnie na temat...bo na paru podobnych wciąż dyskutuje się o Szewie, więc można się zagubić. A przecież potrzebny jest nie tylko nowy napastnik, ale także prawy obrońca, może też środkowy, jakiś pomocnik...
Teraz dla różnicy chciałbym się skupić na tych, którzy wg. mnie powinni z Milanu odejść, choćby i w tej chwili.
Zacznijmy, jak na boisku, od bramkarza. Fiori. Nie gra nic, a trzecim bramkarzem może być jakiś wychowanek. W końcu by jakiś sie pokazał.
Dalej. Obrona. Dario Simic. Czemu ma odejść? Za zasługi :rotfl2: w wygrzewaniu ławy :rotfl2:
I za to że blokuje młodym, choćby Lino, miejsce.
Wiem, że to będzie niespodzianką, ale chciałbym także żeby odeszli Serginho i Ambrosini, ze wskazaniem na tego drugiego. Mam go dosyć, szczególnie za 'występ' z Barcą i za to że Ancelotti tak uparcie wykorzystuje go w swojej taktyce.
W trakcie zeszłego sezonu chciałem, aby odszedł i sam Carletto, ale...
1. Przekonały mnie (nareszcie!) jego wyniki
2. Jako jego następcy mówiono o Mourincho. Dziękuję bardzo.
3. Fajnie się prezentuje:)
Co do następcy Szewy- Adriano, Tevez, a nie Nisterlooy czy Drogba.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 29, 2006 20:27   

Po kilku dobrych występach nikt już nie chciał, aby Simić odchodził. A teraz znowu ludzie chcą jego odejścia. Co za zmienność opinii. :dunno: Viori ma jakieś doświadczenie, natomiast junior nie, a pozycja bramkarza jest bardzo ważna. Chociaż czasem nie należy bać się stawiać na młodych (np. Fabiński i Boruc w Legii). Jeśli w Primaverze jest jakiś utalentowany młodzian na bramce, to można go chyba dołączyć do kadry, żeby był 3 bramkarzem. A gdy jeden z podstawowej dwójki będzie kontuzjowany/wykartkowany to wówczas junior wskoczyłby na jego miejsce.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 30, 2006 07:04   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Jeśli w Primaverze jest jakiś utalentowany młodzian na bramce, to można go chyba dołączyć do kadry, żeby był 3 bramkarzem. A gdy jeden z podstawowej dwójki będzie kontuzjowany/wykartkowany to wówczas junior wskoczyłby na jego miejsce.

jesli w primaverze jest jakis utalentoway mlodzian na bramce...to niech tam siedzi jak najdluzej sie da i potem wskoczy do skladu (powiedzmy jako 2 bramkarz z szansami na walke o pierwsza 11stke). nie ma sensu brac "na 3" jakiegos mlokosa bo w tym przypadku chlopak bedzie calkowicie odciety od gry. owszem,bedzie trenowal z pierwsza kadra ale o jakims wielkim rozwoju nie moze byc mowy bo bez ciaglej gry (jaka ma,bo gra w 1 skladzie primavery) nie rozwinie sie.

Fiori natomiast byl swietnym 3 bramkarzem - doswiadczony i nie lamentujacy. pomocny w treningach i zapewne mogacy dac kilka wskazowek zarowno Abbiatiemu jak i Didzie.

to wszystko tyczy sie rowniez Lino,ktory jest czasem wlaczany do kadry,ale na szczescie nie jest w niej caly czas,bo chlopak zapewne gralby mniej niz Simic pod koniec sezonu i wiekszosc z Nas zapomnialaby szybko o jego aspiracjach do ciaglej gry w "pierwszym" Milanie!

uwazam,ze kluczem do wyksztalcenia naprawde dobrego zawodnika z szansami na bycie w kadrze meczowej Milanu jest pozwolenie mu na jak najczestsza gre (czy to primavera czy wypozyczenie),a nie wsadzanie go na sile do pierwszej kadry Milanu bez wiekszych szans na jakakolwiek gre.

to,ze realne szanse na powrot do klubu po wypozyczeniu sa nie wielkie,to juz inna bajka...

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Shien 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 17:18   

Zgadzam się z Mościm całkowicie, więc nie ma sensu, zebym pisał to samo dobierając inne słowa.
Co do właściwego tematu- można go też zinterpretować jako "jaki jest twój wymarzony Milan", prawda?:) No to też tak zrobię.
Gdybym był Carletto...żułbym więcej gumy, tak (szkoda, że żaden trener w środku spotkania nie odpali cygara, nie popije szklaneczką czystej i nie zagryzie powiedzmy kiszonym. to byłoby coś ;)
Ale do tematu, bo coś ucieka i go nie złapię. Gdybym już był wodzem...No dobra, wiadomo, kto jest wodzem. Gdybym był więc przedłużeniem myśli i ręki wodza, zacząłbym od małej czystki. Simic, Kalac, Serginho i Ambro ewentualnie. Teraz się okazało, że oddanie Efthera (w skrócie, bo się pomylę ;) to był błąd.
Dalej. Jeśli byłoby to możliwe, zamieniłbym Didę na Buffona, który wprawdzie karnych bronić nie umie, ale w tych głównie decydują napastnicy. Jeśłi sprowadziłbym Favalliego to tylko jako kartę przetargową, bo inaczej to czyste szaleństwo.
Zaszalałbym za to, sprowadzając do defensywy pana Ferdynanda z Rio. Tak, on grać potrafi, a gdyby nie ta dawna kontuzja...
Do pomocy i Ze Roberto, i Kranjcar, chyba że ten by poszedł do Realu...
W ataku by Tevez grał obok Gilardino.
I byłoby pięknie, nieprawdaż?

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 17:42   

zupelnie by nie bylo pieknie, bylo by do ... fatalnie by bylo.

czemu chcesz oddawac Serginho, po tym jak zagral prawdopodobnie najlepszy sezon w karierze (a na pewno w milanie)? i czemu Ambro?
oddanie Eleftheropoulosa to byl blad a to czemu? myslisz, ze gosc jest lepszy od Kalaca? jesli tak, to czemu tak myslisz? gosc czesto nawet sie nie lapal na lawe w Romie. a na chwile obecna to milan ma 5 bramkarzy, i faktycznie Grek by nam sie strasznie przydal, wesola szostka golkiperow, toz to marzenie kazdego treneiro!
dalej, Rio bys sprowadzil, no matko boska, chyba zartujesz sobie? najlepiej jeszcze za 30mln funtow nie? jak szalec to szalec! wole Kaladze na srodku obrony, kasa jaka zaplacil za Rio Fergie to jest niezly zart :kij:
Krancjar. pieknie. gdzie Krancjar, co Krancjar, za kogo, na jakiej pozycji, po co? dlatego ze mu sie udal 1 mecz na MŚ to mamy go kupic? 'chyba ze by poszedl do realu?'. madryt slynie ze srednio rozgarnietych specow od transferow (woodgate :lol2: ), ale na to by chyba nawet oni nie wpadli. jesli jednak ten gracz utkwil Ci w pamieci ze wzgledu na to, ze dobrze gra w klubie w lidze chorwackiej to zwracam honor. mam jednak obawe, ze nie bede musial tego robic.
pozniej Tevez, matko, ja nie wiem, skad ten gosc ma tylu fanow? skad oni sie biora? zaimponowal wam czyms na MŚ? to jest zbawca naszego ataku i gracz na miare Milanu? :hmm: jedno jest pewne, jest dobry w kompilacjach! a jak powszechnie wiadomo one sa bardziej miarodajne niz wystepy w klubie.

jedyne z czym sie zgodze to Ze Roberto. chetnie bym spylil Marka 'Dramata' Jankula i w jego miejsce wzial Brazylijczyka. chociaz pewnie zaraz wszyscy mnie skrzycza, bo Czech jest mlodszy :( a jak powszechnie wiadomo bardziej liczy sie wiek niz umiejetnosci.

ps: a odnosnie wspomnianego przez Mosciego Lino Marzorattiego, z tego co go widzialem to gosc ma jeden powazny problem. jest cienki.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 18:58   

Ze Roberto jest zbędnym zawodnikiem,w obecnym schemacie drużyny nie widze dla niego miejsca bo mamy już Sergio i Jankula,przydałby się zawodnik bardziej na prawą flanke bo tam cienko jest

Wentyl 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 20:01   

Ja bym to widział tak: w bramce najlepiej Buffon, a jak się nie uda go sprowadzic to mógłby byc np. Ricardo. W obronie: Miguel, na środek skoro Gallas już odpada to może Alex. Na lewą obronę najlepiej Zambro, a jak się nie uda to pomyślałbym o Ericu Abidal z Lyonu. Pomoc: Pirlo-Gattuso-Vieira (mur nie do przebicia), przed nimi Kaka, a w ataku Gila z Torresem (może byc też Tevez, choc na mistrzostwach nic nie pokazał, to i tak myślę, że jest dobry). Jeśli idzie o Ze Roberto, to też mnie nie przekonuje.

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 20:06   

OOOOOOO, Wentyl....ładny skład. Nawet niezle by było, ale nie wiadomo czy starczy kasy na takich zawodników i czy tacy zawodnicy beda chcieli przejść. Ale z tym Buffonem to się nie zgadzam. Ba MŚ bronił dobrze, ale Dida jest lepszy. :)

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 21:31   

to jest jedenastka prawie marzenie,z tych nowych twarzy wystarczyłby zambrotta i vieira,do torresa nie mam przekonania,zamiast niego widziałbym już Ville z Valenci,zawodnik z charakterystyka nieco zbliżoną do Shevy i on bardzej pasowałby do Milanu niż Torres

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 21:45   

Dida lepszy od Buffona? heh.... bez jaj ludzie.... Brazylijczyk ma dwie zasadnicze wady, ktorych raczej nie ma Buffon:
1. stosunkowo czesto popelnia klopsy konczace sie bramka.....
2. bardzo slaby na przedpolu (dosrodkowania) co przy takiej randze jaka maja teraz stale fragmenty gry jest baaaaardzo powazna wada :/

jesli chodzi o reszte atrybutow bramkarskich to raczej nie znajdziesz takich w ktorych Dida mialby jakas przewage specjalna nad Buffonem ;)

ostry 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 08:57   

Dida lepiej broni karne :toast:

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 10:16   

hehe, Boze chron nas przed ludzmi, ktorzy mogliby sie czyms takim naprawde kierowac przy porownywaniu przydatnosci dla druzyny obu golkiperow ;)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 15:47   

stan napisał/a:
. chetnie bym spylil Marka 'Dramata' Jankula

Idac tym tokiem myslenia moglibysmy splawic Pirlo bo mial slaby sezon, rino bo na poczatku gral padake, kaladze bo po kontuzji gral fatalnie, gilardino bo nic nie strzelil w LM, Seedorfa bo koniec sezonu 04/05 to byla padaka nad padakami itd.
Kazdy zawodnik powinien miec kredyt zaufania. Jankul pokazal w Udinese ze jest zawodnikiem z wysokiem polki, przeszedl do nas po ciezkiej kontuzji i byl to nowy dla niego klub. Sezon zawalony, ale w koncowce gral juz bardzo poprawnie. Do oceny tego zawodnika wstrzymalbym sie jeszcze jeden sezon.

Odpowiadajac na pytanie z topiku (pewnie juz to robilem, ale to taki topic w ktorym pytanie aktualne jest co mercato) to mimo bardzo dobrze wspolpracujacego ukladu Kaladze-Nesta, moim marzeniem po mundialu stal sie Cannavaro. To co wyprawial powodowalo u mnie tylko wspolczucie dla napastnikow ktorzy musieli stanac naprzeciw niemu.
Szkoda ze Inter sprzatnal Grosso, bo pokazal sie z nieslychanie dobrej strony. Nie dziwi teraz brak Oddo w pierwszym skladzie reprezentacji. Jesli zabrany zostal Grosso, to wlasnie ten drugi moglby nas zasilic.
Spekuluje sie duzo o Zambrocie, bylby super wzmocnieniem.
Niewiele wiem o Didzie, podobno nie chcial podpisac kontraktu itd. Buffon najpierw mial konflikt w klubie, potem kupowal posiadlosci pod mediolanem a teraz jest bardzo powaznie laczony z Milanem. Byloby super, ja dalbym Didzie jeszcze szanse, ale nie jesli jest szansa sprowadzic Buffona.

Jesli chodzi o pomoc to moim zdaniem funkcjonuje bardzo dobrze. Pirlo sie przebudzil, Rino robi swoje znakomicie. Kaka jest nie do zastapienia, a Seedorf poprzednim sezonem nie zasluzyl aby go zmieniac, bo byl jednym z najlepszych naszych pomocnikow.
Mozna sprowadzic Ze Roberto i Diarre aby byla wieksza rywalizacja w skladzie, moze beda niespodzianki ? Prawda jest taka, ze po ostatnich odejsciach, nasza lawka zrobila sie delikatnie mowiac mizerna.
A co z napastnikami ? No wlasnie, wiele osob zarzuca mi ze nie chce Torresa ale nie podaje kogos konkretnego. To prawda, nie znam wszystkich napastnikow, nie potrafie powiedziec kto jest najlepszy, nie wydaje mi sie jednak aby to odbieralo mi prawo do podania kogo kategorycznie nie chce. Sheva jest napastnikiem wybitnym. Zastapic rownorzednie mogl go tylko Henry. Kupienie kazdego innego napastnika bedzie oslabieniem. Moze postarac sie o Toniego ? Moze przylozyc wszystkich staran do sciagniecia Etoo ? Moze Crespo ? Sam nie wiem, nie chce tylko widziec zadnych medialnych gwizadek wypromowanych przez kolorowe gazety i kompilacje latajace po internecie typu torresy, tevezy i inne niewiadomo co.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

slonicek 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 17:45   

Pamato > Podaj mi 2 sytuacje w których Dida naprawdę zawinił tak że Milan stracił bramkę. Ale nie że wogóle przepuścił tylko takie kiksy. Dida na Mundialu był jednym z bardziej wyróżnijących się bramkaży. To że Buffon i Włosi doszli do finału to już nie znaczy że Dida jest zły. :)

Marco7 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 17:57   

slonicek napisał/a:
Pamato > Podaj mi 2 sytuacje w których Dida naprawdę zawinił tak że Milan stracił bramkę.

Chyba kpisz? To jest jakaś prowokacja? :hmm:

Jak byś poprosił o wymienienie 20 błędów to może byłby problem. A teraz Pamato pewnie będzie zachodził w głowę, które kiksy wybrać.

EDIT: Żeby nie być gołosłownym:
1) bramka dla Bayernu w meczu na San Siro - Dida wypluwa piłę po strzale Schweinsteigera,
2) bramka dla Lyonu na San Siro: Dida próbuje wypiąstkować płkę po dośrodkowaniu z z rzutu wolnego Juninho, ale wpada na (chyba) Kaładze.

Podsumowując: Buffon byłby ogromnym wzmocnieniem. Zresztą Dida nie chce podpisać nowego kontraktu więc tak czy siak potrzebujemy bramkarza.
Ostatnio zmieniony przez Marco7 Czw Lip 13, 2006 18:35, w całości zmieniany 1 raz  

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 18:15   

to musi być prowokacja! ;) chyba, że kolega slonicek przegapił ostatni sezon!
kilka "szmat" i pełno kiksów, po których cudem unikneliśmy straty gola. Dida miał mizerny sezon i ociąga się z podpisaniem umowy więc uważam, że Buffon przydałby się Milanowi.
mały ;) przykład dla slonicka
http://www.youtube.com/wa...ZuU&search=dida

slonicek 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 20:12   

No tak, wszystko dobrze. Ale zdaje mi się, że Dida jest teraz w lepszej formie. W tamtym sezonie było kilka wpadek, ale na MŚ bronił dobrze i widać, że się podciągnął. A co do Buffona to jest dobry, ale facet się już starzeje.

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 20:29   

Czlowieku przeciez Buffon ma 28 czy 29 lat, jesli juz mowimy o starzeniu sie zawodnika to jest nim predzej Dida. Wloch moze spokojnie jeszcze pobronic 5 lat na wysokim poziomie, Dida juz tyle prawdopodobnie nie pociagnie.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 20:57   

pomijajac juz oczywiste babole to napisalem przeciez, ze np Dida nie wychodzi do dosrodkowan zbyt czesto (zauwaz jaki ma zasieg ramion), a jak wychodzi to niezadko popelnia blad.... mozesz to zawezic nawet do ostatniego sezonu co nie zmienia faktu, ze Buffon zdecydowanie lepiej prezentuje sie w tym aspekcie gry.... a przecie nieraz Milan tracil bramke wlasnie po dosrodkowaniach, nie specjalizuje sie w zapamietywaniu kazdej bramki na + czy na -, ale np Adriano strzelil nam zwycieskiego gola po dosyc prostym dosrodkowaniu z rzutu roznego..... z ostatnich takich akcji to w meczu z Ghana mial strzal z glowki z 5-ciu metrow i tylko cudem (blad strzelca) wybronil to.....
nigdy nie powiem, ze Dida to slaby bramkarz, ale w obecnej chwili nie wytrzymuje porownania z Buffonem, a do tego jest pare lat starszy ;) wiec jesli jest okazja na taka zmiane obsady bramki to nie zastanawiam sie ani sekundy ;)

slonicek 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 21:15   

No dobra przekonaliście mnie. Ale nie mogę się z tym pogodzić bo bardzo lubię Didę. Jeżeli Buffon przejdzie do Milanu to będzie sukces, ale i tak dla mnie wycofanie się z Milanu Didy to wielka szkoda. Ciekawe ile jeszcze pociągnie w Milanie młody Kaka, który może przejdzie niedługo do jakiegoś innego klubu, ale życzę mu by został jak najdłużej.

Kry-kry 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 01:47   

Moim zdanie przydał by sie Tevez zastąpił by on sheve i grał by on na napadzie z Gilardinio
:forzamilan:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi