ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lip 21, 2006 08:51
Jaki zawodnik najbardziej przydałby sie w Milanie?
Autor Wiadomość
ostry 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 11:43   

Zwrocmy jeszcze uwage na to ze juz w ostatnim swoim sezonie w Arsenalu gral slabiej wiec moze po prostu juz to nie ten sam Viera co kilka lat temu. Niektorym wiek dokucza bardziej, innym mniej, jego dopadlo chyba dosc szybko :)

Placor 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 16:25   

Mysle, ze przydałby sie prawy obrońca, zastępca Cafu - jakis młody talent z Brazylii najlepiej. Oraz dobry, solidny bramkarz ktory stanowił by konkurencje dla Didy. Wtedy moze Dida zrozumie ze trzeba sie wziąśc za trening [najlepiej nóg :dunno: ]

Donatello 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 18:49   

Bramkarzy to zostawmy w spokoju!! Dida to wspaniały bramkarz, poprostu ma słabą końcówke, ale to się zdarza, mimo wszystko to wciąż jeden z najlepszych fachowców w tej dziedzinie, pozatym mamy Abbiatiego, a on pokazał co potrafi jak grał w Juve... jest na najlepszej drodze aby grać za Dide

Liber43 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 17, 2006 13:41   

Za Shevę proponowałbym kupić Lucę Toniego i wystawić go do ataku z Inzaghim :forzamilan:

AcMilanFan 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 17, 2006 22:16   

Świetny pomysł :/
Jak dla mnie potrzeba nam kogoś o atrybutach Shevy, czyli ze wspaniałym przyspieszeniem, sinego fizycznie i najważniejsze-SKUTECZNEGO. Ostatnie oczywiście jest w 100% domeną Toniego, ale dwa pozostałe to już inna bajka. Nie zaproponnuje nikogo na miejsce Shevy, bo on jest po prostu nie do zastąpienia... Wierze, że z nami zostanie...

Liber43 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2006 19:51   

Najważniejsza jest skuteczność, bo nawet jeśli jesteś silny fizycznie i szybki, to gdy nie strzelasz bramek twoja drużyna nie wygrywa meczów prawda?? :gol: (Toni ma ich 31)

AcMilanFan 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 13:13   

Tylko, że skutecznych napastników już mamy (Gila i Inzaghi), ale kto będzie na nich "pracował" w napadzie jak braknie Shevy?? Jak dla mnie wydaje się oczywiste, że ściąganie kolejnego "dopełniacza formalności" jest bez sensu...

Liber43 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 19:16   

Ewentualnie można sprzedać Gilardino(0 bramek w lidze mistrzów)i sprowadzić Davida Trezegueta :piwo:

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 20:10   

0 bramek w lidze mistrzow i 17 w lidze. Wynik calkiem niezly jak na debiutanta. Co prawda to 0 wyglada nie najlepiej, ale zeby od razu myslec o sprzedazy jednego z naskuteczniejszych zawodnikow? Doprawdy rewelacyjny pomysl.

Wierze, ze przyszlosc nalezy wlasnie do Gilardino.

Liber43 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 20:48   

Trezeguet ma 19 i kilka w LM :gol:

rinho 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 21:00   

Nie rozumiem trochę tego :) Większość narzeka, że mamy za stary skład, że bez przyszłości itp. itd., a kiedy trafia się nam młody i utalentowany zawodnik (co prawda na ataku, a nie w obronie, ale zawsze jest :) ), to ludzie chcągo sprzedać, bo pierwszy(!) sezon mu nie wyszedł, i to tylko w LM!. Może to dlatego, że nie jest tak slawny jak Trezeguet, albo Sheva?

Podobnie z Kaladze. Ludzie marudzą nad wiekiem obrony, a wg niektórych pierwszy do wyrzucenia jest najmłodszy z nich Kakha, mający za sobą bardzo dobry sezon.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 21:29   

Liber43 napisał/a:
Ewentualnie można sprzedać Gilardino(0 bramek w lidze mistrzów)i sprowadzić Davida Trezegueta :piwo:

Na trzeźwo ciężko coś takiego wymyśleć. Łapy precz od Gilardino. :-)
Czy ktoś widział jak gra Klaas Jan Huntelaar? Nie mówię, że chcę go w Milanie, ale pytam z ciekowości.

Placor 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 21:59   

Paweł : 33 bramki w 30 meczach mowia same za siebie

marz 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 20, 2006 00:51   

Uderzmy sie w glowe...potrzebujemy zamiast SHEVY uniwersalnego napadziora..... mi sie wydaje ze moze byc to tylko Henry... ale poki co licze ze nasz as pojdzie w slady kolegi z Arsenalu i rowniez przedluzy kontrakt :)

pozdro all

zbychoski
Milanista

Wysłany: Sob Maj 20, 2006 11:37   

ciekawy jestem tegorocznego mercato-jak na razie 1.ruch dla mnie zupelnie niezrozumialy-po nam 34-letni Favalli?? :dunno: nie jest to chyba element odmladzania zespolu...co prawego obrońcy-uważam ze ciekawym nabytkiem móglby byc Daniel Alves-zawodnik naprwade młody i wiele juz potrafiacy zarowno w ofensywie,jak i w grze obronnej.do tego Gallas i o obrone mozna byc juz spokojnym:) :ok:
w pozostałych formacjach nie potrzeba, moim zdaniem, zbyt wielu zmian[ewentualna kwestia zastapienia Shevy-to juz inny problem...miejmy nadzieje ze nie bedzie potrzeby go rozwiązywac..] :forzamilan:

Shien 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 17:45   

Do tego Gallasa nie jestem zbytnio przekonany- jeśli ma grać na skrzydle, dobra, byleby tylko było to skrzydło prawe; zaś jak na środek ma słabe warunki fizyczne.
Ktoś niedawno wspomniał o Romario. Skoro mamy cudownego, genialnego taktycznie i zaprzyjaźnionego z Sandro Nestą Peppe Favalliego, to może Silvo/Łysy [nie wiem kto w tej chwili decyduje o transferach...bo na pewno nie Carletto] skusi się na mającego wielki talent, sławnego i bramkostrzelnego Romario. To byłby strzał w 11, albo nawet 13. :rotfl:
Jeszcze jedno: kto to jest dokładnie Daniel Alves? Czyżby kolejny Del Horno?

Rossoner0 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 17:50   

Shien napisał/a:
Daniel Alves

Brazylijski boczny obrońca FC Sevilla (zwycięzca Pucharu UEFA). Ma chyba 24 lata i interesuje się nim Liverpool. Co do Romario to by się nam bardzo przydał :D Ma dopiero 40 lat :D

Porek 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 17:54   

Shien napisał/a:
Do tego Gallasa nie jestem zbytnio przekonany- jeśli ma grać na skrzydle, dobra, byleby tylko było to skrzydło prawe; zaś jak na środek ma słabe warunki fizyczne.

Jesli Gallas ma slabe warunki fizyczne to nie wiem kogo Ty uwazasz za silnego... Przeciez Gallas jest takim turem ze ja nie mam pytan, ciezki do przepchniecia, wybiegany nawet niezly technicznie wraz ze zwodem... Dla mnie obojetne gdzie bedzie gral bo i tak sie sprawdzi... mam nadzieje ze przejdzie do ACM i nie da pograc Favallemu ktory jest niezwykle slabym zawodnikiem :minigun:

SlaYerQ^ 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 18:02   

Hm.. Gallas, Komapny, może Buffon - aczkolwiek nie przepadam za nim oraz atak chciałbym Adriano, ale Tevez też mógłby być.

malutki 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 18:56   

Co do obrońców, to możemy być spokojni. Prawie na pewno przyjdzie do nas Gallas, mamy Nestę, Maldiniego, Kaładze, Serginho, Cafu, jest jeszcze Simic i Billy. Odszedł Sheva, trzeba szukać jego następcy. Nie Drogba, nie Eto'o, nie Crespo, nie RvN - to są piłkarze stylem gry podobni do Shevy. Adriano, Ronaldo, Henry, Tevez, Ibrahimovic, Torres - tutaj szukałbym potencjalnych następców dla Andriya. O ile Henry jest nie do wyjęcia, o ile Ibrahimovica nie darzę sympatią, o tyle najchętniej widziałbym Adriano (Jeśli mowa o Morattim, to nie ma u niego piłkarzy nie do wyjęcia), a jeśli nie Adriano, to... Ronaldo. W Milanello mógłby zrzucić parę kilogramów, nabrać szybkości, odrodzić się. O jego klasie sportowej nikogo przekonywać nie trzeba, stary też nie jest (rocznik Shevy). Co do Teveza to trzymam dystans, gdyż widziałem go tylko w kompilacjach, a Torres? Sam nie wiem...
Ostatnio zmieniony przez malutki Sob Maj 27, 2006 23:45, w całości zmieniany 1 raz  

Rossoner0 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 19:05   

Maldini,Serginho,Favalli,Cafu i przede wszystkim Costacurta już są bardzo zaawansowani wiekowo i czas już wprowadzać do klubu ich potencjalnych następców, dlatego uważam, że powinniśmy kupić przynajmniej 2 młodych obrońców, aby zgrali się z drużyną. Mogliby się rozwijać pod okiem Maldiniego czy Costacurty, którzy służyliby im swoim doświadczeniem.

SlaYerQ^ 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 21:47   

Malutki napisał/a:
Ronaldo. W Milanello mógłby zrzucić parę kilogramów, nabrać szybkości, odrodzić się. O jego klasie sportowej nikogo przekonywać nie trzeba, stary też nie jest (rocznik Shevy)

Nie żebym się czepiał, ale z tego co wiem, to zawsze miał warunek, że jak schudnie to będzie mógł grać w podstawowym składzie. Jak było każdy wie - zawsze prawie grał, a grubiutki jest do dzisiaj, więc nie sądzę żeby po ewentualnym przejściu do Milanu miałby zrzucić kilogramy :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 22:23   

Tylko nie Mr Hamburger :/ To ja już wolę Teveza :|
Może zaczniemy sprowadzać zawodników poniżej 28 roku życia, huh?
Dobrze, że odchodzą Stam i Rui Costa, ale następnych Favallich nam nie potrzeba.
Ja jestem za rewolucją starość->młodość (przynajmniej częściową).

Pippo 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 27, 2006 22:42   

Malutki napisał/a:
Ronaldo. W Milanello mógłby zrzucić parę kilogramów, nabrać szybkości, odrodzić się. O jego klasie sportowej nikogo przekonywać nie trzeba, stary też nie jest

Mnie musiałbyć przekonać o jego klasie sportowej. Jak dla mnie jest on mocno przereklamowany, a najlepsze lata ma już za sobą. Gdyby był w takiej dyspozycji jak na MŚ 2002, spojrzałbym na niego nieco inaczej. Mimo wszystko jestem zagorzałym przeciwnikiem tego zawodnika, a jeszcze bardziej jego przyjścia do Milanu.

SlaYerQ^ napisał/a:
Nie żebym się czepiał, ale z tego co wiem, to zawsze miał warunek, że jak schudnie to będzie mógł grać w podstawowym składzie. Jak było każdy wie - zawsze prawie grał, a grubiutki jest do dzisiaj

Real Madryt wydał zbyt dużo pieniędzy na sprowadzenie do swoich szeregów Ronaldo (nie pamiętam dokładnie sumy odstępnego), by ten siedział na tronie rezerwowych. Więc grał, ale z jakim efektem? Bo moim zdaniem momentami bardzo marnym.

SlaYerQ^ napisał/a:
więc nie sądzę żeby po ewentualnym przejściu do Milanu miałby zrzucić kilogramy

Całkowicie zgadzam się z fragmentem Twojej wypowiedzi. ;)

Pierwsza część mojego postu była z serii "Jaki zawodnik najbardziej nie przydałby się w Milanie".

Nie off-topując już oraz przechodząc do następnej części postu, moim zdaniem nie przydałby się nam najbardziej jeden zawodnik, a kilku.
Conajmniej trzech. Po kolei: obrońca, pomocnik oraz napastnik. Szeregi naszej obrony powinien zasilić Massimo Oddo, o którego klasie sportowej nikogo nie trzeba przekonywać (pozdro malutki;)). Jest graczem, którego bardzo cenie. On kieruje defensywą Lazio, jest liderem tego zespołu. Na pozycję pomocnika moim faworytem jest Cristiano Ronaldo z Manchesteru United. Zawodnik, która zachwycą błyskotliwością, pomysłem na grę oraz bezczelnymi dryblingami.

Długo zastanawiałem się kogo Milan mógłby sprowadzić w miejsce Shevy. Samuel Eto'o? Może Henry? Może ewentualnie Cassano?

Eto'o - do niego nie jestem przekonany i podzielam opinie innych użytkowników, dotyczących jego gry. Koledzy z Barcy wypracują mu 10 sytuacji w 1 meczu, z czego on wykorzysta jedną. Jest jeszcze szybki, ale innymi umiejętnościami już nie zachwyca.

Henry - już jest przesądzone, że zostaje w Arsenalu więc nie ma o czym mówić.

Cassano - młody zawodnik, który ma przed sobą wielkie perspektywy. Problemem może być jego charakter. Jak dla mnie to jest zdecydowanie za młody, by zastąpić Sheve.

Także pojawiały się propozycję przybycia RVN. Nie potrzebujemy już drugiego sepa w drużynie. Nie podobają mi się jego gwiazdorskie zachowania. Straciłem do niego całkowity szacunek po jego sprzeczce z Cristiano Ronaldo na treningu (pisząc o tej sprzeczce, opieram się na informacjach, które przeczytałem w onecie).

Oczekuję, że działacze Milanu zrobią nam jakieś niespodzianki podczas letniego mercato.

Amator 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 11:07   

Napewno przydał by się jakiś obrońca.
Ja w Milanie cichłbym zobaczyć A.Cola, Emmanuel Eboue lub Kolo Toure.
Któryś z nich by się przydał na 100%

pzdr,

:forzamilan:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi