ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lip 21, 2006 08:51
Jaki zawodnik najbardziej przydałby sie w Milanie?
Autor Wiadomość
SCar
Milanista

Wysłany: Wto Sty 13, 2004 20:38   Jaki zawodnik najbardziej przydałby sie w Milanie?

Moim zdaniem Milan powinien jakiegos sprowadzic młodego obrońce np Alexa z Cruzerio lub tego Kompany(nie wiem jak sie pisze) z Anderlechtu. Jak Nesta czy Maldini mają kontuzje to zastęuje ich przewarznie Costacurta, który swój wiek ma. Młoda krew musi przyjsc:D!!

Mackay 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 00:08   

obronca - moze byc Alex
skrzydlowy - moze byc VDV :lol:

kompany sie nie nadaje, chyba zeby mu ktos te kiwki na obronie z glowy wybil

Cygan
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 07:30   

Wedlug mnie to przydalby sie Rafael Van Der Vaart,Hatem Trabelsi lub Maxwell.Przyda sie swieza krew w obronie,a Costacurta powinien przejsc juz na emeryture.A moze jakis nowy napastnik????Moze D.Cisse??Albo Kezman??

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 07:37   

Van Der Vaart jak najbardziej. Może jeszcze Mexes. A Cisse przechodzi do Liverpoolu.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 09:26   

mowiac kogo bysmy chcieli w ACM, to trzeba by bylo zadac kogo musimy sprzedac! bo Dida Cafu Costacurta Maldini Serginho Gattuso Pirlo SeedorFKaká Rui Costa Shevchenko (sklad z Roma) niezaminilbym na niogo bo jeszcze w tym meczu nie zagrali:np. Nesta, Kaladze, Ambrosini,
Inzaghi, wiec moze jakies uzupelnienie skladu to tak, ale napewno nie bedzie to jakis spekturalny tranfer.

nielot 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 10:41   

ja najchetniej wzmocnilbym sklad Milanu w taki sposob

obrona- Alex/Chivu
pomoc- VDV/Robben
atak- Kezman

ale to raczej mozna traktowac tylko w sferze marzen:D

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 11:26   

Cygan napisał/a:
Wedlug mnie to przydalby sie Rafael Van Der Vaart,Hatem Trabelsi lub Maxwell.Przyda sie swieza krew w obronie,a Costacurta powinien przejsc juz na emeryture.A moze jakis nowy napastnik????Moze D.Cisse??Albo Kezman??

Co ty mowisz jaka emeryture...przeciez Billy to przy naszym kapitanie jest najwieksza wizytowka naszego klubu, wiec dla mnie jesli ma tylko checi, sile i motywacje to niech gra nawet do 50 l.
A jesli chodzi o pilkarza to juz to mowilem ale powiem jeszcze raz potrzebny jest napastnik ale nie na lawke tylko ktos do pierwszego skladu
Az zal d*** sciska ze nie mamy w druzynie prawdziwej 9....
W ataku liczy sie tylko Sheva i dalej wielka przepasc, tak wiec narazie grajmy tylko jednym napastnikiem.
A kogo cenie i chce w Milanie wystarczy popatrzyc na opis...lecz to jest rzecz niemozliwa i niewykonalna...

Cygan
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 16:21   

Po co mi Costacutra w Milanie???Moze jako trener by sie spelnil ale jego czas na boisku juz dobiegl konca.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 09:12   

Cygan napisał/a:
Po co mi Costacutra w Milanie???Moze jako trener by sie spelnil ale jego czas na boisku juz dobiegl konca.

Dopóki nie kupimy kogoś lepszego, to Costacurta musi zostać. Wolę jego niż Laursena.

anggell007
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 12:52   

HMMM.... Może jakiś dobry pomocnik, ponieważ ac milan nie strzela niestety dużo goli i zazwyczaj podczas jednego meczu strzelają dwie lub jedną bramkę (a powinni rozwalać wszystkich na kwaśne jabko) :D

Cygan
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 13:00   

rossonero napisał/a:
Cygan napisał/a:

Dopóki nie kupimy kogoś lepszego, to Costacurta musi zostać. Wolę jego niż Laursena.
Zgadzam sie ze dopoki Milan nie kupi jakiegos wartosciowego obroncy tomoze grac,chociaz wole Simica.

Kendek
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 14:40   

Moim zdaniem dobrymi obrońcami którymi warto by się zainteresować są Hofland lub Bouma z PSV.Obaj są dobrzy i młodzi. :lol:

I LOVE ACM 8)

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 14:52   

A może jakiegoś poskiego gracza by sprowadzić do Milanu :wink: ( oczywiście to żart :lol: ).

Cygan
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 17:30   

To nie jest głupi pomysl!!!!Moze Mila????Albo Bukowiec???

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 17:50   

Podobny topic już był, ale niech tam... Po raz kolejny powiem (napiszę), że Rafael Van der Vaart. Co do Costacurty, skoro nie jest najgorszy na boisku to niech gra. A przede wszystkim szacunek proszę dla tego pana, ze względu na wiek, dokonania i przywiązanie do barw. A pamiętacie Vierchowoda, który przyszedł do nas z Juve mając ok. 38-40 lat?

Pippo 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 15, 2004 22:42   

Rafael Van Der Vaart RULES :) Tego zawodnika powinni kupić , choćby niewiem co . No jeszcze mogliby kiedyś kupić Alberto Gilardino i Pablo Aimara .
Ostatnio zmieniony przez Pippo Wto Sty 27, 2004 21:41, w całości zmieniany 1 raz  

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 16, 2004 16:12   

Wielu z nas chce Rafaela V.D.V. W ACM, to może wyślemy petycję w tej sprawie do klubu? :wink: :lol:

marz 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 16, 2004 16:18   

Mi bardzo podoba się gra dwóch Hiszpanów...wydaje mi się,ze tacy przebojowi gracze,mogli by wniesc cos nowego do zaspołu :)
Mowa tu Reyes-ie z Sevilli i Joaquin-ie z Betisu....to moje takie cichutkie marzenie :P

WIcior 
Juventino

Wysłany: Pią Sty 16, 2004 18:30   

Ja wiem kogo potrzebuje Milan......Dobrego piłkarza i nie ma potrzeby mówienia bo każdy wie, że zespół nie kupuje słabych piłkarzy tylko utalentowanych.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 17, 2004 00:39   

Cygan - chyba nie widziales co Costacurta wyrpawial w ligowym meczu z Romą, sam Nesta muglby się od niego uczyc, muszę przyznac ze w tym wieku, no no , zaimponowal mi Billy, w takiej dyspozycji to niech gra jak to PhoeniX napisał do 50.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 17, 2004 16:37   

Jeśli Tomasson nie wskoczy w końcu na wyższy poziom,a Inzaghi nie przestanie 'cieniować', to trzeba się rozejrzeć za napadziorem. Ale na pewno nie za Prso, jak chodziły plotki. Ale kto konkretnie, na razie nie widzę. Konkretny poziom przedstawia Raul :) więc może przyjdzie, kiedy Perez ściągnie Owena :wink:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 17, 2004 17:14   

Hehe, domyslam sie ze to byl zart, Raul a Owen to jak neibo a ziemia, tego chlopaka za szybko okrzyknięto wielką gwiazdą po mundialu w 98 roku, tylko mu to zaszkodziło, bo teraz nie prezentuje juz takiego poziomu, chyba spoczął na laurach.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 17, 2004 21:48   

No jasne, to był żart :)
Ale jesli Real kupi Henry albo Van Nistelrooya to będą grali trzema czy pozbędą się kogoś ?

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 19, 2004 12:20   

Jeśli się kogoś pozbędą to na pewno nie Raula, który jest symbolem tego klubu (wiem, wiem, pamiętam jak postąpili z Hierro) i jak tak dalej pójdzie, to będzie najskuteczniejszym napastnikiem w historii Realu.

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 19, 2004 13:59   

Moim zdaniem konieczny Milanowi jest jakis mlody obronca w miejsce Maldiniego. Bo juz sie nam capitano pomalu starzeje. A na jego syna jeszcze trzeba bedzie poczekac kilka lat. :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi