ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skazani na Milan
Autor Wiadomość
Agares 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 11, 2006 13:20   

Nazwisko : Jaruś P. :P
Czym się zajmujesz : studiuje
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : wszystkich, których nie mam możliwości zobaczyć
Pierwszy mecz AC Milan : ojejku nie pamiętam już, napewno był to rok 94 bo pamiętam finał LM i triumf nad Barsą 4:0
Pierwszy Wyjazd : mam nadzieję, iż przedemną :)
Najlepszy mecz AC Milan : było ich wiele, ale wspomnę tylko o derbach i 6:0 dla Milanku
Najgorszy mecz AC Milan : Finał LM z Liverpoolem; 1/4 LM i 4:0 z Deportivo; finał LM z Ajaxem w 95 roku.
Najpiękniejsza Bramka : rajd prawie przez całe boisko G.Weah'a
Najlepsza Atmosfera na trybunach : podczas derbów
Najśmieszniejszy moment : jak Wandzik w meczu reprezentacyjnym chciał wyrzucić piłkę ręką, a skierował ją sobie do bramki :rotfl:
Najciekawsze wydarzenie : nie mam pojęcia : :hmm:
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : D. Maradona, a z Milanu G. Weah i Z. Boban
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : w następującej kolejności: G. Gattuso, P. Maldini i Kaka
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : piłkarze którzy nie szanuja fanów i liczy się dla nic tylko kasa (patrz: większość gwiazdeczek Realu)
Najlepszy Stadion : obecnie w Monachium Alianz Arena
Najgorszy stadion : jest ich wiele z polskimi na czele.
Największe Przezycie : dopiero będzie i mam nadzieję iż będzie to związane z wizytą na stadionie Milanu i meczyku :D
Najgorsze Przeżycie : niestrzelona jedynastak przez R. Baggio w finale MŚ '94 w USA i porażka z Brazylią. Wtedy poraz pierwszy płakałem po przegranej ukochanej drużyny :cry2:
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : nie wiem, to była miłość od pierwszego wejrzenia :brew:
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : wybudował bym stadion tylko dla Milaniku :piwo:
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

AC KAMIL WAWA 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 11, 2006 18:37   

Nazwisko : "Brodi"
Czym się zajmujesz : uczę się
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : Wszystkich Ligowych :( nie mam jak oglądać .
Pierwszy mecz AC Milan : nie pamiętam ale 6 lat temu albo i 7
Pierwszy Wyjazd : nie byłem na "San Siro"
Najlepszy mecz AC Milan : Milan-Real 5:0
Najgorszy mecz AC Milan : Milan - Livorno 0:1 ;/
Najpiękniejsza Bramka : Kaka (Milan - Celta)
Najlepsza Atmosfera na trybunach : nie byłem na san siro a w tv to nie to samo
Najśmieszniejszy moment : strzał Schevy . piłka odbiła się od jednego słupka, drugiego, znów pierwszego i dobitka Inzaghiego czy Kaki
Najciekawsze wydarzenie : Afera korupcyjna( śmieszno żałosna ;/ )
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Rivaldo - nie przyniósł Milanowi szczególnie wiele ale uwielbiam tego zawodnika
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Costacurta, Kaka, SerginHO, Dida
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan :
Najlepszy Stadioan : trudno orzec, lubie dużo, San SIro, Alianz Arena, Santiago Bernabeu
Najgorszy stadion : Poloni Warszawa ... <lol2>
Największe Przezycie : Feta na starówce po zdobyciu przez Legię mistrzostwa Polski 2005/2006
Najgorsze Przeżycie : Skrzywdzenie Milanu w meczu pólfinału ligi mistrzów z barceloną, nieuznana bramka Schevy
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : Kocham Milan i Legii, ponieważ zafascynowała mnie gra Milanu któegoś poamiętnego sezonu
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : Mając pieniądze Berlusconiego kupiłbym sporo graczy defensywnych i co najmniej 1 napastnika| na dzień dzisiejszy

Patriota
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 12:38   

Nazwisko : ...
Czym się zajmujesz : ucze się
Jakiego nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : inter - Milan 0-6
Pierwszy mecz AC Milan : Milan - Real 1-0
Pierwszy Wyjazd : brak
Najlepszy mecz AC Milan : wszystkie wygrane
Najgorszy mecz AC Milan : wszystkie przegrane
Najpiękniejsza Bramka : wszystkie
Najlepsza atmosfera na trybunach : niestety nie byłem na San Siro, ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni
Najśmieszniejszy moment : widok schodzących do szatni piłkarzy interu i juve po przegranym meczu
Najciekawsze wydarzenie : musiałbym się dłużej zastanowic
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Baresi (wtedy ma urodziny co ja) :lol2:
Ulubiony Zawodnik z obecnego składu : Maldini
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : hmm..
Najlepszy Stadion : San Siro naturalnie
Najgorszy stadion : ...
Największe Przezycie : zdobycie LM w sezonie 02/03
Najgorsze Przeżycie : każda porażka
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : po to zostałem stworzony
Jedna rzecz jaką byś zrobił będąc prezydentem AC Milan : umożliwiłbym wszystkim Milanistom na świecie oglądniecie meczu Milanu na San Siro

myhalek_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 20:07   

Nazwisko : Modzelewski
Czym się zajmujesz : Nauką
Jakiego nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : Milan 4 - 0 Barcelona w Finale ligi Mistrzów x-x
Pierwszy mecz AC Milan : Milan - Zaglebie Lubin choc go nie pamietam :toast:
Pierwszy Wyjazd : :dunno: niestety brak
Najlepszy mecz AC Milan :Milan 6 - 0Inter
Najgorszy mecz AC Milan : Przegrany Finał z Liverpoolem
Najpiękniejsza Bramka : Wiele bramek było pięknych trudno wybrac moze Rui Costy z Brescią :idea2:
Najlepsza atmosfera na trybunach:Na San Siro :devil:
Najciekawsze wydarzenie : Mecz Milanu :devil:
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Van Basten :gol:
Ulubiony Zawodnik z obecnego składu : Maldini to jeden z nas prawdziwy kibic i moj idol :ok:
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan :Amoroso
Najlepszy Stadion : San Siro jak gra Milan w roli gospodarza
Najgorszy stadion : San Siro kiedy Inter to gospodarz
Największe Przezycie : Pierwszy obejrzny mecz Milanu
Najgorsze Przeżycie : Przegran a z Liverpoolem
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : Po to żyję
Jedna rzecz jaką byś zrobił będąc prezydentem AC Milan : Stworzył bym ogólnie dostepny kanał fanów Ac Milanu

:devil: :forzamilan: :devil:

KAraś 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 13:20   

Nazwisko :KAraś
Czym się zajmujesz :nauka
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz :tych których nie ogłądałem
Pierwszy mecz AC Milan :liverpool-Milan
Pierwszy Wyjazd :niestety jesze nie było
Najlepszy mecz AC Milan :Milan-Juve finał ligi mistrzów
Najgorszy mecz AC Milan : -
Najpiękniejsza Bramka : Pirlo z wolniaka
Najlepsza Atmosfera na trybunach :nie małem okazji być na meczu
Najśmieszniejszy moment :wszystkie
Najciekawsze wydarzenie :zwycięstw ligi mistrzów
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Boban
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku :Kaka
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : obserwatorzy interu
Najlepszy Stadioan : san siro
Najgorszy stadion : polskie stadiony
Największe Przezycie : przegrany final champion league
Najgorsze Przeżycie :patrz powyrzej
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo :milan to najlepszy klub na świecie
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan :

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 15:57   

KAraś napisał/a:
Pierwszy mecz AC Milan :liverpool-Milan

i...

KAraś napisał/a:
Najciekawsze wydarzenie :zwycięstw ligi mistrzów

oraz ...

KAraś napisał/a:
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Boban

i...

KAraś napisał/a:
Najlepszy mecz AC Milan :Milan-Juve finał ligi mistrzów

Podsumowjąc:
Jeżeli Twój 1 mecz to Milan - Liverpool w 2005 roku, to nie możesz pamiętać Milan-Juve, nie możesz wiedzieć jak smakuje zwycięstwo w lidze mistrzów (no chyba że w poprzednim sezonie byłeś za Barceloną) a na pewno nie wiesz, jak smakuje zwycięstwo w LM nad Juventusem.
Jeżeli masz 13 lat, to Bobana nie miałeś nawet szans oglądać! No chyba, ze jako 5-cio, 6-cio latek zapamiętałeś Bobana.
Nie mam nic przeciwko nowym forumowiczom bynajmniej. Natomiast zauważalny jest napływ kibiców przed i po meczach na wysokim szczeblu LM ;-)

pzdr,

KAraś 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 20:18   

chyba źle zrozumiałem bo pierwszy mecz który oglądałem milanu to milan - liverpool a o najlepszym meczu i najlepszym zawodniku z przeszłości pisałem ogólnie jak sam myślałem nie myślałem że to tak głupi wyjdzie :dunno:

kwoznica 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 20:20   

nie dokonca to tak glupio wyszlo ;p przeciez mogles ogladac retransmisje z finalu z 2003 roku :D ja tez wpisalem final lm z 1994, a nie ogladalem go na zywo.

saylent 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 21:18   

Nazwisko: prawie takie samo jak imię ;)
Czym się zajmujesz: studiuję (w chwili obecnej zajmuję się pisaniem pracy inżynierskiej)
Jakiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz: żałuje że nie miałem okazji ogladac meczów z przełomu lat '80 i '90, z checią też zobaczyłbym w akcji Rivere i trio Gre-No-Li ;)
Pierwszy mecz AC Milan: finał LM z 94 - Milan - Barcelona 4-0... w zasadzie to chyba pierwszy mecz który dobrze pamiętam, nie przypominam sobie, żebym wcześniej jakoś specjalnie interesował się piłką
Pierwszy Wyjazd: jeszcze przede mną (oby niedługo)
Najlepszy mecz AC Milan: finał LM z 94 i inne takie w których Milan pokazywał czym jest "Milan" :)
Najgorszy mecz AC Milan: wszystkie te, które były przegrane we 'frajerski' sposób... Liverpool, Depor, Borussia D. (półfinał P.UEFA)
Najpiękniejsza Bramka: wiele ich... wolne Pirlo, strzały z daleka Seedorfa, woleje i rajdy Kaki, rajdy Weah'a, głowki Bierhoffa, bramki z metra Inzaghiego i w końcu te wspaniałe gole Ambro w 90 minucie :)
Najlepsza Atmosfera na trybunach: tam gdzie są kibice Milanu musi być najlepsza atmosfera :)
Najśmieszniejszy moment: nie śmiej sie dziadku z czyjegos przypadku, dziadek się smiał i to samo miał ;)
Najciekawsze wydarzenie: zapewne za takie można uznać takie oto zestawienie linii obrony - Cafu, Maldini, Costacurta, Serginho :)
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości: Albertini, Weah, Leonardo, Baresi i Seba Rossi :)
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : bezsprzecznie Maldini, a oprócz niego Kaka, Pirlo i Kaladze... cenię także... Valerio Fiori'ego :)
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan: R.Oliveira, a z tych byłych to nie powinien był trafić do Milanu taki Vieri i Rivaldo
Najlepszy Stadion: no tam, San Siro ;)
Najgorszy stadion: Stadion X-lecia :D jak to Czesio mawia: "niezła buba" ;)
Największe Przezyci : finał na Old Trafford, a zwłaszcza rzuty karne... prawie palce zjadłem :)
Najgorsze Przeżycie: druga połowa w Stambule ;\ patrzyłem i nie wierzyłem, że to się dzieje naprawdę
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo: no cóż... miłość od pierwszego wejrzenia :) a że jestem wierny to już tak leci 13 roczek :) nie ma, nigdy nie było i nigdy nie będzie innego klubu w moim serduchu :) ponadto w Milanie niezwykle cenie to, że autentycznie panuje tu niezwykła rodzinna atmosfera, kazdy czuje sie ważny i doceniany i to przez długie lata
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan: zafundowałbym chłopakom wycieczkę w kosmos.. tak dla odprężenia :) no i kupiłbym jakiegos Polaka ;) no i jeszcze kazałbym Carlo wystawić siebie w jakimś mało znaczącym meczu ;)

PS. sorry za tyle emotek, ale wiecie... emocje, radość i takie tam :)

Lysy_ACAB 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 22:27   

Nazwisko : Łukaszek ;-)
Czym się zajmujesz : praca
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : każdego meczu Milanu którego nie mogłem zobaczyć
Pierwszy mecz AC Milan : Finał LM przegrany z Ajaksem
Pierwszy Wyjazd : mam nadzieję, iż przedemną :)
Najlepszy mecz AC Milan : każdy wygrany
Najgorszy mecz AC Milan : każdy przegrany (zwłaszcza Finał LM z Liverpoolem)
Najpiękniejsza Bramka : każda bramka czerwono czarnych ma swój urok ;-)
Najśmieszniejszy moment : kiedy Widzew grał u siebie w Pucharze UEFA z Parma. Trafiłem kibica Parmy i zabrawszy mu szal powiedziałem AC MILAN HOOLIGANS :D
Najciekawsze wydarzenie :
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Marco Van Basten (idol)
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Serginho i Maldini
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : wszystkie beztalencia które milan wypożycza do słbych klubików
Najlepszy Stadion : Widzewa i San Siro 8)
Najgorszy stadion : ŁKS-u :D
Największe Przezycie : Licze ze jest ono przedemna i moze kiedys zawitam na San Siro
Najgorsze Przeżycie : Finał LM z Liverpoolem
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : od urodzenia byłem w połowie byłem czerwono-czarny, a w drugiej czerwono-biało-czerwony :D
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : sprowadziłbym Fernanndo Torresa 8)

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 14:14   

Nazwisko : Czepielewska
Czym się zajmujesz : kibicowaniem AC MILAN
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : finałowego z 2003r. leżałam w szpitalu
Pierwszy mecz AC Milan : derby z Interem w zimie 2003
Pierwszy Wyjazd : ------------
Najlepszy mecz AC Milan : AC MILAN-Liverpool z 2007 i z 1/2 z Manchesterem rewanżowy
Najgorszy mecz AC Milan : finał w Stambule
Najpiękniejsza Bramka : Andrei Pirlo w meczu z Schalke04 w 2005
Najlepsza Atmosfera na trybunach : zawsze
Najśmieszniejszy moment : Mecz z Celticem w f.g. w 2007 Dida +murawa
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Dimetrio Albertini
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Andrea Pirlo
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : nie ma
Najlepszy Stadioan : SS
Najgorszy stadion : przy ul.Konwiktorskiej w Warszawie
Największe Przezycie : mecze MILAN-u
Najgorsze Przeżycie : niemoc oglądania meczów ukochanego klubu
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : to moje przeznaczenie
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : wszystko

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 13:53   

Nazwisko : zino
Czym się zajmujesz : Studia , kręgle
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : Derby ,ktore Milan wygrał 6-0
Pierwszy mecz AC Milan : jakos 96-97 rok :)
Pierwszy Wyjazd : Milan-Brescia 2001
Najlepszy mecz AC Milan : z tych ,ktore ja pamietam osobiscie to Milan-ManU 1/2 LM, Finał w Manchesterze, Milan-Deportivo 4-1 w LM
Najgorszy mecz AC Milan : Stambuł ...
Najpiękniejsza Bramka : rajd Kaki z Szachtarem Donieck
Najlepsza Atmosfera na trybunach : te podczas Derby Mediolanu
Najśmieszniejszy moment : kiedy jakiś nowy zawodnik przychodzi do klubu i mowi,ze od zawsze marzyl by tu grac :)
Najciekawsze wydarzenie : pierwsza wizyta na San Siro
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Sheva
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Kaka
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Vieri, J.Moreno
Najlepszy Stadion : SanSiro oczywiscie
Najgorszy stadion : Dziesięciolecia :)
Największe Przezycie : wizyta na SanSiro, finały LM
Najgorsze Przeżycie : druga połowa w Stambule i kazde wspomnienie o tym meczu
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : od kiedy pamietam nim byłem, chyba po czesci by zrobić na złośc mojej rodzinie ,ktora jest za Interem
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : Przyjechał na pokazowy turniej do Polski

Anathem 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 14:38   

Nazwisko : Matuszczyk
Czym się zajmujesz : pracuje
Jakiego nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : Każdego Milanu jakiego nie dane mi obejrzeć
Pierwszy mecz AC Milan : Real -Milan 1:1 z sezonu 88/89 zdaje się ;)
Pierwszy Wyjazd : Nie byłem, ale nadrobię :)
Najlepszy mecz AC Milan : Milan - Real 5:0 z sezonu 88/89 :)
Najgorszy mecz AC Milan : Deportivo - Milan 4-0, OM - Milan 1:0
Najpiękniejsza Bramka : Pippo na 1:0, na 2:0 z Liverpoolem w ostatnim finale LM ;) i Jankula w superpucharze, wszystkie bramki z Realem z sezonu 88/89 ;)
Najlepsza Atmosfera na trybunach : pewnie derby
Najśmieszniejszy moment : Wygrana z Barcą w finale LM 1994 ;)
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Marco v Basten
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Gattuso
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Ronaldinho ;)
Najlepszy Stadioan : Mam nadzieję że San Siro
Najgorszy stadion : w Piotrkowie Tryb. był taki GKS-u ;) - najgorszy, bo juz go nie ma ;(
Największe Przezycie : Każde zwycięstwo Milanu
Najgorsze Przeżycie : Każda porażka Milanu ;)
Jesteś kibicem Milanu, bo : Uwielbiałem trio Pomarańczowych!!!
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : Kupiłbym polskiego piłkarza i kazał go wystawiać choć w końcówkach ;) (kiedyś Żurawskiego) ;)

MUCHAsaiyan 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 31, 2007 22:18   

Nazwisko : tak jak moi rodzice :)

Czym się zajmujesz : kibicowanie ACM, chodzenie do LO i to co każdy normalny nastolatek czyli melażnowanie...

Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : każdego którego nie widziałem... a najbardziej tego, w którym upokorzyliśmy Inter aż 6-0 :P

Pierwszy mecz AC Milan : nie ma szans żebym powiedział jaki to był bo od małego oglądałem mecze Rosso-Nerich zanim jeszcze zacząłem im kibicować, wtedy jeszcze nie zwracałem takiej wielkiej uwagi na mecze Milanu w LM więc nie pamiętam jaki był pierwszy...

Pierwszy Wyjazd : jeszcze nie byłem ale planuje po zimie :)

Najlepszy mecz AC Milan : 1/2 finału LM z ManU z poprzedniego sezonu - ideał

Najgorszy mecz AC Milan : Stambuł i 1/4 finału z Deportivo :(

Najpiękniejsza Bramka : oj sporo ich było... do wielu mam sentyment ale jedną ubustwiam ponad wszystko, gol G. Weah'a w meczu z Veroną z sezonu 96/97 http://youtube.com/watch?v=Jo8PS4XSCyk

Najlepsza Atmosfera na trybunach : przyjacielska atmosfera meczów z Brescią... podczas meczów z interem pełny stadion i ta otoczka jest niesamowita...

Najśmieszniejszy moment : powiem inaczej nie moment a momenty, gdy łysy po przegranym meczu mówi że gralisy dobrze i kontrolowaliśmy grę...

Najciekawsze wydarzenie : coroczne mercato

Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : jest wielu wielkich i wspaniałych piłkarzy w naszej bogatej historii ale ja mam zaledwie 17 lat więc wymienię jednego z wielkich i pewnie największego czyli PAOLO MALDINIEGO... dla mnie to niekwestionowany numer 1, ale może dlatego że żyje w jego czasach... dla mnie jednak to nasz największy piłkarz... :)

Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Maldini, Rino, Pirlo, Kaka'

Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Materazzi !

Najlepszy Stadioan : San Siro

Najgorszy stadion : dziesięciolecia - wstyd narodowy...

Największe Przezycie : pierwsze nasze zwycięstwo w LM jakie widziałem w swoim życiu, czyli pokonanie w karnych Juve

Najgorsze Przeżycie : dramat w Stambule, rewanż w 1/4 finału z Deportivo, ale nic nie boli tak jak każde przegrane derby mediolanu...

Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : zawsze grałem w grę "FIFA", w fifie 2000 chciałem grać kimś mocnym ale nie Realem, ManU, Juve, Barcą, Arsenalem, Bayernem czy Liverpoolem bo te zespoły były wtedy na największym topie i najbardziej je znałem, chciałem kogoś kogo znam z tv ale jednak nie aż tak jak tamte i na kogo trafiłem ? oczywiście na ACM, a że jestem sentymentalny to od tej pory gdy widziałem Rosso-Nerich w tv sympatyzowałem z nimi, w sezonie 02/03 jeszcze w fazie grupowej zakochałem się w Milanie i od tej pory jestem kibicem ACM...

Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : wykupiłbym San Siro i wywaliłbym z niego Inter...!!! i oczywiście sprowadził jakiegoś Polaka np. Boruca

Cioty? Ciecie?
Kartka.
Admin

ACMF 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 01, 2007 14:40   

Nazwisko : Tomek G

Czym się zajmujesz : kibicowaniem moim klubom ,czasem tez pracuje heh:)

Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : Finalu Lligi Mistrzow 1995

Pierwszy mecz AC Milan : pierwszy jaki pamietam to 25:11.1992 Ac Milan - IFK Goteborg

Pierwszy Wyjazd : dopiero bedzie w przyszłym roku

Najlepszy mecz AC Milan : połfinał ligi mistrzów 2007 z Manchesterem United na San Siro

Najgorszy mecz AC Milan : Final Ligi Mistrzów 2005 z Liverpoolem

Najpiękniejsza Bramka : Marco Van Basten w 1992 w fazie grupowej LM z IFK Goteborg

Najlepsza Atmosfera na trybunach : zapewne derby

Najśmieszniejszy moment : bardziej momenty czyli niemoc strzelecka Gilardino;)

Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Marco Van Basten

Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Sheva

Najlepszy Stadion : oczywiscie San Siro

Najgorszy stadion : stadion zagłebia w lubinie <DNO>

Największe Przezycie : Final LM 2007

Najgorsze Przeżycie : Final LM 2005

Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : kocham ten klub od dziecka

Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : odmłodzilbym skład :)

MarianoItaliano 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 06, 2007 23:10   

Nazwisko :MarianoItaliano
Czym się zajmujesz :Nauka,sport
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz :Belgia-Polska 0-3 (Boniek 3x)
Pierwszy mecz AC Milan :Dawno dawno, nie sięgam pamięcią
Pierwszy Wyjazd :brak
Najlepszy mecz AC Milan :Juve-Milan (Finał CL)
Najgorszy mecz AC Milan :każde przegrane derby
Najpiękniejsza Bramka :Każda dająca zwycięstwo
Najlepsza Atmosfera na trybunach :Derbowe mają wyjątkowy urok
Najśmieszniejszy moment :Operacje plastyczne il Presidente
Najciekawsze wydarzenie :dopiero nastąpi
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości :Marco van Basten
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : P.Maldini,Nesta
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan :Ronaldo
Najlepszy Stadioan :Giuseppe Meazza San Siro
Najgorszy stadion :Delle Alpi
Największe Przezycie :Mistrzostwo Milanu w 98/99
Najgorsze Przeżycie :Milan-L'pool wiadomo kiedy
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo :Pierwszy mecz jaki w życiu widziałem był z udziałem Milanu
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : uniemożliwiłbym grę na San Siro Interowi...

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 07, 2007 18:59   

Nazwisko : Bajer
Czym się zajmujesz : biol-chemem :P
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : Polska - Brazylia MŚ 1938 :P 5:6 ;)
Pierwszy mecz AC Milan : jakis w LM 2002/03, wczesniejszych nie pamietam
Pierwszy Wyjazd : brak
Najlepszy mecz AC Milan : z tych ktore pamietam z Manchesterem w polfinale LM, 3:0 ;)
Najgorszy mecz AC Milan : Deportivo - Milan 4:0 (1/4 LM 2003/04)
Najpiękniejsza Bramka : van Basten z ostrego kąta ;)
Najlepsza Atmosfera na trybunach : Lech - Legia w tym sezonie :P
Najśmieszniejszy moment :
Najciekawsze wydarzenie : strzelenie gola przez Pippo minute po wejsciu na boisko ;)
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : van Basten
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Digao
Najlepszy Stadion : San Siro, Miejski w Poznaniu :P
Najgorszy stadion : Odry Wodzisław
Największe Przezycie : wygrana LM w 2003
Najgorsze Przeżycie : przegrana w finale LM z Liverpoolem
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : spodobala mi sie gra Milanu w LM 2002/03
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : kupil Fabregasa i wzmocnil obrone
Ostatnio zmieniony przez bajer Czw Lis 08, 2007 15:25, w całości zmieniany 1 raz  

Luthien 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 07, 2007 19:39   

Nazwisko : nie podoba mi się :P
Czym się zajmujesz : mat-inf :D
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : dużo ich :P
Pierwszy mecz AC Milan : PSV-Milan, 1/2 finału LM 2005... (pierwszy, który tak na dobrą sprawę pamiętam ;) )
Pierwszy Wyjazd : jeszcze przede mną ;)
Najlepszy mecz AC Milan : Milan - ManU :) i 1 połowa finału w Stambule... (mecz z którym wiąże się dłuuuga historia...)
Najgorszy mecz AC Milan : szybko zapominam o porażkach ;) ale 2 połowę finału w Stambule pamiętam do dziś :/
Najpiękniejsza Bramka :
Najlepsza Atmosfera na trybunach : zapewne na SS :P niestety brak jakichkolwiek doświadczeń :(
Najśmieszniejszy moment :
Najciekawsze wydarzenie : gol Paolo z finału w Stambule (prześladuje mnie ten mecz...)
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Baresi
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Rino ;)
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan :
Najlepszy Stadion : jak zwiedzę kilka to ocenię :P
Najgorszy stadion :
Największe Przezycie : mecz z ManU na SS... cud...
Najgorsze Przeżycie : i znowu Stambuł :/
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : od zawsze im kibicowałam, i większość ich krytykowała. Teraz to już miłość na całe życie :)
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : porządne transfery :P

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 18, 2007 17:24   

Nazwisko:...
Czym się zajmujesz:Własna działalność-transport ,handel
Jakiego nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz:te najważniejsze ,które chciałem widzieć, ,to chyba wszystkie widziałem
Pierwszy mecz Ac Milan:88-89 po puchar mistrzów ,dokładnie nie pamietam już
Pierwszy wyjazd:Dopiero przede mną
Najlepszy mecz Ac Milan:z Barceloną 4-0 '94r. i z MU 3-0 2007r.
Najgorszy mecz Ac Milan:Wszystkie przegrane finaly pucharu mistrzów (LM)
Najpiękniejsza bramka:te zdobywane w ostatnich minutach dające zwycięstwa
Najlepsza atmosfera na trybunach:zero doświadczeń ale myślę ,że San Siro i Stadion Śląski jeśli chodzi o Polskę
Najśmieszniejszy moment:upadki Gili i Didy w Glasgow ,obydwa "pół godziny" po czasie
Najciekawsze wydarzenie:kiedy wreszcie nasi zaczną odmładzać skład
Ulubiony zawodnik z przeszłości:Van Basten
Ulubiony zawodnik z obecnego składu:Maldini za wierność barwom
Ktoś kto powinien nie być w Ac Milan:osoby psujące atmosferę w klubie ,chcące źle dla klubu
Najlepszy stadion:San Siro bo Milan na nim gra
Najgorszy stadion:dziesięciolecia w W-wie ale za to jaki bazar :wink:
Największe przeżycie:wygrane finały LM ,scudetta,kupno wielkich gwiazd do drużyny
Najgorsze przeżycie:Stambuł, w przerwie tego meczu czułem już jak to jest wygrać LM
Jesteś kibicem Ac Milan bo:bo zacząłem kibicować jak miałem 7 lat ,a że uważam się za prawdziwego kibica więc kibicuję i będę kibicować Milanowi zawsze
Jedna rzecz którą bym zrobił będąc prezydentem Milanu:transfery ,odmłodzenie składu,zastanowienie się nad nowym trenerem?
Ostatnio zmieniony przez STARY TIROWIEC Nie Gru 23, 2007 12:06, w całości zmieniany 1 raz  

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 28, 2007 20:14   

Czym się zajmujesz : studiuję, na pierwszym roku WPiA.

Jakiego nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : Meczu tego nie mogłem oglądać z oczywistych względów - miałem wtedy rok. Chodzi mi o półfinał Ligi Mistrzów z 1989 roku, kiedy Milan odniósł druzgoczące zwycięstwo nad faworytem spotkania i całego turnieju - Realem (5:0). Zdobyłem ten mecz z jakichś archiwów piłkarskich w Internecie, za każdym razem kiedy go oglądam, po raz enty uświadamiam sobie, dlaczego to własnie Milan cenię najbardziej.

Pierwszy mecz AC Milan : To był rok 1994, jako 6 letni dzieciak oglądałem mecz z kolegami. To było spotkanie Milanu z Barcą, bodajże finał LM; pamiętam że wszyscy wtedy kibicowali Katalończykom (wiadomo, wielkie gwiazdy - Romario ,etc), ja na przekór postanowiłem być za (teoretycznie - stwierdziłem to po słowach komentatora; Milanu wtedy jeszcze zbytno dobrze nie znałem) słabszą drużyną. Rossoneri przejechali się po Barcy wynikiem 4:0. Od tego momentu zaczęło coś iskrzyć, chociaż czas wielkiej fascynacji Milanem przeżyłem dopiero za czasów George'a Weah'a.

Pierwszy wyjazd : Mam nadzieję, że wkrótce, o ile finanse pozwolą ;) .

Najlepszy mecz AC Milan : W/w mecz z 89 roku, poza tym niedawne, pamiętne spotkanie, w którym Milan w pięknym stylu ograł ManU. Poza tym bardzo utkwiły mi w pamięci derby (sezon 2001, albo 2002...), kiedy Milan pokonał wysoko Inter (sześć do zera).

Najgorszy mecz AC Milan : Nie będę oryginalny - zdecydowanie przegrany w karnych finał LM z Liverpoolem w 2005 roku.

Najpiękniejsza bramka : Może nie tyle, co najpiękniejsza, a na pewno rekordowe i godne uwagi - hat-trick Szewy strzelony w przeciągu 7 minut.

Najlepsza atmosfera na trybunach : wydaje mi się, że na meczach Milanu w Mediolanie, niezależnie od meczu, na trybunach panuje magiczna atmosfera. Nasi tifosi są świetni w tym co robią.

Najśmieszniejszy moment : Moment, a raczej momenty. Gennaro Gattuso, kłócący się z sędzią, zawodnikami przeciwnej drużyny, całujący i 'instruujący' Ancelottiego - momenty zabawne;
momenty wywołujące uśmiech, radość - Gattuso cieszący się, płaczący i wznoszący puchar.

Najciekawsze wydarzenie : Zaczerpnięte z historii zespołów z Mediolanu, dotyczące... Interu - otóż IM kiedyś funkcjonował pod inną nazwą, a konkretnie nosił nazwę Ambrosiana ;) .

Ulubiony zawodnik z przeszłości : George Weah

Ulubiony zawodnik z obecnego składu : Paolo Maldini, Gennaro Gattuso

Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Jeżeli pojmować AC Milan jako drużynę, trenerów, cały zarząd i kibiców - odpowiedź jest prosta - pseudokibice, którzy z pięknego widowiska jakim jest piłka nożna, tworzą pretekst do wywołania zamieszek, burd, przez które cierpi klub. Ich zdecydowanie w Milanie być nie powinno.

Najlepszy stadion : Oczywiście San Siro ;) . I nie tylko ze względu na to, że to stadion Milanu; to na serio piękny i monumentalny obiekt.

Najgorszy stadion : W sumie nad tym się nie zastanawiałem.

Największe przezycie : Mam nadzieję, że jeszcze jest przede mną, myślę, że będzie to wyjazd do Mediolanu na mecz Milanu.

Najgorsze przeżycie : Odejście Shevchenki z Milanu. Zawsze jednak będę go cenił za to, co wniósł do gry naszego zespołu.

Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : Ten klub mnie fascynuje. Jest jednym z tych teamów, który pokazuje, że nawet dziś, piłka nożna to nie tylko pieniądze i 'osobistości' na boisku - daje do zrozumienia, że aby wygrywać nie trzeba mieć zespołu złożonego z 11 gwiazdorów, którzy są nastawieni na indywidualne czarowanie (często nie przynoszące efektów), a z ludzi, którzy potrafią ze sobą grać. Poza tym - wbrew powszechnym opiniom - Milan gra bardzo ładną piłkę, ma świetnych zawodników no i... sentyment ;) .

Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : Postawiłbym na szkółkę i wychowanków.

spidi 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 18:48   

Nazwisko : Spidi
Czym się zajmujesz : pracjue
Jakiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : chyba wszystkich
Pierwszy mecz AC Milan : nie pamiętam ale myślę ze jak byłem dzieckiem !!!
Pierwszy Wyjazd : 04.12.2006 Milan - Celtic
Najlepszy mecz AC Milan : jest ich trochę może tylko parę wybiorę :

1. Półfinał 1989 LM Real – Milan 0-5 Real był uznawany za wielkiego faworyta i nikt nie liczył na Włochów jednak Milan przejechał ich ja walec już po pierwszej połowie! Potem zwyciężył Bukareszt i sięgnął po puchar.

2. Finał LM 1994 Ac Milan - FC Barcelona 4-0 dla mnie chyba jeden z najlepszych meczy w historii Milanu. Dla mnie naprawdę ważny z uwagi na 2 bramki Daniele Massaro gdyż uważam go do dzisiaj za jednego z najlepszych w całej erze Milanu.

3. 11.05.2001 Inter – Milan 0-6 data chyba która powinien pamiętać każdy milanista. Nic nie będę pisał o tym spotkaniu po prostu Grande Grande Milan

4. Milan – Inter 3-4 29.10.2006 Spotkanie po którym myślałem ze Inter nas pogrąży za 2001 rok jednak rossoneri pokazali światowa klasę czyniąc z tego meczu jedno z najlepszych i najciekawszych w historii. I ta bramka Kaki na 3-4 magia

5. Milan – Manchester 3-0 popis gry i nic więcej. Manchester z wielkim lalusiem Cristino R na kolanach!!! Rossoneri pokazali ze znów ich klub jest Wielki

6.Finał LM 2007 Milan – Liverpool 2-1 Cudownie było odegrać się za finał z 2005 roku.

Najgorszy mecz AC Milan : Te z wcześniejszych czasów to najbardziej przykre porażki z Rosenborgiem jak i Galatasaray ciężkie czasy!!! Na pewno tez mecz z Liverpoolem :cry2: jak dziecko i do teraz nie mogę uwierzyć ze nie mamy tego LM

Najpiękniejsza Bramka :
1. Weah z Verona 96/97
2. Inzaghi na 3-2 w 91 minucie w meczu z Ajaxem szał radości
3. Inzaghi na 2-1 88min mecz z Lyonem. Chyba najlepszy komentarz jaki oglądałem. Borek i Kołton szacunek dla was. Nie pamiętam ile razy już to oglądałem ale chyba codziennie!!! I te „ gol gol gol dla Milanu cóż niesamowitego mówiłem przed chwila ze to wszystko może się zmienić Pippo Inzaghi z najbliższej odległości teraz co się dzieje na san siro………………..’’ porostu trzeba to usłyszeć!!!
4. Shevchenko gol w pucharze Włoch 02/03 Puff
5. Jankulowski na 2-1 w superpucharze z Sevilla
6. Pirlo 3-2 6.12.2005 z schalke
7. Crespo na 3-0 chyba u mnie plasuje się w pierwszej 3
8. Rui Costa na 1-0 z brescia nie pamiętam daty
To tylko klika

Najlepsza Atmosfera na trybunach : myślę ze na derbach

Najśmieszniejszy moment : gol na 3-1 Pippo Inzaghiego w meczu z bayernem.

Najciekawsze wydarzenie : Każda wygrana Milanu .

Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Daniele Massaro , Dejan Savicevic , Roberto Baggio ,
Marco Vam Basten , Ruud Gulit , Andryj Shevchenko ( ale potem mnie zranil i szanuje go tylko za to co zrobil dla Mianu) Olivier Bierhoff magiczna głowa Milanu

Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Paolo Maldini , Pippo Inzaghi , Clarence Seedorf Kakha Kaladze

Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Artur Boruc

Najlepszy Stadion : San Siro

Najgorszy stadion : chyba w Polsce. Ale to ze względu na brak funduszy

Największe Przezycie : To największe niedawno się spełniło zobaczyłem wielki Milan na San Siro
Inne to radość po golu Super Pippo na 2-1 z Liverpoolem chyba oszalałem z radości.

Najgorsze Przeżycie : I tu znowu finał z Liverpoolem. Odejście Shevy z Milanu

Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : ponoć jak się urodziłem lekarz mowi ze cos jest nie tak. Czemu??? Odowiedział : pani syn urodził się z Czerwono-czarnym sercem!!!!
Per sempre Rossoner!!!

Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan
: Pewnie bym był drugim Berlusconim.
"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
PAOLO MALDINI

szmalec 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 11, 2007 00:27   

Nazwisko : Szmalec
Czym się zajmujesz : nazwijmy to, że się uczę ;-)
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : wszyskich Serie A
Pierwszy mecz AC Milan : skleroza :hmm:
Pierwszy Wyjazd : Milan vs Celtic (7.03.2007) => tego się nie zapomina :D
Najlepszy mecz AC Milan : Finał CL z Juve, wtedy to myślałem, że jestem w niebie!
Najgorszy mecz AC Milan : Finał CL z Liverpool'em ... :wall2:
Najpiękniejsza Bramka : bramka Zidan'a w meczu z Leverkusen
Najlepsza Atmosfera na trybunach : myśle, że podczas Derbowych spotkań
Najśmieszniejszy moment : wiele ich :lol2:
Najciekawsze wydarzenie : myslę, ze przed nami :P "mercato"
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Zidan szkoda, że nie było mu dane grania w czerwono-czarnym trykocie :-?
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : El Capitano
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Vieri!!!!
Najgorszy stadion : Narodowy, którego nie mamy :roll:
Największe Przezycie : j/w 7.03 07 i reakcja Curvy po golu Kaki :forzamilan: wtedy to też myślalem, że jestem w niebie!
Najgorsze Przeżycie : zostawiam dla siebie...
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo :
Cytat:
pionka Miłości się nie wybiera :D
co tutaj sie będe rozpisywał :mrgreen:
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : kupiłbym napastnika w najbliższym mercato, no ileż można strzelac "barkiem"? :mrgreen:

penio 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 11, 2007 15:36   

Nazwisko : Przemek B.
Czym się zajmujesz : ucze się
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : każdego niewidzianego
Pierwszy mecz AC Milan : nie mam pojęcia
Pierwszy Wyjazd : przedemną. Najprawdopodobniej 4 maja :)
Najlepszy mecz AC Milan : półfinał LM z ManU, 3:0.
Najgorszy mecz AC Milan : 2 połowa finału z Liverpoolem i rewanż z Deportivo.
Najpiękniejsza Bramka : Szewy z Juve.
Najśmieszniejszy moment : gdy Gattuso energicznie poklepywał Carlo po twarzy
Najciekawsze wydarzenie : nie wiem
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Baresi
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Paolo Maldini
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : wielu. Od Rivaldo, przez Vieriego po Gallianiego
Najlepszy Stadion : San Siro
Najgorszy stadion : San Siro podczas meczów Interu.
Największe Przezycie : przedemną
Najgorsze Przeżycie : Porazka z Liverpoolem i odejście Schevhenki.
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : nie mam pojęcia. Los tak chciał :)
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : Odmłodził bym niektóre pozycje.

Msi 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 23:33   

Nazwisko : Leszek I.
Czym się zajmujesz : praca, nauka włoskiego, gra w piłkę, leniuchowanie, siedzenie przed kompem
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : wszystkich nieobejrzanych z udziałem Milanu i reprezentacji Włoch
Pierwszy mecz AC Milan : hmm ... skleroza :lol2:
Pierwszy Wyjazd : jeszcze nie było :cry2:
Najlepszy mecz AC Milan : wiele ich było
Najgorszy mecz AC Milan : ten z Deportivo 4:0 w plecy! Bardzo bolało
Najpiękniejsza Bramka : tych też było wiele ... bardzo podobają mi się bramki Pirlo z wolnych
Najlepsza Atmosfera na trybunach : na meczach Gwardii Koszalin :lol2:
Najśmieszniejszy moment : ---
Najciekawsze wydarzenie : takie wydarzenie jest przede mną
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Baresi, Gullit, Weah
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : Zdecydowanie Paolo Maldini, Andrea Pirlo, Gennaro Gattuso, Filippo Inzaghi, Kaka, Seedorf, Nesta
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : Redondo, Rivaldo
Najgorszy stadion : ---
Największe Przezycie : przede mną we Włoszech
Najgorsze Przeżycie : Przegrane mecze Milanu.
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : to tak z miłości do Maldiniego! Miłością do niego zaraził mnie ojciec! Osobiście się pewnie do tego nie przyzna :lol2:
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : Zbudowałbym nowy wspaniały stadion dla naszego wspaniałego klubu!

ted360 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 10:50   

Nazwisko : Roos;
Czym się zajmujesz : magisterski defense, tłumaczenie filmów;
Jekiego Nieoglądanego meczu najbardziej żałujesz : 6-0 z Interem;
Pierwszy mecz AC Milan : PSV-Milan, 2-1 dla rossonerich, przepiękna bramka Romario, jedyna stracona przez Milan w drodze do finału LM;
Pierwszy Wyjazd : 1/8 LM vs Celtic, wcześniej na San Siro w '94, ale nie na meczu:/ ;
Najlepszy mecz AC Milan : Milan-Barcelona;
Najgorszy mecz AC Milan : Deportivo-Milan & Borussia-Milan;
Najpiękniejsza Bramka : Sheva vs Buffon
Najlepsza Atmosfera na trybunach : San Siro, stadiony w Stambule;
Najśmieszniejszy moment : dziesiątki spartaczonych przez Pippo akcji:) ;
Najciekawsze wydarzenie : przybicie piątki Shevie po treningu Ukrainy na Śląskim;
Ulubiony Zawodnik z Przeszłości : Weah;
Ulubiony Zawodnik z obecnego składku : 1. Maldini 2. Nesta 3. Kaka;
Ktoś kto powinien nie byc w AC Milan : jesteśmy rodziną:) ;
Najgorszy stadion : Chicha 6 - Ruch Chorzów :]
Największe Przezycie : mecz na San Siro, każdy wygrany finał;
Najgorsze Przeżycie : Stambuł;
Jesteś kibicem AC Milan'u, bo : zakochałem się od pierwszego wejrzenia;
Jedna rzecz jaką byś zrobił bedac prezydentem AC Milan : zastanowiłbym się po nieudanym sezonie nad zmianą trenera....

Odpowiedz do tematu