ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najpiękniesze bramki w historii
Autor Wiadomość
Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 14:10   

Bez przesady. Jak najpiękniejszą bramką w historii można obwołać gola, do którego utraty w znacznej mierze przyczynił się bramkarz?
Najpiękniejszy gol to taki, przy którym nawet najlepszy bramkarz świata nie miałby nic do powiedzenia. Po prostu jakiś majstersztyk.

Perła
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 14:25   

Radeo napisał/a:
Bez przesady. Jak najpiękniejszą bramką w historii można obwołać gola, do którego utraty w znacznej mierze przyczynił się bramkarz?
Najpiękniejszy gol to taki, przy którym nawet najlepszy bramkarz świata nie miałby nic do powiedzenia. Po prostu jakiś majstersztyk.

AHA. Czyli sadzisz, ze gdyby Seaman ustawil sie dobrze i nie wychodzil z bramki to by tego gola nie puscil :? Ten strzal byl nie do obrony !!! Nie wiem czy wielu na swiecie tak potrafi, a jesli nie to drugi najpiekniejszyy gol to gol Van Der Vaarta strzelony na SKORPIONA w meczu z Feyenoordem Rotterdam na Amsterdam Arena jeszcze w tym sezonie. Istny majstersztyk i wyczucie sytuacji.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 14:29   

Perła napisał/a:
Czyli sadzisz, ze gdyby Seaman ustawil sie dobrze i nie wychodzil z bramki to by tego gola nie puscil Ten strzal byl nie do obrony !!!

Tak właśnie sądzę. Ten strzał był jak najbardziej do obrony. Nie tylko ja tak sądze 8) I jak najbardziej strzelony fartem, choć akurat te najładniejsze gole zawsze są farciarskie.

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 15:20   

Perła napisał/a:
AHA. Czyli sadzisz, ze gdyby Seaman ustawil sie dobrze i nie wychodzil z bramki to by tego gola nie puscil :? Ten strzal byl nie do obrony !!! Nie wiem czy wielu na swiecie tak potrafi, a jesli nie to drugi najpiekniejszyy gol to gol Van Der Vaarta strzelony na SKORPIONA w meczu z Feyenoordem Rotterdam na Amsterdam Arena jeszcze w tym sezonie. Istny majstersztyk i wyczucie sytuacji.

Trzeba zacząć od tego, że to nie był strzał tylko dośrodkowanie. A w związku z tym wielu na świecie potrafi tak.. źle dośrodkowywać :lol: :P

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 16:23   

Strzał czy dośrodkowanie to nie ważne, ważne że bramka wpadła i była efektowna. A to czy był to fart, czy bramka byla efektowna czy mało efektowna ale po ładnej akcji to juz jest wybór kazdego z osobna, kazdemu ma prawo podobac sie taki a nie inny gol i tyle.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Piecia 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 19:43   

Sciagnelem se Fajny filmik z pieknymi bramkami/akcjami . I posrod nich zobaczylem Przepiekny Strzal Seedorfa z ponad 40m , strasznie mocno , prosto w okno. Bramke Strzelil jeszcze za czasow jego gry w Realu.

W tym filmiku byla takze m.in. bramka Van Bastena w Ajaxie oraz Swietna obrona bramkarza ( niewiem jak sie nazywal- byc moze Campos) Nogami :D

Filmik ten Sciagnelem z kaazy polecam kazdemu ma ok 50 MB
niewiem jak sie nazywa ;)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 19:48   

Ten bramkarz to Higuita. Kolumbijczyk. Chyba już o nim ktoś wspominał na forum.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 19:58   

A filmik jezeli sie nie myle nazywa sie best soccer moments ever
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Weah
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 14:16   

Według mnie najladniejszym golem w histroi jest gol Weah ktury kiedys strzelil po przebiegnieciu calego boiska.

Klorsen 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 19:52   

Mi najbardziej podobała się bramka Roberto Carlosa 6 lat temu podczas meczu z Teneryfą; Carlos chciał wrzucić w ple karne z lewej strony ale mu zeszła p[iłka i skręciła w locie i wpadła do bramki, a bramkarz nie zdążył się cofnąć. Bramkę można ściągnąc ze strony www.kicker.pl w dziale Download/Bramki/RobertoCarlos

Złoty 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 10, 2005 02:03   

czy ma ktos linki do jakis ładnych bramek?z góry dzieki

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 15:49   

Piecia napisał/a:
Sciagnelem se Fajny filmik z pieknymi bramkami/akcjami . I posrod nich zobaczylem Przepiekny Strzal Seedorfa z ponad 40m , strasznie mocno , prosto w okno. Bramke Strzelil jeszcze za czasow jego gry w Realu

Masz namyśli zapewne bramkę z meczu Atletico Madryt- Real zakończonym wynikiem 1:1. Swego czasu Molina, który bronił wtedy w Atletico lubiał puszczać takie gole :-D Podobną bramkę strzelił mu Marek Citko i było to w tym samym sezonie.

Sajfer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 20:22   Re: van Basten

michass napisał/a:
zobaczcie tego gola z przewrotki van Bastena w meczy chyba z perugią hehe z przewrotki no poprostu kwintesencja pilki noznej:]

a co w tym trudnego strzelic z przerwotki ??:P na plazy to ja tak w siatke odbijam :P

http://www.plewinski-art....hp?page=galeria

=======================================

Wajron 
Juventino

Wysłany: Nie Mar 27, 2005 22:02   

Diego Maradona
http://www.weron.dolsat.pl/maradona.mpg
No comments ... 8)

Zlatan Ibrahimovic (Ajax - NAC Breda)
http://download.juvepoland.com/video/pilkarze/ajax_nac_zlatan.zip
... najpiękniejszy gol 2004 roku wg. Eurosportu. Ja natomiast myślę że brakuje jej jednej setnej żeby pokonać bramkę Maradonny :-)

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 27, 2005 22:37   

gol zlatana rzeczywiscie piekny,ale on tam krecil jakimis ogorasami,ktorzy kladli sie przy kazdym markowaniu strzalu.maradona krecil reprezentantami anglii :roll:

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 17:44   

Jeszcze z poprzedniego filmiku...Pele :lol: I co mają powiedzieć obrońcy?
To nie były jednak najładniejsze bramki wszechczasów. Niektóre sa nawet brzydkie. Mi najbardziej podoba się karny strzelony przez Czecha. Któz to był? Nie wiem, ale na pewno kojarzycie. Jak ta piłka skręciła... :shock:

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 17:53   

chodzi Ci o Panenke? szkoda, ze Pirlo nie strzelal tak w finale z LFC, bo wiele razy pokazal, ze potrafi..

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 18:10   

pirlo strzelil gola ala panenka w meczu z bologna w zeszlym seznie.ladnie sie wtedy pagliuca zdenerwowal na naszego uszatka :)

a pamietacie jak totti w meczu z lecce tez tak uderzyl,a bramkarz stojac sobie na srodku poczekal az pilka wpadnie do raczek ? :lol2:

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 18:22   

nie tylko wtedy, w finale superpucharu wloch z juve wkurzyl tez tak wspanialego Gigiego :D . niestety minute pozniej Treze wyrownal :/
zreszta podobnie Helder Postiga na Euro oszukal Jamesa :)

ale starczy tego offtopa :P

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Maj 31, 2005 10:17   

Bramek pada setki tysięcy.. trudno wybrac najładniejszą bo ciagle padaja jakies piekne bramki

ja wybralbym kilka, ktore zapamietalem choc pewnie o wielu zapomnialem

maradona final 86' - klasyka :)

Ronaldinho z Chelsea w tym roku, wiele jego bramek jest poprostu pieknych :)

Recoba niemal z połowy boiska w 98 czy 97 roku

Seedorf w meczu Inter - Juventus (2 piekne gole z dystansu)

Shevchenko w meczu z Polska na Ukrainie oraz z ktoras z Rzymskich druzyn na wyjezdzie...nie tak dawno...

Adriano z Udinese w tym roku, przebiegl pol boiska i mijał rywali jak tyczki

Ibrahimović w meczu z Włochami na Euro :/

Del Piero w meczu ze Szwecją na Euro 2000

Figo z Anglia na Euro 2000

Rui Costa na Euro 2004 z Anglia

Edmundo w meczu Klubowych MŚ z Manchesterem

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 13:51   

Interista napisał/a:
Shevchenko w meczu z Polska na Ukrainie oraz z ktoras z Rzymskich druzyn na wyjezdzie...nie tak dawno...

z Lazio :P
Cytat:
Seedorf w meczu Inter - Juventus (2 piekne gole z dystansu)

mowiac o Clarensie zapomniales wspomniec gola w derby na 3:2. kojarzysz go :P ?
no i o tym strzelonym w barwach realu z polowy boiska...

Dedal 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 00:49   

Moj ranking najladniejszych bramek:

1. Maradona, mecz Argentyna - Anglia, MS 86 (rajd przez pol boiska i gol)
2. Deyna, mecz Polska - Wlochy, MS 74 (silny strzal zza pola karnego w gorny rog bramki, czego efektem pekniety but :lol: )
3. Fischer, mecz Niemcy-Francja, MS 82 (strzal z woleja w kierunku dlugiego slupka bramki z ok 11-12 metrow)
4. Van Basten, mecz Holandia-ZSRR, Euro 88 (kapitalny wolej niemal z zerowego kata lobujacy Dasajewa :shock: )
5. Savicevic, mecz Milan-Barca, LM 94 (pilka kopnieta do gory z wysokosci naroznika pola karnego, tuz przy bocznej linii, lobujaca Zubizarrete)
6. Zurawski, mecz Polska-Anglia, elMS 06 (strzal z linii pola karnego w samo okienko)
7. Suker, mecz Chorwacja-Dania, Euro 96 (druga, udana proba przelobowania Schmeichela)
8. Klinsmann, mecz Niemcy-Rosja, Euro 96 (strzal w samo okienko bramki oddany w pelnym biegu, poprzez "wypchniecie pilki" z prawego podbicia)
9. Owen, mecz Anglia-Argentyna, MS 98 (miniecie trzech obroncow druzyny przeciwnej i mocny strzal tuz przy dalszym slupku bramki)
10. Zidane, mecz Real-Bayer, LM 02 (uderzenie z woleja opadajacej pilki)

Godne uwagi byly tez cudowne bramki pieta Van Der Vaarta (lekko tracil pilke "lezac w powietrzu" i upadajac tuz przy bramce) i Coridona, a takze rzuty wolne bite ostatnio przez Juninho Pernambucano, czy nieco wczesniej przez Van Hooijdonka.

rinho 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 29, 2005 20:16   

Moze to nie jest najpiekniesza bramka w historii, ale też cudowna. Druga bramka Crespo w finale z Liverpoolem. Jak on cudownie ułozył stópkę :) A we wszystkich plebiscytach, podsumowaniach sezonu itp. w ogóle sie nie pojawiła :(

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 29, 2005 20:42   

Nie moge tutaj powiedzieć która jetst najlepsza bo przecierz nie widziałem wszytkich bramek jakie padły na w histori piłki nożnej no ale widziałem piekne bramki np. Seedorfa gdy grał jeszcze w Realu, strzał troche zza połowy boiska, bomba nieziemska, piłke zobaczyłem dopiero gdy zatrzymała się w bramce! Beckhama - strzał troche zza poowy boiska, przelobował bramkarza i gol(jeszcze w ManU), i jeszcze pare widziałem na takiej stronce, nie pamiętam strzelców, wiele tych bramem było!! Ale spoko popatrzeć na takie gole :D

Filu 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 20:41   

Kiedyś ładnie strzelił F.Inzaghi między nogami Buffona!

Odpowiedz do tematu