ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najpiękniesze bramki w historii
Autor Wiadomość
Piter
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 21:42   Najpiękniesze bramki w historii

Które bramki są waszym zdaniem najlepsze ? Moje typy to:
Bramka roberto carlosa strzelona z linii końcowej boiska (przez chwilę nikt nie wiedział co sie stało :D
Bramka Seedorfa strzelona z okolic koła (to było coś)
Gole ronaldo z czasów gry w barcelonie ( kiwał zazwyczaj kilu obrońców )
gol giggsa przeciwko arsenalowi ( urządził sobie slalom pomiędzy obrońcami
bramka Maradony z MS86
to tyle w tej chwili
Ostatnio zmieniony przez Piter Śro Gru 17, 2003 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 21:49   Re: Najpiękniesze Bramki w Historii

Piter napisał/a:
Które bramki są waszym zdaniem najlepsze

Nawet nie wiedzialbym od czego zaczac!! W zyciu widzialem tysiace bramek a ty chcesz wybrac jedna?? A gdzie na przyklad w twoich typach bramka Maradony z MS86??

Piter
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 21:55   

nie jedną , ale te które najbardziej utkwiły ci w pamięci , a o maradonie zapomiałem ale swój błąd poprawiłem

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 22:00   

niezle byly:
-r.carlosa z turne po francji
-shevy z juve
-bramki m.van bastena(2 bardzo ladne mozna znalezc na stronie marcopoland'a czy jakos tak :) )

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 22:45   

Piter napisał/a:
nie jedną , ale te które najbardziej utkwiły ci w pamięci , a o maradonie zapomiałem ale swój błąd poprawiłem

Problem w tym ze ja takich mam w glowie przynajmniej setke!! A te kilka van Bastena?? A bramki HSancheza z przewrotek?? A niektore goleRIvaldo, R.Baggio, Del Piero........Tottiego!! Moznawymieniac wiekami!! To przypomina te wszystkie chlamowate kasety za kilka zloty z tytulem - 100 najpiekniejszych bramek w historii!! Nam czasem trudno wybrac najladniejsza w kolejce serieA, w miesiacu!! A napisac nawet 10-20 w historii to juz dla mnie za duzo!!

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 23:05   

Oj można by długo wymieniać. Miałem szczęście, bo widziałem wszystkie z tych, które tu wymieniliście. Ja bym dodał bramki strzelane Seamanowi, konkretnie te loby: finał PZP i mecz z Brazylią podczas WC 2002. Oczywiście Figo vs. Anglia na Euro 2000. Widziałem też kilka pięknych bramek Bergkampa. Poza tym w tym momencie nie przychodzi mi za bardzo nic ciekawego do głowy.

Lukasz_M. 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 23:24   

Dwie bramki Romana Szewczyka z czasów gry w GKS Kat. W jednym meczu strzelił dwa gole : jeden z okolic lini środkowej boiska a drugi ze swojej połowy. Obydwa z rzutów wolnych.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 23:28   

Lukasz_M. napisał/a:
Dwie bramki Romana Szewczyka z czasów gry w GKS Kat. W jednym meczu strzelił dwa gole : jeden z okolic lini środkowej boiska a drugi ze swojej połowy. Obydwa z rzutów wolnych.

:shock: :shock: :shock:
Szewczyka pamiętam. Ten to miał kopa. Ale takie gole. Szok. Chciałbym to mieć na kompie. Fajne też były rogale Pisza. Np. w meczu Stomil - Legia strzelił Sidorczukowi z rożnego, a ten sam Sidrczuk niedawno strzelił gola w 2 lidze Austrii. Tego nie widziałem, ale czytałem, że wykopnął tak piłkę, że ta odbiła się od ziemi i przelobowała bramkarza drużyny przeciwnej.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 23:39   

Tomaszewski tez tak kiedys strzelil

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 18, 2003 00:19   

figo z meczu z anglia i bramka przewrotka mustaphy hadji z meczu reprezentacji maroka chyba

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 18, 2003 07:53   

Wybór jest praktycznie niemożliwy. Mnie najbardziej utkwiły w pamięci:
Maradona w MŚ 86
Van Basten w finale ME 88
Roberto Carlos z turnieju we Francji w 97 roku
Szarmach w meczu z Włochami w MŚ74 (to zanam tylko z powtórek).

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 18, 2003 14:49   

Ja mam takie swoje ulubione.
Kolejność przypadkowa bo trudno wybrać tą naj.
Van Basten jeszcze w Ajaksie - Przewrotka z okolicy 11 metra w samo okienko(mam ją na dysku - cudo :) )
Seedorf - bramka praktycznie z połowy boiska ale nie jakis lob tylko piekielnie silny strzał pod poprzeczkę
Ronaldinho w meczu Barcy z kimś tam, ta bramka była na forum już omawiana :shock: , jak ją zobaczyłem to mało z fotela nie spadłem.
No i oczywiście nie mogło zabraknąć bramki przeczącej prawom fizyki :wink: czyli Roberto Carlos w meczu z Francją.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 18, 2003 21:22   

Mnie sie bardzo podoba ta bramka.Nie bede mowil kto ja strzelil :D

Oto link:

http://www.ukrainiansocce...o_files_37.html

krzysztof-236 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 18, 2003 21:30   

Ni się wydaje że najładniejszą bramkę strzelił Ronaldinho Anglia-Brazylia mś-2002,Lousia Figo w 1/4 finału lm Real-Manchaster,i Carlosa w meczu
z tegorocznej edycji ligi mistrzów Olimpique-Real :D

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 18, 2003 21:56   

jest ich duzo, i nie wybiore jednej

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2003 00:08   

krzysztof-236 napisał/a:
Ni się wydaje że najładniejszą bramkę strzelił Ronaldinho Anglia-Brazylia mś-2002,Lousia Figo w 1/4 finału lm Real-Manchaster,i Carlosa w meczu
z tegorocznej edycji ligi mistrzów Olimpique-Real :D

Krzysiu albo masz krótką pamięć albo młody wiek :P

A ja do tych wymienianych dodam jeszcze bramkę Albertiniego z ostatniego meczu Milan-Barcelona na San Siro. Demetrio w momencie strzału znajdował się niedaleko kółka ;)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2003 10:19   

Kiedyś super bramkę w meczu Milanu w Serie A strzelił Weah. Przebiegł z piłką z własnego pola karnego mijając po drodze kilku rywali. Niestety nie pamiętam, z kim i kiedy to było.

Slay 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 19, 2003 12:45   

rossonero napisał/a:
Kiedyś super bramkę w meczu Milanu w Serie A strzelił Weah. Przebiegł z piłką z własnego pola karnego mijając po drodze kilku rywali. Niestety nie pamiętam, z kim i kiedy to było.

To było w 1996 roku w meczu z Veroną w pierwszej kolejce Serie A.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 18:20   

orzezsek napisał/a:
figo z meczu z anglia

Najbrdziej przereklamowany gol w historii piłki nożnej. Gdy nazajutrz słyszałem i czytałem to nie wiedziałem czy śmiać czy płakać. Mimo że był rykoszet, "fachowcy" twierdzili, że Figo świetnie przymierzył. Nie wiem czym tu się zachwycać ? Szczęściem ?

Najładniejsze gole ostatnich lat to bramki:
- Carlosa w meczu z Francją w 1997 roku
- Giggsa z Arsenalem
- Savicevica przeciwko Barcelonie
- Rivaldo z przewrotki w meczu z Valencią (ta bramka była piękna i ważna, gdyż dzięki niej Brca awansowała do ligi mistrzów)
- Ronaldinho w meczach z Anglią i kimś tam ( o tym golu pisał veerapen)

kolejność przypadkowa

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 18:27   

bogiel napisał/a:
orzezsek napisał/a:
figo z meczu z anglia

Najbrdziej przereklamowany gol w historii piłki nożnej. Gdy nazajutrz słyszałem i czytałem to nie wiedziałem czy śmiać czy płakać. Mimo że był rykoszet, "fachowcy" twierdzili, że Figo świetnie przymierzył. Nie wiem czym tu się zachwycać ? Szczęściem ?

nie wiem czy figo tak mierzyl czy nie ale rykoszetu tam nie bylo tylko pilka przeszla pod nogami obroncy

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 19:54   

orzezsek napisał/a:

nie wiem czy figo tak mierzyl czy nie ale rykoszetu tam nie bylo tylko pilka przeszla pod nogami obroncy

Przecież piłka po odbiciu się od obrońcy wyraźnie zmieniła kierunek (!) i tylko przypadek chciał, aby wpadła tam gdzie wpadła.

Może inni wypowiedzą się w kwestii tego gola, bo ja go widziałem tak jak napisałem :)

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 20:24   

Wedlug mnie otarla sie o nogi Adamsa (to chyba byl on????) ale nie tyle zmienila kierunek co nabrala dziwnej rotacji i tak podkrecona wpadla do siatki! Wedlug mnie piekna i nie ma tu co gadac o farcie czy nie!! Przeciez wspominacie chocby o golu Ronaldinho z Anglia z ostatnich mistrzostw - dla mnie on nie chcial strzelac wiec bramka jeszcze bardziej fartowna. Albo inny piekny gol strzelony Seamanowi - Naybeta z polowy boiska. Koles ratowal pilke przed autem i huknal z calych sil a ta wpadla za kolnierz Davidowi.
Dla mnie w sumie nie wazne czy zamierzona bo tak czy owak piekna, a jedynie jak celowo uderzona to piekniejsza!! Ale nie wiem czy fartowne bramki musza byc od razu brzydkie??!! Czy Maradona w 86 jak ruszal to myslal ze okiwa pol druzyny Anglii i przebiegnie 50 metrow? Czy nie mial farta ze na koncu sie nie przewrocil? Niewazne bo i tak dla mnie pokazal geniusz jakiego nie widzialem nigdy pozniej!!!! :lol: :) :D

orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 21:51   

nie wiem czy to byl naybet ale na pewno nie ratowal pilki przed autem
brameczka jednkze wyszla cudna

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 22:56   

orzezsek napisał/a:
nie wiem czy to byl naybet ale na pewno nie ratowal pilki przed autem. brameczka jednkze wyszla cudna

Pytales sie go?? :wink: :lol: Wedlug mnie jednak wybijal pilke zeby nie zgarnal jej zawodnik Arsenalu i chcial jak najdalej zeby nie wyleciala na aut!!

rutheford 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 23:08   

Tino napisał/a:
orzezsek napisał/a:
nie wiem czy to byl naybet ale na pewno nie ratowal pilki przed autem. brameczka jednkze wyszla cudna

Pytales sie go?? :wink: :lol: Wedlug mnie jednak wybijal pilke zeby nie zgarnal jej zawodnik Arsenalu i chcial jak najdalej zeby nie wyleciala na aut!!

potwierdzam dla mnie tez ratowal pilke przed autem. gol byl swietny

Odpowiedz do tematu