ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serie A 2019/2020
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 14:36   

Sanchez to jest pryszcz, ale jak rzeczywiście wezmą Oscara last minute, to będzie już naprawdę konkretny kandydat do mistrza.
Całe szczęście, że derby są tak szybko, może nie zdążą tego odpowiednio zgrać i nie przegramy piątką ;)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 15:32   

To by był dziwny ruch, przecież on za kadencji Conte opuścił Inter... do nas z kolei pasowałby jak ulał, nawet pojawiały się wcześniej takie plotki.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 15:33   

W Interze następuje odbudowa taka jaką chciałem widzieć w Milanie parę lat temu... Ależ chciałbym zobaczyć żeby zagrali na nosie Icardiemu i wysłali go na cały rok na trybuny. Już widzę te płacze jego "wiernej" partnerki w gazetach/tv :)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 16:19   

Taka odbudowa mogła być nawet w tym roku, w zimowym mercato - ponoć chodzą plotki, jakoby Leonardo miał złożyć rezygnację już w styczniu, zaraz po tym, jak Gazidis miał zablokować transfery Zlatana i Fabregasa. I gdyby tak się nie stało, to pewnie mielibyśmy też już Evertona i/lub Olmo...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 16:46   

Cytat:
Już widzę te płacze jego "wiernej" partnerki

Coś implikujesz i ten cudzysłów oznacza, że wiesz coś czego inni nie wiedzą?

Qba69 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 17:28   

Wiem to co wiedzą inni. Nawet w swojej książce Icardi pisze że spotykała się z nim nadal będąc żoną Lopeza. A dla mnie kobieta lekkich obyczajów zawsze zostanie kobietą lekkich obyczajów.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 17:39   

Ehhh... nawet tego nie skomentuję, bo mi ręce opadły.
Wszystko co chciałem napisać już napisałem tutaj- http://acmilan.pl/forum/v...r=asc&start=300 i zdania nie zmieniam.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 17:43   

Nie musisz. Nikt Cię o to nie prosi.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 20:47   

Juventus wytarł Napoli podłogę. Idealnie opisana rzeczywistość meczu w Turynie w 1 połowie.
De Siglio to jednak fartowny chłoptas. Szklany, łamliwy i dzięki temu Juventus zdobywa gola haha a co zrobił Higuaina przy drugim...

Napoli beznadziejne.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 21:32   

Napoli jednak nie tak słabe. :P Piękny spektakl!

Kzr 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 21:42   

Koulibaly dorypał niezły plot twist na koniec spektaklu...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 21:46   

Matko boska co tam się dzisiaj działo. Piękny mecz i Napoli żal bo zrobili coś czego się nie spodziewałem. Absolutnie wspaniały spektakl.

Koulibaly zaliczył dzisiaj przykry wieczór...

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 21:46   

Kzr, dokładnie. Za to możemy spokojnie uznać, że oto jedno z lepszych spotkań sezonu jest już za nami. 7 goli, dramaturgia, samobój w końcówce.
A Koulibaly może sobie z De Ligtem podać rękę. To nie był ich mecz.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 22:13   

Nudna Serie A...

Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2019 17:41   

Fajny meczyk. Kolejny z rzedu.

http://h0stream.club/watch/lazio-vs-roma/

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 01, 2019 21:54   

Spośród wieczornych meczów 2 kolejki postanowiłem wybrać Cagliari - Inter, chociaż Atalanta - Torino też mnie kusiło zobaczyć. Na Sardynii mecz wielce rewelacyjny nie był, kuzyni piorunującego wrażenia nie powtórzyli, ale wygrali pewnie, chociaż bez szaleństw i po karnym. W ich drużynie najbardziej wyróżniał się Sensi, a jeśli ta wszędobylska mała wsza środka pola utrzyma dyspozycję, to nie tylko oni będą mieć pociechę z niego, ale i błękitno koszulkowa kadra narodowa. A gospodarze stworzyli fajniejszą ekipę, niż mieli w poprzednim sezonie i będę na pewno brał ich mocno pod uwagę, gdy będę szukał sobie spotkania poza Milanem. Pelegrinii potwierdza łatkę wielkiego talentu z boku obrony, ich pomoc mam za bardzo mocną, jak na klub środka tabeli (sam Ninja w gazie potrafi być decydujący), ofensywę rozkręca im lubiany przeze mnie Joao Pedro (bez możliwości na bycie gwiazdą, ale zawsze coś ciekawego pokaże), no i całkiem uznany atak.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 01, 2019 22:34   

Aj ten Sensi... Bardzo by się przydał w Milanie. Inter znów z kompletem punktów, choć już tak wspaniale jak z Lecce nie grali. Torino ma świetny start, a Atalanta i Roma gubią punkty. Parma strzela Udinese trzy bramki. W tej lidze wszystko się może zdarzyć. Oby Milan ciułał punkty ze średniakami i słabeuszami, nawet przy beznadziejnym stylu, a LM wcale nie musi być tylko marzeniem.

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 02, 2019 07:01   

Przyznam, że nie byłem zwolennikiem transferu Sensiego do nas, ale po tym co widzę teraz to naprawdę żałuję. Co gość robi robotę, nie mam pytań. Wczoraj praktycznie on im wygrał mecz w drugiej połowie, bo reszta nic ciekawego nie pokazała.
carlos napisał/a:
A gospodarze stworzyli fajniejszą ekipę, niż mieli w poprzednim sezonie i będę na pewno brał ich mocno pod uwagę, gdy będę szukał sobie spotkania poza Milanem

Niby tak, choć 2 mecze u siebie i 0 pkt póki co ;) Mi podobał się wczoraj Nandez.
Paolo#3 napisał/a:
Parma strzela Udinese trzy bramki.

Mimo wszystko słaba Parma, Udinese, które bez problemu nas ograło :D

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 02, 2019 08:59   

zino napisał/a:
Mimo wszystko słaba Parma, Udinese, które bez problemu nas ograło
To źle świadczy o Milanie ;) Inter też nic wielkiego nie grał, ale miał Sensiego.

Ciekawi mnie jedno - gdyby Sensi dołączył do Milanu, to temat Bennacera w ogóle nie zostałby podjęty, czy jednak była szansa by mieć ich obu...?

Adin 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 03, 2019 14:31   

Co sądzicie o transferach poszczególnych innych zespołów Seria A.?

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 05, 2019 15:09   

Adin, tu masz odpowiedź w sprawie Juve ;-)
Ciekawa analiza.

http://www.sport.pl/pilka...oxSportImg1[/b]

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 06, 2019 08:00   

To jest bardzo ciekawa sprawa. Właśnie o to pytałem w innym temacie i Venomik odpowiedział, że odejdzie 5 - 6 piłkarzy, więc budżet ładnie się zbilansuje. Okienko się skończyło, odszedł jedynie Kean, który akurat miał (chyba) niski kontrakt. Chyba coś tam poszło nie tak.

Oczywiście teraz jeszcze będzie fajnie, bo jakość piłkarska tej kadry jest bardzo duża. Ale ciekawe, czy są świadomi, że znaleźli się na prostej drodze do poważnych problemów. Jeszcze jest czas to odkręcić.

Patrząc na sytuację z Canem, zastanawiam się jaka tam jest teraz atmosfera. Siłą Juventusu był w ostatnich latach bardzo zgrany kolektyw, teraz może z tym być dużo trudniej.

Adin 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 06, 2019 09:29   

W Juve zaczynam widzieć podobny problem co u nas kiedyś. Starzy Mistrzowie mają długie i wysokie wynagrodzenia. Ci za bardzo nie chca odchodzic, bo kto dam im podobna kasę i osiągniecia sportowe.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 06, 2019 10:28   

'Nic nie może przecież wiecznie trwać' chciało by się powiedzieć. Na lokalnym podwórku Juve to jeszcze pociągnie ze dwa lata, ale w bieżącym sezonie w Europie nie daję im szans nawet na półfinał LM. Wnikliwie przejrzałem sobie po mercato składy wszystkich liczących się we Włoszech drużyn i widzę poważne braki i zaniechania. Co ciekawe, w Interze i Napoli również się takowych dopatrzyłem, co pozwala mi stwierdzić, iż żadna z w'w ekip nie jest kompletna, zbalansowana oraz nie ma należytej głębi składu. To, oczywiście, przy założeniu walki o najwyższe cele zarówno na krajowym jak i europejskim podwórku.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 06, 2019 12:52   

Jak dla mnie, mimo wszystko Juve jest znacznie silniejsze od kogokolwiek we Włoszech i powinno być to widać jeszcze przez kilka lat. W Europie też ścisła czołówka. Bardziej się zastanawiam, czy zawrócą z tej drogi i długoterminowo się uratują przed słabszym momentem cyklu. Tzn. w jakim stopniu się uratują, bo że słabszy moment przyjdzie, to pewne.

Odpowiedz do tematu