ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sampdoria - Milan (Coppa Italia)
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 17:14   Sampdoria - Milan (Coppa Italia)

Co jest, niecała godzina do pierwszego meczu A.D. 2019 a nie ma tematu ? :)
Nie ukrywam,że jestem "głodny gry" naszych, więc czekam niecierpliwie. Jeden mecz, możliwa dogrywka i karne. Skład chyba poza Gigio optymalny z tych dostępnych. Paqueta w składzie, Forza !
Transmisja w TVP sport.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 17:53   

Sopcast ktos moze?

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 18:01   

https://sport.tvp.pl/40699741/pilka-nozna-puchar-wloch-18-finalu-sampdoria-milan

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 18:01   

Smaczki Szpakowskiego poki.co: Babayoko, Caldarra, Ramagnoli.
Reina znów elektryczny jakby miał zasilić cały Mediolan. Mecz beznadziejny do oglądania.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 18:33   

Szpakowski ignoratnt, dla niego mudżin to mudżin - Bakayoko, Zapata, co za różnica...

Co za ignoranci, pieprzą banialuki. Nawet nie chce mu się sprawdzić co się dzieje z synem (w liczbie pojedynczej!) Maldiniego.

Na razie na jałowym biegu.

EDIT: Pierwsza kartka w tym meczu - Gaston wyparował!

GoliMilan 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 18:42   

Mamy lepszych zawodników od Sampy, ale oni maja lepszego trenera i efekt widać gołym okiem, bo po pierwszej połowie nawet nie wiem jak wygląda bramkarz Sampdorii!!!

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 18:43   

Nowy Rok, stary Milan. :D Człowiek wiedział, że przecież nic nie miało prawa się zmienić, bo ludzie w klubie zostali ci sami, ale jednak się łudził, że może będzie wyglądało to lepiej.

Poziom komentarza wiadomo jaki, ale o ile w przypadku Polsatu mnie to złości, bo to jednak profesjonalna stacja z profesjonalnymi ekspertami, którzy nie powinni się mylić, to TVP jest kompletną amatorką, jeżeli chodzi o ekspertów i komentarz już od lat, więc przyjmuję to na spokojnie. ;) Szpakowski zatrzymał się w czasie na latach 70' i nie ma pojęcia o współczesnej piłce - kto ogląda programy Przeglądu Sportowego ten tym bardziej może to potwierdzić. Żewłakow nigdy ekspertem nie był i nie będzie - "Edgar Baretta" :rotfl:

Babayoko powtórzone kilka razy przez Darka zrobiło mi ten mecz, mimo totalnej żenady na boisku. :D

EDIT: Przypomniała mi się ważna kwestia. Żewłakow powiedział, że Flamenco ma zagwarantowane 25% kwoty odsprzedaży Paquety. Pierwsze słyszę. To jest legitne info?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 18:47   

Zapomniałem już przez tę przerwę, jakim smutnym widokiem potrafi być nasz atak pozycyjny.
lì a casa il cuore sentirà!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:02   

Człowiek wiedział ale się łudził...
Gra pozycyjna to straszna amatorka. Można zaznaczyć jedno ładne podanie Kessie do Higuaina. Reszta to żenada. Paqueta ma zapędy do trikowania.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:06   

Niewiele się zmieniło. Atak pozycyjny leży, Hakan wciąż bezbarwny, a w pomocy Bakayoko i Kessie. W środku pola nie ma żadnego rozegrania i teraz widzimy jak ważna jest rola registy i ile dla tego zespołu znaczy Biglia. Paqueta - widać pewność siebie, facet nie boi się przytrzymać dłużej piłki (trudno ją mu odebrać), podejrzewam, że ze swoimi cechami szybko stanie się jednym z najważniejszych elementów w drużynie. Pod koniec połowy szkoda akcji Higuaina i Castillejo. Samu dziś bardzo aktywny, mam nadzieję, że coś zdobędzie.

Mecz bez szaleństw, dla bezstronnego kibica oglądającego teraz TVP Sport - pewnie stracony czas.
Yahoo323 napisał/a:
Nawet nie chce mu się sprawdzić co się dzieje z synem (w liczbie pojedynczej!) Maldiniego.
Zwłaszcza, że ostatnio strzelił bramkę ;)

W Samp fajnie radzi sobie ten Gaston.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:06   

Cytat:
Żewłakow powiedział, że Flamenco ma zagwarantowane 25% kwoty odsprzedaży Paquety. Pierwsze słyszę. To jest legitne info?

Jakiś portal coś takiego podał. Z tym że ma to obowiązywać tylko do pewnej kwoty, takie zabezpieczenie jak byśmy go mieli opchnąć za 200 baniek jak Neymara ;)

Na razie mecz bardzo słaby. Ale powiem szczerze, jakoś tak od początku się w duchu nastawiam, że dziś odpadniemy. Nie mam ciśnienia na te rozgrywki jakoś.

Irytuje mnie Higuain. Serio, widzę że jest sfrustrowany grą drużyny, ale jak już ma piłkę, to nic z nią nie potrafi zrobić. Odbija się od przeciwników, źle podaje, źle przyjmuje. Po pierwsze powinien mieć pretensje do siebie.

I tak sobie myślę, że może nie ma sensu go kurczowo trzymać za samo nazwisko... Tylko że nie ma czasu na znalezienie kogoś na poziomie i nie ma pieniędzy. Jak by jednak była szansa sprowadzić kogoś sensownego, to na ten moment bym Gonzalo pożegnał bez żalu. Nie udowodnił na razie swojej klasy, kompletnie.

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:10   

Hakan co wyprawia to masakra. Higuain jak ma irytować jak zabiera się za rozgrywanie.

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:11   

Cytat:
Ale powiem szczerze, jakoś tak od początku się w duchu nastawiam, że dziś odpadniemy. Nie mam ciśnienia na te rozgrywki jakoś.

Spoko, odpuścimy Coppa Italia , odpuscmy (odpuściliśmy ponoć ?) ligę Europy, może Serie A też odpuscmy , skupmy się na treningach ;) przecież ostatnio co sezon zdobywaliśmy jakieś trofea więc po co nam podrzędny Puchar ;)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:11   

Paolo#3 napisał/a:
podejrzewam, że ze swoimi cechami szybko stanie się jednym z najważniejszych elementów w drużynie

Ja tu obstawiam 50/50, bo albo wyciągnie drużynę do swojego poziomu albo dostosuje się do reszty i braku pomysłów Gattuso.

Paolo#3 napisał/a:
Zwłaszcza, że ostatnio strzelił bramkę

A nawet zdobywa je w czterech kolejnych meczach. Nic tylko się cieszyć!

rafal996 napisał/a:
Jakiś portal coś takiego podał. Z tym że ma to obowiązywać tylko do pewnej kwoty, takie zabezpieczenie jak byśmy go mieli opchnąć za 200 baniek jak Neymara

Dziękuję. Sporo nas Lucas wyszedł 35 mln + 10 mln bonusów + taka klauzula. Nieźle.

EDIT: RR do zmiany. Jeszcze jeden faul i będzie czerwo.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

plakat33 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:24   

Gzikuu napisał/a:
Sporo nas Lucas wyszedł 35 mln + 10 mln bonusów + taka klauzula. Nieźle.

Gdzieś czytałem, że za to płatności są rozłożone i nie było płacone wszystko od razu. Jeśli tak jest to teraz rozumiem, że byli sfrustrowani listem od Uefa. Klauzula nie wiadomo jak wygląda więc bym się na zapas nie martwił tym zapisem.
rafal996 napisał/a:
I tak sobie myślę, że może nie ma sensu go kurczowo trzymać za samo nazwisko... Tylko że nie ma czasu na znalezienie kogoś na poziomie i nie ma pieniędzy. Jak by jednak była szansa sprowadzić kogoś sensownego, to na ten moment bym Gonzalo pożegnał bez żalu. Nie udowodnił na razie swojej klasy, kompletnie.

Mam podobne wrażenie. Dodając, że przy tej beznadziejnej grze inny napastnik by się oględnie mówiąc lepiej odnalazł.

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:30   

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, jakby Hakan (od bardzo dawna) i Kessie od dłuższego czasu byli na boisku jakby za kare, od niechcenia. Oczy bolą od patrzenia na ich grę :(

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:30   

Mieliśmy beznadziejnych napastników przed Higuaninem.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:34   

Co do Kessiego pełna zgoda, ba - on od kilku meczów wygląda tak, jakby grał za karę. Może to ten niedoleczony uraz?

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:37   

Typowy Milan Gattuso. Slabo przez 60-70 minut. Przeciwnik puchnie i zyskujemy przewagę.

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:38   

Halcanoglu :lol2:
Brawo Żewłakow.
Ps. Jest Var w pucharze Włoch ?

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:38   

W Sampie podoba się Gaston i Andersen. Fajnie obaj grają.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:41   

zino napisał/a:
Halcanoglu

Kalczanogu Darka bardziej mi się podobało. :D Ciekawe też kiedy Praet dostanie powołanie do reprezentacji... Niemiec :v

Puchar Włoch - najkrótsza droga do LM, a my gramy tak. Trochę to uwłaczające dla kibiców. Przecież nas nie uratuje już żaden transfer. Nie bójmy się tego powiedzieć - jesteśmy gorszą drużną niż jak oddawał nas Montella.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:42   

Gzikuu, do Ligi Europy

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:43   

Łops, to pardon.

Wchodzi Borini. Żarty się skończyły. Wcale też bym nie powiedział, że Sampa spuchła, bo okazje mają o wiele lepsze.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 19:45   

Paqueta pierwszy mecz i kontuzja? O matko...

Odpowiedz do tematu