ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Betis - Milan
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 11:59   

Też się spodziewam rozstania z Rino w czerwcu, kosztem jakiegoś utytułowanego trenera. Chyba, że znowu coś się zepsuje w kwestiach właścicielskich, albo UEFA nam poważnie zmieni plany.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 12:11   

Tylko jaki naprawdę dobry trener może być dostępny w czerwcu, a nie jest teraz? Bo Conte do tego czasu raczej pracę znajdzie, a z listy bardzo dobrych szkoleniowców z tych 'lepszych' drużyn nie widzę nikogo, kto do lipca miałby zostać zwolniony.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 12:16   

W czerwcu można spokojniej negocjować z innymi, którzy są zatrudnieni. Taki trener niekoniecznie musi być bez pracy.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 13:07   

Myślę, że to w założeniach ma nie być spontaniczna decyzja, że nagle dziś szukamy na gwałt. Nie podejrzewam, że jeśli taki plan w ogóle istnieje, to rozmowy zostaną podjęte gdzieś na wiosnę i tylko będziemy czekać do lata na potwierdzenie.

Chyba, że drużyna wzmocniona zimą zrobi wystarczający postęp.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 13:33   

Najgorsze, żę te kontuzje to bardziej kontuzje mechaniczne, niż mięśniowe do których można mieć ewentualnie pretensje do trenera (Caldara i Bonaventura, z czego ten pierwszy chyba zaczynał przygotowania u Allegriego, a pamiętamy, że on też potrafił dokręcić śrubę na przygotowaniach :)

po prostu pech można rzec

pytanie na ile te LE faktycznie my traktujemy, bo mam wrażenie, żę chcemy awansować i tyle najlepiej jak mniejszym nakładem sił. Mamy handicap 2 bramek na mecz z Pireusem i oby to starczyło

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 13:58   

bounty_fire, jestem w 100 % pewny, że właśnie tak jest traktowana LE i pisałem o tym od początku. Zresztą mnie samego nie ekscytują te mecze nawet w połowie tak jak najnudniejsze spotkanie Serie A. Wątpię, żeby ekscytowały też piłkarzy. Skład na Dudelange i gra z Olympiakosem mnie tylko utwierdziła w tym przekonaniu.

Przy tych wszystkich kontuzjach to aż się człowiek zastanawia, czy dobrze nam ta decyzja TAS zrobiła :D

P.S. Podobno te aresztowania fanów w Sewilli to zwykły fake news.

Venomik 
Juventino

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lis 09, 2018 14:10   

bounty_fire - czy Ty przypadkiem nie jesteś fanem uniwersum Azeroth i nie stoisz po stonie hordy? ;)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 18:59   

kamilus napisał/a:
Bo Conte do tego czasu raczej pracę znajdzie, a z listy bardzo dobrych szkoleniowców z tych 'lepszych' drużyn nie widzę nikogo, kto do lipca miałby zostać zwolniony.

Z tego co czytałem, to mogl iść do Realu, ale się nie dogadał. W trakcie sezonu możliwe, że zostaną zwolnieni Mourinho z Manchesteru Utd albo Kovac z Bayernu. Innych poważnych drużyn nie widzę. Ewentualnym następcą Kovaca będzie Heynkess, więc zostaje mu tylko Manchester United. Tylko że nie ma w ogole pewności, że Mourinho zostanie zwolniony i postawia akurat na Conte, a nie na jakiegoś Scholesa.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 19:39   

Straciliśmy Musacchio na 2 miesiące. Dla mnie para Zapata-Romagnoli ma większy sens, ale do grudnia to chyba ujrzymy Simicia.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 19:44   

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Od zderzenia głową/tułowiem chłopak ma uraz zupełnie gdzie indziej i oczywiście nie drobny, tylko taki na 2 miesiące od razu. Trudno to tłumaczyć inaczej, niż pechem.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 19:45   

Rodriquez może zagra na środku obrony, jeśli bedzie potrzeba.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 19:58   

W takiej sytuacji, to ściągnąć kogokolwiek bez kontraktu. Może być nawet Zaccardo.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 20:23   

Będzie grał Romagnoli i Zapata do bólu, awaryjnie pewnie faktycznie Rodriguez. Po przerwie zimowej powinniśmy odzyskać piłkarzy. Ja bym nie kupował na sztukę.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 10, 2018 10:11   

miszcz napisał/a:
W takiej sytuacji, to ściągnąć kogokolwiek bez kontraktu. Może być nawet Zaccardo.
Żeby tylko jego nazwisko widniało w kadrze? Bez sensu. Jak wspominał Rafał - Rodriguez może grać na środku, a w styczniu niech przyjdzie Benatia.

Chyba eksperymenty z grą trójką w obronie właśnie się zakończyły - przy takiej ilości stoperów zdolnych do gry... ;)

Co do meczu z Betisem - Bakayoko wypadł całkiem okazale, widać było progres i większą pewność siebie, ale to wciąż nie jest to czego potrzebuje Milan. Dlatego chciałbym, żeby plotki o Ramsey'u i Paredesie były prawdziwe.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 01:25   

miszcz napisał/a:

Błagam. No ale ok, pociągnijmy temat, na przykład kogo? Yepes nie ma z nikim kontraktu.

Żeby iść do przodu, potrzebujemy wzmacniać kadrę, nawet w takich sytuacjach jak ta. Nie cofać się. Każde nowe nazwisko musi być lepsze od tego, które do tej pory mieliśmy, nawet jeżeli o grubość lakieru.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 10:14   

Yahoo323 :ok:

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 17:57   

Tymczasem Betis wygrywa po 85 min na Camp Nou z niejaką Barcelona 2-4 :) to co , jednak cieszmy się z tego remisu ? :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 18:28   

Betis wygrał ostatecznie 3:4 po naprawdę dobrym i dobrze rozegranym taktycznie meczu. Pokazali taki sam futbol, jak przeciwko nam, techniczny, szybki, przemyślany, odważny. Wygląda na to, że to lepsza drużyna, niż się wydawało.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 20:24   

Albo to Barcelona równa się poziomem do Milanu. :P

Odpowiedz do tematu