Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Liga Mistrzów 2018/2019

Sensacje w Lidze Mistrzów? Polacy zdominowali Ligę Europy? Nie pozwól aby przeszło to bez echa!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Dobra kolejka włoskich drużyn.
Oby na jutro nie przeszło...
Mueller fajna czerwona złapał, wjechał w typa z Ajaxu niczym MMA , masakra...
Venomik ja oglądałem na angielskim streamie i komentatorzy byli wręcz oburzeni, że Virgil dostał za to AŻ żółtą...

Aha: wygrać dwa razy z Realem w grupie i zajmij ostatnie miejsce. Wyczyn Cska ;)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

zino pisze:Venomik ja oglądałem na angielskim streamie i komentatorzy byli wręcz oburzeni, że Virgil dostał za to AŻ żółtą...
Któraś z brytyjskich gazet swego czasu ocenila czerwoną Glika w tym zagraniu jako 'mocno kontrowersyją i raczej przesadna'.

Co Muller odwalił :o

Juve postanowiło dołączyć do frajerstwa Interu i sprezentować United szansę na pierwsze miejsce. Fakt faktem, że przez niemalże caly mecz United potrzebowali dwóch albo trzech bramek do wygrania grupy (nawet przy porażce Juve) niczym tego meczu nie tlumaczy, bo nie takie rzeczy się w pilce działy.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Nie widzial zawodnika Ajaxu, tylko skupil się na pilce. Czerwona słuszna, ale chamskie to nie było.
Awatar użytkownika
Szybki
Milanista
Milanista

Post autor: Szybki »

Gdzie szukacie streamów do sopcasta? Chcę dzisiaj na spokojnie odpalić sobie Liverpool-Bayern i nie spędzać połowy meczu na szukaniu tramsmisji która i tak po 10 minutach zacina się na amen :roll:
#10 Rui Costa per sempre!
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Awatar użytkownika
morpex
Milanista
Milanista

Post autor: morpex »

-------------------
_____,^==¬¬¬¬_/|_______
)__,--'''[ µ"`\_\****””””””””
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Bonucci i Chiellini to kwintesencja włoskiego aktorstwa na boisku. Bonucci w ogóle drugi Busquets.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ja nie rozumiem jak sędzia mógł oglądać tamtą powtórkę na zwolnieniu. Tak czy inaczej, wynik póki co sprawiedliwy.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Piękny wynik. Oby Juventus pożegnał się z Ligą Mistrzów w rewanżu. :gol: :gol:
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Juventus może to odrobić według mnie. Chociaż myśl, że Juve wydało na CR7 112 mln z kontraktem 60 mln brutto i napociło się przy sprzedaży szrotu za 100 mln, tylko po to by odpaść w 1/8... :P
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

De Sciglio zagrał dobre zawody?.
Markucjo
Juventino
Juventino

Post autor: Markucjo »

Juventus może sprzedać pół wypożyczonych za 500 milionów do ligi Czeczeńskiej i dokupić Messiego, Neymara i Salaha na dokładkę, ale z włoskim betonem na pokładzie nie wygra nic w Europie. Schyłkowy, dramatyczny Allegri ze schyłkowego Milanu. Drużyna bez stylu, bez polotu, bez jaj, bez pomysłu na grę do przodu.
Różnica w wynikach taka, że w jednym przypadku zarząd wręcz przeszkadzał, a w drugim przypadku mocno pomagał.
Koniec, tu musi przyjść ktoś nowy, bo potencjał zdecydowanie jest. Jak nie, to Ronaldo niech lepiej jedzie na emeryture do Chin ( ponoć taki transfer, za dużą kasę obiecywał Juventusowi Mendes ) bo w tym zespole tylko zepsuje swoją legendę Pana Liga Mistrzów, szkoda jego zaangażowania.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Adin pisze:De Sciglio zagrał dobre zawody?.
Wybitne wręcz. Jak Allegri może wystawiać tego kołka zamiast Cancelo, to nie wiem... Typowy włoski beton.

Nie wiem co bierze Niedzielan, ale jego "egzekucja" z przerwy (oczywiście pod warunkiem, że ktoś z Atletico dostanie czerwoną kartkę) jak dla mnie przeszła do historii - typowy piłkarski farmazon. Dorzucić do tego Hajtę, który w końcówce wzywał Dybalę do wykonania wolnego w sytuacji, gdy ten od ładnych paru minut siedział już na ławce - i mamy komplet nędzy i rozpaczy.

Hiszpanie rzeczywiście zagrali mecz jak nie oni w tym sezonie, to było stare, dobre Atletico Simeone.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Yahoo323 pisze:
Adin pisze:De Sciglio zagrał dobre zawody?.
Wybitne wręcz. Jak Allegri może wystawiać tego kołka zamiast Cancelo, to nie wiem... Typowy włoski beton.
Wiele jest do zarzucenia poprzednim dyrektorom, ale za sprzedaż tego wybitnego piłkarza za 12 mln trzeba mieć do nich dozgonną wdzięczność :D
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

No właśnie. Mimo chwalenia De Sciglio ze strony kibiców Juve, oglądając nie mogłem uciec od myśli, że ta drużyna nie ma szans w Europie, dokąd grają tam tacy piłkarze w pierwszym składzie. To jest w najlepszym wypadku solidny przeciętniak i mimo grania z lepszymi partnerami nic się nie zmienia w tej sprawie od czasów Milanu.
Markucjo pisze:Schyłkowy, dramatyczny Allegri ze schyłkowego Milanu
Miałem podobne wrażenie. Zagrali jak Milan Maxa w LM. Niby niezła kadra, niby w lidze na luzie, a w LM bez pomysłu, bez stylu, zrywami, licząc na indywidualne przebłyski.

W przeciwieństwie do kolegów cieszących się z wyniku, dla mnie to jest smutne.
MK92

Post autor: MK92 »

miszcz pisze:Ja nie rozumiem jak sędzia mógł oglądać tamtą powtórkę na zwolnieniu. Tak czy inaczej, wynik póki co sprawiedliwy.
Ano właśnie. Moim zdaniem bramka Moraty powinna być uznana. Chiellini mocno przyaktorzył.
Markucjo pisze:Schyłkowy, dramatyczny Allegri ze schyłkowego Milanu. Drużyna bez stylu, bez polotu, bez jaj, bez pomysłu na grę do przodu.
Przyznać trzeba, że Allegri był wczoraj mocno zagubiony. Być może w przerwie troszkę pobudził Starą Damę do większej aktywności w ofensywie, ale na nic to się nie przełożyło, gdyż nadal nie było czucia między zawodnikami. Wydaje mi się, że za późno wszedł Bernardeschi, który stworzył znacznie więcej zagrożenia niż Ronaldo. Juventus w defensywie grał dość przeciętnie, a zwłaszcza pomoc niespecjalnie wczoraj pomagała przed Bonuccim i Chiellinim. Co tu dużo mówić, Atletico było o klasę lepiej zorganizowaną drużyną i zwyciężyło w pełni zasłużenie.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

rafal996 pisze:No właśnie. Mimo chwalenia De Sciglio ze strony kibiców Juve, oglądając nie mogłem uciec od myśli, że ta drużyna nie ma szans w Europie, dokąd grają tam tacy piłkarze w pierwszym składzie.
Pewnie nie będę obiektywny (bo strasznie lubię Calabrię), ale mam wrażenie, że Davide jest w tej chwili lepszy niż MDS kiedykolwiek był. A przecież ma dopiero 22 lata i wciąż robi postępy (nie wiem dlaczego nie dostaje powołania od Manciniego)...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Davide jest lepszy niż większość włoskich prawych defensorów, którzy dostają powołania do kadry. Moim zdaniem najwyższy czas by to powołanie otrzymał.

MDS oprócz zwyczajnej przeciętności ma inny problem, gość jest ze szkła.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Nie powiem, żeby porażka Juventusu mnie nie ucieszyła. Tym bardziej, że przed sezonem wydawało się, że naprawdę celują w triumf w lidze mistrzów, a to by mnie naprawdę zabolało. :(

Natomiast co do Bonucciego - nie uważałem go za takiego aktora, bo po wczorajszym występie to nawet Busquets byłby dumny: https://streamable.com/zow2v
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Nie rozumiem czemu Cancelo nie był pierwszym wyborem......
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

kamilus pisze:Natomiast co do Bonucciego - nie uważałem go za takiego aktora, bo po wczorajszym występie to nawet Busquets byłby dumny: https://streamable.com/zow2v
Nie rozumiem jak można odwalić coś takiego wiedząc, że i tak jest VAR i co by się nie działo, to zostanie zweryfikowane.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

To tylko pokazuje jak pusto w głowach mają niektórzy, albo ile mają cynizmu i jak im wisi to, że robią z siebie pośmiewisko...
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

VAR został w Lidze Mistrzów wprowadzony w tym roku i to dopiero od fazy pucharowej panowie piłkarze są jeszcze nieprzyzwyczajeni i mogą nie pamiętać ;) Poza tym od wielu lat mamy powtórki, a to i tak nie przeszkadzało do robienia cyrku albo wręcz perfidnego oszukiwania ;)
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Tak zupełnie luźno to żałuję, że VAR nie może być użyty do pokazania kartki za takie chamskie i brutalne zagrania jak na Ronaldo chyba w pierwszej połowie, gdzie jak jednemu się nie udało to zaraz drugi poprawił skutecznie ( nie pamiętam czy był to Juanfran i Godin ).

Costa też ładnie chciał naciągnąć na karnego.

Var zadziałał wczoraj i aż boli, że nie było technologi w poprzednich sezonach.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

plakat33 pisze:Var zadziałał wczoraj
Jeżeli chodzi o gola Moraty, to tylko zaszkodził :)
ODPOWIEDZ