ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2020/2021
Autor Wiadomość
nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pią Wrz 18, 2020 14:08   Liga Europy 2020/2021

Beşiktaş / Rio Ave vs AC Milan / Bodø/Glimt

Mogło być łatwiej, ale skoro chcemy wygrać puchar to poprostu kolejni rywale, których trzeba ograć. Z rewanżami byłoby łatwiej, a tak.. będą emocje :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 18, 2020 16:26   

Ehhh... nie dość że turniej który naprawdę w ogóle mnie nie grzeje, to jeszcze kilka okazji na kompromitację. Mam nadzieję, że ostatni raz gramy w tych rozgrywkach ;)

chip 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 19, 2020 19:11   

no bedzie bedzie może być ciekawie bo dla takich klubów z norwegii ogranie Milanu to cały czas jest fajna sprawa aby dopisać sobie do historii klubu wyeliminowanie włoskiego kolosa. A Milan ? no cóż... nie będzie dołował w nieskonczoność, 2 czy 3 dobre ruchy na poziomie zarządzania i Milan wróci do elity. Mnie jako kibica Juve martwi, że Milan prędzej wygra swoją ósmą lige mistrzów, niż my wygramy swoją trzecią...

plakat33 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 02, 2020 10:47   

Muszę przyznać, że z niecierpliwością czekam na losowanie grup LE ze względu na Lecha. Chyba bardziej nawet niż Milanu. Jeśli będzie miał dużo szczęścia w losowaniu to nawet może wyjść z grupy :O Na jego grę w LE również nie mogę się doczekać ze względu na atrakcyjność prezentowanego futbolu.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 02, 2020 12:34   

Celtic i Sparta Praga. Szczęście naprawdę nam sprzyja...

Wolf 
Madridista

Wysłany: Pią Paź 02, 2020 12:41   

Lille na dodatek. Grupa spokojnie na pierwsze miejsce, ale nie z taką grą jak wczoraj.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 02, 2020 12:43   

Grając jak wczoraj to wyjście z jakiejkolwiek grupy byłoby problemem. :P

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 02, 2020 12:43   

Pierwsze w historii Derby Elliotta.

A tak na poważnie to awans jest obowiązkiem i to w sumie niezależnie od tego kogo byśmy trafili*.

*co nie oznacza, że będzie łatwo, wręcz przeciwnie. Terminarz jest naprężony. Trzeba się liczyć z tym, że prędzej taki Milan jak wczoraj zobaczymy znowu w LE niż w meczu ligowym.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 02, 2020 13:35   

Ze wszystkimi wylosowanymi rywalami mierzyliśmy w Lidze Mistrzów za czasów Carletto, więc pod pewnym względem faza grupowa stanie się takim sentymentalnym powrotem do pięknych czasów. Nie wydaje mi się, że będzie łatwo o awans, tym bardziej przy dużym nagromadzeniu meczów, ale jest on w naszym zasięgu. Można było gorzej trafić.

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 02, 2020 14:22   

To samo pomyślałem MK92!
Grupa bardzo fajna wg mnie.
Rywale nie są specjalnie mocni ale nie są też anonimowi czy z jakichś peryferii.

Wg mnie świetne przetarcie naszej młodej kadry przed grupą LM za rok (w której mam nadzieję będziemy).
Może Celitic wielkiej piłki nam nie pokaże, ale gra na ich stadionie to jest jakieś przeżycie (byłoby większe gdyby byli kibice oczywiście).
Mam tylko nadzieję, że Gigi nie będzie bawił się w Didę...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 03, 2020 09:40   

Soja, ano właśnie, rywale nam się trafili tacy europejscy :) Ze Spartą i Celtikiem (w sumie ze Szkotami to graliśmy od 2004 do 2013 roku aż ośmiokrotnie) mamy korzystny bilans, ale z Lille to zdecydowanie musimy wyrównać rachunki po remisie 0:0 w gościach i porażce 0:2 na San Siro w sezonie 2006/2007. Ale samo zakończenie rozgrywek już jak najbardziej może być takie samo, jak wtedy :D

No, fajnie się to wszystko ułożyło. W sumie z Arsenalem w 2018 roku mieliśmy takie nawiązanie do dawnych rywalizacji w Champions League.

Co do występu Didy w Glasgow na jesieni 2007 roku, to obok rewanżu z Lyonem na San Siro w kwietniu 2006 roku rzeczywiście zapadł mi w pamięci jako najgorszy występ Brazylijczyka w Lidze Mistrzów.

Odpowiedz do tematu