ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2018/2019
Autor Wiadomość
Kzr 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 03, 2018 08:29   Liga Europy 2018/2019

Po remisie 2-2 w Bergamo Atalanta rozniosła FK Sarajevo na wyjeździe aż 8-0. To dobrze wróży, chciałbym widzieć włoskie zespoły dobrze radzące sobie w pucharach (ale nie lepiej niż Milan oczywiście ;] )

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 06, 2018 00:42   

Ostatnie lata sa dobre dla wloskiej pilki patrzac na puchary. Ten sezon(wzmocnienia druzyn z czolowki ) moze byc najlepszym od wielu lat.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 19:15   

Atalanta dziś znów ukłuła (4:1 w Haifie). Nasz stary przyjaciel, Mario Pasalic, bramka i asysta ;-)

artur1318 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 20:59   

Cieszy też zwycięstwo Partizana ;-)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 21:17   

Brawo Mistrz Polski. Brawo Legia! Kolejna kompromitacja jak ja to lubię! :lol2:

Bubu 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 21:41   

No tak, wspaniała wiadomość, Mistrz Polski dostaje łupnia od pół amatorów. Nic tylko sie cieszyć/śmiać. Reszta naszych wspaniałych drużyn, by sobie pewnie poradziła... [']
"tu wstaw epitet obrażający autora w.w wpisu"
Dno dno dno!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 22:14   

A co nie mogę się śmiać? Tak będę a przede wszystkim dlatego, że wielce przepłaceni zawodowcy okazują się być zwykłymi amatorami. :lol2: :lol2: :lol2:
A Ty Bubu zapłacz nad polską piłką klubową. Ja nie zamierzam.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2018 07:37   

No cieszyć się nie zamierzam, że polskie drużyny dostają solidarnie eurowpierdziel. Dla mnie to raczej powód do smutku niż radości. Piłka klubowa przekłada się później na reprezentacje. No ale...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2018 07:45   

Polską piłkę, jej struktury i całą myśl szkoleniową, trzeba zaorać i zbudować od nowa. Tylko to ją uratuje. Jazda na chwilowym wystrzale z Euro 2016 nie pomaga. Nie jesteśmy nawet na poziomie Kazachstanu czy Rumunii, więc jak tu konkurować w rozgrywkach klubowych o cokolwiek.

Polskiej ligi zresztą już od bardzo dawno nie oglądam, wystarczy mi tego masochizmu przy Milanie :P

cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2018 22:35   

Popisów polskich drużyn szło się spodziewać, ale 2 wyniki mnie zaskoczyły kompletnie. 4:0 mińskiego Dynama przeciwko Zenitowi. Już w miarę równe spotkanie było czymś dziwnym, ale skuteczność zespołu z Białorusi - wow. Drugi szok to także 4:0 Trenczyna z Feyenoordem, gdzie Holendrzy zostali zmiażdżeni, zwłaszcza w pierwszej połowie.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 11, 2018 09:35   

Bubu napisał/a:
No tak, wspaniała wiadomość, Mistrz Polski dostaje łupnia od pół amatorów. Nic tylko sie cieszyć/śmiać. Reszta naszych wspaniałych drużyn, by sobie pewnie poradziła... [']
"tu wstaw epitet obrażający autora w.w wpisu"
Dno dno dno!

Powiedz jak tutaj się nie śmiać? Legia od jakiegoś czasu jest zarządzana jak cyrk, nawet trenera porządnego (będącego trenerem) nie potrafi znaleźć.

Reprezentacja Polski a polskie kluby? To Legia wypchnęła na przykład Dąbrowskiego, żeby ściągnąć parodystę z Lazio. A inne transfery? Zaciąg bałkański i emerytowana "gwiazda". Gdzie tutaj sens? Do tego prezes żali się w mediach, że inne kluby polskie wolą sprzedać zawodnika za granicę niż Legii. Lepiej ściągać szrot zagraniczny.

Nie mówiąc o tym, że Legia aktualnie stara się wypchnąć reprezentanta Polski z klubu i pomimo, że jest zdrowy to ma zakaz gry. Ten klub to od jakiegoś czasu mem.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 11, 2018 14:24   

Mnie też to śmieszy, smutne ale prawdziwe. Klub z takim budżetem, a działa jak pół amatorski. Kilka lat temu wydawało się, że to wszystko zmierza ku lepszemu, a się spektakularnie wzięło i zesrało.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 11, 2018 20:19   

Sulej napisał/a:
Powiedz jak tutaj się nie śmiać? Legia od jakiegoś czasu jest zarządzana jak cyrk, nawet trenera porządnego (będącego trenerem) nie potrafi znaleźć.
A ktoś wyżej mówił coś o zarządzaniu? Nie zauważyłem.
Sulej napisał/a:
Ten klub to od jakiegoś czasu mem.
To co powiedzieć o reszcie?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 11, 2018 22:51   

O właśnie. Skoro ligę co roku wygrywa klub z takim burdelem w zarządzaniu i szkoleniu, skoro pół sezonu dochodzi do siebie, a potem i tak jest najlepszy, to jest ostatni do wyśmiewania. Najpierw są te wszystkie drużyny, które z nimi przegrywają.

Pamiętajmy, że drużyna jest tylko tak silna, jak jej bezpośredni konkurenci wymagają. Ekstraklasa nie stawia wyższych wymagań, więc Legia nie robi postępów.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 07:56   

Bubu napisał/a:
Sulej napisał/a:
A ktoś wyżej mówił coś o zarządzaniu? Nie zauważyłem.
Sulej napisał/a:
Ten klub to od jakiegoś czasu mem.
To co powiedzieć o reszcie?

Zarządzanie nie ma wpływu na wynik sportowy?

Reszta to większe memy. Skoro mistrz to parodia to jak mam sympatyzować z resztą? Sam dostarczasz argumentów.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 08:09   

Ale dlaczego memem miałaby być Jagiellonia? Oni przynajmniej grają to, co można byłoby oczekiwać, czyli na swoją miarę. W Legii kłuje w oczy to, że w stosunku do możliwości osiągają dramatycznie słabe rezultaty. Porażka u siebie z klubem z kraju o takiej liczbie ludności i historii futbolowej to nowy wymiar porażki.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 15:39   

Sulej napisał/a:
Zarządzanie nie ma wpływu na wynik sportowy?

Reszta to większe memy. Skoro mistrz to parodia to jak mam sympatyzować z resztą? Sam dostarczasz argumentów.

Dalej nie o tym była mowa. Przewiń do początku i sprawdź. I nikt nikomu nie karze sympatyzować z nikim. Nie o tym była mowa.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 17:40   

Bubu ja się cieszę, że Legia dostała łupnia. Nie obchodzi mnie to, że to polska drużyna.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 18:52   

Ciebie akurat rozumiem, co innego jakby przegrał Bayern albo BVB, nie? :)

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 20:15   

Legia zapowiada się znowu w toboł. Liczyłem, że gdzieś w Polsce, może... Milan przyjedzie na Ligę Europy, a tu zonk.

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 20:43   

Się Zenit zdenerwował...

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 22:10   

ten trener Legii też zabawny :rotfl: Leśnodorski niech wraca

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 22:14   

Tegoroczny farfocel będzie kosztował polską piłkę w pucharach bardzo dużo. Już od tego sezonu postępuje faworyzowanie największych, a za tegoroczne punktowanie przyjdzie nam zapłacić spadkiem w rankingu i trudniejszą droga w kolejnych latach. Patrząc na to i na tegoroczne wyczyny reprezentacji, mam wrażenie, że wracamy do doskonale znanego nam dziadostwa sprzed lat. Przykre...

kamilus 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 22:18   

Szczerze to polską piłką za bardzo się nie interesuję, ale tak patrząc na budżet Legii i pozostałych klubów zacząłem się zastanawiać, czy naprawdę nie mają w Warszawie odpowiednich ludzi do mądrych transferów? Przecież tam jest taka różnica w budżecie, że przy 'tylko' porządnym zarządzaniu w 3-4 lata daliby radę zbudować polski odpowiednik Juventusu, gdzie nikt nie mógłby im zagrozić na rodzimym podwórku...

Bubu 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 22:20   

Póki co zbudowali słabszy odpowiednik... Tylko, że nawet Luksemburg weryfikuje poziom ekstraklapy...

Odpowiedz do tematu