ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komu kibicują wasi rodzice ???
Autor Wiadomość
solskjaerzyca 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Pon Lut 28, 2005 21:09   

no moja mama i moja siostra to jakby sie z choinki urwały, zapytasz je o coś zwiazanego z pilka to robia miny jakbym im mówila o kosmitach :twisted: i dlatego jestem zmuszona sama ogladać mecze

Boski Lew 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 05, 2005 12:34   

Mój ojciec zachwycał się kiedyś gra Milanu z czasów holenderskiego trio wiec i mi sie udzieliło. Kochał tez barcelone jeszcze za czasów Cruyfa. Teraz niestety została mu tylko miłość do Barcy. Jak gra Milan to na złość mi jest prawie zawsze za rywalami chyba że graja z jakąs niemiecką bądź angielską drużyną.

Szymon_W 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 05, 2005 14:21   

A mój ojciec kibicuje od 2 sezonów Chelsea rzecz jasna przy mnie nawet nie odważy się powiedzieć czegoś złego o Milanie mój brat kibicuje Barcie i zawsze gdy Barca popełnia wpadkę to się z niego śmieje a za to moja mama lubi Milan bo zawsze pierze moje czerwono-czarne koszulki a tata specjalnie gdy Milan wygrał w wakacje chyba (nie pamiętam)że Cafu gdy uderzał miał ogromne szczęście jak i Milan ale wiem że to nie jest prawda było 3-2 . :-) :-) :-)

Seba
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 21:06   O zgrozo

Mój ojciec jest okej, chociaż potrafi krytykować Milan :x a to mnie wkurza! No ale on ma lepsze spojrzenie na te sprawy, bo nie kochając Milanu nadewszystko widzi to czego ja nie potrafię dostrzec przez tę własnie miłość! Pozatym on nigdy nie potępiał Milanu i nie krytykuje go na tyle, żeby mnie rozwścieczyć!
Ale moja mama z tą jest gorzej! Ona wprost nienawidzi Milanu i zawsze są z nią sprzeczki na ten temat! Niecierpię jak leci jakiś mecz Milanu a ona siedzi i ogląda go zemną! Normalnie nie do wytrzymania jest wtedy!

chef 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 20:07   

Bardzo ciekawy temat, nie widzialem go wczesniej ;-)
Tata kibicuje Barcie i Carovii. Czesto krytykuje Milan i smieje sie z moich "cudownych chlopcow" :-D Ale bardziej dla zartow, zeby mnie zdenerwowac. Ma duzy szacunek szczegolnie do Maldiniego, w zeszlym roku zachwycal sie Kaka, a i Sheva niepogardzi ;) Oprocz tego wielka sympatia darzy Crespo, byl zawiedziony ze Galliani nie dogadal sie z Chelsea. To tata kilka lat temu (ok. 10, nie mam pojecia?) kupil mi pierwsza koszulke... z numerem 3 i Maldinim z tylu ;-) Nieraz mam wrazenie ze nie slucha mnie i go nie interesuja nowinki ze swiata pilki noznej o ktorych truje mu codziennie. :P Ale gdyby nie on to naprawde nie mialbym sie z kim w domu podzielic uwagami odnosnie pilki :]
Co do mojej mamy to ona nikomu nie kibicuje. No moze troche Milanowi ze wzgledu na mnie. Choc czesto sie pyta czy Milan to jest Milan czy Milano :D

mbuszmen 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 09:07   

Mój tata nikomu nie kibicuje, ale od zawsze był antyMilan, koniecznie chce mi zobić na złość.

Nefertete 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 17:13   

Nie którzy to szczęściarze... Moja siorka i ojciec kibicują Juve... Mam w domu horror na tle piłki nożnej :shock: .. Na szczęście mój pies Kokos jest za Milanem ;-) .
So don't let me have any rights
Oh... I've had it up to here!

Boro 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 14:00   

Mój tata kibicuje Milanowi jest ze mną bo moje rodzeństwo dwóch braci są za Juventusem, a mam nie lubi sportu więc nikomu nie kibicuje.

milan78 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 18:13   

U mnie sytuacja wyglada następujaco:

ja - fanatyk Milanu :D :D :twisted: :twisted:
brat - kibic od swieta przewaznie Juventusu (zwlaszcza gdy gra z Milanem :x :x )
Mama natomiast nie kibicuje nikomu chociaz zawsze przezywa porazki Milanu wraz ze mna i widze ze sie smuci jak jest cos nie tak :cry: :cry:
Ojciec to tez kibic od swieta - nie kibicuje zadnej druzynie klubowej - za to uwielbia ogladac mecze reprezentacji Holandii i Brazylii (o Wlochach nic nie mowi :-| :-| )

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 20:59   

Moja mama kibicuje oczywiście Milanowi :D : ogląda każdy mecz, jaki tylko jest w telewizji (choć czasem zdarza jej się zasnąć w trakcie :? ), zna bardzo dobrze wszystkich piłkarzy - a jej ulubieni to Maldini, Gattuso i Sheva. Nie docenia jedynie filmików o Milanie, które jej puszczam, bo mówi, że i tak nic nie rozumie :lol: . Jej ulubionym trenerem jest natomiast... Mancini :roll: .
Mój ojciec za piłką nie przepada :? , kibicuje tylko polskiej reprezentacji i ogólnie polskim klubom w rozgrywkach europejskich. Chociaż w finale LM - mimo obecności Dudka - był za Milanem...

Milu78 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 00:12   

biedronka napisał/a:
Moja mama kibicuje oczywiście Milanowi :D : ogląda każdy mecz, jaki tylko jest w telewizji

Tak mama biedronki kibicuje Milanowi :) . Przekonalem sie o tym na wlasnej skorze, gdy zadzwonilem w koncowce rewanzowego polfinalu z PSV myslac ze mecz juz skonczony. Dostalem odrazu "reprymende" :wink: abym zadzwonil pozniej gdyz Milan przegrywa 2-0. A wiadomo co ten wynik oznaczal :doh: . Mozna powiedziec, ze moj telefon przyniosl szczescie Milanowi, gdyz w tym samym momencie Ambrosini strzelil gola. W domu zapanowala euforia a Ania tak sie wydarla, ze bylem pewien, ze wlasnie padla bramka dajaca final rossonerim :-D

karola 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 15, 2005 20:44   

A moja mama stale powtarza że jej ulubionym piłkarzem jest.........Zbigniew Boniek.....
Tata jest za Liverpoolem <możecie sobie wyobrazić co ja w domu miałam po finale ligii Mistrzów....SZał radości ojca...i moją rozpacz...Wiekszosc moich znajomych jest za Liverpoolem...więc po finale mialam ciężko z nimi...ale oni sie przekonają że to Milan jest najlepszy!!!

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 01:46   

karola napisał/a:
A moja mama stale powtarza że jej ulubionym piłkarzem jest.........Zbigniew Boniek.....
Tata jest za Liverpoolem <możecie sobie wyobrazić co ja w domu miałam po finale ligii Mistrzów....SZał radości ojca...i moją rozpacz...Wiekszosc moich znajomych jest za Liverpoolem...więc po finale mialam ciężko z nimi...ale oni sie przekonają że to Milan jest najlepszy!!!

Może i są za Liverpoolem ale nie wydaje mi się żeby to było jakieś dłuższe kibicowanie(chociaz ty wiesz pewnie lepiej).To tak jak niby przed finałem nagle okazało się ,że cały kraj kibicuje Liv i ,że mają conajmniej 20 mln sympatyków.Robiło się to takie denerwujące ,że aż wyzywałem pod nosem np. takiego Michała Pola. Okzał się on takim idiotą ,że w studiu powiedział ,iż w tym dniu chyba każdy fan Milanu w Polsce kibicuje Liverpoolowi. Doszedłem do wniosku ,że to dopiero jest człowiek z innej bajki...(chociaz wsumie nawet go lubie :-D )To było tak ,że nagle wszyscy pokochali Dudka(a jak puszczał szmaty to się z niego cała Polska nabijała) i niby dlatego kibicowali też Liverpoolowi bo Dudzio tam grał,co jest śmieszne.Chociaż słyszałem też opinie ,że kibicowanie Liv było w modzie bo Milan nie zasłużył na awans do finału grając to co grali z PSV(jakby to Liverpool największe antyfootballe pieknie grali) Teraz to pewnie nawet i większość bachorów kibicuje Liverpoolowi bo wkońcu to oni wygrali LM , rok temu kibicowali Porto wcześnie Milanowi i Realowi. Brzydze się takimi ludźmi chociaż wsumie nie ich wina ,że na piłce się nie znają i interesują się od święta.... Tak czy inaczej pomijając te poje wypociny to tylko przypuszczenie co do twoich znajomych no ale nie koniecznie jest prawdziwe :-D A tak na marginesie to mój ojciec nie kibicuje chyba nikomu chociaż piłką się niby interesuje, ale cieszy się jak ''makaroniarze'' przegrywają i to obojętnie czy reprezentacja czy też klub.Nie wiem czy to się bierze z tego ,że ja jestem wielkim fanem włoskiej piłki czy z czegoś innego ale jedno jest pewne moja mama cieszy się ze zwycięztwa drużyny , której zwycięztwo mnie cieszy więc chyba kibicuje Milanowi :D

karola 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 12:48   

Myślę Korsi, że w tym co napisałeś jest bardzo dużo prawdy....ojciec od początku kibicuje Liverpoolowi , mama zawsze powtarza że najlepszy jest Boniek...ale i ona się cieszyła ze zwycięstw Milanu..bo ja non stop gadam o Rossonerich...a moim znajomi...no cóż...masz rację...jak Liverpool zaczął wygrywac to nagle się okazało że oni sa "prawdziwymi" fanami Liverpool'u...Najbardziej mnie bolało jak się naśmiewali z Milanu....wkurza mnie takie coś jak chlopacy z klasy mówią że się nie znam na pilce bo jestem fanka Milanu....a to nie prawda ja znam się bardzo dobrze na piłce bo to moja wielka pasja...i żużel też...w ogóle kocham sport :) pozdrawiam prawdziwych kibiców ..pozdro dla korsiego :)

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 23:26   

Dzięki :) Do docinek będzie się trzeba przyzwyczaić, bo po potym co pokazali nasi ulubieńcy w finale jeszcze przez pare ładnych lat się nasłucham jacy to oni niby nie są żałośni :-D (Naszczęście za rok w Paryżu Paolo i spółka zamkną światu usta :D ) .Zresztą ja jestem przyzwyczajony do docinek bo kumple docinają mi od zawsze, tylko ,że ja się tym nie przejmuje :) Zresztą zazwyczaj jak dochodzi do dyskusji to wychodzi nato ,że przeciwnik ma za słabe argumenty żebym mu przyznał racje :) Tak czy inaczej po finale zdążyłem się już nasłuchać od człowieka , kóry nawet nie oglądał finału ,że Milan ma za starą obronę bo nie wytrzymują kondycyjnie i tracą 3 bramk iw 6 minut :D Tylko jak to zwykle bywa tego typu teorie są żałosne bo jak to możliwe ,że drużyna starych dziadków bez kondycji ciśnie Liv przez cały finał a rywali łapią skurcze :D Jakby nie patrzeć ostatnie lata to lata milanu, nie ma drużyny, która przez ostatnie 3 lata była stale na tak wysokim poziomie i liczyła się niemalże do końca we wszystkich rozgrywkach(gdyby nie ten finał to już wogóle była by absolutna dominacja). Ostatnio nawet usłyszałem drwiny dobrego kumpla , który jest fanem Interu z tego ,że Milan nic nie zdobył :-D Inter od kilkunastu lat nie zdobył mistrza raz im się udało z Pucharem Włoch i faktycznie jest się czym szczycić :D

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 15:45   

A mój ojciec jest .. Interista :wink: hehe takze wesoło mamy - tato to juz powazny kibic - od 20 lat z Interem , był nawet 8 razy na San Siro - w tym na meczu kiedy Inter zdobył swoje ostatnie scudetto - z Napoli - wtedy w barwach ekipy z Neapolu grał sam Diego Maradona :) hehe az mu zazdroszcze takiego przezycia. W ogole to moja cala rodzina we wloszech kibicuje Interowi i tylko ja sie uchowałem i wyszedłem na ludzi - MILANISTA :) hehe

fifel 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 16:19   

Mój tata jest za liverpoolem a,ja jestem za milanem. kuce si nim ciągle kto rządzi na świecie on sie upiera że liverpool przecierz karzdy wie że milan żadzi na całym świecie i jest naszą potęgą. wyobraźcie sobie co ja miałem w domu po finale ligi mistrzów radość ojca a,łzy w oczach wyłączyłem telewizor jak już milan odebrał swoje medale.na nastepny dzień byłem wyśmiewany że kibicuje jakiemuś milanowi a,ja odpowiedziałem im tak to nie jest w styd to jest poprosyu futbool wszystko morze sie zdrzyć nie tylko kochanemu naszego klubu ale karzdemu klubowi tak sie morze stać.nie chcieli nawet słuchać powiedzieli że milan to sie nadaje o wlace serie b a,na koniec powiedziałem że życze im tego samego i zobczymy kto bedzie sie śmiał ostatni.pozdro dla prawdziwych kibiców!!!!!!! :twisted:

Adria 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 17:30   

Biedronka szczęściara z ciebie... U mnie to wygląda następująco:
Tata- Chelsea Londyn
Mama- F.C. Liverpool (tylko ze względu na Dudka i tylko jak jest Dudek :-| )
Siorka- Juventus (gdy Juve i Milan grają przeciwko sobie w domu jest święta wojna ;-) )
Ja- AC Milan (a co innego :roll: ???)
Zza zasłony obserwuję obie strony

Lewa strona nigdy się nie budzi
Prawa strona nigdy nie zasypia...

acbobi
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 18:06   

Mój starszy jest za tymi którym ja nie kibicuje!!! Zawsze robi mi na złość!!! Ale jakoś Milan to bardzo lubi!!!

Pinek_aa 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 12:33   

A u mnie w domciu wielkich pasjonatów piłki nie ma... :( Dlatego z jednej strony mam spokuj a z drugiej nie mam z kim dyskutować (nie wiem co gorsze)... :roll: Jak pokazują mecz Milanu to mamusia z braćmi kibicują Milanowi razem ze mną (nawet w finale LM)! Za to moja dziewczyna interesuje sie piłką, tylko klub, któremu kibicuje na to by nie wskzywał (real madryt) ale w końcu każdy kibicuje komu chce i cza to uszanować (ale ze wzgledu na mnie przekonuje sie do Milanu no i od zawsze lubi zespół Włoch :-) )
ps karola- gratulacje dla Apatora za tak udany sez nawet jak nie zdobędziecie medalu(przypuszczam że im kibicujesz) :)

kamal 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2005 10:43   

ja jestem kibicem Milanu oczywiście..
ojciec kibicuje tym drużyną, które są przy piłce, bądź tym na które obstawił w STS :)
co weekend się mnie pyta czy Milan wygra, a potem ma pretensje, że przegrał ;)
starszą to nie interesuje...chyba, że grają Polaca o coś....
siostra mnie raz dobiła w finale LM - mówiła, że jest za Milanem, a potem jak Sheva nie strzelił karnego to się zaczęła cieszyć, że Milan wygrał :shock: dopiero po tym zdarzeniu dowiedziała się, że Milan grał w białych strojach.... :evil:

Magic Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2005 15:43   

Moja siostra kibicuje MILANOWI :)
Moja mama jak ogladam jakis mecz to sie zawsze pyta ktorzy maja wygrac :P
Moj tata nie lubi Milanu jest wielkim fanem liverpoolu :/ Wiec w czasie meczow jest wojna :P

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2005 16:31   

Moj tata jest kibicem Milanu.. To on mnie zaraził miłoscia do "Rossoneri" ogladałem z nim magiczny Milan pomaranczowych holendrów M.V Basten, Gullit , Rijkaard...

Lubi tez piłke angielska

Mama nie przepada za Wisła bo nie rozumie dlaczego choc graja słabo nazywaja ich Biała Gwiazda ...

Brat jest za Barcelona

Darren18
Milanista

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 13:23   

Moja mama wogóle nie zna się na piłce.A ojciec zawsze mówił że kibicuje drużyną ktore grają naprawde widowiskowy futbol(czyli tylko ACM :D )

Bart668 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 21, 2006 13:47   

Mój tata kibicował realowi, jak jeszcze Zidane'owi dobrze szło

Odpowiedz do tematu