ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komu kibicują wasi rodzice ???
Autor Wiadomość
beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 17:11   Komu kibicują wasi rodzice ???

666 :diavolo:
Ostatnio zmieniony przez beneras Pią Kwi 13, 2007 21:42, w całości zmieniany 1 raz  

olympique
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 19:13   

Mój stary jest sedzią piłkarskim i dzięki niemu zainteresowałem się piłką. Kibicuje Realowi i Barcelonie :( czego nie potrafię zrozumieć.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 19:28   

Moj ojciec krytukuje czasem inne druzyny ale ACM sie nie odważy przy mnie :twisted:

icx 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 21:25   

Mój kibicuje Milanowi, ze względu na mnie (ale nie jest fanatykiem). A czasami nawet mnie zaskakuje :lol: . Ale mój sąsiad (ok. 45 lat) jest wiernym kibicem Arsenalu i Wisły Kraków- ma koszulki, zbiera informacje, kupuje gazetki. Milanu za bardzo nie ceni, ale jak ma jakiś fajny plakat to zawsze mi podrzuca :) .

Martino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 21:57   

Mój ojciec kiedys był za man.u. a teraz patrzy na mecze bez wiekszych sympatii czy antypatii. A matka jest czerwono-czarna(ale tylko ze wzgledu na mnie). No i jest jeszcze siostra, ktora czasami ogląda mecze w koszulce z numerem 6(ale niestety bez nazwiska Baresiego)

Ewa 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 22:56   

Moj ojciec i brat juz od dawna kibicuja FC Barcelonie. Chociaz udało mi się ich namówic do kibicowania równiez Milanowi.

Lukas
Milanista

Wysłany: Śro Lip 23, 2003 23:31   

Moj ojciec jest wielkim kibicem Gornika Zabrze podobnie jak ja.Na zagraniczna pilke tylko lubi popatrzec :)

diavola 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 00:38   

moj ojciec kibicuje wszystkim przeciwnikom Polakow 8) , choc wlasciwszym slowem byloby antykibicowanie...
oboje z reszta jestesmy niepoprawni politycznie, od mundialu 90 roku kibicujemy Italii, przy hymnie mam lzy w oczach i nuce slowa. niestety ciezki nasz los tifosich, dopiero od 28 maja na mysl o karnych nie ogarnia mnie rozpacz. kiedy Baresi nie strzelil jedenastki w finale z Brazylia serce o malo mi nie peklo :cry: mam na kasecie nagrany "komentarz radiowy" do tego spotkania, z bratem zatrudniono nas jako spikerow obslugujacych mistrzostwa :D teraz sluchajac tarzamy sie ze smiechu :D

trudno mi nie wspomniec o Wisle. odkad mieszkam w Krakowie dostaje od ojca polecenia zwozenia do domu wszelkich klubowych kubkow i szalikow. mnie samej losy Bialej Gwiazdy sa obojetne, ostatnio pojawilam sie na meczach tylko po to by przyjrzec sie grze Parmy i Lazio (cwiczylam smiech bezobjawowy). brat-zdrajca-wybiera estetyke pilki wyspiarskiej, kibicuje Man.Utd. :(

OLEG
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 00:43   

Moj tata kibicuje Gornikowi (czasem uda sie go na mecz wyciagnac). Mama i siostra tez ale chyba dlatego, zebym dal im spokoj :) Z zagranicznych to siostra lubi Milan (chociaz patrzy na pilke z przymruzeniem oka), mama dostaje szalu jak widzi kolejny mecz w tv :lol: a tata kibicuje Bayernowi a ogolnie podoba mu sie niemiecka pilka. Do wloskiej jakos nie moge go przekonac, bo kojarzy mu sie ona z catenachio a pilkarze czesto graja jak panienki (po czesci ma racje).

Ozzy 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 00:57   

diavola napisał/a:
kiedy Baresi nie strzelil jedenastki w finale z Brazylia serce o malo mi nie peklo

Oj to byl ciezki wieczor, jak widzialem Franco i Robbyego stojacych z medalmi i patrzacych na radosc kanarow to mi swieczki w oczach stanely. Do dzis mam zdjecie na kompie z nimi w tym momencie ale wole za czesto nie ogladac.
Potem jeszcze byl karny Di Biagio i znow tragedia (tylko czemu wtedy Baggio wszedl tak pozno :evil: )
A teraz jeszcze pokemany wcisnely nam brame, nie mowiac o tym (tu pada kilka niecenzuralnych okreslen) z Kolumbii co sedziowal.

Co do rodzicow to raczej im pilka nozna lata z lekka, ale tato tez generalnie zawsze jest w opozycji do naszych (polskich) klubow i reprezentacji

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 08:14   

U mnie pełna zgodność. Jesteśmy za Milanem i Wisełką.

Rosie 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 15:49   

heh pamiętam ze jak byłam mała, był taki temat pomiędzy moimi kumplami i jeden powiedział że jego tata kibicuje wygranym ( :shock: ) Czyli w sumie kibic z niego żaden, i tak jak się czasem przypatrzę mojemu staruszkowi to też tak kibicuje, ogląda mecze, ale bez takiego entuzjazmu "o, moja drużyna gra.." No chyba że gra jakiś zespół angielski, wtedy kibicuje przeciwnikom, bo jak mówi angoli po prostu nie nawidzi :P
Wiem że w poprzednim sezonie Realowi trochę dopingował jak ten rozgrywał spotkania... ale ogólnie to mówię - ogląda mecze - ale bez emocji :wink:

No chyba że Polska gra, ale to inna bajka :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 15, 2003 00:32   

To kibicowanie przeciwnikom polskich drużyn to chyba jakaś choroba starszych panów :) Zresztą ja chyba odziedziczyłem to po moim staruszku i patrząc na naszą reprezentacje sikać mi się chce ze śmiechu :) . A wracając do ojca to swego czasu kibicował Napoli. A teraz to oglądając mecz wytrzymuje do około 15 minuty.. po czym zasypia :) .

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 22, 2003 18:02   

Moj tata nie jest jakims wielkim fanatykiem pilkarskim, jak rowniez moj brat. On woli ogladac formule 1 czy rajdy samochodowe. Tak wiec u mnie w domu to ja jestem najwiekrzym fanatykiem pilkarskim.

A z tym kibicowaniem przeciwko polskim druzynom to tak jest z moim dziadkiem. Wowczas gdy ogladam z nim mecz to on po 15 min mowi ze nasi przegraja mecz. Odziwo czesto sie niemili ale naszczescie pomylki tez mu sie zdazaja

zadi 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 05, 2003 16:42   

moj starshy kibicuje od dziecka barcelonie i reprezie holandii...
gdyby kibicowal interowi albo juventusowi to prawdobodobnie wyniosl bym sie z domu!

Rui Costa 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 01, 2003 15:48   

Moja Mama gdy jest mecz wychodzi do innego pokoju.
Mój Tata interesuje się piłką i świetnie się na niej zna.Nie jest może takim fanatykiem jak ja,ale mecze oglądamy wspólnie.
Zawsze najbardziej cenił piłkę holenderską.Zawsze powtarzał że jego zdaniem najlepszym piłkarzem w historii był Johan Cruyff.Nienawidzi natomiast piłki niemieckiej.Jeśli chodzi o drużyny klubowe to przede wszystkim Ajax,a póżniej jak grali van Basten i Gullit kibicował Milanowi.Z piłkarzy,oprócz Holendrów ,cenił Pelego,Platiniego,R.Baggio.Nigdy nie miał przekonania do Maradony.
W tej chwili jego ulubione drużyny to Milan,Juventus,Man.U.i Ajax.Choć czasami lubi się ze mną drażnić mówiąc o galaktycznym realu,uważa tak samo jak ja że jest to zespół cholernie przereklamowany.Nie lubi Ronaldo,Becksa,Zidane’a.Klasę tego ostatniego jednak docenia.Pamiętam naszą wspólną radość gdy Juventus rozbił real w półfinale L.M. W finale był już za Milanem.

Rybeq 
Juventino

Wysłany: Śro Paź 01, 2003 16:26   

Ojciec kibicuje jedynej drużynie która gra taktyką 1-0-0-10.
Twierdzi że grają najlepszy futbol. :shock: :D

Johnny777
Juventino

Wysłany: Śro Paź 01, 2003 18:39   

Mój stary trzyma za chorzowskimi....czego ja znieść nie mogę.... :evil: Z zagranicy nie ma ulubionych za to uwielbia krytykować polskie drużyny grające w europejskich pucharach (+ naszą reprezentację)...Cóż..starość.. :twisted:

Mackay 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 01, 2003 19:50   

Tjaaa a moj zaczal ostatnio kibicowac naszym siatkarkom :P :P

Milanowi tez kibicuje od biedy, Sheva to zdecydowanie jego ulubiony zawodnik, glownie za ciag na bramke i walke na calym boisku.

Dlatego staruszek obowiazkowo przed pojsciem do spania od miesiaca sciagany jest przeze pod haslem "obejrzyj bramke Shevy" :D

Rybeq --->> :DDD

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 08, 2003 09:43   

Ojciec oczywiscie od lat kibicuje Górnikowi(stad moja milosc do tej druzyny) niestety juz na mecze nie jezdzi. Kibicuje takze Milanowi ale to chyba ze wzgledu na mnie :) . Brat tez jezdzi na mecze Gornika a po za tym jest kibicem Bayernu Monachium. Mama jak widzi mecz to pyta sie "O co graja ??" :D nawet jesli to final mistrzostw swiata :) , no ale jako kobieta ma prawo sie nie interesowac pilka :) . Chociaz chyle przed mama czola bo jak mnie na swiecie nie bylo to jezdzila z tata na mecze na stadion Slaski (Polska-Anglia, Polska-Holandia) :)

Biggi
Juventino

Wysłany: Pią Paź 10, 2003 17:11   

Mama nikomu, ale jak Juve wygra to też sie cieszy.... 8)

Seiru
Juventino

Wysłany: Pon Paź 13, 2003 23:13   

Ojciec mówi że real gra ładny futbol :? ale jakoś specjalnie za nimi jakoś nigdy nie trzymał.......
Kiedyś może za Barceloną :?
I nie zapomne tego wyrazu twarzy jak Figo nie strzelił karnego w półfinale! :D

FORZA JUVE!!!!!!!!!

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 29, 2003 23:50   

hyh, moja mama jest romanistka :D zreszta dziala w spisku z moim bratem :P
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

bodeekk
Barcelonista

Wysłany: Pon Lis 03, 2003 19:33   

Ewa napisał/a:
Moj ojciec i brat juz od dawna kibicuja FC Barcelonie. Chociaz udało mi się ich namówic do kibicowania równiez Milanowi.

Fajną masz rodzinę :wink:

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 05, 2003 12:25   

Moja mama jest calym sercem za Milanem. (moze z racji tego ze od 14 lat jest we wloszech). JAk gra Milan to siada ze mna i oglada. Nawet jezdzila ze mna na mecze Milanu :!: :D :D Ojciec tez za Milanem i zaawsze mowil ze najlepszy w Milanie byl Rivera :D

Odpowiedz do tematu