ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Crotone
Autor Wiadomość
Resk 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 14:15   Milan - Crotone

Z Crotone u siebie Misie Pysie powinny sobie poradzić.

Kzr 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 14:42   

Teoretycznie tak, ale jakoś w 100% pewny nie jestem.

Skład: Gigio - Rodriguez, Romagnoli, Bonucci, Calabria - Bonaventura, Biglia, Kessie - Calhanoglu, Cutrone, Suso

Zestawienie bardzo mi się podoba i liczę, że skoro Hakan zaczął pokazywać się z lepszej strony, to i Biglia weźmie się w końcu za robotę.

Jak ktoś ma jakiś przyjemny stream to zachęcam do podzielenia się :)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 14:56   

Skład na dziś wymarzony. Już nie pamiętam kiedy ostatnio nie mogłem przyczepić się do jakiegokolwiek wyboru trenera, jeżeli chodzi o wyjściową jedenastkę.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 14:57   

http://livetv.sx/pl/event...ilan_crotone/#_

http://www.lfootball.ws/22157-milan-crotone.html

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 14:58   

Sopcast: 262555 (pierwszy link ze strony lfootball.ws)

Resk 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:04   

http://live.livewidget.ne...am-4555244.html

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:20   

Gzikuu napisał/a:
Skład na dziś wymarzony. Już nie pamiętam kiedy ostatnio nie mogłem przyczepić się do jakiegokolwiek wyboru trenera, jeżeli chodzi o wyjściową jedenastkę.

To samo chciałem napisać ;) Rino dokonał optymalnego wyboru. Oby tak przez cały 2018 rok. Dzisiejszy mecz musimy po prostu wygrać, mało istotne w jakim stylu.

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:30   

https://sportsbest.info/tobo1/

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:34   

HD i 50 fps: sop://broker.sopcast.com:3912/254780

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:35   

Nie tego się spodziewałem po 30 minutach gry.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:35   

Dopiero włączyłem. Coś się działo w pierwszych 30 minutach?
lì a casa il cuore sentirà!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:40   

NIC

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:44   

Z drugiej strony zdecydowanie prowadzimy grę, mamy chęci atakować, a zawodnicy albo wyglądają lepiej fizycznie, albo to ja popadłem w noworoczną łaskawość.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:44   

Faktycznie jakiegoś większego zagrożenia piłkarze nie stworzyli. Nie mniej jednak po raz kolejny nie pamiętam meczu, w którym tak zamknęliśmy rywala. Tragicznie dziś wyglądają dośrodkowania zarówno z gry jak i stałych fragmentów. Akcje na początku meczu szły lewym skrzydłem, teraz prawnym. Praktycznie brak zagrożenia z środkowej strefy. To jest mecz do wygrania, trzeba tylko więcej precyzji.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:45   

Majkel napisał/a:
Dopiero włączyłem. Coś się działo w pierwszych 30 minutach?

Podbijam pytanie, też dopiero co wbiłem i były 2 dobre sytuacje bramkowe.
edit: no i trzecia, ta już musiała wpaść, klasyczna zagrywka Suso... jakim cudem goście wybronili?

luca1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:45   

Calabria i Hakan na duzy plus, widac, ze wszyscy gryza trawe, obysmy cos trafili zaraz

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:52   

Kurde, jak Calabria dalej będzie trzymał taką formę, to ciężko będzie przebić się Contiemu. :D

Podczas pisania poprzedniego postu, Milan wyraźnie przyspieszył stwarzając sobie bardzo dobre sytuacje. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie wygrali tego meczu. No chyba, że nagle na boisku zamelduje się Kalinić. Jestem przekonany, że z Chorwatem nie byłoby tylu możliwości gry kombinacyjnej w ataku co teraz. Bo jednak Hakan i Suso fajnie operują piłką z Cutrone.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:53   

2 piekne interwencje w końcówce bramkarza gości. To co wyjął główkę Hakana to naprawdę szacun.
Gramy wciąż nieskutecznie, ja nie wiem czy ktoś ich zaczarował, owładnął, nie wiem... nawtykał czegoś przed każdym meczem? Przecież to juz staje się nudne, że ciągle nie mozemy strzelić bramki.

I pewnie dalej się bedziemy męczyć i... przegramy 0-1.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:55   

Hakan z meczu na mecz coraz lepiej. Dziś szczególnie dwa genialne podania się rzucały w oczy, oba do Suso, fenomenalnie zagrane na nos przez pół boiska, zaskakujące, precyzyjne. Klasa światowa. Poza tym był i drybling i sporo dobrych powrotów i próby kombinacyjnej gry z Bonaventurą. Mocno trzymam kciuki za Turka.

Poza tym mam wrażenie, że trzech technicznych graczy na boisku (Hakan, Suso, Jack) to minimum, żeby poczuli się pewnie, swobodnie i próbowali jakichś ciekawszych rozegrań. Dziś z minuty na minutę było tego więcej, jakieś próby mniej szablonowych dograń, dorzuceń, rozegrań w trójkącie. Bardzo bym chciał, żeby dłużej pograli w jednej konfiguracji, bo jest w tym potencjał i widać jakość.

Większość połowy jednak nudna. Gramy przyzwoicie, ale chyba wciąż za wolno i nadal sporo jest niedokładności i indywidualnych błędów.

Liczę na szybkie trafienie po przerwie i rozwiązanie worka z bramkami. Powinniśmy to wygrać dość pewnie, bo przeciwnik dziś nie gra.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:55   

Gzikuu napisał/a:
Praktycznie brak zagrożenia z środkowej strefy.
Biglia jednak coś tworzył, bo i strzelił soczyście i ładnym podaniem obsłużył Cutrone.
Ja bez obawy powiem, że gramy dobry mecz. Wynik satysfakcji nie daje, ale grą się cieszę. Może to jeszcze nie Lazio, ale lepsze niż to co grał Inter do 10 kolejki.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:56   

Prowadzimy grę, odcinamy Crotone od jakiegokolwiek zagrożenia jednak sami nie potrafimy stworzyć 100% okazji. Dawno nam się tak łatwo nie przechodziło z obrony do ataku.

Najlepszy zdecydowanie Hakan który robi różnicę podaniami i chyba pierwszy raz tak gryzie trawę, najsłabszy Biglia który fatalnie kilka razy traci piłkę oraz łapie żółtko - Locatelli/Montolivo desperacko potrzebni.

Zawsze jak gramy przeciwko Crotone ten Cordaz wyczynia cuda w bramce.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 15:59   

rafal996 napisał/a:
Poza tym mam wrażenie, że trzech technicznych graczy na boisku (Hakan, Suso, Jack) to minimum, żeby poczuli się pewnie, swobodnie i próbowali jakichś ciekawszych rozegrań.
Kogo jeszcze zaliczasz do tego grona?

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2018 16:02   

Momentami gra wygląda obiecująco, ale decydują szczegóły i brak szczęścia. Owe detale to trzecia tercja boiska i brak ostatniego podania oraz fatalne (zbyt krótkie/niskie) wrzutki zarówno z gry jak i rożnych (tutaj przoduje Suso). Dobrze, że z tyłu wyglądamy solidnie, choć trzeba przyznać, że przeciwnik skupia się głównie na obronie dostępu do własnej bramki i za bardzo nie ma czym straszyć.

Przecieram oczy ze zdziwienia, jak patrzę na Calabrię, bo nie sądziłem, że tak zyska motorycznie w ostatnim czasie. Śmiem twierdzić, że obecnie to jeden z najlepszych na swojej pozycji w lidze. Od kilku już meczów wykazuje ciągłość i równy poziom, a dzisiejsze wygrane pojedynki 1 na 1 mnie osobiście bardzo cieszą.

Biglia nadal dno! I nie zmieni tego jeden niezły strzał.

Trzeba to wygrać za wszelką cenę!

rangiz 
Milanista

Mecz jest jeszcze do wygrania, przez ostatni kwadrans w najgorszym razie powinniśmy prowadzić przewagą jednego-dwóch goli, a sytuacji było więcej.
Liczę, że w pierwszych 15 minutach drugiej połowy, w końcu coś wpadnie, przewaga jest spora i brakuje "kropki nad i".

Kukiss 
Milanista

Końcówka była bardzo dobra. W drugiej połowie trzeba szybko coś strzelić, bo nasi mogą się troche frustrować, bo okazje są tylko piłka nie chce wpaść do bramki. Calabria powinien już na dobre posadzić Abate na ławce. Hakan czysto piłkarsko to jest u nas top na równi z Suso, te podanie na 30+ metrów do nogi w 28 minucie... Powinien także wykonywać rożne z obu stron, bo gdy Suso bije je to piłka nie przechodzi 1 obrońcy. Podoba mi się też to jak walczy na boisku. Drażni mnie za to Kessie i ten jego niechlujny drybling. Zawsze mam wrażenie, że zaraz straci piłkę.

Odpowiedz do tematu