ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Atalanta
Autor Wiadomość
Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:34   

Mnie jest szkoda Milanu...

Majkel 
Milanista

Ja jednak pamiętam jak wyglądała gra za Montelli, więc raczej powiem, że to wygląda jak zamiana Brocchiego na drugiego Brocchiego.

Mnie jest szkoda nas.
lì a casa il cuore sentirà!

Gzikuu 
Milanista

Pięknie nas punktują, z wielkim wyrachowaniem! Po tym poznaje się dojrzałe drużyny, bo nie pozwalają stworzyć rywalowi żadnego zagrożenia, a sami wykorzystują to co mają. Mam nadzieję, że daleko zajdą w LE, bo po prostu miło się na nich patrzy.

Ktoś liczył dziś niecelne podania i błędy w przyjęciu piłki Kessie?

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:36   

W sumie gramy na trudnym terenie...

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:36   

BTW, 75 minuta, przegrywamy 0-2 i żadnych zmian? Genny uznał, że to i tak wszystko jedno? Czy poszedł już do domu?

Edit: Jest pierwsza. Zszedł jedyny, który coś tam grał z przodu. Rozumiem, że go oszczędzamy po prostu.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:37   

heh... mina Hakan przy wejściu na boisku mówi wszystko...

Qba69 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:39   

9 punktów przewagi nad strefą spadkową

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:41   

Moim zdaniem spokojnie damy radę się utrzymać.

b4ry 
Milanista

płakać się chcę. nie mam już żadnych logicznych wytłumaczeń na to co się dzieje. Tak jakby kosmici zabrali talent. Jak w kosmicznym meczu. Zero dokładnych podań, zero szybkości, zero strzałów, dalej zero pomysłów... Gigio nic nie pomaga, żenująco gra ostatnio. Ile się można zgrywać, przecież już 6 miesięcy grają ze sobą...
Tu na prawdę trzeba egzorcysty

Camill 
Milanista

ahahaha... o czym my zaczynamy rozmawiać :rotfl:

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:42   

Camill, chyba tylko śmiech już pozostaje ;-)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:43   

Oczywiście spadek jest niemożliwy, ale moim zdaniem to byłoby jakieś lekarstwo na paraliż Milanu. Ci którym zależy zostaną, a przepłacone gwiazdki, ich braciszkowie i reszta, której zależy na pieniądzach odejdą. Juventusowi to pomogło i bardzo scaliło grupę, która przez kolejne kilka lat stanowiła trzon zespołu.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:46   

Chyba żartujesz teraz? W czym Juventusowi pomogło? Juve było potęgą przed Calciopoli i stracili pięć lat, żeby wrócić na szczyt. Zupełnie nieporównywalne sytuacje.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:50   

Porównanie do Juve rzeczywiście nietrafione. Po prostu główkuję i szukam jakiegoś rozwiązania na to, co te patałachy hańbiące czerwono-czarne barwy wyprawiają.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:51   

Ech... coś im pękło w głowach. Coś jest w tym co napisał kolega o kosmicznym meczu. No przecież oni nie są tak słabi, żeby grać w taki sposób jak to co dziś widzimy. Niedokładność goni niedokładność.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 19:53   

Gzikuu napisał/a:
Oczywiście spadek jest niemożliwy

A czemu to niemożliwy? Czy to czasami tydzień temu nie przegraliśmy z drużyną z 19 miejsca gładko 3:0? Od października każdy kibic Milanu sobie myśli że gorzej być nie może i za każdym razem wspaniali piłkarze w koszulkach Milanu wyprowadzają go z błędu...

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 20:00   

Jeden mecz na trzy jakoś tam udaje nam się wygrać albo zremisować, więc jeżeli ta tendencja będzie się utrzymywać to nie spadniemy.

Ja Święta mam zepsute, podobnie jak kilkadziesiąt milionów kibiców Milanu na świecie. Z tej okazji "piłkarzom" reprezentującym nasze barwy chciałbym życzyć wszystkiego najgorszego z okazji Świąt. Mam nadzieję, że przez ten czas nabiorą trochę pokory i przestaną się pompować na Instagramach jak Bóg wie jakie gwiazdy.

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 20:00   

Drodzy Milaniści, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! Do meczu odnosił się nie będę, bo nie ma do czego. Co tydzień oglądamy i piszemy to samo. To już przekracza granicę mojego pojmowania... Tu nie trzeba trenera, tylko egzorcysty...

GoliMilan 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 20:01   

Oficjalnie można stwierdzić, ze zaczynamy walkę o utrzymanie. Gattuso ma zerowe doświadczenie w prowadzeniu takiego klubu, a tym bardziej pogrążonego w takim kryzysie. Wszyscy, którzy twierdzą, ze spokojnie się utrzymamy niech spojrzą na nasze ostatnie wyniki, a już łatwiejszych przeciwników mieć nie będziemy. Jesteśmy blisko dna, a dnem jest spadek z serie A. :wall2:

Yahoo323 
Milanista

Bez kitu, porównanie Rino z brocchim trafione, przecież jako piłkarze też mniej więcej do siebie byli przyrownywani. Mecz tragiczny, bo faktycznie oni nie mogą grać indywidualnie aż tak słabo.

Póki na ławce będą amatorzy...

Majkel 
Milanista

A ja im życzę wszystkiego najlepszego, bo najgorsze mają już teraz. Może krótka przerwa świąteczna się przyda na mały restart.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 20:05   

To co panowie i panie? Może czas złamać tabu i zacząć krytykować F&M, którzy w głównej mierze są odpowiedzialni za to co oglądamy?
Krytyka Gattuso jest niepoważna. On jest tutaj najmniej winny. Chyba jako jedyny czuje to co my. Tej bandy wkładów jak widać to nie obchodzi.

Ściągnięto w większości średnich zawodników za 230 mln i zapomniano, że razem na boisku będą tworzyć co najwyżej ŚREDNIĄ drużynę. Nawet świetny Bonucci się do tego poziomu zrównał. Zarząd funduje nam jeszcze wątpliwą przyjemność czytania większych lub mniejszych bzdur w gazetach.
Zaraz jeden z drugim będzie mi tłumaczył, że przecież Morata/Aubameyang/Messi przyjść nie chcieli/ nie mogli i w sumie nie ma co krytykować.
Gallianiego za każdą bzdurę wymyśloną przez media mieszano tu z błotem. Jak widać Pasalic, Kucka, Lapadula, Vangioni czy Bacca pokazali się z dużo lepszej strony niż banda najemników za 230 mln.
Kolejni zaraz powiedzą, że winny Montella i jego treningi. A kto go potwierdził i przedłużył kontrakt?

Ja wiem, że problem jest złożony, ale w dużej mierze wina leży po stronie Fassone i Mirabelliego, co do których z początku były słuszne zastrzeżenia. Ja wiem, że łatwo było chóralnie rzucać gównem na Gallianiego, ale taki jest teraz fakt.
Chciałbym, żeby w końcu dostrzeżono, kto jest odpowiedzialny za gówno w którym jest Milan. Dzisiejsze gwizdy należą się im, a nie np. Kaliniciowi.
Wkur...za mnie po prostu to tabu mając w pamięci żałosne pojazdy po Silvio i Gallianim.

Mam nadzieję, że osoby decyzyjne pociągną ich do odpowiedzialności za to co widzimy. Szkoda tylko, że nie wiemy nawet kim są właściciele.

Błagam tylko bez krytyki Gattuso, on nie jest niczemu winien.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 20:16   

Hakan to doktnął chociaż raz piłki?

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 20:17   

Cokolwiek napiszę i tak nic nie zmieni. Czekam na letnią wyprzedaż. Mam nadzieje, że Gattuso wróci do Primavery. Znajdziemy jakiegoś trenera , który będzie decydował o transferach. Nie zostaniemy kąpnięci w tyłek tak mocno, przez Uefa latem.

Spadek jest realny.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 20:20   

No to przed świętami mamy fajną atmosferę. Nie wiem czy się zgodzicie ale na tą chwilę jesteśmy najgorszym zespołem Serie A. Coś co wydawało się komiczne stało się faktem. Zespół już nie osiągnął dna ale rozgościł się w nim na dobre. I co lepsze... nie widać perspektywy na lepsze, bo jak można cokolwiek widzieć dobrego?
Nie ma co tutaj krytykować drużyny bo pomyj wylano sporo i całkiem słusznie, ale na litość co się tam podziało, że jest tak a nie inaczej?
Moze faktycznie F&M sprowadzili do Milanu wypełnienie koszulek, może transfer Bonucciego to skandaliczna pomyłka a przede wszystkim przetrzymanie Montelli okazało się największym błędem tych Panów. Nadchodzi czas rozliczeń a ten jest nieubłaganie przykry. Wydaliśmy grube miliony za zawodników jak się okazuje śmiesznych. Z tego co się wydaje - Mirabelli ponosi za nich odpowiedzialność. Przedłużono na warunkach chorych kontrakt z Donnarummą. Obaj Panowie winni. Hakan, Biglia, Silva, Kalinić - lista zawodników się poszerza a każdy z nich okazuje się piątym kołem w tym ciągle wywracającym się wozie.
Ryzyko jakie ponieśli nasi włodarze okazało się ryzykiem zgubnym. Stracilismy sezon do tego stopnia, że zaczynam wątpić w cel oglądania meczów Milanu. Nie daję już rady patrzeć na to co się dzieje, tydzień w tydzień klęska, tydzień w tydzień nadzieja a później grom nerwów i rozczarowań. Przykre.

Odpowiedz do tematu