ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Verona - Milan
Autor Wiadomość
Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:21   

Tylko co dalej? W lecie kolejna zmiana trenera i wymiana połowy składu?

Forzamilan2 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:23   

Gzikuu napisał/a:
Nie rozumiem jak kilka dni temu mogliśmy wygrać 3-0, a teraz dostawać takie bęcki.

Dlatego, że tamten mecz był dla Verony jak towarzyski, puchar włoch wiele drużyn odpuszcza, zresztą potwierdziło to ich podejście w trakcie meczu, praktycznie 0 walki, wynik mieli w poważaniu. 2 czy 3 sezony temu też wygraliśmy z Bayernem w ładnym stylu mecz towarzyski i nie było potwierdzenia tego w lidze.

Tak jak mówiłem, jedna jaskółka wiosny nie czynie i sezon jest stracony. Widać jednak pewną poprawę w zaangażowaniu i stwarzaniu sytuacji. Jak tak dalej pójdzie i w przyszłym sezonie będą wzmocnienia to w końcu będzie można walczyć o najwyższe cele. W tym sezonie fajnie byłoby się skupić na LE, choć jest dużo drużyn mocnych, to zawsze przecież może zdarzyć się cud i wygramy, coś jak w 2007 r LM mimo beznadziejnej gry w lidze.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:24   

Camill, dobrze jak chociaż właściciel pozostanie. Wymiana składu niemożliwa, bo sankcje nam to uniemożliwią, tym bardziej, że trzeba spłacać raty na Kessie, Bonucciego, chyba jeszcze 17 mln za Kalinica i 5 za Boriniego. Żaden trener z górnej piłki też nie przyjdzie do drużyny grającej o nic.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:26   

Suso jako bonus. Aż podświadomie wchodzi na usta piosenka "To ostatnia niedziela"...

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:29   

Co tam Suso zrobił? Nawet w powtórce średnio widziałem zagranie na czerwoną kartkę.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:31   

Venomik, who cares? :D W tej sytuacji, to bez znaczenia. Suso może grać, może nie grać. Rezultat meczu z Atalantą jest już znany.

Wciąż jest na tym forum ktoś kto uważa, że oddanie koszulek kibicom byłoby przesadą?

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:32   

Ja do tej pory też nie wiem, ale skoro sędzie użył var to będzie to pole do kolejnej dyskusji. Końcówkę oglądałem chodząc, głośno przeklinając.
Ps: czas sobie zrobić przerwę z serie A. Aż do 20:45. :D

GoliMilan 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:37   

Sezon straciliśmy tylko i wyłącznie przez duet Mirabellą-Fassone. Każdy kibic tego klubu wiedział, ze aby wrócić na szczyt potrzebujemy trenera z topu, a oni zaryzykowali i oddali stery w ręce amatorów. To będzie trwało, dopóki ktoś pokroju Conte nie usiądzie na ławce i zacznie to układać. Na dzień dzisiejszy z Wielkiego Milanu został tylko herb i barwy.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:43   

Camill napisał/a:
W lecie kolejna zmiana trenera i wymiana połowy składu?
Zmiana wtedy, gdy będzie już nazwisko docelowego trenera do prowadzenia zespołu w kolejnym sezonie, i nie pół, tylko ćwierć. Wszystko serio.

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:50   

Ćwierć? Policz dokładnie, z pewnością znajdziesz więcej kandydatów. Zacznij od Kalinica :brew:

Norbert87 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 14:54   

Gzikuu napisał/a:
Wciąż jest na tym forum ktoś kto uważa, że oddanie koszulek kibicom byłoby przesadą?

Każdy z nasz ma klub w sercu, ja osobiście uważam że koszulki powinni sobie zabrac i po jakimś czasie spojrzeć na nie i uświadomić w jakim klubie graja.
O meczu nie ma co pisać każdy widział....

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 15:03   

Camill, licząc dwóch Donnarumów wychodzi mi gdzieś 6. Ale niech oceni to już nowy trener, najlepiej przez pryzmat możliwości w obliczu szarpaniny z UEFA.

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 15:07   

haha spodziewałem się, że ich wymienisz w odpowiedzi na Twojego Kalinica :rotfl: Dolicz tych, którzy będą chcieli odejść dobrowolnie i tych, za których dostaniemy intratny oferty.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 15:10   

Sędzia też MVP spotkania dla Verony... Pozwalał na brutalne kopanie graczy Verony w pierwszej połowie + te piękne "przecięcie" podania Bonaventury. Na szczescię nie dał czerwonej kartki Romagnoliemu a mógbły tak jak Zuculini powinien wylecieć w pierwszej połowie.

Kolejny mecz typu "prowadzimy grę" rywal strzela na 1-0 i my się sypiemy psychicznie

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 15:14   

Należałoby się pożegnać z Antonio Donnarummą, Abate, Zapatą, Gomezem, Palettą i Maurim z powodu czysto sportowego.
Z Biglią i Gigio też byłoby fajnie się rozstać, bo można jeszcze coś na nich zarobić. Ten pierwszy jednak się nie przejęzyczył z tym Forza Lazio, bo jawnie sabotuje Milan, a na tego drugiego szkoda słów.
Nie zdziwię się jak Suso i Romagnoli sami poproszą o odejście, bo stać ich na coś więcej niż granie w średniaku Serie A. Zarobić na niech też można niemało.
Sprzedaż Kalinicia mija się z celem, skoro od lata stanie się dopiero naszym piłkarzem za blisko 20 mln euro. Nikt inny nie da za niego zbliżonej kwoty.
Zagadką jest Silva i Calhanoglu, bo wciąż można mało o nich powiedzieć.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 15:26   

bounty_fire napisał/a:

Kolejny mecz typu "prowadzimy grę" rywal strzela na 1-0 i my się sypiemy psychicznie

Sypnęliśmy się dopiero po 2:0. W pierwszej połowie cisnęliśmy, Suso miał setkę, co z tego. Pierwsze 15 min. drugiej połowy dramatyczne (nie potrafię tego zrozumieć), później gol na 2:0 i dopiero było w zasadzie po meczu.

Wiem, że to nas w ogóle nie usprawiedliwia, ale Verona była kosmicznie skuteczna, jak Lazio z nami na początku sezonu.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 15:43   

Gdyby Verona była trzy razy mniej skuteczna a my dziesięć razy bardziej skuteczni to.. i tak przegralibyśmy :D . Jeszcze coś?

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 15:48   

acmilan1899 napisał/a:
Gdyby Verona była trzy razy mniej skuteczna a my dziesięć razy bardziej skuteczni to.. i tak przegralibyśmy :D . Jeszcze coś?

Skuteczność jest zero-jedynkowa ;-) Jeśli bylibyśmy w ogóle skuteczni, to wszystko mogło wyglądać inaczej.

Nie bronię nas, 3:0 to blamaż, ale chodzi mi o to, że wynik nie oddaje jednak wszystkiego.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 16:02   

I to jest najgorsze. Wynik idzie w świat a w meczu Milan był na pewno lepszą drużyna. Do pewnego momentu.
Nie wiem o co w tym chodzi ale mecze o 12.30 to najgorsza zmora Milanu. Prawie zawsze jakiś blamaż.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 16:15   

Nie ma czegoś takiego jak "lepszy do pewnego momentu". Oni tak rozłożyli siły, że nas wypunktowali. A skuteczność to pokłosie umiejętnego ułożenia stopy/głowy/pośladka, czyli pochodna umiejętności czysto piłkarskich. Szczęście to tylko wystająca kupka trawy na boisku. 17 pkt straty do 4. miejsca to nie jest brak szczęścia. Tłumaczycie naszą grę i sytuację w sposób wywołujący uśmiech politowania np. u Venomika. Tak zakładam. Venomik - skoro wywołałem Cię do tablicy to skomentuj proszę ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 16:28   

Jak nie ma? Przez ok pół godziny Hellas praktycznie nie istniał. Później wszystko się rozsypało i Milan przegrał zasłużenie. W sumie już wiele razy ten schemat się powtarza w tym sezonie.
Po dzisiejszym meczu dotarło do mnie (w końcu) żeby dać sobie spokój. Ten sezon jest stracony i jeszcze nie jednokrotnie te pachołki w czerwono-czarnych barwach schańbią te barwy.

Hellas - Milan
Sytuacje bramkowe: 6-30
Strzały celne: 4-8
Strzały niecelne: 2-14
32:68% gry

:lol2:

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 16:56   

To statystyka pokazująca tylko niemoc, czyli... pochodna braku umiejętności strzelania bramek. Posyłali strzały niecelne lub farfocle. Nie na tym polega sztuka zwyciężania, czyż nie? A przewaga w posiadaniu piłki może np. oznaczać brak pomysłu na szybkie rozegranie ataku. To chyba też nie zaleta/realna przewaga? Atletico Madryt ma często gorsze statystyki od rywala, a wygrywa. Dziwne co? Rozumiem, że ta emotikona na końcu to śmiech przez łzy. W piłce nożnej cenię skuteczność i ładną dla oka grę. Milan nie spełnia obecnie żadnego z tych standardów.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 18:13   

Nie wiem jak skomentować ten mecz. Posypaliśmy się straszliwie. Żeby z takiej przewagi nic nie strzelić, ech... No i obrona wraca do frajerskiego poziomu, a już było lepiej. Wszystkie trzy bramki żałosne.

Tym bardziej załamuje, że Sampdoria znowu porażka, Inter porażka, Fiorentina remis. Zamiast odskoczyć i gonić czołówkę, pokazujemy że w tym sezonie środek tabeli to maks.

Kolejny sezon zero, kolejny nowy początek.

Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 18:15   

Spodziewam się ogromnej wyprzedaży po tym sezonie.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2017 18:54   

A teraz popatrzmy na wydatki na pensje obu klubów. Ciężko jest się nie załamać...

Odpowiedz do tematu