ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rijeka-Milan
Autor Wiadomość
Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 19:52   

Nie szukam alibi, tylko staram się sprowadzić na ziemie tych, którzy spodziewali się dobrego meczu w wykonaniu Milanu. Nie było to możliwe, ponieważ połowa składu została wygrzebana z głębokiej rezerwy. Wartość poszczególnych piłkarzy nie ma znaczenia. Zespół rozumiejący się i zgrany zawsze będzie lepszy od zlepku graczy składających się z tych grających w każdym meczu, grających od święta i nie grających w ogóle. Przecież dzisiejszy Milan to papka bez ładu i składu. Jeden fajny rajd Antonelliego oraz podanie Zapaty do Cutrone i koniec.

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 19:55   

Czego się nie spodziewałem, to tego że Gattuso pozwoli sobie na takie swawole w obecnej sytuacji. To tak chcemy budować morale przed kolejnym ligowym meczem? Dostając w dupsko od Rijeki? To takiej chcemy sławy?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 19:55   

Po co my gramy takim składem, skoro wszyscy się zgadzają, że Milanowi potrzeba gry i wspólnej pracy? Jak obronić taką decyzję trenera?

Bubu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:00   

carlos napisał/a:
Chłopaki jednak grają w jednej drużynie, razem trenują, razem urządzają mini gierki między sobą, ja tu nie widzę pola obrony dla teorii niezgrania.
Amen.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:01   

Obroną pewnie będą problemy kondycyjne. Skoro piłkarze trenują ciężej niż za Montelli, to wielu obawiało się, że Rino ich zajeździ, dzisiejszy wyjściowy skład, to chyba na to odpowiedź. Na kolejny mecz ligowy z Bologną z obecnie grających wybiegnie zapewne tylko Zapata, więc trener stawia na świeżość.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:02   

Takze tego

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:03   

Ależ morale idzie do góry. Ho ho ho. Kury szczać prowadzać, a nie piłkę robić.

PS ja tu na serio nie oczekiwałem bóg wie jakiej gry, oczekiwałem jedynie niehańbienia koszulki.
lì a casa il cuore sentirà!

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:05   

Tego nawet nie można nazwać grą... grali to tacy jak Ronaldo, Maradona, Boniek itp. a oni tylko kopią...

theoden92 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:05   

Przeciez to sie nie da paczec. Dobrze, ze specjale kupilem, bo ciezko by bylo. Nie chce im sie czy jak? I czemu taki sklad z czapy? :(

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:45   

Kolejna żałosna kompromitacja.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:49   

Kompromitacją był remis z Benevento. Dziś gramy z mistrzem Chorwacji, więc 2-0 to i tak najniższy wymiar kary jak dla średniaka ligi włoskiej. :P

A tak poważnie, to po tym co stało się w niedzielę, dziś potrafię się tylko ironicznie śmiać jak patrzę na to wszystko.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 20:52   

Nigdy nie bylem entuzjastą ingerencji w drużynę przez kibiców, ale tym partaczom naprawdę należy się "rozmowa wychowawcza" ludzie którzy raz na tydzień spotkają sie na orliku przeprowadzają lepsze akcje niż ci parodyści.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:04   

Akcje? Przecież tu nie było ani jednej.
Dawno tak żałosnego meczu nie widziałem. Muszę ochłonąć.

Forzamilan2 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:07   

Gzikuu napisał/a:
Przecież dziś wystawieni zawodnicy przebywają ze sobą na boisku po raz pierwszy, prócz dwójki w ataku. Taki a nie inny wynik oraz dominacja rywala nie powinna nikogo dziwić.

Nie wiem jak to skomentować. Rozmawiamy o Milanie czy o Szczakowianka Jaworzno? Nawet jakby wystawił wszystkich rezerwowych to powinni z taką Rijeką spokojnie wygrać. Meczu nie oglądałem ale wynik mówi sam za siebie, że Milan po prostu posiada niezwykle żałosnych zawodników. Tak w kilka lat spier...ić klub myślałem że potrafi tylko Inter a tu proszę.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:14   

0 strzałów na bramkę.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:15   

Forzamilan2, nie wiem na jakiej podstawie wróżysz spokojne wygrane z Rijeką, bo nawet w pierwszym meczu grając podstawowym garniturem cudem udało się wygrać tylko i wyłącznie dzięki błyskowi Boriniego. Nie mamy roku 2011 czy lat wcześniejszych, gdzie w takich meczach jesteśmy zdecydowanym faworytem.
Dziś był kolejny mecz bez celnego strzału na bramkę. Ja już się oswoiłem z obecnym Milanem, polecam Ci to samo, to naprawdę mniej boli. To nie Milan walczący o trofea, tylko średniak ze wspaniałą historią.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:26   

I to, że nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę wciąż nie jest kompromitacją? To co by było? Dwucyfrówka?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:33   

Co miało na celu wystawianie zespołu rezerw, jeśli nawet ludzie będący blisko podstawowego składu, zestawieni razem ze sobą są pozbawieni zgrania, boiskowego zrozumienia i nie widać u nich żadnych schematów? Cały czas mówi się, że potrzeba czasu i potrzeba pracy, a na puchar wybiega jedenastka, niczym z losowania na chybił-trafił.
Czyżby Gattuso stwierdził, że motorycznie i kondycyjnie leżymy aż tak, że bieganie raz na tydzień już jest mega wysiłkiem...? I co odwalono latem w Milanello, że całą jesień musimy grać na stojąco?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:47   

Jeden człowiek zdecydowanie ma teraz gorzką satysfakcję. A mianowicie Vincenzo Montella.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:11   

Jaką satysfakcję????
Przecież on jest odpowiedzialny za tą nieruchawą drużynę, no kto inny?? Przecież nie Gattuso? Co Ty wypisujesz?
Powinien spalić się ze wstydu za to jak przygotował zespól do sezonu. Fizycznie - jak się okazuje 0 jestesmy nawet za Rijeką

Prosze Państwa UWAGA

Cytat:
Gattuso: Taktyka? Dzisiaj nie stworzyliśmy zbyt wielu okazji przy dwóch napastnikach. W tej chwili problemem nie jest ilość napastników, ale bycie bardziej błyskotliwym, tego wiele razy nam brakuje. Trzeba poprawić się we wszystkich aspektach. Ciągle szukaliśmy drugiego napastnika, ale widzieliśmy, że przy trójce w obronie niesamowicie się męczymy, lepiej jest w czwórkę. Trzeba popracować nad tymi pomysłami. Kolejne spotkanie? Mecz z Bologną będzie kluczowy, nie możemy się pomylić. Dzisiaj spodziewałem się więcej. Dzisiaj się skompromitowaliśmy. Nie można szukać usprawiedliwień w tym, że brakowało zawodników podstawowych”.

Mikosis 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:14   

Jedyny plus tego wyniku to to, że mojemu koledze juventino, który lubi żartować z Milanu, nie wszedł kupon :king:

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:16   

Gattuso po meczu:
Cytat:
Ciągle szukaliśmy drugiego napastnika, ale widzieliśmy, że przy trójce w obronie niesamowicie się męczymy, lepiej jest w czwórkę.

Czyżby poszedł po rozum do głowy?! Po Montelli nie można się było tego spodziewać, bo kierowanie się rozumiem, to ostatni atrybut jaki bym mu przypisał, ale jeżeli Rino rzeczywiście odejdzie od 3-5-2, to :jupi:
Nie będę ukrywał, że przed sezonem sam byłem gorącym zwolennikiem tego ustawienia, ale drużyna ewidentnie się w nim męczy.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:30   

Da się zauważyć, pewną... eee... odmienność stylu prowadzenia konferencji pomeczowych. To oczywiście pozornie imponuje, ale mam nadzieję, że nie narzuci tym jeszcze większej presji na popełniających błędy. No cóż, pozostaje poczekać i popatrzeć. Kolejna okazja do łudzenia się, że nastąpi poprawa już w niedzielę ;-)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:32   

To zagramy w niedzielę 4-2-3-1? Kto za? :D

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:35   

Qnen, wypowiedź Gattuso sugeruje, że wciąż chce grać dwójką z przodu, więc obstawiam jednak 4-4-2. Poza tym do 4-2-3-1 potrzebny nam jest Hakan w formie, a ten dopiero wraca po kontuzji.

Odpowiedz do tematu