ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Benevento - MILAN
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:46   Benevento - MILAN

Już za nieco ponad 40 minut Gattuso będzie chciał wyrównać rekord Tassotiego, który jako jedyny trener ma same wygrane na koncie.

BENEVENTO (4-3-3): Brignoli; Letizia, Djmisti, Costa, Di Chiara; Memushaj, Chibsah, Cataldi; D'Alessando, Puscas, Parigini.

MILAN (3-4-2-1): Donnarumma; Musacchio, Bonucci, Romagnoli; Borini, Kessie, Montolivo, Rodríguez; Suso, Bonaventura; Kalinic

:forzamilan:

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:53   

Nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo. Liczę na odblokowanie Kalinica, bo coraz częściej widzę, że kibice wieszają na nim psy, nie wiadomo z jakiego powodu. Mam nadzieję, że niedzielę spędzę z uśmiechem na ustach, dzięki wygranej, a nie na smutno tak jak zazwyczaj po meczach Milanu. :D

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:54   

Kalinic w podstawie? Trzeba zwolnić Gattuso, przecież Montella poleciał, bo ślepo stawiał na Nikolę ;)

Czekam na efektowny początek, niech zaczynają budować pewność siebie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 11:55   

Gzikuu napisał/a:
Liczę na odblokowanie Kalinica, bo coraz częściej widzę, że kibice wieszają na nim psy, nie wiadomo z jakiego powodu

Ja się trochę domyślam ;)

Forzamilan2 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Gru 03, 2017 12:16   

rafal996 napisał/a:
Kalinic w podstawie? Trzeba zwolnić Gattuso, przecież Montella poleciał, bo ślepo stawiał na Nikolę ;)

Milan 8? Traci 18 pkt do 1 zespołu kiedy nie ma jeszcze połowy sezonu? Trzeba zostawić Montellę, w końcu to godne miejsce Milanu, a może po 12733 zmianie ustawienia i składu w końcu za 10 lat trafimy do fazy eliminacji LM.

Powiedzmy sobie wprost. Jeśli dzisiaj Kalinic strzeli i 3 bramki, to nie będzie to nic nadzwyczajnego, bo to jego powinność, szczególnie przeciwko takiemu rywalowi.

Jeśli się odblokuje i faktycznie zacznie strzelać kilkanaście bramek w sezonie, wtedy ok, ale jaki sens był wydawać 40 baniek na Silve, który jest młody, ma świetny potencjał, drybling i szybkość a teraz siedzi na ławie mimo że jest w lepszej dyspozycji niż Kalinic.. nawet ten Cutrone daje bardziej radę...

Szpilaacm 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 12:19   

Ogladałem 3 mecze Benevento w tym sezoni. Organizacja gry w obronie coraz lepsza, ale widać ze ok 70 minuty < w każdym meczu który widziałem> odcina im tlen. Fizycznie jeszcze nie przystosowali się do wymagań Serie A. Cataldi próbuje być pod grą , brać ją na siebie, więc trzeba go wyłączyć. W Bergamo dopóki mieli siły grali bardzo dobrze. Mecz pułapka i grozi ośmieszeniem... FORZA MILAN !

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 12:32   

Stream: http://sharecast.eu/embed.php?ch=milanmatch-kmfqy

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 12:46   

Menez z Parmą lepiej to rozwiązał ;-)
lì a casa il cuore sentirà!

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 12:51   

Niby przeciwnik niezbyt wymagający, dodatkowo liczę na efekt nowej miotły, zastanawia mnie jednak co będzie jeśli drużyna outsidera pierwsze swoje punkty zdobędzie na Milanie x-x .

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 12:56   

Na razie Musaccio pokazuje, dlaczego przegrywał ostatnio skład z Zapatą.

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:13   

Uff udało się jakoś dosłownie wcisnąć te bramkę :D

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:21   

Suso kaleczył makabrycznie w tej pierwszej połowie. Montolivo też trudno zgadnąć co miał czasami na myśli z tymi prostopadłymi podaniami zupełnie do nikogo. No ale zobaczymy. Jack wreszcie na swojej pozycji jest zupełnie innym graczem.

Nie ma się co rozwodzić, wygrać dzisiaj byle jak i budować tę drużynę.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:22   

Bramka wciśnięta, więc duża ulga. Ale niestety w grze jest raczej regres. Żadnego efektu nowej miotły nie widać, spiskową teorię o graniu przeciwko Montelli i złej atmosferze z jego powodu też raczej można włożyć między bajki. Zobaczymy dalej.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:26   

Regres? Serio? Zauważyłeś to po 45 minutach z Benevento? I regres względem czego dokładnie? Proszę, rozwiń.

Bubu 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:32   

Rafał teraz wszystko dojrzy zeby swoja teze obronic.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:37   

Względem poprzednich meczów. Polecam choćby skrót odpalić i zobaczyć ile było okazji i ile mieli z gry. Dziś praktycznie nic konkretnego nie wykreowaliśmy, rozegranie nerwowe, mnóstwo błędów i długimi fragmentami oddanie inicjatywy przeciwnikowi.

Ale jak Wam się podoba, to spoko ;)

Ja nie mówię, że to będzie stały regres, ale po prostu to jedna z gorszych połówek ostatnio. Nic więcej nie sugeruję. Szczerze to spodziewałem się, że jednak nastąpi pewne psychiczne odblokowanie, ale na razie nic na to nie wskazuje.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:40   

Jedna z gorszych połówek? Powiedziałbym, że na poziomie tej z Torino, z różnicą jednej bramki. A wcześniej nie licząc Austrii, to z kim mieliśmy takie świetne pierwsze połówki, w których było mało błędów? Z Napoli? Z AEK? Ja nie twierdzę, że gramy nie wiadomo co, ale jeśli twierdzisz, że tutaj jest dużo błędów, a w poprzednich meczach było ich mniej, to ja nie jestem pewien czy my tę samą drużynę oglądamy cały sezon ;-)

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:42   

Ja tam regresu nie widziałem, raczej bez żadnych zmian - jeśli chodzi o zaangażowanie (a raczej jego brak) i (nie)skuteczność Nikoli. Jedyna różnica to Jack.

Ps. O fak...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:44   

Komedia

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:46   

Witamy Panie Gattuso w nowej rzeczywistości...

Qba69 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:47   

Grają taki sam syf jak grali do tej pory i w sumie tyle w temacie...

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:50   

W sumie nie powinniśmy zdobyć tej bramki, bo nie należał nam się rzut rożny.

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:51   

No trudno żeby już w pierwszym meczu nastąpiła jakaś wyraźną zmiana... dajmy Gattuso popracować. Tymczasem Kalinic się odblokowal.

MN 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:52   

Nie odstajemy od gospodarzy specjalnie... i nie jestem pewien czy to koniecznie jest przytyk, bo Benevento gra po prostu mądrze. Dają naszym grać piłką, co od 5 lat nie jest ich mocną stroną i prostymi środkami kontrują: długa na skrzydło i wrzutka. Trochę lepszy dzień strzelców i po pół godzinie mieliby spokojne prowadzenie 2:0.
Rossoneri zarówno w obronie, jak i w ataku trochę z przypadku. Niby starają się zakładać pressing, doskakiwać, wychodzić na pozycje, różnicować sposób atakowania, ale koniec końców za łatwo dają się ograć, rozgrywają głównie między obrońcami, a zagrożeniu pod wsłasną i cudzą bramką nieodłąznie tworzyszą przypadkowe odbicia, pośliźnięcia i proste błędy w ustawieniu.
Na razie trudno doszukiwać się choćby cienia wpływu nowego trenera, bo od ustawienia, przez skład, po obraz gry nic się jeszcze nie zmieniło, ale dajmy Rino spokojnie popracować. Nie jego wina, że zarząd podjął decyzję o zwolnieniu Montalli i zaproponował mu fuchę. I co się stało, to się nie odstanie. Przyznam jednak szczerze, że miny Gattuso jakoś nie wywołują u mnie pozytywnych odczuć - wygląda, jakby ze zdenerwowania dostał rozwolnienia i skupiał się głównie na tym, żeby nie obsrać zbroi...

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 13:56   

Ależ maja szybkich tych zawodników

Odpowiedz do tematu