ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Napoli - MILAN
Autor Wiadomość
theoden92 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 23:33   Napoli - MILAN

Jutro o 20.45 jedziemy do Neapolu zmierzyc sie z liderem.

Przewidywane sklady:

Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Mario Rui - Allan, Jorginho, Hamsik - Callejon, Mertens, Insgine

Milan: Donnarumma - Rodriguez, Romagnoli, Bonucci - Borini, Montolivo, Kessie, Abate - Bonaventura, Suso - Kalinic

Nie jestem wciaz w stanie zrozumiec uporu Montelli przy tym ustawieniu, jego wyborow personalnych i wyrozumialosci zarzadu wobec trenera, ale o tym rozmawiamy po kazdym meczu w tym sezonie. Mnie martwi to, ze jutro mecz bede ogladal przy kolegach, bo gotujemy sobie piwko, wiec mam nadzieje, ze mi Milan wstydu nie narobi. Najwyzej bede czesciej zagladal do gara :)

W zeszlym sezonie pierwszy mecz zakonczyl sie 4-2 dla Napoli, ale pamietam walke, powrot z 0-2 i ze to byl chyba drugi mecz w sezonie. Tej walki obecnie nie ogladamy, a to wydaje sie byc jedyny sposob na ten zespol...

Mam nadzieje, ze chlopaki pokaza ladna gre i wole walki, wtedy przelkne nawet porazke. Inaczej pozostaje liczyc tylko na Suso lub przypadek. No ale..
Forza Milan! :)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 11:13   

Sacchi podał receptę na Napoli. http://www.football-itali...uld-beat-napoli
Niestety nie widzieliśmy zbyt wiele poświęcenia w tym sezonie.
Na pewno pozytywem jest to, że wokół Milanu był ostatnio względny spokój. Jakaś tam pseudo-gazeta próbowała coś namieszać, ale porażka reprezentacji nie schodzi z nagłówków.
Jest to chyba pierwszy raz w tych rozgrywkach, więc zwycięstwo dzisiaj może być kluczowe dla całego sezonu.

Niestety Montella kombinuje znów z ustawieniami. :hammer:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 11:46   

miszcz napisał/a:
1) Jakaś tam pseudo-gazeta próbowała coś namieszać, ale porażka reprezentacji nie schodzi z nagłówków.

2) Niestety Montella kombinuje znów z ustawieniami. :hammer:

Raz wierzysz w to co napisze jakaś gazeta, drugi raz nie? Skąd wiesz co kombinuje Montella?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 13:13   

Milannews składa raport z treningu ;)

Poza tym chodzi mi o szukanie afer finansowych i podawanie fejków z tym związanych.

Qba69 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 14:11   

Buk daje 1.45 za Napoli...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 15:48   

Znowu upychamy jedynego znaczącego o sile ofensywy gracza - Suso, na pozycji na której znika z boiska nawet z przeciętnymi rywalami? Montella chce to oddać walkowerem, tak?

MK92 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 18:00   

Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że sensacyjnie wygramy i to wysoko! Wiem, że brzmi to irracjonalnie, ale nic na to nie poradzę :) Forza Milan!

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 18:32   

MK92 napisał/a:
Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że sensacyjnie wygramy i to wysoko! Wiem, że brzmi to irracjonalnie, ale nic na to nie poradzę :) Forza Milan!

To jest nas dwóch ;-) Wszedłem na forum żeby napisać, że mam przeczucie, że wygramy, może nie wysoko, ale jednak.

:forzamilan:

Damiano_S 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 20:38   

A ja mam przeczucie, że Milan zagra wyjatkowo dobrze w obronie nie tracąc bramki i albo będzie 0:0 (Napoli w końcu nic nie strzeli) albo sami coś wepchniemy i wygramy :rotfl: :ok: :gol:

theoden92 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 20:40   

Jakies linki fajne?

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 20:45   

http://livesport.ws/52702-napoli-milan.html

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wczoraj 20:48   

Biorąc pod uwagę, że Napoli ucieleśnia to, z czym mamy największy problem, tzn ze zorganizowanymi przeciwnikami, to widzę to raczej czarno.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:09   

Mam wrażenie, że gramy wymarzonym ustawieniem dla Napoli, które wchodzi w nasze boki jak w masło. Więcej zdecydowania i się zrobi groźnie.
lì a casa il cuore sentirà!

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:26   

Milan jest mistrzem w pozorowaniu gry. Utrzymywanie się przy piłce i na 30 metrze od bramki przeciwnika zagranie do tyłu, a potem do Gigio i tak w kółko. Niepojęte dla mnie jest, jak tacy zawodnicy nie potrafią po raz kolejny stworzyć najmniejszego nawet zagrożenia. :minigun: Montella

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wczoraj 21:27   

A jakim gra? Na papierze miało to być 3-5-2, ale mam wrażenie, że częściej widzę ustawianie się z czwórką w linii niż 3/5.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:28   

Venomik, może dlatego, że Montolivo się głęboko cofa, ale zdecydowanie nie gramy 4 w obronie.

Nie spodziewałem się, że będziemy grać jak równy z równym, ale wyglądamy na ich tle jak Benevento. Najgorsze jest to, że po prostu miesiące mijają, a w naszej grze nic się nie zmienia. Nie mamy żadnej kultury gry. Bramki, które zdobywamy w tym sezonie nie wynikają z taktyki i schematów, które doprowadzają nas do potencjalnych ciekawych rozwiązań akcji, tylko wynikają z przypadku, bądź indywidualnych zrywów.

Z meczu na mecz ten sam piach i stagnacja. Rozumiem, że nie zwalniamy Montelli tylko i wyłącznie z braku rozsądnych opcji. Boli mnie to jednak strasznie. Ciężko się te mecze ogląda. Podkreślę jeszcze raz: nie oczekuję cudownej gry, ale oczekuję jakiejkolwiek poprawy z meczu na mecz. Nasza gra ofensywna po prostu nie istnieje. Kopanie w poprzek boiska i z powrotem do Donnarummy, tak długo, aż nie wiem... ktoś z przeciwników się poślizgnie, albo przyśnie i zrobi miejsce do ataku. Koszmar.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wczoraj 21:33   

Żeby nie być gołosłownym:

Normalna sytuacja w meczu, Napoli zagrało dłuższą piłkę z pominięciem drugiej linii. Tak ustawiał się Milan czekając na atak Napoli. I tak jest co chwilę.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:36   

Po pierwszej połowie można powiedzieć, że chyba Montella ustabilizował Milan i to jest nasz obecny poziom. Słabo się bronimy, słabo w pomocy bez żadnej kreacji i atak nie istnieje bo jak ma istnieć bez pomocy, bez podań... A do tego straciliśmy Suso co może mieć dramatyczne konsekwencje podczas meczów z teoretycznie słabszymi rywalami.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wczoraj 21:41   

Ciężko nie docenić w takim momencie klasy Napoli, bo naprawdę wytrawny futbol grają. Najbardziej podobają mi się te miękkie prostopadłe piłki w pole karne z drugiej linii, grane w punkt. Lepiej organizują grę z przodu, lepiej organizują tyły.
U nas jakby nie było Jacka i Suso, to nie byłoby niczego. A teraz został nam jeden.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:48   

Najgorsza wiadomość to utrata Suso. Dłuższa przerwa mogłaby oznaczać koniec sezonu dla całego Milanu. Praktycznie tylko tym myślę, bo ten mecz od początku był praktycznie stracony.

Oczywiście, wierzę i czekam na cud. Może jakiś zryw Silvy, albo przebudzenie Jacka.

plakat33 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:48   

Majkel napisał/a:
Najgorsze jest to, że po prostu miesiące mijają, a w naszej grze nic się nie zmienia. Nie mamy żadnej kultury gry.

Mam wrażenie, że póki co to już się nic nie zmieni w grze, a to co widzimy to jest właśnie nasza kultura ( lub jej brak jak kto woli ) i poziom gry.

Majkel napisał/a:
Bramki, które zdobywamy w tym sezonie nie wynikają z taktyki i schematów, które doprowadzają nas do potencjalnych ciekawych rozwiązań akcji

Ja nie widzę ani żadnych schematów na kreowanie akcji ofensywnych ani na stwarzanie okazji Kaliniciowi. W dodatku w defensywie też nie jest dobrze.

Na dzień dzisiejszy jest bez mała obojętne kto w tym ataku gra bo i tak sytuacji nie ma tworzonych żadnych.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:50   

Zszedł Suso, mecz się skończył.
Niestety zagrozenia nie tworzymy, a Napoli z minutę na minutę jest jeszcze lepsze. Dobry Montolivo. Tak, dobry Riccardo i to byłoby na tyle....

INSIGNE :prayer:

Ten mecz to dowód na to, że Ventura to człowiek, który powinien znaleźć się w psychiatryku.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:52   

Jak mamy tworzyć sytuacje kiedy nie potrafimy nawet dotknąć piłki w polu karnym Napoli :dunno:
Montella na siłę wciska to 3-5-2 w którym gramy na 3 toporów w środku pomocy i nie ma żadnej gry bez piłki. TRAGEDIA

plakat33 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:52   

Gdyby Napoli byłoby dokładniejsze to wynik byłby wyższy, a 1-0 to najniższy wynik kary po pierwszej połowie. Dramatu nie ma. Jest po prostu słabo jeśli chodzi o grę.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 21:56   

Z tymi trzema toporami to bym nie przesadzał, bez jaj. Gra w pomocy wygląda tak jak wygląda nie ze względu na indywidualne umiejętności piłkarzy, tylko brak sensownej taktyki.

Odpowiedz do tematu