ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sassuolo - A.C. Milan
Autor Wiadomość
milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 16:34   Sassuolo - A.C. Milan

4 godziny do meczu i brak wątku kibice już powoli przestają wierzyć. Dzisiejszy mecz zadecyduje o przyszłości Monteli i ciężko odebrać komu dzisiaj kibicować. Na dzisiaj osłabione Absencją Berardi'ego Sassuolo, który jest najlepszym strzelcem przeciwko Milanowi i w ostatnich 5 spotkaniach na własnym terenie strzelił nam 7 bramek. Natomiast Milan osłabiony brakiem Bonawentury i Conti'ego. W każdym razie sercem za Milanem jednak rozum nakazuje kibicować Sassuolo aby skończyć z tym marazmem Monteli.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 16:42   

Dziś na pewno trzymam kciuki za wysoką wygraną United, jeżeli Conte poleci, to nawet wygrana z Sassuolo nie gwarantuje pseudotrenerowi utrzymania stołka. Mecz zaczyna się o 20:45, ale na szczęście o 21:00 jest trzeci odcinek Belfra, więc na grę, a raczej próbę gry Milanu będę tylko spoglądał. Nie ma żadnych oznak, że dzisiaj mielibyśmy zagrać ładny dla oka mecz. Nie ma się już co oszukiwać, że nagle ze spotkania na spotkanie Milan odmieni swoją grę, nie z tym "trenerem".

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 16:43   

A ja brnę dalej w swoje. Nie ważne jak ten mecz się zakończy... Ważne czy MU pokona Chelsea i czy Romek zwolni Antka. Wówczas nie pomoże nawey i 5-0 z Sass. Witaj Conte.
A tak na tą chwilę, nie będę wydziwiał. Skoro Montella powiedział, że wygramy - to wygramy.

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 16:49   

Pytanie w jakim stylu. Bo jak będą grać taki piach jak z AEK to trybuny przed drugą połową opustoszeją. Mi by nawet taki Gattuso wystarczył pod warunkiem że w przypadku gorszych wyników zarząd go nie zwolni. I będzie mógł wrócić do dalszego trenowania Primavery w przypadku znalezienia konkretnego rozwiązania w zimowym okienku. A tymczasem Napoli, Inter i Fiorentina gubią punkty w serie A.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 18:36   

Ze strategicznego punktu widzenia lepiej przegrać bitwę niż całą wojnę, dlatego dziś chyba będzie lepiej, jeśli przegramy z Sassuolo. Trzymam też kciuki za Manchester United w pojedynku z Chelsea z wiadomych względów. A tym wszystkim dziwnym kombinacjom towarzyszy jedno hasło - Forza Milan!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 18:54   

Kibicować Sassuolo, bo tak nakazuje rozum, należy przegrać bitwę by wygrać wojne itd ?!
Weźcie się rozpędźcie mocno i wbiegnijcie w ścianę, bo przejawiacie co poniektórzy objawy kretynizmu. :wall2:

Zresztą wielki plan się nie ziści raczej, bo Chelsea wygrywa. Poza tym są raporty, że drużyna jest za trenerem, a w takim wypadku żadna zmiana nie gwarantuje poprawy. Montella na pewno odejdzie, może dzisiaj, może w maju, ale odejdzie wtedy kiedy F&M na chłodno ocenią, że tak trzeba dla dobra zespołu. Nie będzie żadnych nagłych zmian jak za starych czasów.

Żadne kalkulacje nic nie dadzą jeżeli Milan nie zacznie punktować. Plan minimum się zmienił, a 5-6 miejsce jest do ugrania na spokojnie. Jeżeli chodzi o Top4 to trzeba dalej wierzyć, że rywale spuchną, ale nic to nie da jeżeli będziemy tracić punkty lub przegrywać specjalnie bitwy.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:00   

Nigdy Was nie zrozumiem. Choćby naszym trenerem był Hitler, a my gralibyśmy w piątej lidze, zawsze będę liczył na zwycięstwo, a nie porażkę, żeby zwolnić trenera. A może warto liczyć na pięć fatalnych sezonów, to ktoś fajniejszy kupi klub i nas wyciągnie z dna?

A jak oglądać Milan jednym okiem, bo leci jakiś marny serial w tym czasie, to już w ogóle nie rozumiem ;-) Ale każdy kibicuje jak lubi. Tak tylko musiałem się podzielić moim zaskoczeniem wypowiedziami.
lì a casa il cuore sentirà!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:04   

Ja zawsze twierdziłem, że każdy może kibicować jak chce z jakiegokolwiek miejsca na świecie.
Tylko, że są dwie rzeczy niedopuszczalne - życzenie porażki i wyzywanie drużyny.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:07   

Amen bracie.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:07   

W takim razie lepiej się łudzić, że z Montellą nastąpi poprawa gry, no bo przecież po zwycięstwie nad Sassuolo nikt l'Aeroplanino nie zwolni... Co niektórzy są za, a nawet przeciw... Proszę bardzo - jak kto woli ;) Najbardziej bym chciał, żeby Milan od dziś nagle wszedł na zwycięską ścieżkę, ale wiem, że to niemożliwe... Nie z Montellą...

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:08   

Porażka z Sassuolo była by dobrym pretekstem do zwolnienia Monteli w ręku zarządu. Bo już dostał ze trzy razy ultimatum. Nie muszę przypominać że transfer Kalinićia to była zachcianka naszego trenera. Bo ile możemy się oszukiwać wraz z zarządem że od kolejnego meczu Milan zagra z polotem i finezją jaką prezentował na początku sezonu? Coś nie trybi w szatni i 2-0 będzie dla nas najmniejszym wymiarem kary a po meczu usłyszymy: "Zapata wydawał się silniejszy", takie deja vu przed chwilą miałem.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:13   

MK92 napisał/a:
W takim razie lepiej się łudzić, że z Montellą nastąpi poprawa gry, no bo przecież po zwycięstwie nad Sassuolo nikt l'Aeroplanino nie zwolni... Co niektórzy są za, a nawet przeciw... Proszę bardzo - jak kto woli ;)

To nie jest gra komputerowa, że musi zadziałać algorytm i wtedy pryncypały podejmą decyzję 0 lub 1. Widzą co się dzieje. Jak będzie trzeba i będzie kogo zatrudnić, to go zwolnią nawet jak wygramy. Widocznie pracują nad alternatywami, które cokolwiek poprawią, a nie zadowolą na dwa tygodnie kibiców.

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:23   

Houston mamy problem. Chelsea - Manchester 1 - 0. A więc jedyna opcja Gattuso wygrywający 6 razy z rzędu z Primaverą.

Niech chociaż dadzą Rino angaż na asystenta Monteli skoro nie mają rozwiązania. Montela byłby dobrym gliną głaszczącym po głowach piłkarzy a Rino człowiekiem od meblowania szatni w przerwie jako zły glina. Taki kompromis. A do primki pogadać z Pippo w ramach rehabilitacji.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:26   

Gzikuu napisał/a:
Dziś na pewno trzymam kciuki za wysoką wygraną United, jeżeli Conte poleci, to nawet wygrana z Sassuolo nie gwarantuje pseudotrenerowi utrzymania stołka.
Spoko, ja też kibicuję uwolnieniu Conte, ale skąd pomysł, że bez problemu z dnia na dzień podpisze on kontrakt z nami? Dostawałby wciąż tłustą pensję, z której mógłby zrezygnować - według mnie - dla naprawdę dobrej oferty. A przykro mi bardzo, bo Milan w połowie tabeli z dużą stratą punktową do czołówki i wciąż żywymi nadziejami na LM raczej takiej oferty by nie złożył. Bo to też byłaby rozmowa o tym, co Milan da trenerowi latem, żeby zbudował kadrę na LM.
milanist23 napisał/a:
Nie muszę przypominać że transfer Kalinićia to była zachcianka naszego trenera.
A co jet złego w Kalinicu?

Będę oglądał mecz nie życząc sobie niczego. Siadam i oglądam, taka moja rola. Życzyć sobie zwycięstwa owszem mogę, na zasadzie zdrowia i pięknej pogody przez cały przyszły tydzień. No i żebym się wysypiał ładnie i spał głęboko. Do tego jakaś mała kumulacja Lotto i ognisty romans z dwoma brazylijskimi bliźniaczkami, któremu sprzyjałaby moja obecna panterka. Tak, życzę sobie.

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:34   

Kalinić wydaje mi się ciut drewniany do gry kombinacyjnej. Bardziej go widzę jako "dostawnogę" a przy braku kreatywności wahadłowych i pomocy to nie za wiele mamy z jego atrybutów. Bardziej widzę duet Cutrone i Silva. Tylko oni mają ze sobą taki problem że zamiast podać lepiej ustawionemu koledze to chcą wygrać w pojedynkę na swoje konto mecz. Edytowałem wyżej post odnośnie ławki trenerskiej dodatkowe spostrzeżenie a może kompromis i rozwiązanie kryzysu w Milanie.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:38   

Też nie ogarniam nagonki na Kalinica. Cóż niektórym uczynił? To, ze dostaje od kolegów po 1, 2 szanse na mecz? Pokazał w Violi, że gole umie strzelać, i to szczególnie w 90+. Ja do niego nie mam nic, gość był fanem Milanu, przyszedł tam gdzie chciał grać od zawsze. Takich zawodników się ceni, bo grają też z sercem a nie tylko dla pełnej sakiewki. Oby dzisiaj wygrał nam mecz i zamknął buzie krytykantom.
Ciekawe czy drużyna zacznie grać szybciej i składniej, to było to o czym wspominał Montella. Vincenzo zadowolony po meczu MU z Chelsea, bo mu nikt stołka pewnie nie zawinie. Chyba, że już go Rino podwędził.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:39   

Miszcz i Majkel napisali wszystko. Dywagacje o życzeniu porażki i kibicowaniu przeciwko Milanowi są dla mnie po prostu obrzydliwe. Mam nadzieję, że piszecie to pod wpływem emocji i na chłodno tak nie myślicie.

Rozum mówi, że będzie ciężki i brzydki mecz, jednak oczekuję pewnej wygranej i przełomu. Źle już było, a kiedyś musi być lepiej, więc czemu nie od dziś.

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:45   

Jako że Chelsea wygrała i Montela czuje się pewniej. To czuję że w meczu o jego karierę w podstawowym wyjdzie Zapata. Taki środkowy palec od trenera dla zarządu. A fanów Milanu to już tylu było w pierwszej 11 że głowa mała. Tylko nie było tego widać na boisku i mieliśmy człapanie po boisku konarami.

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:51   

Nawet Benevento strzeliło Juve 1 bramkę. I to pokazuje skalę kryzysu jaki szaleje w zespole i szatni Milanu.

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 19:56   

Tym którzy życzą zwycięstwa Sassuolo polecam zmienić dealera...

Ja myśli o zmianach na ławce trenerskiej itp. odkładam na bok. Jak zwykle myślę tylko o tym żebyśmy wygrali po ładnej grze. Tyle...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 20:09   

milanist23 napisał/a:
Nawet Benevento strzeliło Juve 1 bramkę. I to pokazuje skalę kryzysu jaki szaleje w zespole i szatni Milanu.

Bramka padła z wolnego.

SASSUOLO (4-3-3)
Consigli; Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso; Missiroli, Mazzitelli, Cassata; Politano, Falcinelli, Ragusa.
A disp.: Marson, Pegolo, Magnanelli, Biondini, Matri, Sensi, Scamacca, Pierini, Lirola, Rogerio. All.: Bucchi

MILAN (3-4-2-1)
G. Donnarumma; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Calabria, Kessie, Montolivo, Borini; Suso, Calhanoglu; Kalinic.
A disp.: A. Donnarumma, Storari, Abate, Antonelli, Gomez, Paletta, Musacchio, Rodriguez, Locatelli, Mauri, Cutrone, André Silva. All.: Montella

Szpilaacm 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 20:34   

Tym wszystkim którzy zyczą porażki z Sassuolo powiem jedno... wypierdalać ! Chyba wam się role pomyliły - jesteśmy od kibicowania, przeżywania z naszym zespołem zwycięstw , porażek, ale to co tutaj czytam to jakiś dramat. FORZA MILAN !

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 20:38   

Proszę tylko nie narzekać po kolejnych kompromitujących występach Milanu pod wodzą Montelli ;)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 20:42   

Majkel napisał/a:
A jak oglądać Milan jednym okiem, bo leci jakiś marny serial w tym czasie, to już w ogóle nie rozumiem

A to już kwestia gustu. :P Mnie się serial podoba, a ostatni odcinek przeżywałem bardziej niż na przykład mecz z AEK. Dlatego w TV dziś Belfer, na Play Now mecz, a nie na odwrót. :ok:
carlos napisał/a:
Spoko, ja też kibicuję uwolnieniu Conte, ale skąd pomysł, że bez problemu z dnia na dzień podpisze on kontrakt z nami? Dostawałby wciąż tłustą pensję, z której mógłby zrezygnować - według mnie - dla naprawdę dobrej oferty. A przykro mi bardzo, bo Milan w połowie tabeli z dużą stratą punktową do czołówki i wciąż żywymi nadziejami na LM raczej takiej oferty by nie złożył. Bo to też byłaby rozmowa o tym, co Milan da trenerowi latem, żeby zbudował kadrę na LM.

To raczej moje marzenie, aniżeli trzeźwa ocena sytuacji. Na korzyść mojej tezy wpływa fakt rzekomego konfliktu Conte z zespołem. Pieniądze w Milanie są co było widać w mercato, więc wydaje mi się, że pensja dla Włocha nie byłaby problemem. Jednak Chelsea zagrała dziś naprawdę dobre spotkanie, wygrała, przeważała, więc plany związane z Conte trzeba odłożyć.

Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2017 20:58   

Cd Cierpienia kibica. Oglądać od pierwszej połowy i się zamknąć w sobie, czy oglądac cały mecz z whisky w ręku, albo znależć inne zajecie na 45 minut i potem właczyć. Otóz pytanie. Byle 3 pkt.

Ktoś ma linka zawczasu. Bo psychicznie jestem po kilku browarkach. :diavolo:

Odpowiedz do tematu