ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AEK Ateny vs AC Milan
Autor Wiadomość
Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:00   

carlos napisał/a:
Dlatego rozbawiły mnie dywagacje komentatora na temat naszego ataku.

Ta... gość gadał tak jakby za całe zło odpowiedzialni byli napastnicy... a lekarstwem na niemoc w ataku miałby być powrót Bakki :rotfl:

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:02   

miszcz napisał/a:
bounty_fire napisał/a:
0 ruchu do piłki, kompletnie nic ... Jak ja zazdroszczę Interowi Valero, toć Hakan to karykatura trequartisty na tle Valero...

Albo gramy na zwolnienie Montelli, albo zaczeliśmy kalkulować czy nie czasem z grupy wyjść z drugiego miejsca i uniknąć w 1/16 zespoły z LM

A to nie 1 miejsce gwarantuje uniknięcie zespołów z LM?

Ten mecz to wstyd, nie ma sensu nic więcej pisać.

4 najlepsze z 3 miejsc są rozstawione 4 nie. Na ten moment rozstawione są uwaga Lipsk, Sporting, CSKA i Spartak.

Majkel 
Milanista

Bakki, który - dodajmy - tak dobrze radzi sobie w Villarreal, że ma problemy z miejscem w składzie ;-)

Gzikuu
:rotfl:
lì a casa il cuore sentirà!

Kukiss 
Milanista

Jak trwoga to do Suso.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:05   

Jest to symbol tego jak bardzo Montella nie ma pomysłu i liczy, że indywidualną akcją Suso ściągnie go ze stryczka.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:14   

55 minuta, pierwszy celny "strzał" Milanu. :ok: Drżyjcie rywale! :diavolo:

milanist23 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:22   

Montolivo znowu jako fałszywy napastnik? Hehe :rotfl:

Adin 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:46   

Ziew i jeszcze raz ziew. Komentator do duszy, ale przynajmniej widzi co się wyprawia na boisku, czyli nic.

Damiano_S 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:51   

Niestety muszę to stwierdzić. Jeśli drużyna Montelli przez 2 mecze nie potrafi strzelić bramki AEK, nawet zagrozić im to niestety musimy się pożegnać z Vincenzo. Cały czas na niego liczyłem ale raczej nic z tego. Byle nie był to Gattuso bo go spalą i będzie jak z Pippo i Seedorfem. Już nawet wolę Mazzariego aby coś zmienić, ale nie Gattuso.

plakat33 
Milanista

Nawet jeśli Milan wygrałby dzisiaj 3-0 to nie zmieni to mojej negatywnej oceny jak ta drużyna gra i jest przygotowana. Po meczu z Juventusem pomyślałem sobie, że 1 połowa nie była zła. Juventus nic nie zagrał ale również dlatego, że go zneutralizowaliśmy. Stworzyliśmy 1 okazję ale zabrakło szczęścia/precyzji. Po 45 min. poszedłem tokiem optymistycznym i starałem się dostrzegać pozytywy oraz brać pod uwagę milanowe epizody. Druga połowa sprowadziła mnie na ziemię. Jej hasło przewodnie to '' nie ma Suso nie ma gry ''. Mecz z AEK pokazał wszystko o czym wcześniej było pisane. Podsumuję ten mecz jako radosną kopaninę na poziomie... Milanu. Słabsza drużyna, która się nie murowała i mieliśmy radosny meczyk na poziomie jaki widzieliśmy.

Majkel 
Milanista

Mam wrażenie, że jednak z każdym kolejnym meczem udaje nam się grać coraz gorzej.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:52   

Co za anemia... Co za cholerna żałosna kopanina! Montella to żałosna postać.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:53   

Ciekawe jak dziś zadziała wyobraźnia pseudotrenera i jakie pozytywy wymyśli na konferencji.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:54   

No jak to jakie pozytywy? Po latach wróciliśmy do europejskich pucharów, ale nie daliśmy się zepchnąć do roli Kopciuszka i ze wszystkimi gramy jak równy z równym.

GoliMilan 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 20:58   

Zaczynam wątpić czy my kiedykolwiek wrócimy do czołówki!!! Bez trenera z topu, chyba nam się to nie uda...

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 21:00   

Wygląda to tak, jakby już sami piłkarze chcieli zasugerować zarządzającym Milanem, że z tym trenerem nie chcą dalej współpracować...

milanist23 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 21:06   

Piach, Piach i jeszcze raz piach. Znów zero pomysłu na grę. Dawać kogokolwiek, gorzej się już nie da chyba. Sezon w sezon to samo. Jeszcze chyba nie było trenera z prawdziwego zdarzenia bo co sezon to samo jest. Długa laga na Ibrę i hej, zero taktyki i kombinowania.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 21:26   

A tymczasem Montella dalej zadowolony.

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 21:27   

Można winić Montelle za wszystko. Ale kurde 0 strzałów na bramkę AEK przez pierwsze 46 minut?!? Należy sie sie wizyta Curva Sud w szatni i tyle. Przemówić tym jełopom do rozumu. Grać przeciwko Montelli to sobie mogą po godzinach. Tutaj są w pracy do cholery!!!!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 21:41   

Ale oni nie potrafią atakować! Zero pomysłów, wychodzenia na pozycję, wymiany pozycji, zero taktyki, uderzeń zza 16-tki, zero celnych dośrodkowań, zero prostopadłych piłek. ZERO ZERO ZERO.
To jest nowy Milan Chińczyków. Milan Montelli.
ZERO

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 22:05   

Ja się bardzo cieszę, że dopiero co wyszedłem z pracy i ominęła mnie ta wątpliwa przyjemność oglądania dzisiejszego pojedynku w Atenach ;) Patrząc na wynik i komentarze, skrótu też nie warto oglądać :lol2:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 22:29   

Od zadowolonego Montelli, dużo gorsze jest to, że kolejni piłkarze nieświadomie zarażają się Montellozą, polecam zerknąć na pomeczowe wypowiedzi zadowolonych grajków, po remisie, jak to ujęli: na trudnym terenie, z którego są zadowoleni... idziemy do przodu, nie ma co, tylko nikt poza nimi tego postępu nie widzi, bo zwyczajnie żadnego postępu nie ma...

milanist23 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 22:56   

rangiz napisał/a:
Od zadowolonego Montelli, dużo gorsze jest to, że kolejni piłkarze nieświadomie zarażają się Montellozą, polecam zerknąć na pomeczowe wypowiedzi zadowolonych grajków, po remisie, jak to ujęli: na trudnym terenie, z którego są zadowoleni... idziemy do przodu, nie ma co, tylko nikt poza nimi tego postępu nie widzi, bo zwyczajnie żadnego postępu nie ma...

Poczytaj trochę między wierszami. Choćby wypowiedź Leo. Mówi że w "zespole" jest jakość ale ani jednego słowa o Monteli. Bo jakości piłkarzom którzy do nas przychodzili nie można zarzucić. Co widać było na początku sezonu chociaż w niektórych meczach i ten zespół grał z polotem i nie było tylko długiej dzidy. Gdzieś później widocznie pojawił się konflikt między piłkarzami a trenerem.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 23:32   

Albo robią sobie z niego publiczną szyderę, albo - co gorsza, po tylu tygodniach im wmówił, że w sumie to z grą i wynikami jest OK :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 11:35   

Ochłonąłem trochę, ale i tak nic konstruktywnego nie mogę napisać. Choćbym chciał szukać pozytywów... po prostu ich nie było. Mecz fatalny i niestety wbrew temu, co się wydawało, czyli że będziemy robić jakiś progres mimo braku wyników, jednak wygląda to na regres i poważny kryzys.

Odpowiedz do tematu